PDA

View Full Version : wtf.....



test1011
06-05-2011, 10:29
Здвавейте, ще карам направо по същество...
Харесвам едно момиче, което ми е съученичка, обаче проблема е, че сме на "здравей - здрасти " ако може тъка да се каже...даже е имало случай да се срещнем на улицата, и ако аз не и кажа "здравей" тя нищо няма да ми каже...но както винаги има едно "но"...забелязъл съм, че от 2-3 месеца ме заглежда...примерно когато сме в час и ме поглежда от време на време...но дали гледа мене или нещо друго....незнам...може да си въобразявам, че точно мен ще гледа...незнам....ето един друг случай...имахме час по инф. тех. и го караме на групи защото няма толкова много компютри...и с една нейна приятелка не са в една група...и тя помоли точно пък мен да заместя приятелката и за часа за да може не ги знам там да излязат....е съгласих се..нищо няма да ми навреди дали ще устана днеска или утре за часа...но се чудя защо точно мен...сигурно пак си въобразявам...но..нито съм от най-красивите, не че съм грозен де но има по красиви момчета от мене...нито съм от най-умните...но незнам..сигурно се различавам от другите момчета с това, че не убиждам момичетата общо взето...нито съм някой лиглю...незнам..наистина я харесвам...но дали тя ме харесва незнам...случвало се е да си говорим и тя се държи доста мило...но е имало и случай в които се държи доста студено...ето и една случка....трябваше да гледаме няква презентация там в компютърния кабинет...и столовете не стигаха...и едно момче и каза да сетне в него да не седи права...и тя взе че седна...идваше ми да го потроша тоз...а тя седна в него...а пък след 3-4 дена викаше, че той е пълен олигофрен...ох айде спирам, че ако продължа ще напиша цял роман....

IseeDEADbodies
06-05-2011, 10:33
Не си и от най-грамотните като гледам, ама айде да не навлизам в подробности ;д


Еми питай я дали иска да излезете на кафе, на разходка.. нещо твакова. Покани я на среща иначе казано, ако ти откаже, мисля че е ясно. Ако пък се съгласи, значи не си й напълно безразличен ;)

test1011
06-05-2011, 10:41
ем гледах да го нащракам на набързо, не съм си играл там да гледам дали е правилно :D

иначе мисля, че е добра идея...сега като отворят едно кино смятам да я поканя да отидем да гледаме някой филм...

Sh@d0w
06-05-2011, 10:43
Не изпитва нищо по-специално към теб.Гледа на теб като момче,което може лесно да манипулира,когато има нужда дадена работа да бъде свършена.Намисляш се разни неща,за да си мислиш,че те харесва но не е така.Това,че те поглежда в час е нормално,няма да гледа цял ден в една точка без да отмества погледа си...

Въпреки това не пречи да я поканиш някъде.

test1011
06-05-2011, 10:45
чак да ме използва....не мисля...не е такава...

Hilary_
06-05-2011, 14:31
Еми питай я дали иска да излезете на кафе, на разходка.. нещо твакова. Покани я на среща иначе казано, ако ти откаже, мисля че е ясно. Ако пък се съгласи, значи не си й напълно безразличен ;)
дамм .. дам ..

denzzityy
06-05-2011, 14:55
Еми питай я дали иска да излезете на кафе, на разходка.. нещо твакова. Покани я на среща иначе казано, ако ти откаже, мисля че е ясно. Ако пък се съгласи, значи не си й напълно безразличен ;)

а защо не излезете няколко пъти и след 1вата или 2рата среща не я попиташ дали има чуства и да й обясниш какво чустваш и ти кам нея, но недей от първия път и то дирекно, защото понякога е стряскащо от 1вото излизане да се говори за любов :)) Успех !!

againstyou
06-05-2011, 16:18
Може би си и симпатичен,но едва ли нещо повече.Според мен обаче трябва да я питаш.
П.П. Не знам се пише разделеноо !!! ^^

juj4elinka
06-05-2011, 17:29
Както вече споменаха, сигурно си и симпатичен и е настроена приятелски към теб, което си е плюс. Идеята за среща си е логична, а това да отидете на кино е най-добре, защото не се изискват толкова разговори и няма да се чудиш за тема, а в този случай лесно ще намериш такава, именно филмът. Не винаги отказа е, защото няма абсолютно никакви симпатии към теб. Причините могат да са хиляди. Не знам дали избраницата ти е срамежлива, но една от причините може да е тази (малко вероятно, наистина..) Друга причина е, ако много я притискаш и т.н., но най-логичната и вероятна причина винаги си остава, това, тя да не те харесва. Да се надяваме да не стане така. :) За евентуалната среща: Ако знаеш от какво се интересува можеш да я питаш това-онова относно еди си кое, а ако не знаеш - най-лесно е да я питаш да ти разкаже. Съветвам те да не говориш само за себе си, по-добре редувай. Момичетата обичат да се интересуват от тях. Ако си добър във вицовете добър ход е да и разкажеш някой, разбира се някой, който мислиш, че ще 'и допадне. Преди всичко не забравяй да бъдеш себе си! Good luck!