PDA

View Full Version : Help ..



ssiska
06-07-2011, 16:38
Първо се извинявам но нямам кирилица :( здравейте :) казвам се Мария и бих желала да ми дадете мненията си,защото аз явно не се справям с приятеля си. Имаме връзка от 4 години и имам следния проблем... Като оставим че в от 2г сме разделени и се виждаме на месец два за по няколко дни. аз се върнах в малкото си градче,защото ми се наложи и оставих пловдив. Сигурна съм че не ми изневерява,защото има един проблем които се опитваме да разрешим и не сме правили секс от 7 месеца :X :X :X трагично е .. В най скоро време се очертава да заминем да работим в германия и да живеем заедно. Той идва при мен запознал се е отдавна с баща ми,майка спи в нас и прочие... А той и дума не дава да чуе аз да се запозная с неговите родители.. Направо сам потресена и това ми е болната тема.. НАскоро ни поканиха на кръщене в неговия град и аз толкова се зарадвах,че ще ми се отдаде шанс да се запозная с родителите му.. Но уви.. най-нагло ми заяви,че ще спим на хотел или в някои негов приятел.. бях побесняла... Вярно е срамежлив,но чак толкова немога да го понеса.. Искрено се надявах преди да заминем да познавам семейството му,но уви .. много съм разочарована. Казва ми едва когато тръгне да се жени тогава чак...Започвам да си мисля,че крие нещо... неможе да е срамежлив чак пък толкова све пак не е малък.. на 27 години е а аз на 20... Сажелявам,че ви надух главите,но моля за мнения.

Кирилизирах ти темата. Съветвам те следващия ти евентуален пост да е на кирилица, иначе я заключвам.
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

ShtrudeL

bibi7352
06-07-2011, 16:48
Може човекът да има проблеми с родителите си и да не се гордее особено с тях, затова да не иска да се запознаете. И защо толкова искаш да ги познаваш - нали ще живееш с него, не с тях? Не го обвинявай в каквото и да е, преди да си говорила сериозно с него, вместо да се сърдиш. Поне аз останах с такова впечатление. Покажи му, че може да ти има доверие, поговорете, пък ако няма промяна, тогава можеш да го считаш за "трагедия" и т.н. :)

ssiska
06-07-2011, 16:56
Може човекът да има проблеми с родителите си и да не се гордее особено с тях, затова да не иска да се запознаете. И защо толкова искаш да ги познаваш - нали ще живееш с него, не с тях? Не го обвинявай в каквото и да е, преди да си говорила сериозно с него, вместо да се сърдиш. Поне аз останах с такова впечатление. Покажи му, че може да ти има доверие, поговорете, пък ако няма промяна, тогава можеш да го считаш за "трагедия" и т.н. :)

MMM govorila sym.. mngo pyti... opravdanieto mu e "kogato trygna da se jenq" mi kofti si e dosta

3oPuTy
06-07-2011, 18:28
Аз съм на същия принцип като приятеля ти :) Нашите знаят за 3-ма от бившите ми приятели,но не ги познаваха лично.Майка ми ги е виждала на снимка и до там (а излъгах :) с първия са се виждали и наживо,но само до там - нито съм ги запознавала,нито са говорили).Нямам никакво желание да ги запознавам с момче на този етап (за инфото и аз съм на 20 години) и това си е!
Що се отнася до приятеля ти може причината да е друга :-o
Може да се притеснява от това как ще реагират родителите му като разберат,че има връзка с момиче,което е доста по-малко (не,че 7 години са чак толкова много,но все пак ...).Може да поддържа и друга връзка в неговия град и родителите му да познават нея.Може да не е в добри отношения с тях ...