PDA

View Full Version : Диета !



pink123
06-07-2011, 18:51
Искам да ми кажете диета която мога да сваля 7-10 килограма за 30тина дни.Работата е там,че след 35 дни заминавам за море и изглеждам добре,но имам 7 прекалено излишни килограма и искам да ги сваля,дайте съвет.Ако знаете нещо по различно и ефикасно от 90-дневната.

galet0
06-07-2011, 18:54
За тия неща се мисли през зимата

иначе можеш да пробваш с диетата на Дюкан ама за толкова малко време :?

sLaDkagRe6ka
06-07-2011, 18:55
Според мен само спорта помага може и да свалиш няколко килца с диета но после пак ще ги качиш единствено 90 дневната според мен помага от диетите но ти искаш за 30 дни за това според мен почни да спортуваш :)

TheBeliever
06-07-2011, 20:17
Как пък разбра, че са точно 7 тея излишни килограми? Ако си мислите, че като еди-колко-си килограма ще имате перфектното тяло се заблуждавате.

pink123
06-07-2011, 20:28
ами зная,защото преди да пия витамин Б от който се качват килограми бях с толкова по-малко

Josefinne
06-07-2011, 20:59
Диетата Скарсдейл - сваляш 8 кг за 2 седмици :)

galet0
06-07-2011, 21:04
Диетата Скарсдейл - сваляш 8 кг за 2 седмици :)

и после ще има тема със заглавие "Как се премахват стрии?"

badsector
06-07-2011, 21:10
ами зная,защото преди да пия витамин Б от който се качват килограми бях с толкова по-малко
Кой Б витамин си пила?

...и после ще има тема със заглавие "Как се премахват стрии?"
Със сигурност :) Бързото отслабване е бая вредно.

shisharka
06-08-2011, 06:53
Какви са тези глупости 8 килограма за 2 седмици , ми то тя може да свали и 10 за 10 дена като кара само на вода това ли е правилния начин според вас ? Да се разболее, да и увисне кожата , да се получат стрии и други проблеми за който ще трябва време да се оправи . Тези срокове са супер малоумни всеки организъм е различен това ,че някой е отслабнал с 5 кг за 1 месец ,не означава , че при всеки ще се случи друг примерно ще отслабне с 3 кг за 3 месеца, всичко е относително . Спрете с тези експресни диети , организмът не е опитна мишка .
Здравословно хранене и много спорт , толкова е просто !

pink123
06-08-2011, 20:33
Диетата Скарсдейл - сваляш 8 кг за 2 седмици :)

благодаря за съвета,ще я пробвам .. надявам се да има успех .. а относно негативните мнения около диетата,ако спротувам по време на нея,на дали ще имам толкова стрии

относно кой витамин Б,нямам си и на представа .. имах доста тежко акне и тъйкато антибиотика който пих беше много вреден ми ги изписаха,знам само,че цената им беше от 12-13 лева в този диапазон

TheBeliever
06-08-2011, 20:41
ако спротувам по време на нея,на дали ще имам толкова стрии



Ако свалиш 8 килограма за две седмици нищо няма да те спаси от стриите. Освен ако нямаш ненормално еластична кожа.

И внимателно със захранването после. Да не се окаже че след месец си прибавила към излишните 7.

Josefinne
06-09-2011, 13:37
Диетата Скарсдейл - сваляш 8 кг за 2 седмици :)

и после ще има тема със заглавие "Как се премахват стрии?"
Никак не се премахват, с каквото и както да сваляш. Диетата си е супер, виж я първо, пък тогава поствай.

elinanacheva
06-09-2011, 14:56
Виж просто трябва да се контролираш мери се всяка сутрин и вечер и ако си повече от нормалното зле. Аз ако искам да отслабна само докато си го мисля отслабвам. От февруари отслабнах 7,8 кг. А преди 2 седмици ми се счупи кантара. Мислех си че съм надебеляла много, но се оказа че за 2 седмици бях отслабнала 2 кг. И недей да отслабваш бързо, че аз на 13 и съм си вкарала отслабването в главата и февруари като почнах със всякакви диети ми се получиха малко стрий но вече не се виждат и сега за лятото съм супер! И само се пазех от излишните храни!

stichy
06-09-2011, 18:05
Ядеш през два часа по малко каквото и да е до 8 часа вечерта, след това на вода. Вярно няма да отслабнеш бързо но със сигурност ще си запазиш килограмите които искаш и най-важното ще се чустваш добре... 8)