PDA

View Full Version : Любов..



gerilovedani
06-05-2011, 19:01
Обичам те и Липсваш ми играят ли важна роля в една връзка..
И след колко време го казах те за пръв път?

Първа съм аз:
Заедно сме от година и малко и все още не ми го е казвал.. 8)

n3v3r4z
06-05-2011, 19:04
Играят, ако са казани наистина, а не да се повтарят всеки ден ! Казваш ги тогава, когато го почувстваш иначе е злоупотреба ...

DarknessAngel
06-05-2011, 19:07
Играят важна роля, когато мислиш, че обичаш някого и го чувстваш.
Казвала съм "обичам те" след месеци, но и до ден днешен не съм убедена, че е било така. [/b]

gerilovedani
06-05-2011, 19:19
Аз съм му го казвала няколко пъти ,защото го чувствам..А той като не го казва на мен ми става криво и за вече не казвам такива неща/

nepowtorima
06-05-2011, 19:21
Първа съм аз:
Заедно сме от година и малко и все още не ми го е казвал.. 8)

Оф.. туй твойто гадже.. Все още не ти е казал тва. Ем значи може и да не го чувства. Пък и то тва е само 20% от връзката. Не е важно.. да се казва, а да се доказва.. Ама ти сигурно го знаеш това както аз/ и някои други от форума, че твоя не ти е казал, че му липсваш и, че те обича..!!/

SisiStrange
06-05-2011, 19:24
Много (ама много) ми е трудно да казвам "Обичам те." Имам лоши спомени от последния път и като цяло ме гложди вечно едно такова усещане, че ще ги кажа и всичко ще се прецака. :(

Трябва да е нещо изключително специално като момент, някакво направо нереално изживяване, за да ги кажа без да се чувствам леко стресната. Все си мисля, че рано или късно ще го преодолея това. Зависи от много неща.

gerilovedani
06-05-2011, 19:33
^ Ами да ,тъка може да се е получило и при него..
М/у нас е нямало нищо може би и това играе някаква роля все пак.
От различни градове сме,виждаме се през седмица..Но този месец.може би няма да се виждаме ,защото има изпити.
Мисля,че щом е с мен ,изпитва нещо все пак.Питала съм го дали чувствата са взаимни ,и той ми е казвал,че са

bebeemalko
06-05-2011, 19:36
това че не ти го казва не значи че не го мисли, но щом ти си му го казвала и той не е значи може и да не те обича, а на мен също ми е трудно, но ако го чувстваш това вече си е друго :)

Hilary_
06-05-2011, 19:39
Обичам те и Липсваш ми играят ли важна роля в една връзка..
за мен ДА!! ..
И след колко време го казах те за пръв път?
.. когато се почувстват!!

gerilovedani
06-05-2011, 19:39
/у нас е нямало нищо може би и това играе някаква роля все пак.
Вие как мислите

jghgh
06-05-2011, 19:44
Оф, зарязвай го тоя.
Не виждаш ли, че ти го обичаш повече отколкото той теб?
Извинявай, ама почвам да си мисля, че е така, като ти гледам темите....

ShtrudeL
06-05-2011, 19:56
О, колко е трудно да кажеш две прости думи. :cry: Колко трогателно, колко драматично, каква любов, какво нещо :cry:





ХАХАХАХАХХАХАХАХ пххх ^_____^ http://r15.imgfast.net/users/1511/19/65/32/smiles/761327.gif

gerilovedani
06-05-2011, 20:06
За някой е лесно а за други трудно..

horacio
06-05-2011, 20:09
О, колко е трудно да кажеш две прости думи. :cry: Колко трогателно, колко драматично, каква любов, какво нещо :cry:





ХАХАХАХАХХАХАХАХ пххх ^_____^ http://r15.imgfast.net/users/1511/19/65/32/smiles/761327.gif

За теб може и да е лесно, но за някои други не е.
Например на мен изобщо не ми е лесно да го казвам.
На много малко хора съм изричала тези думи и наистина ги мисля.

Angeleyes
06-05-2011, 20:31
Аз съм му го казвала няколко пъти ,защото го чувствам..А той като не го казва на мен ми става криво и за вече не казвам такива неща/
:cry: Много е гадно така , когато го кажеш на половинката си и да не ти отвърне :cry:

dayanka
06-05-2011, 20:40
Според мен не думите са важни, а действията. Защото той може да ти казва най-милите неща, които някога си чувала, а всъщност да гледа на теб с насмешка, като на някаква глупачка, която му се върже. А за това, че не ти казва, че те обича може да има две причини:
1. Страх го е.
2. Не го изпитва.
Най-лесният начин да разбереш е като поговорите. Повдигни темата по някакъв начин и ще разбереш каква е причината. Успех!

marin4itu
06-05-2011, 20:47
Добре де, ама какво ще те е страх от човека, с когото би трябвало да си най-близък?

Иначе да наистина са важни действията, но понякога имам нужда приятелят ми да ме погледне в очите с неговия мил поглед и да ми каже, че ме обича или че му е хубаво с мене, така както само той може да ми го каже. За да е щастлив човек, трябва да има от всичко. ;)

PricelessG
06-05-2011, 20:54
Знам, че звучи грубо, но е очевидно, че не изпитва същото към теб.. Остави това чувства се доказват, не се казват, то, че е вярно - вярно е, но при положение, че ти си му го казвала неколкократно и той не е отвърнал - прави си изводите. :wink:

Priceless
06-05-2011, 20:55
Знам, че звучи грубо, но е очевидно, че не изпитва същото към теб.. Остави това чувства се доказват, не се казват, то, че е вярно - вярно е, но при положение, че ти си му го казвала неколкократно и той не е отвърнал - прави си изводите. :wink:

Не ми харесва юзърнейма ти.

w0sh
06-05-2011, 20:58
:razz: :razz:

gerilovedani
06-06-2011, 08:10
М/у нас е нямало нищо може би и това играе някаква роля все пак.
Вие какво мислите?Възможно ли е заради това да не го чувства :D
Той такива неща не казвал не знам си какво..Луда работа :?

pentxayc
06-06-2011, 08:32
във времето, в което живеем, тези са без значение освен за истинските "романтици", примерно.
казват се когато имаш нужда от яко секс, в повечето случай.

RoSKo0o0
06-06-2011, 08:50
Dont abuse with this words...