PDA

View Full Version : имам ли ??



didkata1213
06-08-2011, 16:26
Здравейте. от известно време имам бяло течение и някакви "бели неща" извинете за израза просто не знам как да се изкажа.. Имам съмнения за гъбички, но моля ви кажете вашите мнения. след няколко дни сам на лекар ако ше ме посаветвате това. просто искам да знам вашите мнения. Благодаря предварително

Преместено.
Extremescream

ArcaneRainFelL
06-08-2011, 16:45
Възпаление, инфекция, гъбички ... Едва ли някой може да предположи какво точно е. Като отидеш на лекар ще получиш най-адекватен отговор.

mrazqkindergarten
06-08-2011, 16:47
E.. може и да ти няма нищо, как да ти кажем със сигурност?Преди време и аз имах едни проблеми и ходих на гинеколог и се оказа, че излишно съм се филмирала и няма нищо сериозно, но трябваше да отида да съм сигурна. :) Ако не си правила секс, едва ли е нещо кой знае кво.Братовчедката ми също имаше бяло течение и даже не съм сигурна дали я беше прегледала, иначе мен ме видя.

ThisIsMe
06-08-2011, 16:49
Тук има достатъчно информация за бялото течение.

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=224757&start=0

didkata1213
06-08-2011, 16:57
повече се притесявам за тези "бели неща" както се изразих по срамните ми устни .. ако на някой му се е случвало подобно нещо да сподели

ThisIsMe
06-08-2011, 17:07
Какви точно са тези бели неща?
Бели петна,наподобяващи пъпчици ?
Дразнене или сърбеж имаш ли?А зачервяване?

didkata1213
06-08-2011, 17:11
не, не са като пъпчици нямам сърбеж и парене .. незнам точно как да ги обясня .. като крем .. не в голямо количество

ThisIsMe
06-08-2011, 17:28
не, не са като пъпчици нямам сърбеж и парене .. незнам точно как да ги обясня .. като крем .. не в голямо количество

Това вероятно се получава от самия сапун.
Колко често го има?Преди имало ли го е ?Сменяла ли си сапун,душ гел?
Не се ли отмива ?Или после наново се появява?

didkata1213
06-08-2011, 18:14
отмива се но след около 8 9 часа се появява отново. ползвам интимен гел не мисля че се полъчава от него.. не знам каква е причината за появата на това нещо :( ..

ThisIsMe
06-08-2011, 18:29
Ако не предизвиква дразнене и сърбеж ,както казах е най-вероятно от сапуна.Просто се отмивай по-често .Не казвам,че до сега не си го правила,но 2 -3 пъти на ден няма да е зле ,особено през летния период.
А относно бялото течение,консултация с гинеколог!
Едни хапчета и си готова.Нищо сериозно.Спокойно!

kalpazanka
06-12-2011, 08:23
Не се мий със сапун. Продължавай с интимния гел.
Петна по бельото имаш ли?

didkata1213
06-12-2011, 11:42
не се мия сас съпун . да имам

kalpazanka
06-12-2011, 11:58
Елементарно! Налепите са от бялото течение, ама кой да се сети.
Полов живот водиш ли? Откога имаш менструация? Това течение в определени дни от МЦ ли е или е постоянно?

ThisIsMe
06-12-2011, 12:08
Елементарно! Налепите са от бялото течение, ама кой да се сети.
Полов живот водиш ли? Откога имаш менструация? Това течение в определени дни от МЦ ли е или е постоянно?

Тя още в началото на темата е спомена,че има бяло течение.

kalpazanka
06-12-2011, 12:19
Тя още в началото на темата е спомена,че има бяло течение.
Именно. А вие я мотаете със сапуни и разпитвате за сърбеж, парене и дали са пъпчици. Не се сетихте да питате цапа ли бельото и в кои дни от МЦ се явява, сиреч има ли връзка с овулацията.

ThisIsMe
06-12-2011, 12:24
Тя още в началото на темата е спомена,че има бяло течение.
Именно. А вие я мотаете със сапуни и разпитвате за сърбеж, парене и дали са пъпчици. Не се сетихте да питате цапа ли бельото.

Щом казва,че има бяло течение съвсем логично е да цапа бельото.
Именно затова посъветвах да иде на гинеколог,който да изпише необходимото.За пъпчици,сърбеж или парене попитах,предполагайки,че е възможна гъбична инфекция.

kalpazanka
06-12-2011, 12:27
Бяло течение казват и на цервикалната слуз. Затова се пита в кои дни се появява и дали бельото е нацапано. При слузта вулвата е хлъзгата и при избърсване с хартия се вижда като яйчен белтък, докато има ли петна по бельото- проблем. Здравата вулва не тече. И спри с диагнозите, ако обичаш. Няма как да знаеш гъбички ли са или нещо друго.

ThisIsMe
06-12-2011, 12:42
Бяло течение казват и на цервикалната слуз. Затова се пита в кои дни се появява и дали бельото е нацапано. При слузта вулвата е хлъзгата и при избърсване с хартия се вижда като яйчен белтък, докато има ли петна по бельото- проблем. Здравата вулва не тече. И спри с диагнозите, ако обичаш. Няма как да знаеш гъбички ли са или нещо друго.

Ясно.
Спирам .