PDA

View Full Version : Сложно е, но как?



nerazbranoZLO
06-05-2011, 13:12
С нея сме приятели от малки, винаги сме си били душевна опора един другиму, подкрепяли сме се....
Но наскоро тя се държи или много студено с мен или много "топло"...
Когато и обясних, че я харесвах преди няколко години, тя пи каза че го оценява, но за съжаление не е била сигурна... Наскоро и се струпаха много емоции, омраза от "приятелки" и дори раздяла и търся как да и кажа, без да я нараня, но да разбере, че пламъка у мен не е угасвал, да знае, че винаги ще съм до нея....
Бихте ли ме посъветвали?


EDIT: Мисля за малко да се закотвя на 777 публикации.
Ще едитвам този пост.
Тъпо е. Знам.Surrender.

IseeDEADbodies
06-05-2011, 13:16
А дали по-добрия начин не е да и го покажеш ?

Phobiaa
06-05-2011, 13:16
Защо направо не и кажеш,че може за всичко да разчита на теб и ще си до нея,каквото и да стане?!

sexa_na_kompleksa
06-05-2011, 13:16
Първо се разбери със сигурност дали те харесва, или просто си търси някого, когото и да било, само за да не е сама.
Иначе натам май е лесно - погледи, докосвания, няколко точни думи...

nerazbranoZLO
06-05-2011, 13:32
Защо направо не и кажеш,че може за всичко да разчита на теб и ще си до нея,каквото и да стане?!
Казвал съм и го, а и тя го знае.
Но тя се събира с една голяма квартална група край една площадка, а аз не си падам по големите групи, плюс това, с някои от групата се мразим на кръв и на кост, а и тя мрази някои, но така е като групите са по 60+...
И се чуда, дали да излизам с тея, за да бъда близо до нея и да бъде сигурна в подкрепата ми, или?

nerazbranoZLO
06-05-2011, 13:48
Замислял съм се за този вариант и, наистина, по-добре да знам, че не ме иска, отколкото да съм в мистерия........
Благодаря все пак, дано се получи........

MmmiLena
06-06-2011, 12:28
Защо направо не и кажеш,че може за всичко да разчита на теб и ще си до нея,каквото и да стане?!

+1, тя ще си прецени,няма какво да умуваш и няма любовни отвари

nerazbranoZLO
06-06-2011, 13:24
Duh, хора, не четете ли последователно? Или просто импулсивно и първосигнално пишете постове.
Нищо лично.



Защо направо не и кажеш,че може за всичко да разчита на теб и ще си до нея,каквото и да стане?!
Казвал съм и го, а и тя го знае.

nerazbranoZLO
06-14-2011, 18:32
И все пак, според вас, кой е най-хубавия начин да и призная?
Искам да е възможно най-романтично, но не мога да реша.....

horacio
06-14-2011, 18:36
^ Предполагам знаеш какво й харесва... какви са интересите й.
Възползвай се от тези знания :D

nerazbranoZLO
06-14-2011, 19:21
^ Предполагам знаеш какво й харесва... какви са интересите й.
Възползвай се от тези знания :D

Нее, за това е още рано.....

ACM1
06-14-2011, 22:52
ееееееепааа неее значи изобщо не е добре да знаеш защото можеш да развилиш страхотно приятелство аз така направих като казах на една моя приятелка и от тогава не си пишеме изобщо аз и пиша но те не отговаря и така за това трябва да си сигурен но как? ами проучване подхвърлял някой неуместни въпроси помоля някой твой добър приятел ма наистина добър приятел да ти помогне и така като си сигурен пробвай ма не да кажех харесвам те искаш ли да си станем гаджета защото това първо е клише и второ е много детско. Питай я на билярд боулинг някоя игра да има движение ако ли не просто на кафе или нещо от тоз сорт.