PDA

View Full Version : Искам го пак.Съвети...



ellikok
06-08-2011, 23:19
Здрвейте,ще споделя и своята история тук,дано можете да ми аддете някакъв съвет,без да ме упреквате много...
Така аз съм на 19 години,абитуриентка(бивша вече),имам приятел от 2 години и нещо,с когото тръпката вече изчезна от моя страна,останаха ми само приятелски чувства,в момета съм в период,в който го отдалечавам от мен,за да разбере,че съм охладняла и да не му дойде като гръм новината,че искам да се разделим,понеже той много ме обича...Та така за приятеля ми,това не е проблема ми,въпреки,че ще се зарадвам на някой съвет как точно по малко по безболезнен начин да подхвана разговора и какво да му кажа...
Та сега главния проблем.Ще се опитам да го разкажа най-кратко,дано някой изтърпи да прочете.Вечерта на изпращането,когато се събирахме целият випуск ей така на майтап потанцувах с един съученик от съседната паралелка,голям симпатяга,познавахме се,но само до там.Прехвърчаха малко искри определено.След няколко дни се сетих за него и му писах в фб,но просто така,говорихме за матурата и общи работи в началото и след това незнам как но разговора тръгна към секси свалка и продължи около 3 часа...На следващият ден се видяхме в дискотеката,после той дойде на моята маса и цяла вечер стоя при мен и танцувахме,после ме изпрати с такси но до там.На другата вечер пак се засякохме в дискотеката,пак си остави приятелите и дойде при мен,този път беше малко по-настоятелен,опитваше се да ме прегърне.След това предстояха бала ни и екскурзия до Турция.Деня преди бала аз имам вечер с роднините,чух се с него и той ми предложи ако желая да му звънна да ме прибере,понеже тази вечер няма да пие и е с колата,но аз се прибрах с приятеля ми и междувременно му писах смс дали з анего е проблем,че си имам приятел,понеже на мен поради ред причини не ми пука.Той каза,че и на него.И така до балната вечер,пак цяла вечер заедно в ресторанта.В дискотеката се скарах с приятеля ми понеже ме изнерви нещо,след което много се ядосах,исках да си тръгна.Моят съученик ми писа смс да изляза отвън,че ме чака на една пейка.Измъкнах се едвам едвам,отидох,той започна да ме успокоява,държа се страшно мило и накрая се целунахме.И така до Турция.Още в рейса седна до мен и седяхме заедно по време на целия път,вечерта с епоцелувахме,погушкахме,по спахме.Щом пристигнахме веднага ми писа в коя стая е и после дойде в моята.Няма да разказвам какво се е случило ден по ден,но през цялото време се държахме като влюбени и като двойка,излизах с приятелите му,държахме се за ръка,целувки,прегръдки и т.н.Аз го мотаех малко обаче,когато излизахме с група някога ходех при него,друг път сякаш няма нищо между нас.Спахме заедно 2 вечери и се стигна до секс...почти(не ме упреквайте,моля ви и аз не мога да се позная).Казвам почти и ви давам и тази подробност,понеже може би е фактор.Почти защото и двата пъти,в които опитахме той свърши още при първият контакт,иначе любовната игра беше супер,той е мн страстен,няма грешка,но другото...Притесни се,но аз се държах напъслно зряло,показах му,че няма нищо лошо и го предразположих да не се впряга з атова.
И сега идва проблема.Последната вечер излязохме група на дискотека.Той се беше събрал преди това с техния клас,аз бях на пазар и цял ден не се бяхме виждали,само преди да тръгне за дискотека дойде в моята стая да ме изчака,целунахме се и слязохме долу.Но от слизането ни долу незнам при какви обстоятелства но аз се хванах с една приятелка под ръка и през целия път се държах сякаш ой не съществувашемвървяхме напред,после отидохме в дискотеката,с него седнахме един срещу друг,аз отидох да танцувам с приятелката ми на едно по-височко дансингче,той дойде до мен,но аз не му обурнах особено внимание.Като се върнах на масата видях,че танцува с негова съученичка и моя позната,после по едно време двамата изчезнаха,след това той пак започна да ходи по нея.Накрая в дискотеката пускат пяна.Пуснаха пяната и както си се кефех на нея той дойде изневиделица ни лук ял,ни мирисал и започна да ме прегръща и целува(беше бая пиян) да гледа нанякъде и да ме бута натам.По едно време се обърнах и видях съученичката му да се целува с едно момче.Почувствах се използвана,сякаш искаше да я дразни с мен и го оставих сам.После като си тръгвахме той се опита да дойде при мен,да ме хване за ръка,но аз се дръпнах.Както и да е накрая аз още няколко човека той,съученичката му и момчето,с което тя се целува отидохме в Мак Доналдс.След което с еприбрахме,той си говори най-нормално с момчето,не личеше някаква ревност,същото момче остана със съученичката му в хотела низ а вечерта.После решихме няколко човека да се съберем в тяхната стая,той ме покани,но аз докато се ъзкъпя и изшуша като отидох той беше заспал.
