PDA

View Full Version : Тривитаминол



kuklataaa
06-06-2011, 19:16
Здравейте! Имам въпрос към тези, които използват тривитаминол... На етикетчето на тривитаминола пише, че е годно до 28 дена след отваряне на опаковката (използвам го върху себе си, а не върху животно), но мина много повече време от 28 дена. Тези, които използват продукта върху себе си, спазвате ли този срок, дали е опасно или вредно за човека, ако се използва след този срок и ако някой го е употребявал след тези 28 дни, какъв е резултатът? Предварително благодаря и съжалявам, ако има някакви неточности! :)

FuckingFreak
06-06-2011, 19:34
Ми сигурно щом има срок на годност, трябва да се спазва, знам ли. Не съм ползвала, но не те съветвам, може да ти се получи някаква нежелана реакция. То и преди да е минал срока на годност може де, ама все пак...

tinkiwinkidipsi
06-06-2011, 21:18
Аз съм използвала тривитаминол , но използвах цялото шишенце за двайсе и няколко дена ... щом са минали 28 дена го изхвърли и си вземи нов тривитаммнинол ... няма смисъл да и жертваш косата за някакви 5 лв... представи си ако стане нещо на косата ти колко тъпо ще се чувстваш ... щом пише че му е изтекъл срока на годност се изхвърля ... каквото и да е :)

GabrielleShayk
06-06-2011, 21:38
нищо няма да ти стане,просто тривитаминола няма да действа.след 28-я ден изветрява :)