PDA

View Full Version : Едно конкретно въпросче



OneOfAKindia
06-07-2011, 19:42
Искам да заякна,защото съм кожа и кости, но съм висок (не съм 2 метра* :D ). Може ли някой да ми каже как да го направя и да ми обясни по-подробно стъпка по стъпка.
А и ако може да не ми давате други линкове с теми защото съм ги прегледал всичките и нищо не разбирам всеки спами или някой се прави на умник и почва да смори просто искам един но смислен отговор !!!

Ръст:1,80см но съм на 14 и смятам че ще раста още 5-6 санта
Тегло:55-60кг max
Хранителен режим:Нямам, но ям като прасе и не покачвам килограми
Години:14
Стаж в зала:Нямам- 0
Цел:Скромни искам само плочки и мускулчета на ръката само за релев не искам да ставам културист

DownloadVirus
06-07-2011, 19:47
Като не даваш никаква информация няма как да стане! Ръст / тегло / хранителен режим / години / стаж в зала / цел ..

OneOfAKindia
06-07-2011, 19:56
Добавих всичко нужно (поне така мисля 8-) )

DownloadVirus
06-08-2011, 06:51
Искам да заякна,защото съм кожа и кости, но съм висок (не съм 2 метра* :D ). Може ли някой да ми каже как да го направя и да ми обясни по-подробно стъпка по стъпка.
А и ако може да не ми давате други линкове с теми защото съм ги прегледал всичките и нищо не разбирам всеки спами или някой се прави на умник и почва да смори просто искам един но смислен отговор !!!

Ръст:1,80см но съм на 14 и смятам че ще раста още 5-6 санта
Тегло:55-60кг max
Хранителен режим:Нямам, но ям като прасе и не покачвам килограми
Години:14
Стаж в зала:Нямам- 0
Цел:Скромни искам само плочки и мускулчета на ръката само за релев не искам да ставам културист

Първо ще е добре да влезнеш в залата!
Второ на 14 не може да очакваш кой знае какво!
Трето тези твои "скромни цели" да имаш 45 см ръка и плочки,уви не е толкова лесно!

Опиши си режима примерно в последните няколко дни! Защото това "ям като прасе" нищо не ми говори :)

loveca777
06-08-2011, 07:36
То за яденето не е въпроса да се натъпкаш като свиня и после цял ден да не ядеш нищо

А за мускулите и плочките, защо въобще питаш?
Тренирай , лицеви опори, лостове, фитнес , коремни
Почни да правиш първо коремни преси с вдигане на крака от лег, след като напреднеш започни да ги правиш с тежести , и почни вдигане на крака от вис на лоста, но знай - че ако не спазваш хранителен режим и колкото да напреднеш на лостовете - няма да имаш големи плочки

OneOfAKindia
06-08-2011, 09:14
Искам да заякна,защото съм кожа и кости, но съм висок (не съм 2 метра* :D ). Може ли някой да ми каже как да го направя и да ми обясни по-подробно стъпка по стъпка.
А и ако може да не ми давате други линкове с теми защото съм ги прегледал всичките и нищо не разбирам всеки спами или някой се прави на умник и почва да смори просто искам един но смислен отговор !!!

Ръст:1,80см но съм на 14 и смятам че ще раста още 5-6 санта
Тегло:55-60кг max
Хранителен режим:Нямам, но ям като прасе и не покачвам килограми
Години:14
Стаж в зала:Нямам- 0
Цел:Скромни искам само плочки и мускулчета на ръката само за релев не искам да ставам културист

Първо ще е добре да влезнеш в залата!
Второ на 14 не може да очакваш кой знае какво!
Трето тези твои "скромни цели" да имаш 45 см ръка и плочки,уви не е толкова лесно!

