PDA

View Full Version : За всички кандидати в НПМГ



nerazbranoZLO
06-05-2011, 11:09
Хей, седмокласници!
Тази година има около осемстотин и нещо кандидати за 9-10 паралелки по около 30 места.
Но спокойно!
На някои от тях НПМГ им е резервен вариант, но някои кандидатстват за по няколко паралелки!
До няколко часа ще имам по-точна информация.

П.П. Стискам палци всички да успеем!

NomNomNom
06-05-2011, 15:18
Еее , супер, има желаещи . Ако нещо ви интересува за училището - питайте, аз ще съм Хабитюрентка на есен 8-)

Zar4e
06-05-2011, 15:28
Аз кандидатствах с биолгия. Ужас над 600 записани! Искам да попитам ще ми намалят ли оценката ако за Паякообразни съм говорила и за ОЖП, въпреки че не трябваше да фигурират в темата? :oops: Всичко друго съм го написала задължително.

beperfect
06-05-2011, 17:32
Аз кандидатствах с биолгия. Ужас над 600 записани! Искам да попитам ще ми намалят ли оценката ако за Паякообразни съм говорила и за ОЖП, въпреки че не трябваше да фигурират в темата? :oops: Всичко друго съм го написала задължително.
Не мисля че ще ти намалят оценката за допълнителна инфо..ии да кандидастващите бяха около 700....но на повечето това е просто резервен вариант... :-)

Zar4e
06-05-2011, 17:37
Много хора изобщо не бяха ходили на уроци и казваха, че не са се справили с теска (мисля, че няма да имам много грешки). Някъде ще излезат ли отговорите преди 9?