PDA

View Full Version : не мога да разбера момчетата ;x



suunshhine
06-06-2011, 17:59
Мойта история е че ходех с едно момче близо месец , скъсахме и в петък пак тръгнахме всичко беше окей. В събота си замина за село и вечерта говорихме и ме пита ''занимава ли се с некои докато не ходехме''и аз му казах че на един рожден ден на един приятел се целувах с едно момче но нищо повече и той се сдуха но ми каза че иска да е с мене и това не го инт .. на другия ден вечерта в това село се бяха събрали компания и говорихме малко и с него беше едно момиче c което преди бяхме приятелки { вече не сме заради него защото тя си го харесваше, а аз тръгнах с него и тя спре да ми говори .. } и тя постоянно само злобее и my пълни главата с глупости .. и малко по късно вечерта ми звънни и ми каза '' искам да съм с дръга''
как може едната вечер да иска да е с мене а на дръгата не ?! това не мога да го разбера .. за жалост за толкова малко време много хлътнах по него..
Извинете за правописните грешки , но нямам кирилица ;x

IseeDEADbodies
06-06-2011, 18:06
любовта на мъжа минава през оная му работа.. толкова ли е сложно :?:

bibi7352
06-06-2011, 18:06
И без кирилица, предполагам, можеш да слагаш запетаи и точки от време на време...
А по темата - не си заслужава да се занимаваш, според мен, и той не знае какво иска.

badsector
06-06-2011, 18:46
Ти си му изневерила, казал ти е, че иска да е с теб, за да спечели време и да не говорите сега за това. После другата му е казала, че ще му изпие мозъка през оная работа и ще му позволи да й свърши в дупето и това окончателно го е накарало да вземе решението. Напълно нормално.

galet0
06-06-2011, 18:48
любовта на мъжа минава през оная му работа.. толкова ли е сложно :?:
ТОВА НЕ Е ТАКА

Priceless
06-06-2011, 18:56
Ти си му изневерила, казал ти е, че иска да е с теб, за да спечели време и да не говорите сега за това. После другата му е казала, че ще му изпие мозъка през оная работа и ще му позволи да й свърши в дупето и това окончателно го е накарало да вземе решението. Напълно нормално.

Съгласна.

Bladedancerr
06-06-2011, 19:21
любовта на мъжа минава през оная му работа.. толкова ли е сложно :?:
ТОВА НЕ Е ТАКА

Разбира се че не е,не всички сме така. :x

IseeDEADbodies
06-06-2011, 20:09
любовта на мъжа минава през оная му работа.. толкова ли е сложно :?:
ТОВА НЕ Е ТАКА


беше иронично, толкова ли е сложно ? ;д

suunshhine
06-06-2011, 20:22
аз не съм му изневерила .. бехме скъсали и даже не си говорехме , той се занимаваше с друга .. просто тази моя ''приятелка'' е уникално тъпа

VampireLover3
06-06-2011, 21:22
Сама се сети каква любов е била и колко те е обичал.

SmilezZz
06-07-2011, 13:42
Сама се сети каква любов е била и колко те е обичал.Мхм.. Ако те обичаше - нямаше да вярва на хорски глупости.. Пък и той самия не знае какво иска.. По-добре го забрави..

badsector
06-07-2011, 14:00
...се целувах с едно момче...

аз не съм му изневерила ...
Последно?

...той се занимаваше с друга ...
Какво разбираш под "занимаваше"?

chronic
06-07-2011, 14:03
аз не съм му изневерила .. бехме скъсали и даже не си говорехме , той се занимаваше с друга .. просто тази моя ''приятелка'' е уникално тъпаСамия факт че ти се води 'приятелка',говори че и ти си тъпа.

TheBeliever
06-07-2011, 14:07
...се целувах с едно момче...

аз не съм му изневерила ...
Последно?

...той се занимаваше с друга ...
Какво разбираш под "занимаваше"?

През времето на "занимаването" и целувките те са били разделени. Няма връзка - няма изневяра.

Към авторката - мъжкото его. С признанието си за целувките с друг ти си му наранила безценното его. Докато той си е мислил, че гаснеш по него, ти си се забивала с момченца по купони. Сега безкрайно обиден търси утеха при друга.

suunshhine
06-07-2011, 14:44
мерси мнг за мненията и най-вече на TheBeliever :} .. мисля да го забравя, но аз знам че той ще се върне те няма да издържат повече от седмица, но тогава ще е късно ..