На другия ден си тръгнахме.Пак не си обърнахме почти никакво внимание и по едно време видях,че той е седнал при същата му съученичка,стана ми много кофти.При спиранията като минаваше при мен с еопитваше да ми проговоир,да се закачи нещо но аз се държах резервирано.Иначе не са спали прегърнати с нея или нещо от сорта.И така пристигнахме се,не си казахме и чао.
Вечерта с ечувствах много кофти,не исках всичко да е приключило.Пратих му смс,гласящ нещо от сорта:нз дали са хормони или друго,но те искам пак.Можеш ли да ми помогнеш?.След което той ми отговори нещо от сорта трябва да помисля и в последствие се разбра,че той си е помислил,че искам нещо сериозно с него,а не е така,обясних му,че искам малко разнообразие,тръпка т.н и се разбрахме в крайна сметка да се пуснем по течението пък времето ще покаже(това беше последният му смс от поредицата).След което му писах добре,но ще чакам ти да ме потърсиш,че аз се олях,обаче той не ми отговори.На другата вечер се засякохме в дискотеката,аз празнувах за хубавите ми оценки от матурите и малко се понпих.Обаче пак се държах резервирано към него,неговата съученичка пак беше там и пак танцуваха от време на време.С него почти не си говорехме и двамата се държахме резервирано,направихме си надраве няколко пъти,потанцувагме малко и то защотот другите ни бутаха един в друг,на него даже му слагаха ръцете на кръста ми,защото той си стоеше почти така,направо сякаш не искаше да е с мен.После няколко пъти пък дойде при мен.Незнам много ме обърка и аз се държах все едно сме нямали нищо и той,но незнам дали е заради съученичката му,дали заради моето държание или просто му е писнало,но пък ме гледаше цяла вечер.После аз по едно време потанцувах с гаджето на една приятелка(съвсем резервирано),естествено той не знаеше кое е момчето и си личеше,че се дразнеше,пообиколи малко,отиде до съученичката му,но тя се държеше резервирано към него отново и накрая седна на един стол.По едно време дойде хвана ме за ръката и ми каза аз си отивам и постоя няколко секунди,аз каазх добре.Като се прибрах понеже бях леко пиян аму пратих смс леле ти във и името на съученичката му ли си влюбен.Тъпа постъпка,знам но пияна глава.После той ми прати отгововр не какви са тези въпроси.иначе не помня нищо от снощи...И така до следобеда,когато му писах да ми прати снимки от Турция,държа с емного резервирано,отговаряше ми с по 1 2 думи.Ядосах се и му писах ти или не разбираш от намеци или не ти стиска и след малко овъртания той ми отговори а може би незнам какво ми се прави и а зму написах май не си достатъчно пораснал.След което той каза,че става.
После аз му писах(пак глупачката) за да се уточним:казах му какво точно искам-тръпка,малко страсти,разнообразие..секс и че искам той да ми каже директно ако не иска нещо с мен,без да увърта и да каже какво иска,че ми писна да му се натягам и да му пиша само.Той ми отговори,че в момента не му с еправи нищо,понеже има много работа по магазините(те имат верига магазини),трябвало да птува всяка седмица до морето,да организирал на майка му годишнина...
Аз му отговорих,че най-накрая го е написал и трябваше ли толкова да увърта,след което той казва ами бях много объркан,но .....дано ни приемат и двамата в София....
Та хора историята се получи мнооого дълга,дано има такива от вас със здрави нерви...
Искам да ми дадете странично мнение според вас това което ми е казал за многото разбота и за София само оправдания ли са или наистина може да го мисли(според мен само се оправдава).Според вас накакво се дължи внезапното му охладняване,та до преди седмица ми повтаряше ,че усеща че се влюбва(дали е заради резервираното ми държание напоследък,или заради това,че секса не се получи 2 пъти или наистина може да има нещо към съученичката му,въпреки,че аз се съмнявам.Вие как мислитеА защо първо ми писа,че ще се спуснем по течението и след това се държа така в дискотеката и после ми писа това горе.Незнам много съм объркана,тези въпроси само ми се въртят в главата.
Според вас редно ли е да го потърся пак.В смисъл аз в момента наистина не искам нищо сериозно,просто разнообразие,нещо,което да ме кара да се усмихвам,да има тръпка,да съм щастлива,още по-малко,че всичките ми приятелки се прибраха с тръпки от екскурзията и продължават с тях,само на мен не провървя...Не мисля,че съм влюбена в него,просто го искам.
Обмислям вариант следващият път като се засечем в дискотеката да пофлиртувам малко с него ако сме пак на една маса,за да видя реакцията му,ако не да се заговорим,да видя пак дали ще бърза да приключи разговора или ще покаже интерес.В скайп изобщо не показваше такъв :( Или да му пратя смс от сорта предложи ми нещо тази вечер или ако ти кажа,че те искам сега ще се съпротивляваш ли? Или да не правя нищо.Кка да постъпя искам го,искам тръпка,нещо което да ме извади от депресията и сивото ежедневие,какво да правя.С това дано ни приямат заедно в София ми остави някаква надежда и сега....
Благодаря на всички издържали д апрочетата романа ми и ще се радвам ако има пне един отговор...

