PDA

View Full Version : Хем сме гаджета, хем не сме!



Gabichkaaa
06-05-2011, 18:38
Малее... а как да започна от началото направо не знам.... Накратко, че ще ви отнема много време.... Запознахме се много странно.. Аз го харесах преди година и половина в едно село и му намерих направо скайп, че не можем да се занимавам с детски номера... 'кажи му, че го харесвам' .. 'питай го дали ме мисли за хубава' и т.н.

Нека да бъде С. мойто момче... Тази зима съзобновихме дълго забравените си ПРИЯТЕЛСКИ отношения.. въпреки, че аз вече година го приемам като нещо повече той никога не е гледал на мен с тези очи... Започнахме да си пишем.. ала бала... абе яки работи... дори той започна и смс-и да ми пише.. Хуху! .. :)) Един път бях на кафе в неговия квартал и по чиста случайност го засякох... Охх... колко беше сладко! :) Седнахме заедно... зарязах мойта компания и отидох на масата при него.. Иии по едно време той ми казва, че ми е купил подарък.. Идва след малко (беше до тях) с една червена чантичка и вътре едни сладки зелени ръкавички.. Подари ми го и каза, че като ги е видял, просто не е могъл да не ми ги даде, защото имам зелено яке и той много го харесва.. ^^

Започнахме много да излизаме и да си пишем.... Аз отново си върнах старите чувства към него... Още по-силни дори... Бях у тях.. Бяхме легнали на дивана гушнати и гледахме детски.. Беше толкова хубаво... Целувахме се.. Аз не се сдържах един път в кафето и го целунах... Беше доста учуден.... През първият един месец не знаех какви сме.. гаджета ли сме.. въобразявам ли си... пуу... ии той една вечер ми каза, че му липсва бившата (точно декември беше приключил едногодишна връзка) .. разбрах го.. не бях наранена или нещо такова.. но ние продължихме тези отношения 'тип гаджета' ... ии така вече 4 месеца... Аз не знам какви сме.. Април месец ме целуна едно момче и му казахна С.... Леле как се вбеси.. Попитах го защо по дяволите? ии той каза, че съм трябвало да усетя отношенията ни и чувствата като цяло... МАМКА МУ? Преди 4 месеца ги усетих, но ти ми каза, че няма да станат ззаради бившата ти.. А сега пак да ги усетя по същия начин ама да не се притеснявам от ситуацията последния път? Ох .. трудно ми беше...

И след тая целувка отношенията ни приключиха.. казахме на всичките си приятели, че сме се скарали и вече уж не 'ходим'..... Но продължихме да се виждаме... И продължаваме и до ден днешен.... Не знам какво става... Той ме търси.. аз го търся.. сякаш тази ситуация се повтаря за 2х.... Ревнува от другите момчета.... Не ми обяснява какви сме... Казва, че не иска да ме нарани, защото е 12 клас и вече завърши... Ще ни се разделят пътищата лятото предполагам.. въпреки, че иска да си учи в града... аз не ги виждам толкова сложни.... не знам какво означава всичко това.. Отношения като гаджета... пък накрая нищо..

Въпросът ми е дали да му кажа какво чувствам и какво искам ... обичам го (сигурна съм в това, въпреки всичко) и че искам да съм с него... Или да оставя нещата така? Да не би да се изплаши като му кажа всичко това и да се отдръпне... или просто да не отговори на чувствата ми и като цяло отношенията ни да прекъснат..... Не е като да няма какво да губя.. Но пък мога да спечеля много... шибана работа!

w0sh
06-05-2011, 18:51
Най-лесното е да ти кажем кое решение да вземеш.

Това твоето решение ли ще е? или само извинение за евентуалния провал?

Добре ще е хората да се научат да взимат решения според това кое искат, а не според това от кое ги е страх.

n3v3r4z
06-05-2011, 18:53
Харесваш го и искаш да си с него, но не искаш да му го кажеш от страх дан е го изгубиш :? До кога смяташ да го карате така ? Вие може и деца да си направите и все още да не ти е ясно какви сте ...

Gabichkaaa
06-05-2011, 18:54
Ако всички решения можехме да взимаме сами.. този сайт изобщо нямаше да съществува...

Не си търся извинение за евентуален провал.. търся съвет :)

DarknessAngel
06-05-2011, 18:57
Мисля,че се опитва да забрави предишното момиче, а за това му трябва време. Иска да те опознае по-добре и да свикне с теб, преди да се съберете "официално".

n3v3r4z
06-05-2011, 18:59
Мисля,че се опитва да забрави предишното момиче, а за това му трябва време. Иска да те опознае по-добре и да свикне с теб, преди да се съберете "официално".

4 месеца не може да я забрави тая бивша ?

DarknessAngel
06-05-2011, 19:09
Авторката споменава, че е бил с момичето една година. А и има връзки, които не се забравят толкова лесно.

nepowtorima
06-05-2011, 19:27
Е не би било много отдачно да използва момичето така!
Авторке .. по-добре си поговорете сериозно. Кажи му каквото ни каза тук. Просто се опитай всичко да си остане така, но просто да знаеш, че сте заедно.

juj4elinka
06-05-2011, 19:29
Авторката споменава, че е бил с момичето една година. А и има връзки, които не се забравят толкова лесно.
+1
А за авторката: Тук не можеш да получиш решение, а съвет как да разрешиш проблема си. Моят е да решиш ти самата дали искаш да живееш в заблуда, незнаеща какви са отношенията ти с момчето, което обичаш или наясно с това, което е, готова да загубиш или спечелиш всичко. Винаги трябва да се подготвяме за най-лошото и съответно най-хубавото, ако нищо не стане, просто така е трябвало да се случи. :)

Angeleyes
06-05-2011, 20:37
Малее... а как да започна от началото направо не знам.... Накратко, че ще ви отнема много време.... Запознахме се много странно.. Аз го харесах преди година и половина в едно село и му намерих направо скайп, че не можем да се занимавам с детски номера... 'кажи му, че го харесвам' .. 'питай го дали ме мисли за хубава' и т.н.

