PDA

View Full Version : Корем



mave
06-08-2011, 09:07
Здравейте, имам следня проблем! Днес ставам от сън и както всеки друг ден отивам до тоалетната, след това отидох да закусвам.Не след дълго ме заболя корема и се поду.Отидох повторно до тоалетна,след като си свърших работата, корема ми се оспокои,но почувсвах тежест в стомаха.Сега ме боли пак корема,но само около пъпа!Като го погледнах видях,че там е понадуто и пъпа ми е леко зачервен. Тъй като нямам време да отида до личната защото ще пътувам Ви моля ако можете Вие да ми помогнете!

mimsssssss
06-08-2011, 10:24
Подуто като топче или целият е подут?
Ако е като топче ми се струва, че е херния. Ако е целият подут, е от стомаха.
Само не разбирам защо питаш такива сериозни неща във форума, а не идеш до личната си? Имаш време за форум, а нямаш половин час за болницата??? Лапешка работа. Нито мога да ти кажа от какво си се разболяла, нито да ти предпиша лекарства. Иди на доктор!!!

ThisIsMe
06-08-2011, 13:44
На колко си години?
Преяждаш ли често?А да си повръщал/а?
Зачервени очи?Обрив?
Възможно е да са много неща-гастрит,апендицит,херния,з пушването на червата и други неща,а може и да е просто стомашно неразположение от някоя храна.
Лекар!

mave
06-13-2011, 11:21
Ha 19 съм, момче съм подутината около пъпа се махна! Ходих и при личната опипа ми корема и нищо изписа ми хапчета за подуването ама като,че ли не действат.Каза ми,че са газове.Гледах се на огледалото като бременна и пак се подул леко.