PDA

View Full Version : Обичам го,..но той си има гадже



justinlove
06-07-2011, 22:27
Здравейте хoраа..Значи харесвам едно момче от моя клас от доста време както и той мен, но тази година си истанахме по-близки (ще прощавате, че пиша леко неграмотно) Та..тази година си станахме по-близки..излизахме много и т.н. когато си имаше гадже, след това скъсаха за малко, но отново тръгнаха. Веднъж бях пила малко и се бях напила мъничко ии аз и идна приятелка и един приятел го изпращахме.. Обарваше ме, гушкаше ме, вдигаше ме, на мен разбира се ми беше доста трудно да реагирам .. Когато трябваше да се разделим той отново ме обара и влезна във входа си, а аз го последвах за да го ударя.. Той седна на стълбите и ме дръпна в скута си.. ии се опита да ме целуне.. Казах му, че си има приятелка, но той ме умоляваше.. Питах го защо го прави и той каза, че не може да ми каже.. Аз естествено го питах дали ме харесва и той ми отвърна, че много ме харесва.. След това продължи да ме моли ии накрая го целунах.. След няколко дни излезнахме беше ни много забавно и той ме помоли пак да го изпратя.. Изпатих го и разбира се отново започна да ме моли да го целуна, но слава богу дойдоха някакви хора и трябваше да се разделим (не че имам нещо против да го целуна, просто си има приятелка :х ) в същата вечер той ми каза, че когато сме се целунали се е прочувствал уникално и ми каза, че е изпитал нещо, което не изпитва когато целуне гаджето си.. Но въпреки това той написа на стената на гаджето си във фейсбук, че много я обича и на мен ми стана кофти .. След няколко дни излезнахме отново, но този път не бяхме само двамата .. Отново и написа, че я обича, аз се издразних и започнах да говоря за бившия си непрекъснато и така го отделичих от себе си.. А тогава той е мислел да скъса с гаджето си зареди мен.. Тогава си пишехме старшно много смси .. Над 300 смси за 3 дни .. В момента в който някой стане веднага се почваха смси .. Но всичко се развали .. Преди няколко дни отново го изпращахме.. Tой е в моя клас и в същия ден се държа ужасно с мен, но след като останах с една приятелка в училище и всички негови приятели си тръгнаха както и гаджето му започна да се държи мило където съм аз, там е и той.. Докато го изпращахме му взех суитчера, гушкаше ме и т.н. след това ме издразни сташно много и го ударих ( не беше силно) и той се забърза към входа му тичах след него, извинявах му се, той ме хвана за ръката и ми каза, че няма нищо... Пирятеля му извика "Абе ти нали уш си имаш гаджи" тъй като се досети какво ще полседва когато стигнем до входа му След това когато стигнахме до входа му ме прегърна.. След това се целунахме.. И аз както първия път почувствах нещо, кето просто не може да се опише.. След това в скайп той ми казваше как изтръпвал като ме помирише, че ухая ункално, че когато сме се целунали са му се разтреперили краката.. От следващия ден започна да се държи като пълен кретен.. Няколко дни по-късно с приятелката ми минавахме близо до тях и съвсем на шега решихме да минем през тях.. Говорихме си и изведнъж започна да се шегува с мен и тръгна да ме дърпа, каза ми че иска да ми каже нещо, беше ме хванал през кроста, а приятелката ми ме хвана за рэката и ме дърпаше защото знаеше какво ще стане, той ме помоли да отида с него за малко, казай на приятелката ми да ме пусне и отидох с него.. Той започна да ми се извинява как се е държал последните дни.. Тогава ми звъннаха да се прибирам, бях излъгала родителите ми, че съм някъде си, за да отида при него.. Казах му, че трябва да си тръгвам, той ме помоли да остана дще 2 мин., но аз му казах, че трябва да си тръгвам.. Оказва се, че съм го избутала, но съм го направила несъзнателно в бързината.. Извинявах му се, молих го да ми каже каквото е искал да ми казва.. На следващия ден отидох до тях той ме пита защо го избутах и аз му казах че е било несъзнателно и че трябваше да си тръгна.. Той ме пита защо просто не съм му го казала, а аз му отвърнах че му казах няколко пъти, но то ми каза, че няма да ме пусни докато тне разбера колко много съжалява.. Пита ме дали съм го разбрала това, отвърнах му че се надявам че съм го разбрала.. Тогава той ми каза, че въпреки чувствата му към мен не иска аз да се държа зле с гаджето му... След като се прибрах го питах това ли искаше да ми казва и за какви чувства ми говореше той ми каза, че това което съм направиля предишния ден го е разубедило и за чувствата - че не го е казвал само веднъж.. Молих го да ми каже.. Той ми каза че не може защото просто вече е загубил куража.. Мисля да му кажа, че го обичам, за да може той да ви каже каквото е искал да ми казва, но се притеснявам, че това което искаше де ми каже може и да не е било хубаво.. Но след като му коства толкова кураж може и да е .. Може би това което ви разказах ви прилича на сценярий от ниско бюджетен филм, но моля ви кажете ми какво да правя :х

