PDA

View Full Version : НЕ СЪМ ДЕВСТВЕНА, НО СЪМ...



babylips
06-09-2011, 17:20
Здравейте, малко глупаво заглавие, но да..... ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ!!! Може би до голяма степен аз съм си виновна, но не ми остава нищо друго освен да се обърна към вас. Казах на приятеля ми, че не съм девствена, но всъщност съм... Там е работата, че много искам да правя секс с него, както и той с мен. Всеки път много се възбуждам, но до там..... Най-после реших да го направим, но той все още си мисли, че съм го правила. Таа въпроса ми е може ли да разбере.. ии как да предотвратя притеснението, както и дали ще много тече кръв...... изобщо мнението ви.. като се има на предвид, че все си мисля, че ципата ми е разкъсана, защото съм яздила, а казват, че от това става така.. вкарвала съм си единия пръст и потече малко кръв, като съм пробвала пак вече не течеше.. но не целия.. НАЙ-ВЕЧЕ може ли да стане нещо, ако директно вкара члена си без пръсти........ и без критики, сама осъзнавам колко съм ТЪПО нещо съм направила, но........ пффф ](*,)

SisiStrange
06-09-2011, 17:25
По думите ти, предполагам, че вече няма ципа за късане. Едва ли ще тече кръв. Само че много ще те боли, защото той няма да е нежен, както би бил с една девственица. И първият ти път няма да е особено специален. Според мен - кажи му.

0y7ofCon7roL
06-09-2011, 17:34
:D :D :D Ще бъде много интересно, бих казал незабравим първи път
http://www.youtube.com/watch?v=SKm5xQyD2vE&feature=feedlik_more
Сама си си го начукала :-)

Eclipsercho
06-09-2011, 17:37
По думите ти, предполагам, че вече няма ципа за късане. Едва ли ще тече кръв. Само че много ще те боли, защото той няма да е нежен, както би бил с една девственица. И първият ти път няма да е особено специален. Според мен - кажи му.

+1.

Няма как момчето да познае, че си девствена.. предполага се, че има повече желание да го направи, отколкото съмнение, че да провери.. пък и по думите ти, както каза Сиси, надали ще има ципа, която да усети.. просто ще си хипер-мега тясна и доста ще те боли.. Кажи му, за да няма неприятни изненади и да не си разваляте отношенията заради подобна глупост.. няма нищо срамно в това да си девствена, а ако момчето реагира лошо на новината.. значи не е точен пич, с който би искала да бъдеш.

Успех.

anonymous708973
06-09-2011, 18:50
Или не му казвай, но просто някакси го накарай да бъде нежен, спирай го, постарай се да има солидно време закачки, натискане, пипане... Купи си лубрикант. Струва 10 лева, а прави чудеса :)

babylips
06-09-2011, 19:34
мерси много :)))

DarkAngelOfHope
06-09-2011, 20:03
Абе само аз ли си мисля че когато момичето не е правило секс (и не си е пухала нещо по дебело от 1 пръст) почти няма как секса да протече нормално, защото момчето няма да може да проникне лесно както при момиче правило секс ...

ако натисне достатъчно силно за да влезе в теб ще те заболи (вероятно много) и той пак би трябвало да разбере как стоят нещата ... че си девствена не се познава само по това че има кръв ...

по добре му кажи как стоят нещата за да си прекарате хубаво и да запомниш първия път с хубаво :)

sladkish_14
06-09-2011, 20:16
И според мене трябва да му кажеш.., защото в последствие той сам ще разбере и никакви лубриканти няма да ти помогнат да го излъжеш..
Моят първи път се получи от 4-я път.. ;х, защото много ме болеше и аз бях със скъсана ципа, но нещата се усещаха. Излъгала си го сега, но когато стигнете до леглото всичко ще се разбере. Няма смисъл просто.
А по-лошо за тебе, ако не те усети, че си девствена. Помисли трезво, защото болката при мене беше много голяма, недей да рискуваш и при тебе да е такава. При такива болки доста след първият път се усеща удоволствието от секса. ;xx

badsector
06-09-2011, 20:48
Абе само аз ли си мисля че когато момичето не е правило секс (и не си е пухала нещо по дебело от 1 пръст) почти няма как секса да протече нормално, защото момчето няма да може да проникне лесно както при момиче правило секс ...
Зависи от физиологията на момичето. Имах една на която леко да започна да вкарвам кутре и я заболяваше, докато на друга и бейзболна бухалка можех да й пъхна. Авторката да си прецени колко е широка и колко е дебел на приятеля й, но най-добрият вариант е да му каже. Може да пробваш и с лубрикант, повече любовна игра, да му кажеш да е нежен и да навлиза бавно и т.н., но ме съмнява, че точно на първия ви секс ще е такъв, ако си мисли, че си разработена.

