PDA

View Full Version : Дайте ми съвет моля ви ;)



bebzgirl
06-07-2011, 14:12
Извинявайте ако мислите че темата е глупост,и моля ви ако ще ме обиждате спестете си мнението. Та харесвам едно момче. Отначало интереса беше само от моя страна а той дори не показваше че съществувам. Не се бяхме виждали отдавна и когато му предложих пак да се видим той си измисли някакво нелепо оправдание. Това се случи 2 пъти и накрая просто реших да спра да се занимавам. Стана така че се и скарахме и го блокирах от всякъде и той мене.След това той започна да разпитва една приятелка за мене. Една вечер дойде с 1 негов приятел в 11 часа вечерта да ме вика от нас (в дъжда). Излязох видяхме се и така. След ден-два той започна да споделя на тази приятелка и да я сваля пред мен,след което да я пита дали ревнувам :shock: :shock: ... после реши,че съм харесала неговия приятел,на който дори не знам името. Прави се че не му пука пред мен,а после разправя на оная приятелка глупости всякакви-че съм била малка,еди ква си,тъпа,и после я разпитва дали ревнувам и всякви глупости. Не знам какво да правя вече. Някакъв съвет ако можете да ми дадете ще съм ви много благодарна ;) ... Благодаря ви предварително ;)

ПС : той е 2 години по-голям от мене и не знае че имам чуства ;)

kloely
06-07-2011, 14:23
Оок. Тоя е голяма детска градина. Сваля приятелката ти и пита дали ревнуваш. Такава глупост няма просто. И тея "глупости" които говори някви неща по твой адрес ли са или какво? Според мене няма кво да се занимаваш с тоя, щот според мене той не знае кво иска.

djipsito
06-07-2011, 14:30
Я му резни крилцата :lol:

Супер тъпо се държи наистина. Просто му кажи, че като разбере кво иска и как се сваля момиче, тогава да действа, щото се излага.

Остави го с пръст в устата и спри да се занимаваш с него, дръж се така все едно не съществува. Ти ще видиш кога се е опомнил и по държанието му ще разбереш дали наистина иска нещо с теб или още живее в пуберския си свят...