Нека да бъде С. мойто момче... Тази зима съзобновихме дълго забравените си ПРИЯТЕЛСКИ отношения.. въпреки, че аз вече година го приемам като нещо повече той никога не е гледал на мен с тези очи... Започнахме да си пишем.. ала бала... абе яки работи... дори той започна и смс-и да ми пише.. Хуху! .. :)) Един път бях на кафе в неговия квартал и по чиста случайност го засякох... Охх... колко беше сладко! :) Седнахме заедно... зарязах мойта компания и отидох на масата при него.. Иии по едно време той ми казва, че ми е купил подарък.. Идва след малко (беше до тях) с една червена чантичка и вътре едни сладки зелени ръкавички.. Подари ми го и каза, че като ги е видял, просто не е могъл да не ми ги даде, защото имам зелено яке и той много го харесва.. ^^

Започнахме много да излизаме и да си пишем.... Аз отново си върнах старите чувства към него... Още по-силни дори... Бях у тях.. Бяхме легнали на дивана гушнати и гледахме детски.. Беше толкова хубаво... Целувахме се.. Аз не се сдържах един път в кафето и го целунах... Беше доста учуден.... През първият един месец не знаех какви сме.. гаджета ли сме.. въобразявам ли си... пуу... ии той една вечер ми каза, че му липсва бившата (точно декември беше приключил едногодишна връзка) .. разбрах го.. не бях наранена или нещо такова.. но ние продължихме тези отношения 'тип гаджета' ... ии така вече 4 месеца... Аз не знам какви сме.. Април месец ме целуна едно момче и му казахна С.... Леле как се вбеси.. Попитах го защо по дяволите? ии той каза, че съм трябвало да усетя отношенията ни и чувствата като цяло... МАМКА МУ? Преди 4 месеца ги усетих, но ти ми каза, че няма да станат ззаради бившата ти.. А сега пак да ги усетя по същия начин ама да не се притеснявам от ситуацията последния път? Ох .. трудно ми беше...

И след тая целувка отношенията ни приключиха.. казахме на всичките си приятели, че сме се скарали и вече уж не 'ходим'..... Но продължихме да се виждаме... И продължаваме и до ден днешен.... Не знам какво става... Той ме търси.. аз го търся.. сякаш тази ситуация се повтаря за 2х.... Ревнува от другите момчета.... Не ми обяснява какви сме... Казва, че не иска да ме нарани, защото е 12 клас и вече завърши... Ще ни се разделят пътищата лятото предполагам.. въпреки, че иска да си учи в града... аз не ги виждам толкова сложни.... не знам какво означава всичко това.. Отношения като гаджета... пък накрая нищо..

Въпросът ми е дали да му кажа какво чувствам и какво искам ... обичам го (сигурна съм в това, въпреки всичко) и че искам да съм с него... Или да оставя нещата така? Да не би да се изплаши като му кажа всичко това и да се отдръпне... или просто да не отговори на чувствата ми и като цяло отношенията ни да прекъснат..... Не е като да няма какво да губя.. Но пък мога да спечеля много... шибана работа!
цтцт аз мисля , че ако те обичаше щеше да ти го каже и да тръгнете .... според мен това е загуба на време :)

frozendeath
06-05-2011, 20:44
Добре де, на мен ми отне 4-5 месеца да забравя момче, което харесвах половин година, представям си какво ще е за едногодишна връзка, ама това си е вече нагло. Той не иска да ходи с нея, но в същото време я ревнува и не й дава да ходи с други. Авторке, трябва да си поговорите с тоя човек.

RoSKo0o0
06-06-2011, 09:03
Е, че кво лошо? :D

Gabichkaaa
06-06-2011, 11:56
Благодаря ви на всички.. Хубаво е да ги чуеш нещата как стоят, въпреки че ги знаеш :)

Говорих с него снощи... Каза ми да не очаквам нищо, защото и той не знае какво става.. ако не сме се били скарали при ситуацията с онова момче, което ме целуна, са щели да станат нещата.. Еми ебаси тъпия си! ххахаха.. Той постоянно ми говореше, че нещата ще свършат май и няма смисъл да тръгваме.. а сега ми говори, че е щяло всичко да се нареди.. Търси си глупави извинения според мен...

Сега пак сме на кръстопът, но нещата ги виждам много по-прости.. Аз си продължавам, а той ако иска ще продължи с мен :)

TheAceOfLove
06-06-2011, 19:03
Някак си изглежда, че те държи за резерва. Всеки обича да има до себе си някой, който го харесва, но той е прекалил.
Ти си разумно момиче, доста по-разумно от него. Според мен нищо чудно да ти предложи, когато разбере че можеш и без него. Но трябва ли ти такъв е друг въпрос.

Didey
06-06-2011, 19:28
... мали тоз твоя голям задник с извинение само си губиш времето с тва момче и не виждаш колко много изпускаш ... оставиго .. знам трудно е ... но ще се чувстваш по-добре след тва [-(

dontcare
06-07-2011, 14:12
Аз си продължавам, а той ако иска ще продължи с мен :)


Най-разумното решение според мен.. (:

ThatsMe
06-10-2011, 06:13
Стига бе ! стига сте й казвали да го остави !!
Ами ако след 1,2 седмици му влезе ум в главата и разбере какви глупости прави...

Rorschach
06-10-2011, 06:37
Той се мисли за играч, ама му куцат способностите да я успи качествено... това е истината.