ThisIsMe
06-09-2011, 20:55
Бъркаш терминологията.
Девствена си,докато не спиш с момче.
Хименът ти се е разкъсал,но това не значи ,че не си девствена.
Срамувала си се от това,че си девствена и си излъгала момчето.
Сега си трай и си понеси последиците!
Глупава работа!

anonymous768631
06-09-2011, 22:54
Мастурбирайте бе, хора! Сега щеше да ти е 2 пъти по-лесно, ако го беше правила...

LambOfGod
06-09-2011, 23:04
На мен ми липсва да съм девствена... Има много плюсове, но после, като свърши всичко ще ги осъзнаеш и ще те хване носталгията... :lol:

BigFakeSmile
06-10-2011, 06:31
Може да разбере, че не си правила секс по..еми безучастието ти по време на акта. Защо си го излъгала? Ти нямаш полза от това, не е никак срамно, че не си правила секс. Даже някои момчета се радват на това, зависи от възрастта му...А за проникването направо без пръсти, това мисля, че би го направил само някой неопитен, който нито знае какво прави, нито го интересува как се чувстваш ти.

zvezdii4kaa
06-10-2011, 10:00
И според мене трябва да му кажеш.., защото в последствие той сам ще разбере и никакви лубриканти няма да ти помогнат да го излъжеш..
Моят първи път се получи от 4-я път.. ;х, защото много ме болеше и аз бях със скъсана ципа, но нещата се усещаха. Излъгала си го сега, но когато стигнете до леглото всичко ще се разбере. Няма смисъл просто.
А по-лошо за тебе, ако не те усети, че си девствена. Помисли трезво, защото болката при мене беше много голяма, недей да рискуваш и при тебе да е такава. При такива болки доста след първият път се усеща удоволствието от секса. ;xx

оХ и при мен докато се получи...аз пък все си мисля,че и да не му кажеш ще разбере,но ти си знаеш.

playboyche
06-10-2011, 20:34
Виж сега никак не е срамно.тъпо и т.н.просто след като вече го обичаш до толкова че да му пуснеш мисля че трябва да му признаеш че си била притеснена и си го подвела не мисля че ако и той те обича ще му пука а и мисля че ще се зарадва че ще ти е първия :))) а ако искаш може да му го кажеш като почнете че и да иска ще е тоолкова възбуден че няма да се сърди за лъжата :)

Moderatorius
06-10-2011, 20:59
Ъм, що просто не му кажеш както е? :-o Мисля, че ще разбере. Все ще те боли, ще те е срам, ще ти е некомфортно.

ymca
06-11-2011, 08:39
Ако наистина толкова не искаш да разбира, най-полезен ще ти е съветът на PinkPan7her. Опитай така, въпреки че едва ли ще съумееш да го направиш като хората.
На 99% сигурен съм, че ще разбере, че си го метнала. Даже и да няма кръв, пак ще разбере! А защо си го излъгала за такава простотия за мен остава мистерия.
Най-добре си признай преди да сте го направили още. Кажи, че те е било срам да не си помисли, че си задръстена и пусни една сълза.

aa77
06-11-2011, 11:03
според мен няма да разбере но ще те боли [-o<

playboyche
06-11-2011, 17:43
според мен няма да разбере но ще те боли [-o<
като гледам снимката ти си момиче еми извинявай ама е срамота БЕ ... тцтц ами шанса да кърви е голям .. тя кво ще му каже .. "еее леко че легна въхо домат ли ???"

6amanago6ko
06-11-2011, 19:26
според мен няма да разбере но ще те боли [-o<
като гледам снимката ти си момиче еми извинявай ама е срамота БЕ ... тцтц ами шанса да кърви е голям .. тя кво ще му каже .. "еее леко че легна въхо домат ли ???"

плейбойче, братле, млъкни моля те

по темата: по-добре си признай и поне на него обясни защо си го излъгала, щот ние така и няма да разберем :D ако продължаваш да криеш ще си е за тебе. те хората го казаха де, ще те боли, ще разбере, че си го излъгала, едва ли ще му хареса това. няма да му е станало приятно дори, че не е първи. ама успех все пак де, то така се гради добра връзка...с лъжи

btw: аз като ви казвам, че всичките момиченца са змии никой не ми вярва :lol: :-D

cwetyyy
06-11-2011, 20:04
По-добре му кажи,защо трябва да лъжеш за нещо,което е напълно нормално и през което всеки е минал или ще мине :)

xXxSmilexXx
06-11-2011, 21:12
ще разбере ,че не си правила секс защото ще муе тясно в началото .. а колкото до болката ако се притесняваш му кажи и всичко ще е наред предполагам че ще бъде по нежен след като му кажеш :)

eclipse06
06-11-2011, 21:45
20 коментара с еднакво съдържание :(

6amanago6ko
06-12-2011, 05:35
20 коментара с еднакво съдържание :(

хехе твоя поне е различен :-D аз гледам коментара на автора и последното мнение и рядко мненията след моето :) чувствай се специална

Nadislawaa
06-12-2011, 07:22
:D :D :D Ще бъде много интересно, бих казал незабравим първи път
http://www.youtube.com/watch?v=SKm5xQyD2vE&feature=feedlik_more
Сама си си го начукала :-)

