PDA

View Full Version : Как да го накарам да ме харесва?



WhereAreYouNow
06-07-2011, 20:32
Харесвам едно момче, но той ми е нещо като най-добър приятел. Накарах една фр да го пита дали ме харесва и той й е казал, че не ме. Обаче 3 човека знаят, че го харесвам и тримата ми казват, че си мислят, че ме харесва и едва ли ще каже на фр-то ми. И аз донякъде си мисля, че е така, защото всеки ден след даскало ме изпраща до нас, закача се. Два дена подред му казвам да си ходим с едни фр, а той нарочно отказва и иска да си ходим заедно. Дали ме харесва? И ако не как да го накарам?

cobisbob
06-07-2011, 20:36
Лично мое мнение е, че тези странични намеси от рода на: "помолих едно фр да го пита дали ме харесва" и т.н. не са много правилни. Отиваш при него и провеждате един разговор и той ще ти обясни какво изпитва към теб и ще си прецените какво да правите. Това е най-правилният и най-сигурният начин според мен.

TheBeliever
06-07-2011, 20:37
Не можеш да накараш някого да те харесва.

Но и в твоя случай май не се налага. Вместо да пращаш тоя и оня да го разпитва сама му покажи, че искаш да сте повече от приятели. Флиртувай с него и ще си проличи дали те харесва.

mrazqkindergarten
06-07-2011, 20:41
Насила хубост не става.

WhereAreYouNow
06-07-2011, 20:56
Мерси за съветите. Забравих да кажа, че веднъж като се напи не спря да ме гушка.. в смисъл беше си сложил ръката на рамената ми.

cobisbob
06-07-2011, 21:02
Щом пиян е стигнал само до "гушкане" направо се взимайте и да се приключва... :D

ThatsMe
06-08-2011, 05:11
еи пробвай с това: събираш смелост отиваш някъде на саме с него и му казваш директно . Аз те харесвам, ти харесваш ли ме ? и готово, но ако не те харесва няма какво да направиш

ymca
06-08-2011, 05:24
еи пробвай с това: събираш смелост отиваш някъде на саме с него и му казваш директно . Аз те харесвам, ти харесваш ли ме ? и готово, но ако не те харесва няма какво да направиш
Това е най-глупавото, което можеш да направиш! Първо, ако наистина те смята за приятел, ще го поставиш в гадната ситуация да те отреже (деликатно)- i've been there! И като ти каже заветното "искам да си останем приятели", ти едва ли ще се съгласиш на толкова.
Най-доброто, което можеш да направиш, е да "усетиш" дали те харесва. Продължавайте си всичко така- ако той те харесва и ти го харесваш, няма как да не се получи, повярвай ми. Продължавай да му изпращаш сигнали, и разчитай неговите. Остави го той да поеме инициативата! Може би може да направиш изключение, ако е по-срамежлив и си сигурна вече, че те харесва- тогава може да се престрашиш да си първа..

ThatsMe
06-08-2011, 08:39
ако направят така могат да продължат 10 години егати. + тва с фр-то дето го е питало е тъпо няма да каже на фр-то ти разбира се... ако толкова искаш питай някое негово фр, което знаеш че ще си мълчи

Hilary_
06-08-2011, 08:58
офф остави момчето на мира .. няма как да го накараш .. :?

Grommash
06-08-2011, 09:25
То ако можеше насила.. :D

britzy
06-08-2011, 09:32
http://www.ourspacer.com/images/graphics/celeb-demotivational-posters/Leave-Britney-Alone.jpg


ПО-ДОБРЕ НЕ СИ оси**й и приятелството

badsector
06-08-2011, 09:42
Имам чувството, че дори и да се лашкате всеки ден, пак ще пратиш някой фр да го пита дали те харесва.