PDA

View Full Version : ъм.. проблем



Jinxx
06-06-2011, 19:03
здравейте.. т'ва ще прозвучи като тъпо оплакване, но имам нужда да си излея душата... гаджето ми е проблема. една приятелка ни запозна и тя беше влюбена в него, както и той в нея. след около месец те тръгнаха, но гаджето й ме сваляше.. както винаги се влюбих в него. след време, той почна да ми се оплаква от приятелката ми и всеки ден ми казваше, че ще скъса с нея, казваше ми предпочитам теб отколкото нея, подробности. гаджето й ми предложи да тръгнем, а аз без да се замисля се съгласих. 7 месеца бяхме заедно, но той не я късаше. приятелката ми реши да го метне - направила си нов скайп, пратила му фалшива снимка и той веднага почна да я сваля. разбрах го т'ва и нищо не казах. след още няколко месеца, едни мои съученички искаха да се запознаят с него и след като се запознаха той почна да ги сваля ! едната му пратила целувка, а тоа и отвърнал, каза ми и след това ми се обяснява, че целувки се връщат. простих му след тва още 2 изневери. скъсах с него 4 пъти и той все ми обещаваше да скъса с приятелката ми. бях го скъсала. хрумна ми как да му отмастя - да се съберем, да го накарам да скъса с нея и след това аз ще скъсам с него. така и стана. приятелките ми ме караха да го скъсам още на първата изневяра, но не ги слушах. след т'ва разбрах с какво момче си имам работа, с една дума - Ненаситник.

Priceless
06-06-2011, 19:13
Момиче, ти не си добре. Ще започна да изброявам.

1.
едната му пратила целувка, а тоа и отвърнал, каза ми и след това ми се обяснява, че целувки се връщат. простих му след тва още 2 изневери ОЩЕ 2 ? Откога броят целувката по скайп за изневяра?

2. Тая приятелка не ти е никаква приятелка. Щом си била седем месеца с "гаджето" й зад гърба й .. заеби ти.

3. Още от самото начало е трябвало да се досетиш с какво момче си имаш работа.

А на колко си ?

Jinxx
06-06-2011, 19:22
ще ставам на 15.. и да просто аз наистина много го харесвах...

Priceless
06-06-2011, 19:23
Е като всичко е минало, какво още се занимаваш ? Остави го момчето - ще порасне.

marin4itu
06-06-2011, 19:24
Кво правите вие бе? :shock:

badsector
06-06-2011, 19:55
Да, за 15 е нормално да не можеш да разсъждаваш логично. И в крайна сметка защо пусна темата?

GLaDOS
06-06-2011, 21:18
EPIC Тва де не ви е турска сапунка :lol: :lol: :lol:

Zarity
06-06-2011, 21:22
:razz: :razz: :razz:

pentxayc
06-06-2011, 22:31
чувствам се висш

деградация масова

Josefinne
06-07-2011, 09:06
Чакайте , от кога целувките в скайп са изневяра? :lol:

MissBianka
06-07-2011, 10:35
Къв е тоя плейбой :lol: изневерява на приятелката си с теб, а на теб с всяка срещната :lol: много вървежен го раздава , остави го , не се занимавай

onestar
06-07-2011, 11:43
Мога само да плюя на приятелството ти с т'ва момиче. :)

chronic
06-07-2011, 12:24
Винаги ми е било чудно,как може да хванеш някой си който мами приятелката си пред теб и после да очакваш да не го прави същото с теб.
Той като тръгне с теб магически ще се преобрази ли,и аз не знам изпипвайте ги малко нещата.