PDA

View Full Version : Wi-Fi ..



pupi123
06-08-2011, 16:23
Така, та моя проблем е, че имам тел. , който има Wi-Fi и ми казаха, че мога да влизам в Интернет през телефона като се свържа с някакъв модем (примерно да хвана интернет от моя рутер).. Мисъла ми е като се свържа с рутера чрез Wi-Fi дали ще ми взима пари на примерно, ако влезна в Facebook или Youtube да кажем????
СПЕШНО отговорете ми..!! :o :-o

MonicaR
06-08-2011, 16:59
аз доколкото знам трябва да си платиш на интернет доставчика, за да ти пуснат тази "екстра" и след това вече можеш да влизаш където искаш... поне с моя телефон беше така... 10-15 лв. на месец беше

Kinghood
06-08-2011, 17:29
Ако прихващаш WI-FI от рутери няма да платиш и стотинка, ако използваш мобилния си интернет ще си плащаш.

JDeel
06-09-2011, 06:33
Но е добре да изключиш интернета от мобилния по всякакви параграфи предварително. Тия нови телефони обичат сами да си се връзват към каквото им попадне, и така може без да се усетиш да те прикачи на 2,40 (за Globul) на мегабайт през GPRS на оператора.
Интернета от рутера ти е безплатен.

nepowtorima
06-09-2011, 11:49
Не.. аз съм по същия начин и 1 стотинка не плащам .. Спокойно.. Само дето не намирам смисъл като имаш компютър у вас да използваш тела. Безсмислено е.. :-o

dimitar_ak
06-09-2011, 12:15
Не.. аз съм по същия начин и 1 стотинка не плащам .. Спокойно.. Само дето не намирам смисъл като имаш компютър у вас да използваш тела. Безсмислено е.. :-o

Е гъзарийка си е да водя скайп разговор в кухнята или легнал на дивана, а да не съм прикован към компютъра си.

galin4o0o
06-09-2011, 16:35
При толкова безплатни минути който предлагат операторите в момента и това е безсмислено да се правиш на гъзарче?:)

dimitar_ak
06-10-2011, 08:28
Това с безплатните минути на мобилните оператори е зарибявка. За много неща VoIP-а ги пердаши.

Nam3less3
06-10-2011, 09:56
Неограниченият мобилен интернет е към 20 лева, и си струва всяка стотинка, ако повече хора го ползваха, нямаше и да водя телефонни разговори. Има толкова приложения за смартфони за лесна комуникация, споделяне на местоположението, групови разговори, видеоразговори и т.н., но тъй като няма рутери на всеки 20 метра по улиците си трябва мобилен интернет.