PDA

View Full Version : Момичето на моите мечти



NomNomNom
06-09-2011, 11:12
Ровех в изповед.инфо и попаднах на следната изповед .
Искам да отбележа , че според мен това са просто красиви думи намятани , а реалността е , че човека толкова нужда има от социализация и секс, че е плачевно .
Интересно ми е дали някой ще защити този човек . За мен всичко , което е написал , е такава здрава лицемерна история . Той е скромен - а се фука. Заслужава повече щастие от другите . И търси малко нежно скромно маце , за да си избива комплексите на нея .
Не знам , ама са ми адски сбъркани такива хора .
Но искам да чуя и друго мнение по върпоса.
Ако на някой му се занимава да чете , разбира се .

Хейй момиче на моите копнежи, звезда на моят жалък живот, къде си?
Има ли те или си просто една моя безумна фантазия? !
търся те, но теб те няма, ти не си по дискотеките, не си по парковете, не те срещам по кафенетата, ти не обичаш да бъдеш там, също като мен.
Може би си затворена в себе си, в душевното си състояние също като мен.
А може би си загубила вярата си в мъжете, и вече не очакваш да срещнеш своят принц.
Да знам мъжете способни да обичат и да дават любов, останаха много малко.
Повечето мислят как да си легнат с теб и как да те нарънят.
Но аз съм този РАЗЛИЧНИЯТ, който никога не е бил с жена.
Който се пази за теб принцесо.
Да напълно чист съм, ДЕВСТВЕН съм и се гордея.
Не искам Секс, искам любов, искам да те открия мила е нежна принцесо и да споделя всичко с теб, да ти дам нежността си, топлината си, да ти даря най ценното си - МОЕТО СЪРЦЕ!
Можеш ли да обичаш, един РАЗЛИЧЕН, едно обикновено момче, изолирано от всичко останало, не намиращо мястото си сред това общество. Едно младо, справедливо и ценностно момче което търси любовта? !
Можеш ли да обичаш момче, което държи на чувствата и Разумът а не на плътските и парични удоволствия?
Знам, истинските момичета са също толкова малко, колкото и истинските мъже.
Повечето търсят парични облаги, търсят тялото, колите и жестокото поведение на мъжа.
Но има ли те теб мила моя кралице, която не си като тях, и не обичаш техните разсъждения, има ли те теб която търсиш чистото и истинско щастие? !
Има ли те теб, такава, изолирана от всички останали също като мен? !
ти си мислиш че си безценна, също като мен, НО НЕ СИ!
Точно твоята различност, твоята скромност и твоето красиво сърчице, те правят УНИКАЛНА!
Такава каквато бих искал да имам цял живот до себе си.
такава за която ще съм готов и в огънят да вляза, за да я спася!!!
Истинското щастие не се крие в плътта, а в душата!
Истинското щастие не се крие по дискотеките и нощните клубове, то се крие вътре в човешкото съзнание, в човешкото сърце.
аз не съм поредният ИДИОТ, който кисне по кръчмите, или се чуди на кого какво да причини, за да се "самоизтъкне" пред очите на заблуденото човечество.
Аз съм този които търси любовта, истината, скромността и чистите човешки отношения.
този който вече толкова години е самотен, този който не намира смисъл в своето съществуване, и търси най-важната частичка която му липсва за да живее – това си ТИ, въображаема моя любов, надявам се да излезеш от моето силно въображение и да те срещна в реалността!
Не аз не съм по купони, не съм и безцелен човечец който се шляе и дрогира по улиците.
аз съм този, НАЙ-ОБИКНОВЕН Човек, носещ болката и разорението в душата си..
Този който обича женското сърце, и който го разбира!
Онзи прекалено стеснителният, който трудно открива новите възможности, който поради куп причини е нещастен, а заслужава да бъде щастлив.
Не гледай богатите и наперени "гъзари" мила принцесо, те не могат да обичат, за тях ще бъдеш може би поредната която ще "боднат" и после няма да искат да те познават.
Не гледай и изкуствените феи, които са готови да отидат с всеки срещнат и които се напиват и демонстративно искат да изглеждат интересни, не бъди тяхно подражание, техният живот е пропилян, те сами се самоизтребват, ставайки плячка за неправилните хора!
Искам да те намеря, мила моя обичана снежанке, макар и виртуално, аз искам да те открия и да общувам с теб, а защо не, един ден да създадем нещо красиво, нещо от което и на двамата ще ни е добре, нещо което да ни дава сили да живеем и да вървим напред, в този жалък и объркан свят!
Така си те представям аз, точно такава, каквато те описах, Красива, Нежна, Скромна И Ралична! такава аз те искам, и с такава искам аз животът си да сътворя!
Обичам те макар и все още да не те познавам, искам те макар и да не съм те срещнал, подкрепям те защото знам какво е, да бъдеш нещо различно сред неща които са ти противоположни!
Липсва ти онази частичка, същата, такава като ТЕБ, с която да си допаднеш и да заживеят две тела в една душа. това съм аз, твоят принц, макар и нещастен и затворен, аз ще ти дам всичко от което има нужда твоето изстрадало, изстинало сърце!

