PDA

View Full Version : Искажете мнение



MisturXX
06-08-2011, 20:23
Кфо да правиш... след като си срещнал перфектното за теб момиче, но неможеш да я имаш след като някой друг я е срещнал 2 години по рано и още са заедно... Чат по скайп с часове, разговори на живо с часове но все приятелски... Какво мислите :? :?

Priceless
06-08-2011, 20:25
Сядаш си на дупито и не разваляш 2 годишната връзка на момичето.

Rorschach
06-08-2011, 20:26
А ти дали си перфектното за нея момче?

magita
06-08-2011, 20:51
Сядаш си на дупито и не разваляш 2 годишната връзка на момичето.

frozendeath
06-08-2011, 22:46
Не ставай егоист и не се мотай във връзката им.

MissBianka
06-09-2011, 10:21
Ако ви е писано да сте заедно , връзката и може да приключи и да бъде с теб без ти да правиш каквото и да е било (от личен опит го знам :wink: ) Но ако наистина се обичат с другото момче, трябва да се примириш.

dimitar_ak
06-09-2011, 11:45
Това, че с дадено момиче имате перфектна приятелска връзка изобщо не значи, че тя гледа на теб като на бъдещ партньор. Справка теория на стълбата (http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm)

ymca
06-09-2011, 11:50
Сядаш си на дупито и не разваляш 2 годишната връзка на момичето.
Напълно съм съгласен! А ако не можеш да бъдеш само приятел с нея, може би е добре да спрете да общувате, поне докато не ти мине. В противен случай само ще се измъчваш, а и като я виждаш всеки ден, едва ли ще я 'разлюбиш' скоро..

Torn
06-09-2011, 12:47
Не си ври носа в чуждите работи просто :?

Hilary_
06-09-2011, 13:11
Там където са 2ма .. третия е излишен .. ;)

AnnieW
06-09-2011, 13:30
Сядаш си на дупито и не разваляш 2 годишната връзка на момичето.
и учиш български, защото ЛЕКИЧКО ти куца :(

Josefinne
06-09-2011, 13:55
Мисля, че тя може и да е перфектната за теб, но явно ти не си за нея. Няма значение кога е срещнала приятеля си, няма значение дори, че си има приятел. Ако тя не иска да бъде с теб, няма да бъде.

BlindedAngel
06-09-2011, 14:31
Аз пък ще те посъветвам да намериш начин ( без да изглеждаш прекалено нахален или отчаян ) да й покажеш, че не ти е безразлична и от там нататъка да се надяваш, че ще се получи нещо.Флиртувай от време на време с нея, а недей само й говори "приятелски".И недей да слушаш другите каквото ти говорят другите да мируваш.В крайна сметка ако чакаме всяко момиче, което харесваме, да се освободи за да предприемем нещо, то ще си останем самотни дъъъълго време 8) Човек трябва да е егоист в този живот, иначе не става 8-)

autumn666
06-09-2011, 15:33
Аз пък ще те посъветвам да намериш начин ( без да изглеждаш прекалено нахален или отчаян ) да й покажеш, че не ти е безразлична и от там нататъка да се надяваш, че ще се получи нещо.Флиртувай от време на време с нея, а недей само й говори "приятелски".И недей да слушаш другите каквото ти говорят другите да мируваш.В крайна сметка ако чакаме всяко момиче, което харесваме, да се освободи за да предприемем нещо, то ще си останем самотни дъъъълго време 8) Човек трябва да е егоист в този живот, иначе не става 8-)

Ако някакъв идиот се опита да открадне гаджето ти, с което си бил 2 години, на теб ще ти е много приятно и не би предприел нищо, така ли?

По темата:
Първо, постави се на мястото на гаджето и и се замисли над това което написах по-горе. Ако ти си имаш приятелка от толкова време, обичаш я, и т.н. и някой постоянно се занимава с нея и се опитва да ти я отнеме, ти как ще се почувстваш?
Второ, щом тя досега не е скъсала със сегашното си гадже заради тебе, значи и няма да го направи, приема те просто като приятел. Ако те предпочиташе пред него тя щеше да е с тебе.
Трето, ако примерно стане нещо и тя скъса със сегашния си приятел заради тебе, откъде имаш гаранция, че като тръгнете, след време няма да направи това пак? Ами ако се появи някакъв, почне да я зарибява и накрая тя ще те зареже заради него?
4, Има ли смисъл да се месиш във връзката им? Щом я харесваш, остави я да е щастлива.

BlindedAngel
06-09-2011, 15:45
^Не съм казал, че няма да предприема нищо, последствията са си за него.И това, което каза че ако предпочиташе него пред приятеля си досега щяха да са заедно също е пълната простотия.ЕДНА ЖЕНА НЕ ЗНАЕ КАКВО ИСКА, какво остава за едно момиче.Щом си приказват по толкова време със сигурност има някакви симпатии.И аз имам добри приятелки момичета, но не се чувам всеки ден с тях и не си приказваме с часове като се чуем.

ivcheto0o
06-09-2011, 18:03
Ако ви е писано да сте заедно , връзката и може да приключи и да бъде с теб без ти да правиш каквото и да е било (от личен опит го знам :wink: ) Но ако наистина се обичат с другото момче, трябва да се примириш.

4o4ina
06-09-2011, 18:06
Остави ги намира!

gabitoo6
06-09-2011, 18:21
Чакаш да скъсат !!! :-P :grin:

ForzaFelipe
06-09-2011, 18:23
А ти дали си перфектното за нея момче?

MisturXX
06-09-2011, 20:40
Амии не знам дали съм перфектния за нея, но много добре си паснахме като характери и като хора, а тя трудно допуска хора до себе си обикновенно... BlindedAngel много добре ме разбира !!!

antifashionshit
06-09-2011, 20:43
blindenangel има някакво право.. мързи ме да го мисля