PDA

View Full Version : Facebook за телефон



FuckingFreak
06-06-2011, 18:15
Здравейте! Разбрах,че има безплатен facebook за телефон за мобилните оператори М-тел и Глобул. Една от класа ме светна. Нейния телефон не е от най-новите => не е с Wi-fi, а с обикновен wap браузър, но въпреки това ми демонстрира как влиза и ме убеди, че не и взема пари.Не знае как е станало, тъй като някакво момче от нейния квартал и го направило така. Та, как става? Имам wi-fi, но в даскалото нямаме мрежа, тоест имаме, но е с парола, а тя не е четири нули или нещо лесно, пробвала съм. 8-) Та трябва ли да активирам GPRS и това колко ще ми излезе, ако се таксува? Преди години бях го направила съвсем неволно, дори не знаех, не съм влизала в интернет и ми начисли 30 лв отгоре сметка. Не искам пак да става така. Ако има някой запознат - да ми каже, утре ще питам въпросното момиче отново, но нямам гаранция, че ще получа отговор.

Cucko0
06-06-2011, 18:17
само за м-тел е безплатен

DarkAngelOfHope
06-06-2011, 20:43
само за м-тел е безплатен

ама се влиза с www.0.facebook.com или нещо такова беше ... :)

Jus7DreamBoy
06-06-2011, 21:15
само за м-тел е безплатен

ама се влиза с www.0.facebook.com или нещо такова беше ... :)
аз съм на глобул и www.0.facebook.com ми е безплатен само че тази версия е ограничена и не могат да се разглеждат снимки или да чатиш но за сметка на това можеш да пращаш съобщения :)

А като имаш wi-fi и има мрежа в даскало защо не поискаш паролата от учителят ти ? Или виж някъде из стаята би трябвало да ги пише и в училище има 3 мрежи и 3 те с пароли който са написани на вратата на компютърния кабинет.

luda4et0o
06-06-2011, 22:28
активирането на GPRS няма да ти струва мн по малко от 1лв около 0.50

xxxmyheroinexxx
06-07-2011, 10:25
Аз постоянно пиша от тела. :) Дори и в момента, и нищо не ми таксува. С една програма на глобул съм. :D 2000 минути към 10 номера,2000 минути за уикенда към всички,2000 смс-а и неограничен интернет трафик за 10лв на месец 8-)

JungleJaguar
06-07-2011, 11:39
И аз имам wifi,който го ползвах преди интензивно,но сега съм с една програма на Вивател за 11 лв на месец неограничен нет и скороста е повече от задоволителна и за yоutubе става и най-важното е,че имам нет навсякъде,а не търся wifi.Иначе паролите може да се хакват с подходящ софтуер и лаптоп.

FuckingFreak
06-08-2011, 12:39
Аз постоянно пиша от тела. :) Дори и в момента, и нищо не ми таксува. С една програма на глобул съм. :D 2000 минути към 10 номера,2000 минути за уикенда към всички,2000 смс-а и неограничен интернет трафик за 10лв на месец 8-)

Да и това става за 6 месеца от двугодишен договор. Не мерси.. Благодаря ви, ще поискам паролата за всеки случай..

evilGirL97
06-11-2011, 15:01
Когато имам 3Г ми е безплатно., Иначе не.,. На м-тел съм :) Телефона ми не е от най-готините, няма wi-fi ама има 3Г поне :D