PDA

View Full Version : weird



JackSparrow
06-09-2011, 15:04
напоследък забелязвам, че приятелите ми ми завиждат.. личи си по поведението им. как да ги накарам да спрат, щото почват да говорят глупости и се налага да ги затапвам и след тва се сърдят?

SkiCatA
06-09-2011, 15:06
Като за начало спри да се хвалиш за всичко пред тях !! :) :)

Fiction7577
06-09-2011, 16:58
Не се хвали толкова много или ако искаш да им споделиш нещо, не се прави на велик с това което си постигнал.

Не ги затапвай, а си говори като нормален човек с приятели. Затапките, са за хора с които се дракате, приятелите ти такива ли са?

JackSparrow
06-09-2011, 17:03
никога не се хваля, това първо!
второ, не казвай, че се хваля, тъй като не ме познаваш!
трето, наистина не ме познаваш!
simple as that..

просто от всичко се забелязва, че се дразнят.. аз си покачвам успеха, те - не -> дразнят се. смея да твърдя, че приятелката ми просто е ослепителна и засенчва техните -> дразнят се. когато излизаме заедно с тях все на някой ще му излезе някъв проблем, аз решавам моите с лекота, те - не -> дразнят се. фейл. гледам да се държа максимално добре с тях, а те ми се качват на главата. е няма повече място там горе.

SkiCatA
06-09-2011, 17:09
В такъв случай може да е от характера ти ! :-o :-o :-o Ако си правиш тъпи шеги с тях, а те да се ядосват на това и да те отблъскват от себе си ! :? :? :? :-o :-o :-o