PDA

View Full Version : гадже/ приятелство ?



terry2
06-06-2011, 14:02
Здравейте , първо се извинявам , ако има подобна тема, нова съм във форума. :) Проблемът е следният - имам много близка приятелка от близо две години, която наистина обичам и ценя. Тя има връзка от близо половин година с момче от класа. С напредване на времето , обаче , тя тотално спря да ме търси , започна да ме игнорира, заради него и в последните седмици никакво внимание не получавам от нея (той я ревнува много лошо и се обичат много ) опитах се да поговоря с нея, дадох и за пример моето отношение към нея, докато съм била с гадже, а тя отвърна , че моите връзки не са били като нейните и няма да промени каквото и да било.. не си говорим близо седмица и осъзнавам, че и двете имаме вина. Та.. какво да правя според вас ? :Д

takerman
06-06-2011, 14:22
Според мене изобщо вече не трябва да се занимаваш с нея, щот тя ти е обърнала гръб заради момче тя не ти е истински добра приятелка.
Освен това гледа даизкара на показ това че си има хубаво гадже като омаловажава твоите връзки, това за мен няма значение.
Ако някой не го интересува за теб и ти не се интересувай от него.

Остави я тя да те потърси, но ако е за някаква услуга или искане от нейна страна, обърни и гръб и тя ще се усети с времето ;)

Ssummerjam
06-06-2011, 14:22
Ти пък защо да имаш вина? Търсила си я и си опитала да поговориш с нея за промяната в отношенията ви.. Тъпо прави като му тича по гъза и заради него е склонна да прекрати контактите си с теб. :?

terry2
06-06-2011, 14:54
ами нали знаеш, че истината винаги е някъде по средата , тя може да каже, че аз като добра приятелка трябва да я разбера и да ѝ дам време, аз пък казвам, че трябва да балансира между двама ни или поне елементарно уважение да получа.. благодаря за мненията, пичове

sexa_na_kompleksa
06-06-2011, 15:22
Според мен, ако искате да запазите приятелството си, трябва да правите компромиси. Но в никакъв случай не й се сърди. Всъщност и аз постъпих така с няколко мои приятелки в началото на връзката ми с приятеля ми и сега съжалявам, а приятелството ми с въпросните момичета вече не е същото, макар да се виждаме.