TheBeliever
06-08-2011, 23:52
Първото, което ми мина през ума е - махни си подписа. Лицемерно е да описваш как искаш да усетиш тръпката с еди-кой-си, а най-отдолу да стои "Заедно и се обичаме 2г. и т.н".


По темата - не разигравай гаджето. Директно му кажи, че не искаш вече да си с него. Болката няма как да я намалиш независимо колко време "се отдалечаваш". Даже ще стане по-зле ако разбере за балните ти подвизи.


За новия - не храни големи надежди. Искал е да се позабавлява, ти си откликнала. Като си го игнорирала веднъж си е потърсил забавлението при другата съученичка. Не му се е получило и се е върнал при тази, при която минава номера (ти).
И тук идва превратния момент - играта на котка и мишка ти куца. Ти си ту прекалено лесна и му висваш на врата, ту го заебаваш тотално и се държиш като настъпана госпожица. Искаш тръпка - ок. Но за да си ти тръпка за някого не трябва да му тичкаш подир гъза и да си просиш внимание. Това отблъсква. Давай го малко по-сдържано. Бъди интересна, не леснодостъпна. Изглеждаш отчаяна с това непрестанно търсене и разпитване.

marin4itu
06-09-2011, 07:28
Съгласна съм с TheBeliever. И съм на мнение, че си имала сериозна връзка от малка, и сега си търсиш именно моментите, които не си изживяла, когато е трябвало.

SisiStrange
06-09-2011, 07:29
Според мен новия просто е усетил, че си лесна (не се обиждай) и ще се отпуснеш с него. Ако ти е успокоение, съученичката му също не е по-сериозна за него от теб. Не знам защо понякога момичетата късате супер свястни момчета, за да се хванете с тъпанари. Тая тенденция в собствения ми пол винаги ми се е струвала странна.

На твое място, при това положение, бих си останала с гаджето и бих се опитала да ни спася връзката. Ако е останало нещо за спасяване де... ако ли не - просто го късай. Това да му се дърпаш и отчуждаваш постепенно е три пъти по-болезнено от чистото късане.

Rorschach
06-09-2011, 08:00
Прочетох го и съжалявам...

Моето мнение е, че заслужаваш шамар и да ти седиш сама. Описаното ми представя една незряла, емоционално нестабилна лигла, която не може да установи нормални човешки взаимоотношения. Всъщност историята ти ме отврати...

