PDA

View Full Version : Да или Не



gerilovedani
06-09-2011, 13:15
Преди около месец когато бях с него,и до къто си се :-)
ми каза Обичам те,много те обичам :(
мисля,че го каза защото си е представил че е с друга...
Тогава не ми направи впеталние това,което каза може би защото бях щастлива, че се видяхме.
Да ми каже такоа нещо,и аз да мисля,че го е казала защото си преставя друга..
Офф и аз как го написах 8)
Някой ще кажат ,че е тъпо но…….като се има в предвид каква е ситуацията..
От различни градове сме,м/у нас е нямало нищо
И изведнъж ми казва –обичам те ..Или пък ми се е пречуло,защото само това мисля Защо не казва това,защо не казва онова
И без -Тъпа си и подобни
:) :) :)

horacio
06-09-2011, 13:22
Сори маце, но със всеки изминал пост, който си писала се убеждавам, че си супер.... глупава.
Не за пръв път те виждам да пишеш "къто" "до къто" - това е едното.
Щом му нямаш толкова доверие и постоянно си мислиш как той си представя, че е с друга и тем подобни тъпотии просто го зарежи. Връзките се градят и крепят на доверие, а твоето към него е нулево.

britzy
06-09-2011, 13:26
Абе защо параноясваш толкова и го мислиш -казал ти го е,мислил го е .Когато стане така спонтанно ,значи го е имал предвид -не знам ,приятелят ти си знае най-добре все пак

bibi7352
06-09-2011, 13:29
Може просто да го казва на всяка - и такива хора има :)

w0sh
06-09-2011, 13:30
Пак ли ти :razz:

britzy
06-09-2011, 13:30
:razz:

Josefinne
06-09-2011, 13:56
Ебаси филма :lol:

DarkTemplar
06-09-2011, 13:59
Всъщност той е гей и си има таен интимен приятел. Него си е представял.

Hilary_
06-09-2011, 14:10
Само не разбрах какво се очаква да ти кажем? :-o
Ако те интересува дали е истина или не, защо не питаш самия него? :shock:

MaLkaTa_LaDy
06-09-2011, 15:18
Само не разбрах какво се очаква да ти кажем? :-o
Ако те интересува дали е истина или не, защо не питаш самия него? :shock:
А да и той при положение, ако така упорито се опитва да поддържа тази лъжа, би и казал директно с усмивка, че не я обича, а си фантазира за друга? Що за абсурдно...

Та иначе или си толкова ревнива, че не се търпиш или наистина има големи проблеми между вас, че чак и на "обичам те" да не му вярваш. Щом му нямаш никакво доверие защо си още с него?

MissBianka
06-09-2011, 15:34
Спри се момиче... моля те... Целия форум ти се смее

И земи го остави тоя, ясно е че нищо не става

ZooB
06-09-2011, 16:43
Ебаси филма :lol:

elizabethg
06-09-2011, 16:55
Пф.....та значи на мен като ми казват "Обичам те" под път и над път,сигурно всички ме обичат да знаеш... :lol: :lol: :lol:

По темата:Ти сама трябва да разбереш дали е искрен,абе момиче...ние тук да не сме ти ясновидци?!?

nepowtorima
06-09-2011, 17:15
Пак ли ти :razz:


Ти знаеш ли кво искаш бе оуу?? :lol:

20 теми.. "Не ми казва обичам те" .. "не ми казва, че му липсвам"

А сега момчето като ти е казало, че те обича.. било щото си мислил за друга..
Ама тебе хем те сърби, хем те боли?
Вземи го остави тва момче.. не знам как е с теб :?

4o4ina
06-09-2011, 18:11
Ебаси филма :lol:

VampireLover3
06-09-2011, 18:24
О М Г !

Как дори си се сетила, че си мисли за друга като ти казва "обичам те".

BlackJ
06-09-2011, 18:27
Srsly? :lol: Вземи се удари в някоя стена, може и да поумнееш и да си оправиш правописа. Пък за тези тъпи теми, които пускаш-Grow up!!!!!

VampireLover3
06-09-2011, 18:30
Извинявам се за въпроса, но колко теми си пуснала за това момче ? :-o Като толкова се съмняваш или пък нещо ти липсва във връзката ви късайте .. няма смисъл да пускаш за всяко нещо което ти дойде на акъла нова тема .. Да очакваме ли следващия път "Отиде до тоалетната да не би да говори с другата или пък се натиска с някоя?" Според мен не го обичаш толкова много.

jghgh
06-09-2011, 18:32
Всеки порасна с няколко сантиметра, подигравайки се в темата.


Мисля, че си за съжаление, защото не мислиш самостоятелно и непрекъснато разпитваш нас, което за мен е предпоставка животът да те мачка както си знае, да те подхвърля насам-натам като парцалена кукла, защото нямаш сила и смелост да пуснеш корен в собствената си почва (метафорично казано) и да започнеш да вярваш на себе си.
Престани да искаш съвети от нас. Мисли самостоятелно, не искай напътствия. Супер зависима си както от нас, така и от него.

Довери се на своята мисъл, дори и да сбъркаш в преценката си и излишно да си се съмнявала в него, поне сама ще си научила нещо и решението ще си е твое. Така постоянно допитвайки се до нас, няма да се научиш на нищо никога, защото искаш наготово отговори.

Почни малко да мислиш сама и да рискуваш.

DarkTemplar
06-09-2011, 20:47
Проблемът е, че на хора като нея мисленето не им се отдава. Оттам тръгва всичко. ;)

Zarity
06-09-2011, 20:50
Може просто да го казва на всяка - и такива хора има :)