PDA

View Full Version : Проблем по БЕЛ



i6mi6
06-07-2011, 11:27
Здравейте, днес имахме класно по БЕЛ и ни бяха раздадени тестовете както винаги. Незнам как това се случи, но изкарах 3.25, което до сега не се беше случвало.Добре, че госпожата е добра и ми даде 2ри шанс като ми даде още един тест, на който изкарах 6. До сега оценките са ми 5-ци и 6-ци, незнам каква е причината за това, дали ставам все по-неграмотен и ми трябва повече тренировка? Това беше пълен шок за мен... та аз по английски знам повече отколкото по БЕЛ. :S
На някой друг да му се е случвало?

П.С. 9-ти клас съм

Priceless
06-07-2011, 11:51
Разсеял си се нещо. Просто бъди по-внимателен.

xWandereRx
06-07-2011, 19:47
пише се НЕ ЗНАМ 8-)

Colouring
06-07-2011, 20:02
По литература-разбирам,нещата се забравят.Обаче по български или си знаеш правописните правила.. или просто никога не си ги научил.Щом веднъж се запомнят няма как да ги забравиш.

i6mi6
06-07-2011, 21:10
Знам правилата, дори ги преговарях предния ден. Наистина, не знам къде точно сбърках. Мисля че проблема беше при отношението между 2 думи, и трябва да посочиш друга двойка, която се отнася по същия начин.

Colouring
06-08-2011, 09:24
Явно ви е дала доста объркващи,защото тези обикновено се дават с по-прости примери.Ами,какво да ти кажа.. Ти щом си знаеш,значи и госпожата го знае.Имаш хубави оценки досега,можеш да се надяваш да не й обърне внимание на тази последна оценка,ако досега си се доказал като добър ученик.