Sunshin3
06-09-2011, 09:22
не беше нужно да описваш толкова подробности, лееко дългичка ми дойде темата ти :-o

стига си залъгва приятеля, накрая ще паднеш от двата стола на земята
разбери какво точно искаш, лигличка си малко

ymca
06-09-2011, 09:40
На първо място поработи върху умението си да резюмираш! Купища простотии за пуберските смени на отношението ви един към друг запълват 90% от "историята".

Сегашният ти приятел дано има късмет да го оставиш, и дано е умен достатъчно да не му пака за тебе. С новата ти тръпка изглеждате на един акъл (пуберски).

Ако искаш да знаеш дали те иска, НЕ те иска! Повече от очевидно е. Когато момче изпитва сериозни чувства към момиче, не се дърпа. Няма логика да иска да сте заедно и да се държи така, нали?! Най-много да направите още един-два (успешни) опита за секс, и това ще ви е..Айде със здраве!

badsector
06-09-2011, 09:41
...всичките ми приятелки се прибраха с тръпки от екскурзията...
Твоето обкръжение само курвU ли сте се събрали?

Първото, което ми мина през ума е - махни си подписа. Лицемерно е да описваш как искаш да усетиш тръпката с еди-кой-си, а най-отдолу да стои "Заедно и се обичаме 2г. и т.н"....И аз веднага за това си помислих.

MissBianka
06-09-2011, 09:46
Предлагаш на мъж секс без обвързване, а той овърта.. Определено не иска нищо с теб, стига си му досаждала няма смисъл

Priceless
06-09-2011, 10:24
Предлагаш на мъж секс без обвързване, а той овърта.. Определено не иска нищо с теб, стига си му досаждала няма смисъл

Точно. Пък и явно каквото е било в Турция - си остава в Турция.

dead_princess
06-09-2011, 11:04
Жалко за приятеля ти, не го заслужаваш. :)
Грешката ти като цяло е, че си му пуснала веднага, което те прави лесна и безинтересна. А после си започнала да се правиш на вървежна бръмчалка, не си му обръщала внимание и си си вкарала още един автогол :lol: И като за финал цялото натягане със смс-и и това, че не знаеш какво искаш просто е отблъснало момчето.

п.п В целия разказ си писала думата ''резервиран'' доста пъти, толкова ли не успя да намериш подходящ синоним и да избегнеш това досадно повторение? :lol:

TaMo
06-09-2011, 11:08
Първото, което ми мина през ума е - махни си подписа. Лицемерно е да описваш как искаш да усетиш тръпката с еди-кой-си, а най-отдолу да стои "Заедно и се обичаме 2г. и т.н".


По темата - не разигравай гаджето. Директно му кажи, че не искаш вече да си с него. Болката няма как да я намалиш независимо колко време "се отдалечаваш". Даже ще стане по-зле ако разбере за балните ти подвизи.


За новия - не храни големи надежди. Искал е да се позабавлява, ти си откликнала. Като си го игнорирала веднъж си е потърсил забавлението при другата съученичка. Не му се е получило и се е върнал при тази, при която минава номера (ти).
И тук идва превратния момент - играта на котка и мишка ти куца. Ти си ту прекалено лесна и му висваш на врата, ту го заебаваш тотално и се държиш като настъпана госпожица. Искаш тръпка - ок. Но за да си ти тръпка за някого не трябва да му тичкаш подир гъза и да си просиш внимание. Това отблъсква. Давай го малко по-сдържано. Бъди интересна, не леснодостъпна. Изглеждаш отчаяна с това непрестанно търсене и разпитване.

Много точно го е казал TheBeliever, въпреки че всички мнения написани преди мен са доста точни и ти казват много неща върху, които сериозно трябва да се замислиш...

И нещичко от мен - ако наистина търсиш тръпка и нещо, което да те извади от депресията и сивото ежедневие - ами има и други варианти, различни от "секса без ангажименти" ... Следващия път опитай със спорт, танци, някоя нова играчка/хоби/занимавка, срещи с нови и интересни хора и т.н....

