PDA

View Full Version : Космати ръце (момиче)!!!



lovemyself12
06-06-2011, 21:09
Помощ! Имам наследствен проблем - много косми по тялото.По краката успях да убедя майка ми да ми ги остриже, но не и по ръцете. Тя мисли, че няма нищо лошо да имам косми там, но нейните са малко и руси, а моите са гъсти и черни. Вече е лято,хората ходят с къс ръкав, а аз се потя в пуловери, и като ме питат защо не се съблека,аз само се червя. Накрая не издържах и започнах да режа космите с ножица за хартия. Тъпа идея - порязах се и станаха неравномерни!Вече ме е срам дори да я помоля да ме подстриже.Моля помогнете... :o

minionka
06-06-2011, 21:17
Ъм, вече съществуват епилатори и самобръсначки. Опитай с тях, примерно. Не с ножица за хартия. :lol: :lol:

gesh0603
06-06-2011, 22:45
Ножица за хартия :razz:
You made my day

britzy
06-07-2011, 05:01
Вие да не сте овце ,че се стрижете :-o

ПТ-купи си ленти и давай.майка ти няа да може да ти каже нищо пред свършен факт...

sexybanichka
06-07-2011, 10:05
Ако пък не ти се махат , а искаш да си имаш косъмчета ги изсветли :)

hardstyle
06-07-2011, 13:31
Ми обясни на майка си,че от това нещо много те е срам и неможе все да се криеш с дълги ръкави.Моли я колкото време трябва и се моли да се съгласи,а ако не се съгласи пробвай с епилатор.Недей пробва със самобръсначка,защото като се обръснат космите стават по-черни и по-твърди.

shpekovsalam
06-07-2011, 16:23
Е майка ти ли ще решава дали да ги махнеш или не??? Отиваш, вземаш си ленти и си ги махаш! http://img.zamunda.net/pic/smilies/victory.gif

Red_Hair
06-07-2011, 17:02
ил

georgi12
06-08-2011, 06:46
За сега най-добре ги остави - след като пораснат тези , които си орязала с ножицата ги изруси .Отиди при някоя фризьорка и си сподели проблема .Тя ще ти помогне .
не се притеснявай , няма да ти се подиграва.

ThisIsMe
06-08-2011, 13:49
1.Кола маска
2.Епилатор
3.Ленти

Съветвам те да не прибягваш до самобръсначка.Това е най-лошият вариант,понеже после ще стават по-гъсти и по-черни.

mlakniwe2
06-08-2011, 14:01
Wut? o_O

tanchu
06-09-2011, 20:22
Ползвай епилатор..аз съм доволна защото за 1-2 седмици нямам косми по ръцете :) въпреки че боли ;д

Roksolana
06-09-2011, 21:15
Наистина не е добре да ги махаш със самобръсначка. Според мен най - подходящият вариант е с кола маска при козметик (поне първия път, после можеш да минеш и на епилатор).
Колкото до майка ти - ами аз моята просто я изправих пред свършен факт. Тя не че толкова се е противяла, но гледаше да го отложи максимално във времето, понеже тогава бях по - малка :D Ноо както ти казах, отидох сама и си записах час. После най - много да ти се поозява малко, но ще й мине, сигурна съм. Особено ако й обясниш колко неудобно си се чувствала ;)

Maruma
06-10-2011, 20:36
Ами обясни на майка ти, че космите по ръцете ти създават огромно неудобство и я попитай тя какво би ти препоръчала, за дарешите проблема заедно. Аз лично ходя на коламаска и съм много доволна - бързо, не боли и после цял месец нямам косми. Бръсначът не е вариант за ръцете, но по добре той, отколкото косми :)

jenatanadqvolaa
06-11-2011, 07:20
Гръмни се овцо..на никой нормален космите не са му толкова дълги на ръцете при тфа да си ги реже с ножица за хартия боже мой..земи се разкарай и не всявай смях във форума :)

zlatit0o
06-11-2011, 07:20
Отивай на кола маска! Впрочем на колко си?

gummybear
06-11-2011, 15:57
.. с ножица?!? :lol: Купи си ленти за начало ,ако е толкова зле :)

Rolezzz
06-11-2011, 16:58
По-добре ги махни...много е гадно момиче с косми по ръцете като момче...Една съученичка има по-големи косми от друг съученик...като я видях ми направо останах без думи а иначе се прави на голямата работа..

