PDA

View Full Version : Подути Устни



danielpetrov1991
06-05-2011, 22:55
От няколко дни вътрепната страна на устните ми е доста подута. Сега установих, че е възможно и вътрешната страна на бузите и венците ми да са леко подути. Устните не ме болят, но като чели са леко зачервени от вътре. Някой има ли идея от какво може да е и дали ще мине от само себе си или е по-добре да ходя на лекар.

vakanciqta
06-05-2011, 23:52
Афта ?

hardstyle
06-07-2011, 15:01
Да не си ги опарила с някакво питие или наистина да имаш авта(само за устните става върпос) а за венците може да са 2 неща.
1.Пастата ти да ти е прекалено слаба за твойте венци(ако си я сменила пастата или да имаш много чувствителни венци)
2.Имаше една болест но непомня как се казваше.Общо казано ти уголва венците,апък твойте се подуват. :D Незнам за този проблем,затова отиди на стоматолог и дано да ти каже от какво се е породило това.

shpekovsalam
06-07-2011, 17:28
Да не си ги опарила с някакво питие или наистина да имаш авта(само за устните става върпос) а за венците може да са 2 неща.
1.Пастата ти да ти е прекалено слаба за твойте венци(ако си я сменила пастата или да имаш много чувствителни венци)
2.Имаше една болест но непомня как се казваше.Общо казано ти уголва венците,апък твойте се подуват. :D Незнам за този проблем,затова отиди на стоматолог и дано да ти каже от какво се е породило това.

Парандотит да не е???

ПТ - Върви на стоматолог! Той ще ти каже какво ти е. Може четката да ти е много твърда и да наранява венците. Ако искаш си купи Colgate 360 Sensitive! Скъпичка е, но пък е много добра. Аз лично съм доволен от нея! http://img.zamunda.net/pic/smilies/good.gif