PDA

View Full Version : Мацката свършва много бързо...



alieny2k
06-07-2011, 05:57
Ако приятелката ти свършва много бързо и не иска да потретвате,какво да правим,за да я навием? :shock:

anonymous708973
06-07-2011, 06:13
Егати проблемът! Защо и аз нямам такъв 8-)

Ssht
06-07-2011, 06:13
Отверка виждаш винта отдолу къв е и навиваш....Абе пич тя си е твоята мома ние ли да я навием.Прави неща дето я въбуждат и като стане стане като не се фащаш с бившата(ръката имам предвид..)

badsector
06-07-2011, 10:54
Ае мани, ама си е проблем. Една жена като си навие нещо на пръста, трудно можеш да я накараш да (не) го прави. И на мен ми се случи веднъж една такава, за няма и 10 минути свърши и почти веднага след ова вече не й се правеше секс. Пък аз още не бях загрял :(
Добре, че си хвана друго гадже после. Хич не ме кефят тези дето свършват бързо и по няколко пъти. Все са незадоволени и все им се прави секс.

Priceless
06-07-2011, 11:24
В моя случай ролите са разменени 8-)

anonymous708973
06-07-2011, 13:01
Хич не ме кефят тези дето свършват бързо и по няколко пъти. Все са незадоволени и все им се прави секс.

шшш, лошо има ли? Много сте ми интересни мъжката част... Всеки мрънка, че искал да прави по-често секс, ама мацката не искала, а когато ви дойде мацка, която иска да прави секс често и по много, давате заден.

DarkTemplar
06-07-2011, 13:14
шшш, лошо има ли? Много сте ми интересни мъжката част... Всеки мрънка, че искал да прави по-често секс, ама мацката не искала, а когато ви дойде мацка, която иска да прави секс често и по много, давате заден.
Ти пък го прие много лично. :)

Аз нямам против подобни мацки, даже ме радват.

Kinghood
06-07-2011, 13:41
Викни още една мацка :D Щом не иска, не иска! Жената след секс е като :booooomb: . Приближиш ли го ще гръмне, отдалечиш ли се - пак гърми!

badsector
06-07-2011, 13:47
шшш, лошо има ли? Много сте ми интересни мъжката част... Всеки мрънка, че искал да прави по-често секс, ама мацката не искала, а когато ви дойде мацка, която иска да прави секс често и по много, давате заден.
Предпочитам да не си мисли постоянно за секс. Веднъж на ден ми е достатъчно. Ако е незадоволена и постоянно мисли за секс, има голяма вероятност да ми изневери. Някои това не ги бърка, но мен не ме радва да усещам чужда енергия. Предпочитам жената да познава перфектно тялото си и вместо да свършва много пъти по малко и така да остане незадоволена, да свърши веднъж, но изчерпателно и до следващия ден да не й се прави секс. Така поне я знам, че няма да шава наляво-надясно.

chronic
06-07-2011, 13:51
Хич не ме кефят тези дето свършват бързо и по няколко пъти. Все са незадоволени и все им се прави секс.

шшш, лошо има ли? Много сте ми интересни мъжката част... Всеки мрънка, че искал да прави по-често секс, ама мацката не искала, а когато ви дойде мацка, която иска да прави секс често и по много, давате заден.А ти си ми много интересна,вчерашна лигла от две изречения си направи изводи за цялото мъжко съсловие.Мисли малко преди да пишеш или бликат комплексите май,а?

NomNomNom
06-07-2011, 14:05
Егати агресивните тук сте се събрали .
Когато мъжа и жената са на една сексуална вълна, т.е. и двамата имат либидо на едно и също ниво - всичко е на 6.
В другите случаи винаги някой е незадоволен .
Примерно , аз не мога да правя секс сутрин от 6 до 8 , а приятеля ми тогава едвам се държи . А на мен пък толкова ми се спи , че чак ми се плаче . Чат-пат се будя и давам , ама той пък като вижда , че не ми е кеф и почва да се разколебава и се получава една кофти история . Аз нямам проблем да му дам , ама не мога да му отговоря със същият ентусиасъм , което е кофти .
Обратната история - вечер, докато не започнат очите да ми се затварят сами - не мога да спра . Докато на него откровено му се спи и предпочита веднъж да го направим , после стабилен сън да си има . А на другият ден трябва да слушам как е супер изморен .
Инак, badsector - нормално е едно момиче да ти изневери , ако не получава достатъчно секс .
Представи си , че тя си има много приятели и приятелки , има си работа и жилище, грижи се сама за себе си . Ти си човека , който ще я гушне , ще й даде спокойствие и ще я чука както и колкото трябва . Ама ако едно от условията не изпълняваш - тя винаги ще намери някой , който ще .
А и такъв , какъвто се опитваш да се направиш тук - безкомпромисен - някоя мацка трябва да има много ниско самоуважение , че да стои и да те чака.

