PDA

View Full Version : Заговаряне на непознат



BakuTo
06-07-2011, 09:54
Да ви питам какво бихте направили ако искате да заговорите непознат 8-) някакви специални техники,вуду магии 8-) ?

britzy
06-07-2011, 10:09
:razz: :razz: :razz: :razz:

Ми не знам-мен един път едно момче ме гони сигурно 5 минути и накрая едва-едва дойде и пита може ли да се запознаем,телефонче а -у и му казАх-сори,закъсня :lol: :lol:

Недей прави такава тъпа грешка ,защото е ...смешно и жалко и отчаяно

blackvelvet
06-07-2011, 10:18
:razz: :razz: :razz: :razz:

Ми не знам-мен един път едно момче ме гони сигурно 5 минути и накрая едва-едва дойде и пита може ли да се запознаем,телефонче а -у и му казАх-сори,закъсня :lol: :lol:

Недей прави такава тъпа грешка ,защото е ...смешно и жалко и отчаяно


+1

orexovka
06-07-2011, 10:42
:razz: :razz: :razz: :razz:

Ми не знам-мен един път едно момче ме гони сигурно 5 минути и накрая едва-едва дойде и пита може ли да се запознаем,телефонче а -у и му казАх-сори,закъсня :lol: :lol:

Недей прави такава тъпа грешка ,защото е ...смешно и жалко и отчаяно

Горкото момче първо се е престрашило, а после те е гонило и ти да го отрежеш така :lol: :razz: не му завиждам 8-)
По темата: залагам на вуду магиите =D>

britzy
06-07-2011, 10:44
Ами ако беше месец по-рано можеше,ама сега за мен има само един 8-) 8-) а и виж -тук търсят такива запознанства ,може пък да се засекат -съдба :D

sexa_na_kompleksa
06-07-2011, 10:52
Е, чак да отидеш при някой и да кажеш: "Може ли да се запознаем?" или "Как ти е номера?" е тъпо. Но ако първо си осъществила визуален контакт с въпросното момче, не виждам нищо лошо да отидеш и да го заговориш. Приказвате си 5-10 мин и после преценяваш дали има смисъл да го питаш за контактите му. ; )

Priceless
06-07-2011, 11:07
Аз бих заложила на вуду.

thegreenzombie
06-07-2011, 11:10
мисля, че едно "Здрасти" като за начало няма да навреди :) :lol:

galet0
06-07-2011, 11:11
Е, чак да отидеш при някой и да кажеш: "Може ли да се запознаем?" или "Как ти е номера?" е тъпо. Но ако първо си осъществила визуален контакт с въпросното момче, не виждам нищо лошо да отидеш и да го заговориш. Приказвате си 5-10 мин и после преценяваш дали има смисъл да го питаш за контактите му. ; )

точно!

chronic
06-07-2011, 12:34
Зависи от обстоятелствата,много селско и евтино ми се вижда да седнеш с чашката при някоя и да почнеш да и досаждаш,плюс тва ако има интерес още от погледа си личи.
Пичовете трябва да имат малко достойнство преди всичко,хубаво е да има ухажване ама да се знае границата на допустимото.

djipsito
06-07-2011, 13:13
А аз не разбирам кво толкова има да заговориш непознат ? Едни от най-готините разговори, които съм имала е с непознати. Не виждам лошо да се държиш с някой по-свободно (имам в предвид отпуснато и лафа да тече гладко все едно се познавате отдавна) и няма нужда да е свалка...

Случвало ми се е след купон да се заговоря с компания момичета и момчета, едно от момичетата почна да ме сваля (!?), снимахме се, разменихме си фейсбук... Разбира се нищо не стана, щото не си падам по момичета ;д просто беше забавно...

Всичко идва от страха как ще ни приеме отсрещния, а трябва да сме по-уверени в себе си.

chronic
06-07-2011, 13:27
djipsito,бъркаш видовете заговаряния.Тези който нямат сексуална цел в случая твоя пример са едно,а тези тип флиртаджйиски с ясен предтекст съвсем друго.Много е важно каква е целта на разговора,дет се вика по твойта логика и аз да искам огънче,че ми се пуши го правя без проблем,но за другото се замислям.

djipsito
06-07-2011, 13:48
Разбирам, просто няма кой знае каква разлика стига да знаеш как да действаш. Не говорех за тва "да искаш огънче от някой" или да питаш колко е часа или дали е минал автобус номер 5...

Мисълта ми е, че от небрежен разговор може да се получи добро запознанство. Не е задължително да показваш ква ти е целта, защото твоята първа цел е да прецениш другия... 3 минути ти стигат за едно първо впечатление и после вече идва размяната на контакти и т.н... И пак казвам, че зависи от подхода... А човек се замисля, когато не е достатъчно уверен.

Момичетата понякога сме доста... дръпнати и шантаво настроени когато ни заговори някой. Бързаме да си правим заключенията с набит филм и режем, а никога не се знае кво изпускаш. На мен лично не ми пречи да си поговоря с непознат, ако нещо не ми изнася или ми стане досадно ще си го кажа директно...