000123
06-09-2011, 11:14
Аз съм в същото положение,но при нас нещата продължиха цял месец.След което момчето,с което изневерявах на моя приятел му стана нещо и спря да ме търси.Говорихме си чат-пат и изведнъж спряхме.И аз спрях да го търся и просто си казах,че всичко свърши.Направи и ти така,той ако не иска,няма как да го върнеш.Щом всичко е посто до тръпката,а не си влщбена,намери си друг :)

Josefinne
06-09-2011, 14:09
Значи така - ти му казваш на този втория - айде идвай ми на повикване, когато те поискам, колкото искам, не гледай никоя друга, все едно сме гаджета, а ти не му обещаваш нищо.
Много ясно, че ще се дръпне, видял е, че нищо няма да излезе от това и е предпочел да не си губи времето с теб. То и ти не знаеш какво искаш. Късай си с гаджето, не му губи времето и на него.

ellikok
06-09-2011, 20:51
Zdraveite,purvo da se izvinq za latinicata,no oshte ne moga da si opravq ezika na laptopa.Nqkoi ako znae ot kude avtomatichno ot saita da si napravq pisanicite na kirilica da kazva.
Taka,vijdam che sum otnesla dosta kritiki.Purvo za priqtelq mi-losho postupvam s nego da,no ne mi e tolkova kofti zashtoto i toi pravehe sushtoto s men,kogato az bqh vliubena do ushi.Utre shte govorim za vruzkata si,a toi veche se doseshta za drugiq.
Josefinne,zamislih se mnogo nad tvoeto mnenie,dali naistina moje da se e pochuvstval kato na povikvane,poneje az kato se zamilq mai chisto taka si se durjah s nego...Da i az neznam kakvo iskam...A kolkoto za tova che sum mu pusnala rano-az tova iskah,tova iskm i sega-nishto seriozno-prosto sex,malko trupka i polojitelni emocii,a puk ako uchim zaedno v Sofia moje bi togava neshto po-seriozno ako se poluchi.Vse pak sme golemi hora,ne sme nqkoi devstvenici,sexa e neshto hubavo,nujda,a ouk ii mnogo vruzki sa zapochnali taka-ot sex.Durj samo da kaja che tova momche mi e vtori,daje i takuv ne e,poneje sexa ne se poluchi.Edno ne moga da razbera samo-dali izpitvam nqkakvi chuvstva kum nego ili vsichko e prosto hormoni i inat,zashtoto az poprincip kato si naumq che iskam neshto,dokato ne go polucha ne se otkazvam.Moje bi i zatova sum otpisala vruzkata mi-zashtoto sega sum si naumila che iskam da sum sama i da imam flirt s tova momche i drug variant ne mi se nravi da priema.Moje bi izglejdam glezena,povqrvaite-ne e taka.Skusvam si zadnika ot uchene i rabota,glledam sestra si,pomagam na nashite,opravqm si se sama,silen chovek sum,sina jena,koqto v mmenta ima nujda da se otursi ot problemite s neshto novo i razlichno.Hubavo momiche sum,imam dosta obojateli(ne se hvalq,prosto davam argument),inteligentna sum,a i shtom e imal kontakt s men izkliuchvam varianta da ne mu dopadam.Moje bi puk se e izplashil,poneje sum s vlasten harakter,a v sushtoto reme puk s nego se durja taka sqkash go imam za igrachka.Neznam....
I vse pak shte vi pomolq pak za mnenie-spored vas ako mu pratq napravo sms v koito si iskam sex,toi kak shte go prieme che sum prekaleno lesna i otchaqna ili che sum jena,obichashta sexa,koqto tursi v nego sexualen partnior i udovolstvie.Toi znae che moga da imam koito poiskam(pak ne se hvalq,pak argument) i vse pak pish na nego,da ne bi puk da pomisli che sum vliubena i tova e otchaqna mqrka da go zadurja.Ili puk shte mu dosadq...oh neznam molq vi ne me kritikuvaite i daide mnenie.Dori i primeren sms,v koito podtekstovo da se razbira-iskam da pravq sex s teb sega,no ne sum vliubena v teb i tova ne e kraina mqrka da te zadurja,prosto tursq udovolstvie.
Ili puk purvo da probvam s maluk flirt da vidq reakciqta mu...
I ako vse pak mu pratq sms v koito iskam udovolstvie i zapochne pak da mu uvurta,shte g naglasq hubao s nqkolko dumi i veche napulno go otpisvam.
Molq vi daite mi mnenie,ne me kritikuvaite,sigurna sum,che mnogo t vas sa bili ili shte budat na moeto mqsto.Blagodarq vi predvaritelno i pak se izvinqvam za tupata latinica,ako ima variant ot saita da q smqnq na kirilica,kazvaite shte redaktiram :)))
Do skoro priqteli,ochakva komentari,blagodarq vi :)))