kupi95
06-11-2011, 18:05
Помощ! Имам наследствен проблем - много косми по тялото.По краката успях да убедя майка ми да ми ги остриже, но не и по ръцете. Тя мисли, че няма нищо лошо да имам косми там, но нейните са малко и руси, а моите са гъсти и черни. Вече е лято,хората ходят с къс ръкав, а аз се потя в пуловери, и като ме питат защо не се съблека,аз само се червя. Накрая не издържах и започнах да режа космите с ножица за хартия. Тъпа идея - порязах се и станаха неравномерни!Вече ме е срам дори да я помоля да ме подстриже.Моля помогнете... :o

епилация на цялото тяло и за 2 години няма да имаш косми навсякъде по тялото.Струва макс до 100 лева.

doni100
06-14-2011, 12:31
Аз си почиствам мишниците и краката със самобрасначка. Просто трябва да ги почиства редовни и няма да има.

autumn666
06-14-2011, 15:12
Трол? :D
Ако не... втф! xD Ти в пещера ли живееш?! Не си ли чувала за самобръсначка, епилатор, кола маска...
И... с пуловер през лятото? о.О ПУЛОВЕР?!

gab4ooo
06-14-2011, 21:29
Помощ! Имам наследствен проблем - много косми по тялото.По краката успях да убедя майка ми да ми ги остриже, но не и по ръцете. Тя мисли, че няма нищо лошо да имам косми там, но нейните са малко и руси, а моите са гъсти и черни. Вече е лято,хората ходят с къс ръкав, а аз се потя в пуловери, и като ме питат защо не се съблека,аз само се червя. Накрая не издържах и започнах да режа космите с ножица за хартия. Тъпа идея - порязах се и станаха неравномерни!Вече ме е срам дори да я помоля да ме подстриже.Моля помогнете... :o

епилация на цялото тяло и за 2 години няма да имаш косми навсякъде по тялото.Струва макс до 100 лева.
ТИ ЛУД ЛИ СИ . ЕПИЛАЦИЯ НА ЦЯЛОТО ТЯЛО ЗА 100 ЛЕВА :ДДДДДДДД Недей да говориш като не знаеш . По - добре да си ги подрязва отколкото да ги БРЪСНЕ . Хората с черни косми ако един път ги обръснат , стават много по - големи и по - гъсти . Най - добре ако питаш мен от гледна точка на не толкова болезнено и ефикасно е колата маска . То лентите са същите , но май ти излиза по - скъпо . С епилатор много боли повярвай но има една защитна приставка , с която не боли чак толкоз .

batkodoki
06-14-2011, 21:59
хайде някой ПРАВОИМАЩ ДА ИЗТРИЕ ТАЗИ ТЕМА!

съображения: преди да се захапете в глупави спорове що не погледнете КОЛКО поста има титуляра (а джандарите да погледнат IP) и нещата си идват по места!

polssa
06-16-2011, 09:22
Козметик ?

lili12
07-21-2011, 16:14
21 век сме! има самобръсначки, епилатори, кремове и какво ли още не..аз лично използвам кремче :) изобщо не боли но се пак избора е твой.

GrippingBosh
07-22-2011, 16:27
Само овците се стрижат :lol: :lol: :lol: Боже....
Най-добре с кола маска ,дали на козметик ,дали с депилиращи ленти от парфюмерията все тая,бръсненето поне за мен е изключен вариант :) Заради едните ръце какви пуловери ,момиче ?

bodomchild45
07-22-2011, 16:49
Ахахахахахахахаааааа... Тая тема ми оправи настроението :d съществуват козметици..можеш сама с епилатор или кола маска..
И всъщност...защо майка ти решава дали ТИ ще се обезкосмиш? Това не е нейното тяло, нали?! :] ..И не знам кой нормален ще ходи с пуловер в 35 градуса.. :D
Спокойно, някои ги харесват и по-косматички.. :-D
Не искам да си представям до колко годишна ще си космата и някъде другаде :D

BrokenInnocence
07-22-2011, 18:44
1.Кола маска
2.Епилатор
3.Ленти

Съветвам те да не прибягваш до самобръсначка.Това е най-лошият вариант,понеже после ще стават по-гъсти и по-черни.

+1

И стига сте искали разрешение от майките си за подобни неща... тялото си е твое, имаш право да се чувстваш добре в него... Не мога да разбера майките, които биха забранили подобно нещо на децата си...

SmilezZz
07-30-2011, 10:36
Не,сериозно ? Темата някаква ебавка ли е ? Живеем в 21 век - какво обезкосмяване на ръце/крака с ножица ? Пък и си момиче - за бога,не си ли чувала за епилатор,кола маска,ленти ? Ала-бала. :?

KremProtivBru4ki
07-30-2011, 11:24
еми като са космати ги отрежи.можеш и краката да си отрежеш.после и мозъка ама ти май немаш туй нещо

kalpazanka
07-30-2011, 12:51
Честито на всички подхлъзнати! :D

Т. 12.