Опиши си режима примерно в последните няколко дни! Защото това "ям като прасе" нищо не ми говори :)
Обикновенно не ям сутрин но понякога си хапвам 3-4 филийки после чак в голямото междучасие към 4 часа един бургер или 2 пици на парче или 2 кебабчета с 2 питки само с кетчуп и като се прибера вечерям с много хляб каквото и да е зготвено. Най-интересно е през събота и неделя като ходя на село буквално се пръскам от ядене сигурно ям общо 2 хляба за за петък вечер, събота и неделя.

loveca777
06-08-2011, 09:44
Ясно, не се храниш добре!
И си като мен
С това хранене най-много да отслабнеш още ...
Трябва да се яде по 5 , 6 пъти на ден като само за обят да ти се включва цялото ти хранене за деня

DownloadVirus
06-08-2011, 10:12
То за яденето не е въпроса да се натъпкаш като свиня и после цял ден да не ядеш нищо

А за мускулите и плочките, защо въобще питаш?
Тренирай , лицеви опори, лостове, фитнес , коремни
Почни да правиш първо коремни преси с вдигане на крака от лег, след като напреднеш започни да ги правиш с тежести , и почни вдигане на крака от вис на лоста, но знай - че ако не спазваш хранителен режим и колкото да напреднеш на лостовете - няма да имаш големи плочки

Плочки не се правят така както си мислиш :)

DownloadVirus
06-08-2011, 10:15
Искам да заякна,защото съм кожа и кости, но съм висок (не съм 2 метра* :D ). Може ли някой да ми каже как да го направя и да ми обясни по-подробно стъпка по стъпка.
А и ако може да не ми давате други линкове с теми защото съм ги прегледал всичките и нищо не разбирам всеки спами или някой се прави на умник и почва да смори просто искам един но смислен отговор !!!

Ръст:1,80см но съм на 14 и смятам че ще раста още 5-6 санта
Тегло:55-60кг max
Хранителен режим:Нямам, но ям като прасе и не покачвам килограми
Години:14
Стаж в зала:Нямам- 0
Цел:Скромни искам само плочки и мускулчета на ръката само за релев не искам да ставам културист

Първо ще е добре да влезнеш в залата!
Второ на 14 не може да очакваш кой знае какво!
Трето тези твои "скромни цели" да имаш 45 см ръка и плочки,уви не е толкова лесно!

Опиши си режима примерно в последните няколко дни! Защото това "ям като прасе" нищо не ми говори :)
Обикновенно не ям сутрин но понякога си хапвам 3-4 филийки после чак в голямото междучасие към 4 часа един бургер или 2 пици на парче или 2 кебабчета с 2 питки само с кетчуп и като се прибера вечерям с много хляб каквото и да е зготвено. Най-интересно е през събота и неделя като ходя на село буквално се пръскам от ядене сигурно ям общо 2 хляба за за петък вечер

, събота и неделя.

Ето за това говорих! Ядеш само боклуци и само 3 пъти на ден,а викаш,че ядеш като прасе :razz:

Вкарай 7-8 хранения както си му е реда много ориз/картофи/макарони !

Не забравяй протеина,ама на това хранене ако направиш поне това ще стане нещо... Или най-много да омазниш с твоя бавен метаболизъм :)

awerw
06-08-2011, 14:14
бърз му е

DownloadVirus
06-08-2011, 16:21
бърз му е

Бърз му е някой друг ден..

firstdiesel
06-08-2011, 16:26
доста конкретен въпрос

awerw
06-08-2011, 16:42
Писал е че не качва, сигурно е бърз, вярно че не яде като хората, но ако е с бавен ще се качват мазнини, а той не качва.

DownloadVirus
06-08-2011, 16:47
Писал е че не качва, сигурно е бърз, вярно че не яде като хората, но ако е с бавен ще се качват мазнини, а той не качва.

awerw сега слушай малко бат си DownloadVirus и се учи :)

Няма как да има бърз метаболизъм с по 3 хранения на ден и главно junkfood , след 3-3.5 часа мозъка изпраща сигнал за да забави метаболизма (като не ядеш) , след 5-5.5 часа не само е суперзабавен,ами и почва да КАНИБАЛСТВА(за да ти го обясня по-достъпно ;d;d) Ако вкара ВВД трябва доооооста да внимава да не омазни!

И пак въпреки,че не ям junkfood калориите дето приема той аз ги приемам до 9 сутринта , ако разбираш :)

awerw
06-08-2011, 16:49
Добре бе Лъве :lol: толкова ли е невъзможно да му е бърз ?