П. П. Моля ви, без обидни коментари! Написах тази историйка с цел да си излея душата и да Открия това което ми липсва за да бъда истински щастлив и пълноценен! знам, не всички са съгласни с мен но в крайна сметка всеки човек има право на лично мнение и избор нали?
Е, това е моят поглед и моята мисъл и такъв ще бъда докато умра! Благодаря че прочетохте моята историйка :)

http://www.izpoved.info/izpovedi/22743/06-june-2011

w0sh
06-09-2011, 11:20
поредния грозник, който си мисли, че така може и да закачи някоя наивничка.

dead_princess
06-09-2011, 11:23
поредния грозник, който си мисли, че така може и да закачи някоя наивничка.
хаххаах точно

NomNomNom
06-09-2011, 11:24
Да , и сигурно няма пари и не работи .
Ама има момичета, които постоянно говорят , че мъжете са гадове.
А идеята е , че този ако го видят - никога няма да го вземат.

( Занимавам се с глупости , игнор ми )

bebeemalko
06-09-2011, 11:27
Еми на мен не ми е ясно ти какви коментари очакваш :? има такива момичета само в сънищата ти апък и ти не си толкова чист и невинен както казваш. Те всички така казват ама като останете насаме и вадиш пишката. Опомни се малко- това е моят съвет.

П.П ''Не те виждам в кафенетата, в парковете , в.... и ти ли не обичаш да ходиш там като мен...'' Нали не обичаш да ходиш там как така не си я виждал там.. ако разбираш
И последно имам един въпрос ти да не си зубар или аутсайдер :?

dead_princess
06-09-2011, 11:27
Да, права си. :)
А и повечето, които пишат подобни "изповеди" в и-нет, всъщност не могат да контактуват на живо по нормален начин

AnzaRe
06-09-2011, 11:31
Перфектните не съществуват те са само мит!

bebeemalko
06-09-2011, 11:33
/\/\
Напълно си права със сигурност не може да заговори дори момиче

Айде де автора няма ли да се защитиш малко поне или всичко което казваме е истина

w0sh
06-09-2011, 11:39
/\/\
Напълно си права със сигурност не може да заговори дори момиче

Айде де автора няма ли да се защитиш малко поне или всичко което казваме е истина

Авторът на болднатия текст не е авторът на топика(темата)....

:-o

AnzaRe
06-09-2011, 11:40
Стига сте се правили на философи всеки си има + и - спрете да накърнявате хората,момчето решило да постне нещо интересно и си е изказал мнението и вие му се нахвърляте : )

NomNomNom
06-09-2011, 11:44
Стига сте се правили на философи всеки си има + и - спрете да накърнявате хората,момчето решило да постне нещо интересно и си е изказал мнението и вие му се нахвърляте : )

Какво интересно виждаш в написаното , моля те , развий малко мнението си .

bebeemalko
06-09-2011, 11:47
оу вярно че овтора на темата не е и на историята ама тъпия послепис ме заблуди мн яко

w0sh
06-09-2011, 11:49
От личен опит знам, че момчетата в ранния пубертет (някои и в по-късния) си мислят, че са открили топлата вода и с поведението си на "желания и добър партньор" ще привлекат момичетата самички в мрежата. Повечето наистина си вярват и нямат задни мисли зад това.

Просто социалната средна и опашатите пауно-жени не са ги смачкали още.
have mercy.

dead_princess
06-09-2011, 11:49
/\/\
Напълно си права със сигурност не може да заговори дори момиче

Айде де автора няма ли да се защитиш малко поне или всичко което казваме е истина

Авторът на болднатия текст не е авторът на топика(темата)....

:-o
Знам :Д

AnzaRe
06-09-2011, 11:49
Стига сте се правили на философи всеки си има + и - спрете да накърнявате хората,момчето решило да постне нещо интересно и си е изказал мнението и вие му се нахвърляте : )

Какво интересно виждаш в написаното , моля те , развий малко мнението си .


В момента не ми се обяснява...като ти казвам,че ми стана интересно,все пак и аз пиша стихове :)

w0sh
06-09-2011, 11:51
/\/\
Напълно си права със сигурност не може да заговори дори момиче

Айде де автора няма ли да се защитиш малко поне или всичко което казваме е истина

Авторът на болднатия текст не е авторът на топика(темата)....

:-o
Знам :Д

Ти знаеш, ама цитираната личност не знае.

w0sh
06-09-2011, 11:53
В момента не ми се обяснява...като ти казвам,че ми стана интересно,все пак и аз пиша стихове :)


ТИ ПИШЕШ СТИХОВЕ!!!

