PDA

View Full Version : Проблеми с класната ми.Високо самочувствие.



actorqt
06-07-2011, 17:28
Здравейте,имам проблем с класната..непрекъснато вика,обижда и казва,че съм пълен мързел и че нищо не мога и нищо не правя ..от София и съм на 16..Тя не е от тези учителки дето вдъхват респект.Знам,че някой хора са пълни говеда и заслужават да им се крещи,ама тя е някаква млада,от скоро учителка и непрекъснато крещи и обижда при условие ,че нямам по ниска оценка от 6..само ме изнервя и ми писва вече,тя не е повече от мене.Примерно споделям какво мечтая и за какво се готвя с класа ми и тя постоянно прави някви работи да си мисля,че не ставам.Примерно в събота бях с приятели на кино и я видях там.Тя ме поздрави,а в понеделник ми вика.Хаха .. аре бе,защо не си дописал домашната при условие,че събота се шматкаш?Може да не излизаш и да учиш,а не да ми гледаш филми..и някакви такива..Проблема е,че не е до края на годината,тя ми е от 5ти клас и ще ми е до 12ти клас..просто е пълен ужас..компелсарка..вЕрно,че и ние сме говеда..ама тоя път не съм аз виновен и просто..не знам..

dunce
06-07-2011, 17:54
Ми говори с нея бе, какви съвети очакваш от нас? Аз като имам проблем с госпожа, отивам при нея и й го казвам. Но само, когато е свързан с несправедливост или когато видя, че учителя се заяжда без причина. Никога не съм имал страх от учители, не обичам и да си трая. Щото то е много ясно, че повечето са луднали от говорещите и пречещи ученици, ама не всеки им е виновен за това.

SkiCatA
06-07-2011, 18:15
Може да има зъб на майка ти или баща ти!Миналата ми класна имаше такова отношение с една съученичка, защото баща и я дразнел, като били съученици! Поразпитай, но в никакъв случай не си трай, ако си сигурен, че имаш право!!! :) :) :) :) :)

kukuchev711
06-07-2011, 18:34
Сподели на родителите ти — най-добрият съвет. ;)

Witch94
06-07-2011, 19:44
И аз имах такава учителка, която постоянно ми казваше, че съм мързелива, че нищо не правя и какво ли още не. . . Постоянно ми хвалеше другите ученици колко са били по-добри от мен, а аз само си мислех "WTF, кога съм казала, че не са . . ." И накрая се ядосах и изкарах на изпита след 7-ми клас най-много от даскалото. . . :D Жалко, че не съм в същото даскало да и видя реакцията. :D А новият ми учител по БЕЛ постоянно се опитва да ми докаже колко много знае повече от мен . . . о.О Да не говорим, че диктува грешни правила, ама иначе е най-умния човек на света . . . Откачени учители колкото искаш, да не ти пука. Ама ако толкова много те дразни, няма смисъл да си траеш.^^