OneOfAKindia
06-08-2011, 16:53
Добре да кажем че ми е бърз какво да направя и с какво да се храня следващите 3 месеца Downloadvirus може ли а ми направиш един график или нещо подобно

DownloadVirus
06-08-2011, 17:01
След като ти имам данните и знам как се храниш мога,въпроса е до колко ще го спазваш! Ето примерен хранителен режим за теб (като вземам в предвид,че си 180 - 66 кг и се храниш по 3 пъти на ден с джънк)

08:00 2-3 цели яйца , кофичка кисело мляко , 60-70 грама овесени ядки,мултувитамин
11:00 2-3 сандвича със сирене и някой плод
14:00 Пиле с ориз ИЛИ пиле с картофи ИЛИ свинско с ориз ИЛИ риба тон с ориз
17:00 Същото с 14:00 но с една салатка от маруля домат краставица и 2-3 супени лъжици зехтин
20:00 Може да разнообразиш,но ако вкараш пак същото не е проблем
23:00 200 грама извара

Доста опростен хранителен режим бих казал,но за начало е добре.Вземам в предвид,че си на училище до 2-3,като си втора смяна променяш храненията , за да дойдат сандвичите в 16:00-17:00 горе-долу.Порциите да не са много големи,150 грама пиле 50-60 грама ориз или 170-185 грама риба тон(филе) пак с 50-60 грама ориз..И така..

musicinmyveins
06-08-2011, 19:13
След като ти имам данните и знам как се храниш мога,въпроса е до колко ще го спазваш! Ето примерен хранителен режим за теб (като вземам в предвид,че си 180 - 66 кг и се храниш по 3 пъти на ден с джънк)

08:00 2-3 цели яйца , кофичка кисело мляко , 60-70 грама овесени ядки,мултувитамин
11:00 2-3 сандвича със сирене и някой плод
14:00 Пиле с ориз ИЛИ пиле с картофи ИЛИ свинско с ориз ИЛИ риба тон с ориз
17:00 Същото с 14:00 но с една салатка от маруля домат краставица и 2-3 супени лъжици зехтин
20:00 Може да разнообразиш,но ако вкараш пак същото не е проблем
23:00 200 грама извара

Доста опростен хранителен режим бих казал,но за начало е добре.Вземам в предвид,че си на училище до 2-3,като си втора смяна променяш храненията , за да дойдат сандвичите в 16:00-17:00 горе-долу.Порциите да не са много големи,150 грама пиле 50-60 грама ориз или 170-185 грама риба тон(филе) пак с 50-60 грама ориз..И така.. Не той а аз съм 66 и 180 бъркаш темите :-P .Пича пише че е 55 -60 доколкото видях първия пост.

DownloadVirus
06-08-2011, 19:14
Още по-зле! И пич влез в зала,тези мускули не се правят ей така..Само с ядене едва ли ще стане :)

OneOfAKindia
06-08-2011, 19:36
Още по-зле! И пич влез в зала,тези мускули не се правят ей така..Само с ядене едва ли ще стане :)
Добре ще си го запиша тоя режим а има ли проблем ако почна в началото с малко умражнения навън смисал бягъне набиране кофички коремни преси лицеви опори поне в началото

loveca777
06-08-2011, 19:52
nqma problem, naprapitv - po hubavo dori

DownloadVirus
06-08-2011, 20:38
Няма проблем,прави и после почни една кръгова за 1 месец най-добре :)

fatrat
06-09-2011, 10:09
как ги правите тея програми по форумите не'нАм :-o

DownloadVirus
06-09-2011, 10:14
как ги правите тея програми по форумите не'нАм :-o

Кои програми бе ?

fatrat
06-09-2011, 13:29
как ги правите тея програми по форумите не'нАм :-o

Кои програми бе ?
хранителни ! Айде за тренировките как да е.

DownloadVirus
06-09-2011, 14:32
Еми като му гледам неговата дето е 3 пъти на ден ядене на бургер и дюнери , едва ли тая дето му предлагам е по-лоша :) xxxx