PDA

View Full Version : Въпроси



fosfora
06-05-2011, 20:25
Абе имам няколко въпроса ако може ми отговаряйте точно по конкретния въпрос. :)
1-Този "къс гем" не е ли по добре да се скъса при полов акт или е по добре с операция?
2-Тази "Предиеякуциона (незнам дали е така сори) течност от която може да се забремене на колко годишна възраст спира да тече?
3-И бързото свършване ама като казвам бързо 3 мин нормално ли е за 14г. момче и кога ще започне да се забавя?

Eclipsercho
06-05-2011, 20:29
Абе имам няколко въпроса ако може ми отговаряйте точно по конкретния въпрос. :)
1-Този "къс гем" не е ли по добре да се скъса при полов акт или е по добре с операция?
2-Тази "Предиеякуциона (незнам дали е така сори) течност от която може да се забремене на колко годишна възраст спира да тече?
3-И бързото свършване ама като казвам бързо 3 мин нормално ли е за 14г. момче и кога ще започне да се забавя?

1. Ти луд ли си бе, момче? Т'ва е все едно да кажеш "За к'во да ходя на операция на крака, е взимам тука кухненския нож и се почвам" ..

2. Не спира да тече, тя си е част от цялата система. Един вид естествен лубрикант.

3. Бързо-бавно, зависи от "опита" на приятелката ти.. ако е като порта на училищен двор долу, ще се потрудиш доста. С практиката ще се научиш да издържаш повече.

IseeDEADbodies
06-05-2011, 20:29
1 - операция !
2 - не спира
3 - рано ти е ;)

fosfora
06-05-2011, 21:39
ем той "късия гем" се къса и при полов акт защо трябва да е операция :(

badsector
06-05-2011, 22:05
За да не се окаже, че след време ще трябва да ти режат цялата паца :D

fosfora
06-05-2011, 22:21
шшшш хора успокоите се малко аз няма да мра бе......другите как им се каса докато си вършат работата?????

Drako89
06-05-2011, 22:36
шшшш хора успокоите се малко аз няма да мра бе......другите как им се каса докато си вършат работата?????


Кво се къса бе!?

Нищо не се къса, а ако се скъса става лошо, толкова кръв щи изтече колко не си виждал...

Имах приятел така му се скъса бая зор видя, късия гем само с операция се оправя!

RoSKo0o0
06-06-2011, 08:31
Ако е тясна... бързо шЪ предизвикаш бялото пришествие.... ако е (както казаха по-нагоре) широка като училищен двор - шЪ има да клатиш, докато глава ти падне 8-)