+1 По-добре му кажи. :)

bybit0o0
06-12-2011, 21:18
кажи му..сам ще разбере и ще му стане тъпо, че си го излъгала (;

MojoJojo88
06-13-2011, 07:10
ще разбере ,че не си правила секс защото ще муе тясно в началото .. а колкото до болката ако се притесняваш му кажи и всичко ще е наред предполагам че ще бъде по нежен след като му кажеш :)
Хахах, абе я ми кажи моля те, ако е правила секс, дори веднъж, по-широка ли ще е??? Така, от любопитство? Или като те праснат веднъж и се разширяваш до толкова, че след това вече на никой не му прави впечатление???Ма моля ви бе.... :razz: :razz: :razz:

DarkAngelOfHope
06-13-2011, 08:00
ще разбере ,че не си правила секс защото ще муе тясно в началото .. а колкото до болката ако се притесняваш му кажи и всичко ще е наред предполагам че ще бъде по нежен след като му кажеш :)
Хахах, абе я ми кажи моля те, ако е правила секс, дори веднъж, по-широка ли ще е??? Така, от любопитство? Или като те праснат веднъж и се разширяваш до толкова, че след това вече на никой не му прави впечатление???Ма моля ви бе.... :razz: :razz: :razz:

тука много зависи вече ... моята приятелка беше правила секс само веднъж преди да прави с мен ... и всичко стана лесно. Бил съм и с девствена, първия път беше по трудничко, следвващия път не чак толкова :) така че все някаква разлика ще има :)

danielpetrov1991
06-13-2011, 08:27
1 - Вземи един вибратор или нещо с подобна форма и си го ръгай да свикнеш.
2 - Обясни му ситуацията. Не сте непознати и той ще те разбере.
3 - Не прави нищо и не му казвай нищо. Така той сам ще разбере, че си го лъгала.

MojoJojo88
06-13-2011, 09:14
ще разбере ,че не си правила секс защото ще муе тясно в началото .. а колкото до болката ако се притесняваш му кажи и всичко ще е наред предполагам че ще бъде по нежен след като му кажеш :)
Хахах, абе я ми кажи моля те, ако е правила секс, дори веднъж, по-широка ли ще е??? Така, от любопитство? Или като те праснат веднъж и се разширяваш до толкова, че след това вече на никой не му прави впечатление???Ма моля ви бе.... :razz: :razz: :razz:

тука много зависи вече ... моята приятелка беше правила секс само веднъж преди да прави с мен ... и всичко стана лесно. Бил съм и с девствена, първия път беше по трудничко, следвващия път не чак толкова :) така че все някаква разлика ще има :)
Да, зависи при всички положения. И да, естествено, че има разтягане на вагината, но не чак толкова, че да си влиза съвсем свободно и съответно е пак тесничко...тоя пич как ще знае тя колко точно е била тясна преди да бъде отворена?

DevilWish
06-13-2011, 09:53
Честно казано, той ще е много по-доволен ,че ти е първия ,а не 100тния, така че му кажи ;) Глупаво си постъпила ;)

ThePowerOfLove
06-13-2011, 12:30
Ако толкова искаш да запазиш девствеността си в тайна, просто кажи, че си неопитна. Кръв не е задължително да има ;) А пък и при първия и при втория път ще има лека болка, така че пак можеш да се изкараш, че си била с един :D
Ноо ако имаш сериозни взаимоотношения с момчето не разбирам защо не кажеш истината? Ако държиш на връзката, бъди честна. :) Това е моят съвет.

peaceofheaven
06-13-2011, 15:13
Здравейте, малко глупаво заглавие, но да..... ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ!!! Може би до голяма степен аз съм си виновна, но не ми остава нищо друго освен да се обърна към вас. Казах на приятеля ми, че не съм девствена, но всъщност съм... Там е работата, че много искам да правя секс с него, както и той с мен. Всеки път много се възбуждам, но до там..... Най-после реших да го направим, но той все още си мисли, че съм го правила. Таа въпроса ми е може ли да разбере.. ии как да предотвратя притеснението, както и дали ще много тече кръв...... изобщо мнението ви.. като се има на предвид, че все си мисля, че ципата ми е разкъсана, защото съм яздила, а казват, че от това става така.. вкарвала съм си единия пръст и потече малко кръв, като съм пробвала пак вече не течеше.. но не целия.. НАЙ-ВЕЧЕ може ли да стане нещо, ако директно вкара члена си без пръсти........ и без критики, сама осъзнавам колко съм ТЪПО нещо съм направила, но........ пффф ](*,)


според мен най добре е веднага да му признаеш :) и да намериш време да го викнеш у вас и да го направите :]

Comic
06-13-2011, 15:49
Ако искаш и банан си вкарай, докато в теб не влезе кур ще си девствена щеш не щеш. Няма ципи няма мипи - девствеността е теория, докато не ти го нацепят си девствена. Тъпо е, че си му казала, че не си девствена, щото отношението му към тебе коренно се е променило.

п.ц. Грубо като за прости хора