PDA

View Full Version : love,love. .



Hiphoplove
06-07-2011, 19:40
Искам да ви разкажа нещо, което крия от години и вече не издържам.. трябва да кажа на някого и след като няма на кой реших да пиша тук. :) Незнам дали ще ми повярвате, но харесвам едно момче вече 8 години :shock: Харесвала съм и много други, но него.. винаги щом го видя и цялата изтръпвам, незнам какво да говоря и стомахът ми се свива. Учихме заедно 8 години и дори сега още го харесвам и не минава ден без да помисля за него. В едно училище сме, а аз така и не се осмелих да му кажа нещо друго освен ''Здравей''. Пък и него всички го харесват. Все си мисля, че като стана може би 11 или 12 клас ще го заговоря. А и щях да съм по-смела покрай него ако не е моята приятелка.. тя ми е много ценна, но когато съм покрай нея имам чувството, че всички гледат само нея.. аз също съм хубава и се усещам като такава само когато не съм с нея. Понякога си мисля, че докато съм приятелка с нея никой няма да ме харесва. Не и завиждам, дори според мен не е хубава, но се дразня и то много от вниманието, което приковава и от самочувствието и 8-[ :(

Priceless
06-07-2011, 20:01
Ми имай си и ти самочувствие бе, кво ти пречи ? Леле, какви годзили има, а с какво самочувствие ... Това ти е основния проблем. За това и не можеш да го заговориш. Пък и .. не се знае, ако го опознаеш нещата може да се променят. Все пак от едно "Здравей" не можеш да си изградиш кой знае каква представа за някого.

juj4elinka
06-07-2011, 20:04
Ми имай си и ти самочувствие бе, кво ти пречи ? Леле, какви годзили има, а с какво самочувствие ... Това ти е основния проблем. За това и не можеш да го заговориш. Пък и .. не се знае, ако го опознаеш нещата може да се променят. Все пак от едно "Здравей" не можеш да си изградиш кой знае каква представа за някого.
+1

ThatsMe
06-08-2011, 08:46
е кво искаш да кажеш, че когато приятелката ти е до теб се мислиш за смотана или ?? Смисъл ако толкова ти е гадно не стой до нея и пак си бъдете приятелки.
+ ако не събереш смелост... може да стане твърде късно. Ако мислиш, че може да развалиш приятелството ви ако му кажеш... Намекни му лекичко или просто изчакай докато си намери гадже и после ще стоиш и ще си блъскаш главата в стената

ymca
06-08-2011, 11:11
Първо, на онова момиче можеш да си му всякаква друга, но не и приятелка! Второ, о, да завиждаш й!
А по проблема ти- можеш да се престрашиш и да го заговриш, но винаги ми е изглеждало отчаяно, когато момиче сваля момче. Изкуството е да го накараш той да сваля теб, но като гледам тва не е вариант за теб, така че малко повече кураж и давай.

Hiphoplove
06-08-2011, 11:39
амии не смотана, но понеже тя е имала доста повече момчета от мен и повече я харесват, като съм с нея имам чувството, че никой не ме харесва. Но тя в сравнение с мен е хубава като си наслага фон дьо тен, пудра, спирала и черен молив. Покрай нея и за започнах да си слагам фон дьо тен и спирала, но просто се чувствам..как да го кажа.. може би ГРОЗНА :-k А вчера като го видях никой не успа да смъкне настроението ми :smt060

brutaLxxbunny
06-08-2011, 11:45
Нещото,което прикова погледите на другите върху приятелката е евентуално нейният чар,което няма почти нищо общо с външността.Научи се да бъдеш по-нахакана,да повдигнеш самочуствието(само гледай да не е хпрекалено),да подобриш уменията си в разговорите си с другите...Бутай се малко повече в компанията и и интересите на твоето момче и мисля,че успехът ще дойде неминуемо :)