marin4itu
06-08-2011, 08:19
Оо какъв е този лигльо? Ако искаше да е с теб, да беше скъсал с гаджето си.. Извинявай, ама на тебе приятно ли ще ти е един ден, ако вие сте гаджета и той се държи така с друга зад гърба ти? Явно това момче пубертета яко го тресе и не знае какво иска..

ymca
06-08-2011, 08:39
Пубери, особено момчето! Ако е искал да е с теб, да е бил с теб. Просто иска да го раздава вървежен и да ви мотае и двете...лапешка работа. Като толкова ти е зор, просто го питай дали ще скъса с нея или не.

JackCarter
06-08-2011, 08:57
Закво се занимаваш с тоя пич?
Представи си най-добрата възможна за теб ситуация: каже ти че те обича и че е зарязал приятелката си заради теб :) Вие тръгвате и ЙЕЙ - вие сте гаджета!!!

И на твоето предишно място ще има друга девойка, която да лъже колко обича обаче как няма куража да зареже новото си гадже(което в случая си ти).
И нея така ще обарва и ще целува и ще мотае, а уж ще е твое гадже.

Това ли искаш?

ThatsMe
06-08-2011, 09:38
Omfg това наистина е като някой филм xD
отиди да се биеш с гаджето му за него - шегувам се
Питай го дали иска да е с теб или с нея и да избира а не да ви мотае и двете тва е супер гадно ...

justinlove
06-09-2011, 19:37
..

justinlove
06-09-2011, 19:39
Omfg това наистина е като някой филм xD
отиди да се биеш с гаджето му за него - шегувам се
Питай го дали иска да е с теб или с нея и да избира а не да ви мотае и двете тва е супер гадно ... Тя беше готова да се бие с мен зареди него защото си мислеше че му се натискам което изобщо не беше вярно ... Тогава незнаех че той ме харесва и не показвах никакво отношение към него

badsector
06-09-2011, 19:55
Всички участници действат единствено под влияние на хормоните, без грам мисъл в главата. Що не вземете да си направите една масовка - кой когото хване?

ThatsMe
06-09-2011, 23:57
по това, което каза разбирам, че не трябва да говориш с гаджето му а с него, защото тя е като раярено прасе в момента, но както казах да избира ! На теб може да ти писне да чакаш...

justinlove
06-10-2011, 09:08
по това, което каза разбирам, че не трябва да говориш с гаджето му а с него, защото тя е като раярено прасе в момента, но както казах да избира ! На теб може да ти писне да чакаш... Естествено то вече леко ми е писнало ии май вече скъсаха с гаджето

nepowtorima
06-10-2011, 10:37
А ти общо взето какво искаш да стане?? Да сте гаджета.. или?

По-добре го остави.. Ако тръгнете през цялото време ще те разиграва както сега..

Как разбра, че май са скъсали?