Омг. толкова си уникален и поетичен. Уникален и неповторим. Оригинален и никой-друг-тийн-дебил-не-пише-стихове-човек.

Римуваш ли "тъга" с "дъга"

сълзите ти пораждат в мен тъга
слънцето се чупи в тях и ето- Бум: Дъга!

уникален талант.

AnzaRe
06-09-2011, 11:54
tony ко пр ве :Д

Rorschach
06-09-2011, 11:58
Любопитно е как всеки се мисли за различен, по-добър и се представя в светлината на уникален и недостижим.

Специално за текста - wosh e много прав, че има такива хора, които... просто още не са се сблъскали с по-суровата действителност, където е нужно и да си егоист, за да не бъдеш употребен и захвърлен (в по-общ план, а не само контактите с противоположния пол).


Идеалното момиче и момче обаче е много интересна тема и смятам да си изрекламирам блога най-нахално...

http://skunksa.wordpress.com/2007/12/14/100-percent


8-)

4o4ina
06-09-2011, 18:30
поредния грозник, който си мисли, че така може и да закачи някоя наивничка.

i6mi6
06-09-2011, 19:36
Lol интересно как всеки 2-ри troll-и в този форум. http://www.youtube.com/watch?v=ETO3-MxMe2Q

loveca777
06-09-2011, 19:51
Глупавото е ,че текста не е написан художествено .

badsector
06-09-2011, 19:58
Ровех в изповед.инфо...
И ей така ровейки се прочете цялия текст? Бах ма'а му :shock:

eclipse06
06-09-2011, 20:45
За всеки влак си има пътници. Това, че никой от тук не би се впечатлил от подобни думи и обещания, не значи, че друг няма да го направи. А и не е честно веднага да му слагаме етикет без да знаем изобщо нищо за него. И да, това, което е написал донякъде е показателно за това какъв е, но не напълно. Може би е бил в състояние на отчаяние, което го е подтикнало да бъде дори на моменти краен и склонен да вижда реалността по друг начин, която впрочем е различна за всички. Аз нямам намерение да съдя някой, чиито виждания не познавам добре и приемам, че има причина този човек да мисли така. Щом е избрал този начин на процедиране, негова воля.

w0sh
06-09-2011, 22:31
За всеки влак си има пътници. Това, че никой от тук не би се впечатлил от подобни думи и обещания, не значи, че друг няма да го направи. А и не е честно веднага да му слагаме етикет без да знаем изобщо нищо за него. И да, това, което е написал донякъде е показателно за това какъв е, но не напълно. Може би е бил в състояние на отчаяние, което го е подтикнало да бъде дори на моменти краен и склонен да вижда реалността по друг начин, която впрочем е различна за всички. Аз нямам намерение да съдя някой, чиито виждания не познавам добре и приемам, че има причина този човек да мисли така. Щом е избрал този начин на процедиране, негова воля.

Moar клишета плс

eclipse06
06-10-2011, 03:27
Просто вероятности :)

NomNomNom
06-10-2011, 14:18
и приемам, че има причина този човек да мисли така.
Забавното е , че той не мисли така.

Идеята е , че всички понякога отплесваме в таз приказна забрава, причините са рандом . Но този пич е прекалил и шанс скоро няма да има .
Виждам го като човек , който ще си хване някое леко неинформирано и смачкано момиче и ще си го прави каквото му падне под предтекст - "
ние се обичаме " . Ще гледа на мацката като предмет . Той търси определени качества, иска да е идеална . Ще си живее в една заблуда и накрая ще го треснат , щото ще се появи някой по-малко прост и перспективен .

chronic
06-10-2011, 14:25
Любопитно е как всеки се мисли за различен, по-добър и се представя в светлината на уникален и недостижим.

Това е характерно повече за момичетата,всяка е уникална и неповторима и не може да я обориш в противното..Имат ли поне един сайт за запознаство вече край,яко в небето летят.

NightGuardian
06-10-2011, 14:34
Този текст би изплашило всяко момиче според мен :)

И загубеняк си май пич! Съжелявам ,че трябва да ти го кажем :)

pressiana
06-10-2011, 14:40
Пълен загубеняк, абсолютно.

И като е такъв интересен човек, толкова дълбок и чувствителен, какво е седнал да го пише в някъв уебсайт, вместо да го ПОКАЖЕ на когото трябва? Пф.

chronic
06-10-2011, 14:49
Пълен загубеняк, абсолютно.

И като е такъв интересен човек, толкова дълбок и чувствителен, какво е седнал да го пише в някъв уебсайт, вместо да го ПОКАЖЕ на когото трябва? Пф.Ти с кво се различаваш от него,че не си загубенячка?Освен някой селски бек да те лъже че приличаш на нещо,дали някой адекватен друг те е оценил?Май няма такъв нали?След като няма,недей да съдиш хората..