PDA

View Full Version : Инфекция на очите



neeDaBosS
06-07-2011, 16:35
М,да пак си инфектирах очите.. 8-) ходих на лекар,капя капки обаче нещо не помагат :? някакви методи,нещо за успокояване на сърбежа? Сърби ме точно водната линия (и горната и долната) постоянноо..с капките се облекчава малко,но след 5 минути нищо.От сутринта си капя..започнах с студени лъжици от фризер малко успокоява ама пак същото :lol: Някакви идеи?

Schtefito
06-07-2011, 16:51
Сваряваш си чай от лайка и като поизстине с памучно тампонче топваш и си минаваш около очите(започваш от външната част на вътре към носа).

LoveChocolate
06-07-2011, 17:18
уат да фак !! :shock: ужас :(

pressiana
06-07-2011, 17:23
Как стана това въобще?

Иначе съм чувала, че може да се слагат пакетчета от зелен чай, но не знам до колко успокояват. И не си натоварвай очите.

neeDaBosS
06-07-2011, 17:26
Ами от много мацотене тъй става..
За втори път ми се случва,първият беше предизвикан от това,че си залепих мигли с някакво измислено лепило подобно на канаколит,и да...сега незнам от какво е,клепам се по-сериозно само 1-2 пъти в месеца..една спирала ако сложа и толкова.Очите просто са ми доста чувствителни.Сега си варя чай от лайка,ще пробвам и това с пакетчетата. :)

LoveChocolate
06-07-2011, 17:31
ами ти наистина доста се мацаш :D


по по малко :d

LoveChocolate
06-11-2011, 17:22
еееееее .. ко стана ... оправи ли се :D

neeDaBosS
06-11-2011, 17:32
охоо още преди 2 дни ;д 8-)

SuNsEt
06-11-2011, 17:35
Ами след като получаваш инфекции,тогава трябва да ползваш противовъзпалителни и дерматологично тествани гримове.Тва Golden Rose,Ruby Rose...Avon...Oriflame и тн- не. Моливите за очи на Impala са много хубави и ги ползвам от доста време,защото и на мен ми се получават инфекции.Такъв вид гримове са по-скъпички от обикновено,но си струва. И...забвари за очната линия щом ти се получават такива проблеми,съвет от мен. :wink:

Josefinne
06-11-2011, 18:44
Да, пробвай със Зодак. Това е противоалергично лекарство.
Преди 3-4 години ми се появи сенна хрема, която в момента е в пика си - носът ми тече, кихам, сърбят ме ужасно очите.

LoveChocolate
06-11-2011, 20:12
охоо още преди 2 дни ;д 8-)


радвам се за теб :D

C0okieMonster
06-11-2011, 21:10
Тва може да се получи и ако си ползвала гримовете на някой друг

neeDaBosS
06-12-2011, 07:05
Попринцип от време на време се гримирам,обаче като почна няма спиране.В такъв смисъл,че слагам основи,сенки,очна линия,молив,по 2 тона спирала и така.. през ежедневието не се гримирам.Не ползвам и гримовете на друг.М имам доста черни моливи вкъщи..като започнем от Avon,Impala,Brooklin,Ellis,Flormar,Bourjois и Max Factor :) Иначе тея руби роуз,голдън роуз..на руби-то имам сенки ама от доста време незнам даже къде са 8-) голдън роуз една очна линия,която вече не ползвам.Определено за няколко месеца спирам с гримирането 8-)