И други примери мога да дам, за човек с който се запознах супер случайно и още тогава ми допадна като мислене и т.н и сме се виждали, просто не пожелах някви по-сериозни отношения с него, защото бях в такъв период а и той е доста по-голям от мен...
Целта и на двамата не беше няква зарибявка със заговарянето.

chronic
06-07-2011, 13:56
Целта и на двамата не беше няква зарибявка със заговарянето.
Четох ти поста и останах учуден колко добре разсъждаваш,само тва последното изречение е бати фейла.
Значи човек от мъжката природа,по-голям от теб иска само да си говори с теб и да бъде САМО приятел без нищо повече с теб,така ли? :lol:
Ама моля ти съ.......

djipsito
06-07-2011, 14:08
ХАхахАх, схващам как е прозвучало...
Добре, ще ти разкажа. Не живея в Бг и бях с мои приятелки българки пред един вход и си говорихме. По едно време мина забързано един мъж покрай нас. След тва се върна. Чул българска реч и се заприказвахме. По принцип българин да чуе друг българин и да се "обади" рядко се случва..
Разговора течеше по какви ли не теми, без никви намеци, срещи, телефонни номера, етц.
След време, може би след месец пак бяхме на същия вход и той пак мина оттам и си поговорихме. Оказа се, че имаме общи познати и тогава вече ми поиска номера.
Опитвам се да кажа, че не е нужно да показваш ква ти е целта още в началото, просто от някви такива небрежни работи излизат интересни срещи и запознанства.
Беше запомнил кога заминавам и кога се връщам от Бг и на същите дати ми писа смс-и... Били сме заедно на дискотека и ми е показвал, че ме харесва, просто не беше с някво нагло, настоятелно държание. И ме привличаше точно тва.. Наистина е много интересен човек, с който мога да намеря доооста общи теми на разговор и то сериозни, харесах го, признавам си, просто ме спираше тва, че аз бях на 17-8 а той на 31-2... и не ми беше до връзки.

chronic
06-07-2011, 14:45
ХАхахАх, схващам как е прозвучало...
Добре, ще ти разкажа. Не живея в Бг и бях с мои приятелки българки пред един вход и си говорихме. По едно време мина забързано един мъж покрай нас. След тва се върна. Чул българска реч и се заприказвахме. По принцип българин да чуе друг българин и да се "обади" рядко се случва..
Разговора течеше по какви ли не теми, без никви намеци, срещи, телефонни номера, етц.
След време, може би след месец пак бяхме на същия вход и той пак мина оттам и си поговорихме. Оказа се, че имаме общи познати и тогава вече ми поиска номера.
Опитвам се да кажа, че не е нужно да показваш ква ти е целта още в началото, просто от някви такива небрежни работи излизат интересни срещи и запознанства.
Беше запомнил кога заминавам и кога се връщам от Бг и на същите дати ми писа смс-и... Били сме заедно на дискотека и ми е показвал, че ме харесва, просто не беше с някво нагло, настоятелно държание. И ме привличаше точно тва.. Наистина е много интересен човек, с който мога да намеря доооста общи теми на разговор и то сериозни, харесах го, признавам си, просто ме спираше тва, че аз бях на 17-8 а той на 31-2... и не ми беше до връзки.Истината с която може да се съгласиш е,че явно е по-голям на години и знае как да си прикрие емоциите и ти казваш "уау ,бати различния" ,обаче всъшност идеята в главата му е същата като тази на 18 годишния пубер който не успява да си изиграе картите..
Разликата в мъжката психика няма,само отношението е различно.
Чист пример си затова,че един по-усетен мъж може така да прикрие нещата че да го помислиш за по-различен.
Един много откровен въпрос-Ако беше му казала на първия път че искаш да му врътнеш една какво ще ти каже? -"Не,искам да се опознаем" Ахахахах
Съмнявам се да откаже,оттам си направи извода колко е по-различен от останалите..

djipsito
06-07-2011, 14:55
Аз съм съгласна с тва, което казваш. И въобще цент не съм си помисляла, че не му минават такива мисли.. ;д
Каза нещо друго, което ме накара да се замисля, ама сега нямам време да отговоря точно и ясно :-D

goldy96
06-07-2011, 16:15
Ako iskam da zagovorq nepoznat prosto 6te go spra i 6te my kaja : ``zdravei!``. I 6te zapo4na da razgovarqm s nego po interesni vuprosi koito me interesyvat i nego su6to. Tova s vydy magiite ne mi haresva. Za6to da my pravq magii kato moga da go zaprikazvam. A ako me otreje takuv mi bil kusmeta! :-)

Rorschach
06-08-2011, 13:09
Заговарянето на непознати е 90% престрашаване и 10% да нацелиш подхода спрямо конкретния човек.
След няколко такива опита ще ви падне пердето и няма да се замисляте даже преди да заговорите някой...