PDA

View Full Version : Кой вид жени....



chronic
06-06-2011, 23:13
Правят секс най-хубаво.Хилядите митове,стотиците легенди за раса-височина-килограми..
Вие как мислите?

Drako89
06-07-2011, 03:22
Влюбените жени! :)

flyingmonkey
06-07-2011, 03:42
Влюбените жени! :)
+1

Отделно то си е до човек, и все пак си личи, кои жени правят бурен и страстен секс :)

enso
06-07-2011, 05:15
по-страстните натури си мисля аз.. и пак зависи какво имаш предвид под хубав секс.. активните. мхм? ))

anonymous708973
06-07-2011, 06:15
Всеотдайните жени :)

dimitar_ak
06-07-2011, 06:50
Влюбените жени! :)

Ето го отговора.

Nikola61
06-07-2011, 07:11
истинските

dimitar_ak
06-07-2011, 07:25
истинските

Да, но жените не са като нас. За да легнат с някого винаги е нужно и някакво емоционално привличане, а не само физическо. Иначе няма да стане.

0y7ofCon7roL
06-07-2011, 07:57
Ми според мен кльощавите се клецат най-яко, а и са по извратени :lol:
Това си е мое мнение, не карам никого да се съгласява с мен 8)

straus
06-07-2011, 08:04
Какичките 8)

anonymous708973
06-07-2011, 08:40
Влюбените жени! :)

Ето го отговора.

Ако беше така, нямаше мъже от цял свят да се оплакват, че приятелките им са дървени/неинициативни/отказват да правят орална любов/никога не ги изненадват/изпитват панически страх от секс на светло и прочее, и прочее.
Или го имаш, или не. А понякога, ако го нямаш, не можеш и да бъдеш научен.

DarkAngelOfHope
06-07-2011, 09:45
Влюбените жени! :)

Ето го отговора.

Ако беше така, нямаше мъже от цял свят да се оплакват, че приятелките им са дървени/неинициативни/отказват да правят орална любов/никога не ги изненадват/изпитват панически страх от секс на светло и прочее, и прочее.
Или го имаш, или не. А понякога, ако го нямаш, не можеш и да бъдеш научен.

да но повечето се оплакват от това с развитието на връзката (след няколко години примерно), а не в началото и рова е така защото:
Жената е като китайски вентилатор, първо спира да духа, после спира да се врътка, а на края само бучи и хаби ток :D

желанието ви май се променя с изминаването на няколко години ... :P не на всички ест :)

DarkTemplar
06-07-2011, 09:49
Влюбените всеотдайни жени. Раса, ръст и килограми нямат особено значение, това е по-скоро свързано с темперамент и умението просто да се отдадеш на емоцията, без да му мислиш много-много.

orexovka
06-07-2011, 12:03
Тия малко по закръглените - с една дума добре сложените.Кво неква кокалеста не може да ме възбуди дори и да има цици колкото баскетболна топка едната.Краката и ако са като щека за голф да бега от тука.Ще имам чувствто че може да ми умре на куpa дето с вика!

Пич, въпроса не е теб какви жени те възбуждат 8-)
Както казаха преди мен или си го имаш или не, но мисля още, че е много вероято да го има във всеки и да е нужен човека, който да ни накара да го покажем ... за страстта си говорим де :grin:

chronic
06-07-2011, 13:38
истинските

Да, но жените не са като нас. За да легнат с някого винаги е нужно и някакво емоционално привличане, а не само физическо. Иначе няма да стане.Пич ти в саксия ли си расъл!?Не си ли опознал една маса жени който се чукат-обичат-отдават изцяло на физическото привличане.Много голям процент от българското население са,даже някои от тях и по телевизията ги дават да пеят.
Учудвате ме направо понякога.

golf_5_r32
06-07-2011, 13:43
Отговора е: грозните жени. Дават всичко от себе си поради причината, че не знаят кога ще им се отдаде такава възможност отново.

chronic
06-07-2011, 13:45
Да ти кажа честно към грозните жени не липсва интерес,даже напротив защото изглеждат доста по-достъпни от хубавите,а хубавите са някакво кисело грозде което е уж недостижимо.
Не мисля че са те!

golf_5_r32
06-07-2011, 13:49
Аз казвам мнението което съм чувал, лично не съм пробвал :)

NomNomNom
06-07-2011, 14:10
Жените с достатъчно висока самооценка и самочувствие, че да не се чувствам унижени когато доставят удоволствие на партньора си и на себе си , независимо от начина .
Има много момичета , които не правят орална любов, защото уж им е под нивото . Именно те едва живеят в кожата си , нищо , че се правят на надути и велики от този факт . Те подсъзнателно смятат , че не заслужават уважение и заради това им е кофти да се подчиняват , и да се раздават.
Също така умните жени - мацка с ай кю под 80 може от статиите и филмите + опита да научи какво харесва партньора й , но ще й отнеме време. Една умна и хитра жена бързо научава къде да пипне.

bonbona102
06-07-2011, 15:13
истинските

Да, но жените не са като нас. За да легнат с някого винаги е нужно и някакво емоционално привличане, а не само физическо. Иначе няма да стане.

Зависи с каква жена си имаш работа

Priceless
06-07-2011, 15:15
Отговора е: грозните жени. Дават всичко от себе си поради причината, че не знаят кога ще им се отдаде такава възможност отново.

Aз го знам дебелите - шото всеки път се чукат като за последно.

shpekovsalam
06-07-2011, 16:15
Предполагам, че са нормалните жени.http://img.zamunda.net/pic/smilies/hmmm.gif