saskou
06-09-2011, 21:27
Интересни са ми 2 неща 8-) Всъщност 3. Как може да помниш толкова много, какво те кара да влизаш толкова надълбоко и защо "резервирано", мамка му 8-)
По темата... И двамата са деградирали пиянки.

krisito9212
06-11-2011, 10:32
Боже

Ascended
06-11-2011, 10:46
Ако не искаш да се унижаваш не му пиши. Не искам да се сърдиш ще ти кажа напълно искренно какво мисля аз по върпоса. 1во вие сте почнали докато ти си имала приятел ( това би ме навело на мисълта че не си к*рва но и не обичаш да ти е вънка), спала си с него 2 пъти докато си имаш приятел, ( тук зависи от момичето ако наистина знае за какво става въпрос пътите може и да бъдат повече но след като той се е изложил и това е причина да страни от теб). Освен това предполагам че ти си го търсила по-активна което неминуемо остлабва интереса му. Като за финал ти питаш как да се разделиш с приятеля си възможно най-внимателно с него след като си спала 2 пъти с някой докато си с него. Съжалявам на такива като теб аз им викам ефтинийки и нямам никакво уважение към тях. Вярвам че и братото е на моето мнение. Другия път като искаш някой не е нужно да се правиш на такава каквото не си но просто не бъди толкова евтина.

Vilencety
06-11-2011, 13:02
Единственото нещо, което ще те посъветвам е ако наистина чувствата са охладнели и тръпката е изчезнала да действаш час по скоро. Щом казваш че приятеля ти те обича много няма смисъл да го нараняваш с постъпките си. Поговорете разкажи му и се разделете. А колкото до увлечението остави се на течението да те води! :)

ellikok
06-11-2011, 14:21
Значи първо да кажа,че от както ми каза това последния път не съм го търсила.Второ това,което направих(да изневеря на приятеля ми и да правя секс с друг) го правя за пръв път.Просто толкова съм отегчена от тази връзка и нямам никакви чувства(скъсах с него вече).С приятеля ми не бях правила секс от 3 месеца,а мисълта да му се отдам не точно ме отвращаваше,но вече ми изглеждаше невъзможна.Мислех си,че просто съм от момичетата,които не обичат секса и не искат да го правят,а този човек ми показа,че не е така,просто ме привлича физически,сексуално.
Да кажа и че не съм евтина,на никой друг няма да се пусна,на никой и не обръщам внимание,а ми се бутат.Вече сякаш ми отмина влечението,но все още имам нужда от тръпка и нещо хубаво,а точно,защото не съм евтина не искам да е с някой друг,а с него,защото най-малкото започнах с него тази игра,не с друг,няма и да я започна с друг.
Но явно той тези неща не ги знае,може би си мисли,че и с други от неговия пол се държа така и понеже се опитах да правя секс с него(а пък и той си мисли,че се е изложил)и в неговите очи съм заприличала на евтина...жалко.
В момента не мога да разбера дали има нещо с друго момиче или с тази неговата съуеничка,за която го питах дали е влюбен в нея.А междудругото дкато бяхме на Турция тя си хвана съвсем непознато момче от дискотеката,закара си го в хотела ни и прави секс с него,правила го е и преди и той знае,е тя не изглежда ли евтина в очите му?А последния път се зарибяваше с нея отвреме на време в дискотеката,седя с нея на връщане,нз може и да си въобразявам,че имат нещо.Следващият път ако се засечем в дискотеката и пак усетя нещо между двамата,значи причината не е в това,че някоя си му изглежда евтина...
За сега няма д аму пиша този смс,който споделих,ще видя как ще се държи като се засечем следващия път и ако съученичката му е там-как ще се държи и с нея.Мисля,че за сега това е най-удачния вариант.
Давайте още мнения :))))