PDA

View Full Version : Не си харесвам очите :х.....



vanesa0pld
06-08-2011, 17:35
Не става въпрос за цвета.Просто имам малко лице и малки очи,които ме правят изглеждам някаква заспала,сърдита,лоша.
Моля ви момичета,ако знаете как да го коригирам помогнете :-o

britzy
06-08-2011, 18:10
пластичната хирургия е доста развита и предлага точно така услуга за повдигане на клепачи и махане на уморен и гаден вид

sexa_na_kompleksa
06-08-2011, 18:14
Може да отидеш при козметичка да ти оформи веждите - понякога това оказва много голямо влияние върху цялостното излъчване на лицето. Освен това може да попиташ козметичката и за някакви трикове при гримирането, които оптически уголемяват очите.

sLaDkagRe6ka
06-08-2011, 18:16
Може да отидеш при козметичка да ти оформи веждите - понякога това оказва много голямо влияние върху цялостното излъчване на лицето. Освен това може да попиташ козметичката и за някакви трикове при гримирането, които оптически уголемяват очите.

+++

vanesa0pld
06-08-2011, 18:25
Може да отидеш при козметичка да ти оформи веждите - понякога това оказва много голямо влияние върху цялостното излъчване на лицето. Освен това може да попиташ козметичката и за някакви трикове при гримирането, които оптически уголемяват очите.

+++
бях на козметик ...

Goddess
06-08-2011, 18:27
Със същия успех можеш да попиташ и как да си уголемиш устните, как да си смалиш ушите или пък носа.. :-o Такива са ти очите, това е, няма какво да направиш. Освен оптическите измами с грима и веждите, както казаха по-горе, но и това няма да ги уголеми в действителност.

sexa_na_kompleksa
06-08-2011, 18:31
И какво ти каза?
Може да пробваш и с друга козметичка и/или да провериш в нета за някакви статии, свързани с гримирането.
То не може да промениш нещата кой знай колко, но това е начинът + операция, както казаха по-горе, но за това ти трябват много пари, пък и според мен надали си заслужава. Приеми се такава, каквато си. А и другите хора сигурно не са го забелязали това, понякога сме доста самокритични. И аз не си харесвам много очите, но не ми пука. : )

WaterLilly
06-08-2011, 18:37
Грим.

http://www.youtube.com/results?search_query=make-up+bigger+eyes&aq=f

mechepd
06-08-2011, 19:34
можеш ли да сложиш снимка за да видим по-добре за какво става въпрос.. 8) 8)

bybit0o0
06-09-2011, 09:53
Не мислиш ли,че така е правилно.. И аз имам малко лице,с малък нос(слава богу),нормални устни,не някакви комбали,а очи като за моето лице..На мен ми е гадно човек с мааалко лице и някакви гигантски очи..стои неестествено особено,ако са хлътнали навън...creepy...радвай се на това,което имаш..представи си един гигантски нос на малкото лице :D

Pamaa
06-09-2011, 11:16
Потърси какъв грим отива на малки очи :)

Roksolana
06-09-2011, 12:25
Това, което знам за малките очи, е, че не е хубаво да слагаш черен молив съвсем отвътре, защото това оптически смалява очите. Ако държиш на черния молив, слагай го в основата на долните мигли

Josefinne
06-09-2011, 13:34
Бял молив в основата и спирала за удължаване на миглите :)

xSANYAx
06-09-2011, 16:36
Защо не покажеш снимка наистина? Поне на едно от очите ти,възможно е да може да ти се оправи проблема.

goldy96
06-09-2011, 16:47
Spored men ne trqbva da pravi6 plasti4ni operacii i takiva ne6ta. Ne se yvrejdai o6te pove4e. Horata trqbva da te priemat takava kakvato si. Da ne ti pyka kakvo mislqt za teb. Vajnoto e ti da se haresva6. Kakvo kato ima6 malki o4i. Nqkoi moje da gi nameri za privlekatelni.

britzy
06-09-2011, 17:58
Защо не пишеш на кирилица :-o

gergana7373
06-09-2011, 20:59
ами и мойте са супер малки и лицето ми е такова, и устните напреди слагах мн грим на очите предимно черен, за да изглеждат по-големи,вече ме мързи, а и осъзнах ,че е по-добро естественото,пуснах си гъсти веждите и слагам леки светли сенки със спирала и стои мн сладко и подходящо за ежедневието

Minerva
06-09-2011, 21:05
С грим можеш да оправиш положението. А можеш и супер много да го влошиш. Сигурно слагаш черен молив - ако го правиш спри. Не само отдолу и отгоре и навсякъде и тъмни сенки също. Прави ти очите още по-малки и ти придава уморен вид (особено като малко се поразмаже) .

badsector
06-09-2011, 21:22
Действай с грим и живей в лъжа. Рано, или късно ще лъсне истината и тогава ще съжаляваш. Спокойно можеш да си прееб*ш здравето така, а може и живота.

xxKiFlAx
06-09-2011, 23:38
светлите сенки може да направят да изглеждат по големи. Моите очи са големи но пак си слагам светли :-)

LipSy
06-10-2011, 11:23
Ако наистина искаш да си направиш очите големи в истинския смисъл трябва пластична операция, която не мисля, че ти е нужна. Щом лицето ти е малко не може очите ти да са големи...Ще стане несъразмерно и ще изглежда грозно! Както казаха някои от останалите пробвай различни трикове с грима и с веждите. Консултирай се с козметик или потърси за някои други идейки за грим в нета. :)

WaterLilly
06-10-2011, 13:13
Действай с грим и живей в лъжа. Рано, или късно ще лъсне истината и тогава ще съжаляваш. Спокойно можеш да си прееб*ш здравето така, а може и живота.
Бе я се успокой, момичето ще слага най-обикновен грим, а ти й говориш, че щяла да си загуби живота. :lol: :lol: Осъзнай се.

kaRamella
06-10-2011, 13:35
Действай с грим и живей в лъжа. Рано, или късно ще лъсне истината и тогава ще съжаляваш. Спокойно можеш да си прееб*ш здравето така, а може и живота.
Бе я се успокой, момичето ще слага най-обикновен грим, а ти й говориш, че щяла да си загуби живота. :lol: :lol: Осъзнай се.

+ :D :D

Vasilewaa
06-10-2011, 16:39
бъди себе си ... всеки човек има недостатъци,но това не значи,че винаги трябва хопп да се прикриват .. !