ThatsMe
06-07-2011, 19:30
според мен въпроса не дали ще се върне, или дали е късно... Мисля, че въпроса е харесваш\обичаш ли го и способна ли си да му простиш, а да и най важното боли ли те от това, коего ти е казал, и наистина ако размислиш - и той се върне ако те боли, болката ще изчезне ли ? Ако искаш помисли над тези неща. Но разбира се може и да бъркам и нещата да не стоят действително така.
Малко излях всичките си чувства и мисли... съжелявам ако съм прекалил или ти казвам грешни неща.
(съжелявам ако има правописни грешки, но съм от телефона си) наистина се постарах всичко да е написано правилно.

suunshhine
06-07-2011, 20:29
(bow) .. не знам какво да кажа.. просто в момента нищо не знам и нищо не искам .. единствено искам да скъсат ;д тъпо звучи, но това е самата истина ! :|

ThatsMe
06-08-2011, 05:31
ти на колко си бе ? + щом искаш да скъсат, искаш да се върне :)

fcukz
06-08-2011, 05:39
Не му пука за теб както и на по-голямата част от бъдещите ти "гаджета" няма да им пука за теб

ymca
06-08-2011, 05:42
^^ Едва ли е на повече от 15. Сто процента съм сигурен, че е така, както си казва- много повече й се иска да скъсат отколкото да тръгне наново. С други думи, да скъсат на всяка цена, пък ако се съгласи да тръгне с нея пак- добре дошло! Тва всичкото е от чувството ти на собственост- още смяташ, че момчето е "твое".
А въпросът с целувката- да, засегнала си егото му, както някой каза по-горе. Много е глупаво да му го казваш при положение, че сте се събрали отново!

ThatsMe
06-08-2011, 05:57
Да наистина си направила тъпо като си му казала, но да знаеш че щом те е зарязал така, изобщо не му дреме за теб. Така че смисъл дори и да се върне при теб, не печелиш, щото ще сте заедно до следващия път когато си намери друга и ще се повтори, но по принцип всеки прави грешки и ако си способна да рискуваш... Действай, но помни, че ако не скъсат или не се върне, ЩЕ СИ НАМЕРИШ НЯКОЙ, КОЙТО ТЕ ЗАСЛУЖАВА И ЦЕНИ !

ymca
06-08-2011, 06:30
'щот на нея нали много й пука за него...

3oPuTy
06-08-2011, 08:05
аз не съм му изневерила .. бехме скъсали и даже не си говорехме , той се занимаваше с друга .. просто тази моя ''приятелка'' е уникално тъпа
Уникалко тъпата си ти!!!
Другото момиче просто знае как да привлече вниманието му към себе си и да го придърпа,а ти дори не знаеш к'во искаш :? Малка,неграмотна пикла :? Първо искала да е с него,после не го искала,след това искала да скъсат ... Тъпо парче си ... :?

ThatsMe
06-08-2011, 08:52
и за кво я обиждаш?? Не помагаш с нищо, единственото което може да стане е да се почувства още по зле...

и само да кажа ymca според ме й пука за него щом пише тук нали така ?? Иначе вече щеше да маа гащи с някой друг xD

Hilary_
06-08-2011, 10:02
ооо ама тия "искам .. не искам .. " ги знаеме .. :lol:
и докато си се усетила вече си номер 2 .. :lol:

next time се сети малко по - рано за последствията от действията ти ..

xxxmyheroinexxx
06-08-2011, 10:11
любовта на мъжа минава през оная му работа.. толкова ли е сложно :?:
НЕ Е ВЯРНО! :(

badsector
06-08-2011, 10:20
и за кво я обиждаш??...
За да се осъзнае и да си извади поуките. Верно при жените трудно се случва. Като й отправиш критика, не мисли как да се промени в положителна насока, ами се сърди защо я критикуваш.

ThatsMe
06-08-2011, 18:27
ок трябва да види грешката, но не е правилно да я обиждаш, тя е момиче с чувства, които могат да се ранят лестно !


( дайте го малко по леко )

3oPuTy
06-08-2011, 22:48
ок трябва да види грешката, но не е правилно да я обиждаш, тя е момиче с чувства, които могат да се ранят лестно !


( дайте го малко по леко )
Щом тя има право да обижда другото момиче,значи и ние имаме право да обиждаме нея ...

ThatsMe
06-09-2011, 05:52
да но ... не е правилно