Maruma
06-10-2011, 20:14
Два пъти те четох и не съм сигурна какво разбрах... Май доста си се объркала с този, дето не е много сигурен какво иска. Аз лично бягам с 200 от такива и мисля, че това е най-доброто което можеш да направиш - оставяш всичко такаи чакаш да видиш той какво ще направи. Не питай повече нищо, ако има нещо за казване, той ще каже. Поне докато си има приятелка.

tanch3t093
06-10-2011, 23:25
Той ти казва нещо и ти му тичаш по гъза? Извинявай, ама да го изпращаш до тях не е твоя работа ... Вашата е раздухана работа. Имай малко гордост и самочувствие, как така ще ходиш до тях и да му се молиш за некви глупости? И да са скъсали, и да не са, не мисля` че с тоя пич имате бъдеще ..

eminemfenka
06-11-2011, 06:54
За да му ходиш до такава степен по гъза,да го изпращаш и прочие , или трябва да си много празноглава или да нямаш грам уважение към собствената си личност,а може би и двете?

Никой няма да ти свали шапка за постъпките ти,разбери!
От тая ситуация трябва да си вадиш изводи. Заеби тъпитя путьо '' хем сърби , хем боли'' , той не е човек,който те заслужава.

Понякога трябва да се отказваме от нещата с гордост, а не да ни правят на парцали и като им омръзне да ни отхвърлят и после хем без гордост,хем на парцали. Заложила си себеуважението си на карта, помисли кой е по - важен , тъпият лигло или ти? :?

justinlove
06-11-2011, 20:16
За да му ходиш до такава степен по гъза,да го изпращаш и прочие , или трябва да си много празноглава или да нямаш грам уважение към собствената си личност,а може би и двете?

Никой няма да ти свали шапка за постъпките ти,разбери!
От тая ситуация трябва да си вадиш изводи. Заеби тъпитя путьо '' хем сърби , хем боли'' , той не е човек,който те заслужава.

Понякога трябва да се отказваме от нещата с гордост, а не да ни правят на парцали и като им омръзне да ни отхвърлят и после хем без гордост,хем на парцали. Заложила си себеуважението си на карта, помисли кой е по - важен , тъпият лигло или ти? :?
ами първия път се наложи да го изпратя така да се каже защото бях леко пияна ии трябваше да се освестя малко или много, а иначе когато го изпращам е за да съм с приятелите ми .. Те го изпращат и след това са в моята посока ии се прибираме заедно

justinlove
06-11-2011, 20:20
А ти общо взето какво искаш да стане?? Да сте гаджета.. или?

По-добре го остави.. Ако тръгнете през цялото време ще те разиграва както сега..

Как разбра, че май са скъсали?
1во да попринцип искам да сме гаджета защото страно много го харесвам :х
2ро ами вв фейсбук се направи необвързан ии също така и приятелите ни ми казаха ..
а за разиграването .. попринцип никога нямаше да прави такива неща зад гърба на гаджето си но тя започна да се държи като пълна идиотка с него и за това вече хем му пукаше хем не за нея и той не знаеше .. но знам че сега съжалява че е скъсал с нея .. казал го е на една приятелка но я е помолил да не ми казва .. тя каза на една друга приятелка и така стигна и до нмен .. ии не знам какво да мисля :х

justinlove
06-11-2011, 20:21
Той ти казва нещо и ти му тичаш по гъза? Извинявай, ама да го изпращаш до тях не е твоя работа ... Вашата е раздухана работа. Имай малко гордост и самочувствие, как така ще ходиш до тях и да му се молиш за некви глупости? И да са скъсали, и да не са, не мисля` че с тоя пич имате бъдеще ..
права си, но го изпращам и зареди приятелтие ми .. след като го изпратят сме в една посока ии се прибирам с тях .. а иначе наистина много харесвам момчето :х

justinlove
06-13-2011, 08:47
всъщност в крайна сметка те отново са заедно :х не мога да направя нищо по този въпрос .. просто ще стоя отстрани и ще чакам като негова близка приятелка .. мисля че това е единствения вариянт който ми остана