PDA

View Full Version : Съвет,Помощ



HapkoMaH
06-08-2011, 14:43
Здравейте, на всички така почвам конкретно към проблемът ми.Така да разкажа малко за себе си аз съм на 16 от град Пловдив имам много хобита и обичам да съм с приятели навън обаче тук идва проблемът ми от доста време пробвам да си намеря приятелка но нещо не се получава постоянно ме режат незнайно защо, и това не се случва с 2-3 момичета :( моля помогнете ми наистина имам нужда от помощ Благодаря много

TheBeliever
06-08-2011, 14:52
И каква помощ очакваш по-точно? "Наръчник за сваляне на гаджета"?

ArcaneRainFelL
06-08-2011, 14:53
В рамките на 5 минути, това е 3тата тема, която чета , че някой не може да си намери приятел/ка.
Промени подхода, може би избързваш прекалено много или нещо друго, абе жените сме кучки, каквото и да ти кажа - няма да помогне. Забавлязай се, излизай си с приятели ... то ще си дойде от самосебе си.
И въобще не се впрягай, че някоя си лигла те е отрязала, ще намериш правилната рано или късно.

ymca
06-08-2011, 14:57
Ниско самочувствие? Неувереност? Притеснителност? Неправилен подход към момичето? Може да има много причини, но това са най-вероятните.

Прочети написаното тук:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=408360

Доста обемно е, и малко неграмотно написано, но със сигурност ще научиш полезни неща..

anchitka
06-08-2011, 15:06
Всичко с времето си : )))

HapkoMaH
06-08-2011, 16:06
благодаря, за мненията но чакам още ! :) :oops:

jghgh
06-08-2011, 16:14
Опитай се да спреш да друсаш 8-)

Не бъди отчаян
Не се слагай по много
Трябва да ти е БХ както за момичетата, така и за тяхното мнение. Не се влияй от тях.


Ето нещо -> http://vbox7.com/play:b60ffa9e

Още, виж километричната тема на Nikola61 ако не се лъжа - "Съвети към бъдещите мъже" - има доста верни неща, прочети каквото можеш.

И, между другото, надявай се/очаквай umri да се включи в темата ти. Вероятно ще ти даде страхотни съвети за жените и пр.

Не се осланяй на тъпизми: "Бъди себе си", "За всеки влак си има пътници" и т.н. В крайна сметка ако си смотаняк никакъв пътник няма да се намери за твоя влак. Ха-ха-ха! Последното дори прозвуча извратено.

Rorschach
06-08-2011, 19:54
Метнах един боб набързо и смятам, че те режат защото ти миришат краката...

Priceless
06-08-2011, 19:55
Спри наркотиците.

HapkoMaH
06-08-2011, 20:01
немога как ще спра ХЕрцата ти луд ли си ? :Д :grin: :grin: не майтапа на страна говорете по темата!

antifashionshit
06-08-2011, 20:04
Не се осланяй на тъпизми: "Бъди себе си"
всъшност това работи много добре, но 'бъди себе си' не е никаква насока само по себе си.
трябва да значи нещо като.. забавлявай се, бъди в най-добрата си форма, изкарай на повърхността най-доброто от личността си. но не да го правиш насила.
като цяло да бъдеш себе си е постепенен процес: да изразяваш желанията си през твоята мултимедия(реч, излъчване, емоционално състояние, невербална комуникация, етц) във вида, в който наистина са, без това, което се опитваш да изразиш да се изкриви от разни дразнения.

брех, аз не се разбирам като го чета втори път

badsector
06-09-2011, 10:30
...Трябва да ти е БХ както за момичетата, така и за тяхното мнение. Не се влияй от тях.
Ето нещо -> http://vbox7.com/play:b60ffa9e...
Абсолютно точно! Следващия път като видиш момиче, което харесваш, не си дръж ръката върху к*ра, ами я помоли тя да си сложи нейната там.

HapkoMaH
06-09-2011, 14:06
нз обаче всички ми се присмиват че сам ходил само с 2 момичета аз несъм бройкаджия но според мен също има значение колко си добаднеш с даден човек да така е но при мен в повечето случаи саме удразали супер брутално незнам какво им става на тия жени ем се зарибяват стеб следващия момент те режат супер брутално :-o :-o

Josefinne
06-09-2011, 14:10
Ами, не си готин, бе пич.

HapkoMaH
06-09-2011, 14:16
Ами, не си готин, бе пич. смисъл ???

Josefinne
06-09-2011, 14:19
СМИСЪЛ, че не може просто да ходиш с някоя, заради идеята. Ще тръгнеш с тая, която и теб те хареса. До тогава ще бъдеш сам. И докато не си го набиеш това в главата шансът да си намериш гадже е още по-малък.

4o4ina
06-09-2011, 18:38
Еми да ти намерим гадже!

s0s3xy
06-09-2011, 19:10
Съвет, помощ-не, може би мога единствено да те успокоя до някаква степен - не си единствен :D и на мен нещо не ми върви с разликата, че аз съм момиче.. Преди около година харесвах едно момче, но най-добрия му фр харесваше мен,заради което нищо не стана,само загуба на нерви и време; преди известно време излязох с едно момче всичко точно зарибяваше ме а-у и изведнъж ме заряза без да изясни нито защо, нито нищо,просто спря всякакви контакти с мен; после срещнах друго момче-супер красиво и свястно,но кво се оказа-след няколко дни се мести да живее на другия край на България...Еми късмет..
Така че не се притеснявай има и други къръци освен теб :D :cry:

HapkoMaH
06-10-2011, 14:16
моя проблем е друг.

s0s3xy
06-10-2011, 20:16
не го казах конкретно за проблема ти, а като цяло :)