NomNomNom
06-07-2011, 14:11
Викни още една мацка :D
Това е добра идея .

Инак, по темата - говори с нея, егоистично е да те оставя незадоволен.
Един съученик имаше същия проблем , заряза я накрая.

straus
06-07-2011, 14:49
Ми какво, ставаш и отиваш да търсиш някоя да те довърши

SisiStrange
06-07-2011, 14:52
Хич не ме кефят тези дето свършват бързо и по няколко пъти. Все са незадоволени и все им се прави секс.

шшш, лошо има ли? Много сте ми интересни мъжката част... Всеки мрънка, че искал да прави по-често секс, ама мацката не искала, а когато ви дойде мацка, която иска да прави секс често и по много, давате заден.
Съгласна. Добре, че не всички момчета са така.
Аз пък обичам често. Не по 5 пъти дневно, естествено (макар че и това не бих го отхвърлила в някой по-особен случай :D )... За това пък мога един ден да го правя цял ден и после 2 дена да си говорим и да обикаляме насам-натам и да правим съвсем други неща.
ПП. Какво пък му има на множествения оргазъм? :-o

По темата: А тя не се ли чувства тъпо, че ти не свършваш?

anonymous708973
06-07-2011, 18:05
Хич не ме кефят тези дето свършват бързо и по няколко пъти. Все са незадоволени и все им се прави секс.

шшш, лошо има ли? Много сте ми интересни мъжката част... Всеки мрънка, че искал да прави по-често секс, ама мацката не искала, а когато ви дойде мацка, която иска да прави секс често и по много, давате заден.А ти си ми много интересна,вчерашна лигла от две изречения си направи изводи за цялото мъжко съсловие.Мисли малко преди да пишеш или бликат комплексите май,а?

Ало, великия, я слез малко на земята и внимавай как говориш. Никого не съм обидила, изразявам мнение. Като нямаш какво да кажеш по темата, си стоиш кротичко и си мълчиш :wink:

marilyn
06-08-2011, 07:41
Абе кви са тия мацки,бе, аз като свърша дори няколко пъти винаги ми се иска още: да повторим, да потретим....

По темата пробвай да поговорите, да вкарате някво разнообразие в секса, нещо което не сте пробвали...

golf_5_r32
06-08-2011, 08:02
странно моята приятелка един път след час и нещо ме беше помолила да спра и след като я попитах, ти колко пъти свърши и тя ми каза, че след 14-тия път е спяла да ги брои :x

badsector
06-08-2011, 10:51
...Обратната история - вечер, докато не започнат очите да ми се затварят сами - не мога да спра...
Дам и аз предпочитам вечерно време, тук добре сме се нацелили с жената.

....Инак, badsector - нормално е едно момиче да ти изневери , ако не получава достатъчно секс ...
Да бе, спор няма, както и обратното е в сила. Въпросът е, че някои жени не знаят как да си доставят така удоволствието, че да им е достатъчно. Затова искат да ги чукат по няколко пъти на ден и да свършват 15+ пъти. Е, те и по 100 да свършват, по този начин пак ще им е малко. Верно, има мъже, които в дадени периоди също искат да правят секс по няколко пъти на ден, но това е временно, а и се замисли колко много време се губи по този начин.

...А и такъв , какъвто се опитваш да се направиш тук - безкомпромисен - някоя мацка трябва да има много ниско самоуважение , че да стои и да те чака.
Ами виж ся, мойта има доста сериозно самоуважение и е много силен характер. Но е факт, че когато поискам стои и ме чака. Явно добре я чукам и си заслужава :) Пък и всички си признавате, че се влюбвате в хората, които често се отнасят зле с вас. Това е точно заради моментите, когато се отнасят прекрасно с вас :)