PDA

View Full Version : 100% има извънземни



Страници : [1] 2

loveca777
06-09-2011, 20:49
Разбира се ,че съществуват извънземни някъде в безкрайния космос, но имали някой да вярва,че могат да се появят и да завладеят земята :D
Аз лично вярвам, че единствената вероятност човечеството да се срещне с извънземни някога - е или ние да ги открием по някой сигнал, или те нас!
Другото са простотии
Дори да открием или те открият Земята - докато пратят някое съобщение ние ще го чуем , когато те вече за изчезнали .... :D

TheMightyNadenica
06-10-2011, 15:08
Хахахахахаххахаха....човек.. ..ти радваш от всякъде.... :lol:

Ние вече сме открили...или по скоро те са ни открили, дори създали....пообразовай се...

loveca777
06-10-2011, 17:23
хаахахаха :razz: Ето такъв отг. очаквах :razz: :razz:
Ти се образовай!
Дори с бързината на телепортирането да се движиш - (смисъл по бързо от светлината -) ще ти отнеме хиляди години да стигнеш до друга галактика.
А пък камо ли да са ни открили,че да им се еб*ло.. :-D ..
И гледайте натионал джеографик малко!..

gandalfepi4
06-10-2011, 17:28
inb4 shitstorm :?

Auriss
06-10-2011, 17:53
чшшшш не подвеждай кюфтето да фейлва ,бе. Аман от манипулатори.

А иначе ако минеш 'хипотетично' или дори стигнеш 'пак хипотетично' скоростта на светлината ,поне според това ,което съм чел като 'хипотези' ,вселената ще ти се стори свита до такава степен ,че ще ти отнеме няколко минути за да я прекосиш....'хипотетично'. Така че в случая не си много прав ,но това не означава ,разбира се ,че на земята има варани-хуманоиди 8-)

loveca777
06-10-2011, 18:22
Със скоростта на светлината до никъде не се стига
Не гледайте холивудските филми , а филмите по дискавъри...
Тези звезди , които гивиждаме с нашите телескопи всъщност са преди десетки хилади години.
Сега само светлината достигнала до нас се вижда, и не се знае какво точно там.
Така ни е преустроено окото.
Ако видим планета с извънземни и пратим сигнал, - този сигнал ще пристигне до таях след хиляди години.
Сега , ако ги видим - ги виждаме в минаалото.
А и теорията за времето е много обширна .

TheMightyNadenica
06-10-2011, 20:37
хаахахаха :razz: Ето такъв отг. очаквах :razz: :razz:
Ти се образовай!
Дори с бързината на телепортирането да се движиш - (смисъл по бързо от светлината -) ще ти отнеме хиляди години да стигнеш до друга галактика.
А пък камо ли да са ни открили,че да им се еб*ло.. :-D ..
И гледайте натионал джеографик малко!..

Абе младеж...да си чувал за сивите например(да не споменавам зелените)...?
Като цяло ТЕ са били много преди нас на тази планета и около нея...и ще бъдат след нас...така, че е смешно да твърдим, че ние сме критерии...пообразовай се...не всичко го дават по нешънъла....

loveca777
06-10-2011, 20:42
а ти излез в реалния живот!
Или отивай да се лекуваш в лудницата

TheMightyNadenica
06-10-2011, 22:43
а ти излез в реалния живот!
Или отивай да се лекуваш в лудницата

Това, че НЕ знаеш, не значи да убиждаш и да се нахвърляш...Не съм виновен, че си невеж... :) Не е късно да се поправиш(сигурно)...

Auriss
06-11-2011, 04:38
Със скоростта на светлината до никъде не се стига
Не гледайте холивудските филми , а филмите по дискавъри...
Тези звезди , които гивиждаме с нашите телескопи всъщност са преди десетки хилади години.
Сега само светлината достигнала до нас се вижда, и не се знае какво точно там.
Така ни е преустроено окото.
Ако видим планета с извънземни и пратим сигнал, - този сигнал ще пристигне до таях след хиляди години.
Сега , ако ги видим - ги виждаме в минаалото.
А и теорията за времето е много обширна .

Не те разбрах какво се опита да ми кажеш тук о0 ? Запознай се какво се случва с обекта при много високи скорости (на теория :D ) ,какво е пространство-време и как всъщност ние възприемаме даден обект 8-)
Не ни е устроено така окото. Просто ,както сам каза ,на светлината й е нужно Х време да стигне до тук. Както и да ти е устроено окото няма да я видиш по-рано. 8-)

http://www.aschoonerofscience.com/wp-content/uploads/Graphs.jpg

Най-просто (неточно ,но просто) казано ,гледайки третата с-ма ,ако се движиш по Х - пространство с максимална скорост ,на практика не мърждаш по У - време. Много тъпо обяснение е ,но е полезно.

Кьофтьо ,има една буква е азбуката - "о". Почни да я използваш по-често.
А човека че е прав ,прав е - абсурд е тука да има цивилизация ,развита до степен да може да пътува свободно из космоса ,която да се занимава с нас. Просто абсурд. Дори научна фантастика не бих го нарекъл - просто брътвежите на някой болен мозък

ANNUNAK
06-11-2011, 08:25
1.Откъде дойдохте вие хората на тази планета?

2.Защо мощно развитият и силен Неандерталец
без катаклизми,или болести изчезна изведнъж и незнайно откъде дошлият, сложно
устроен,интелигентен и изпреварил еволюцията ви Кроманьонец го замести?

3.Защо във вашата ДНК от при ~ 3 000 000 000 нуклеотида и 1% функциониращи гени има над 220 извънземни гени,срещани само при вас хората?

Над 220 гена,които никога преди това не се срещат в еволюцията ви.Гени,прескочили вашата еволюция.ДНК кода ви съвпада с 99 % на шимпанзето,но точно тези 223 гена,вкарани във вашето ДНК ви отличават от него и ви доближават до нас.

Вие самите не сте от тази планета,а говорите за извънземни.Тази планета е животинска,както и на видовете,живеещи под земята,но в никакъв случай ваша.Вие сте нисша раса.Бяхте създадени за роби и си останахте такива.
А това,че се мислите за единствените е съвсем нормално за вашият нисш интелект.Както амебите,които,едва ли осъзнават,че вас ви има,че имате самолети,ракети,технологии и интернет.

loveca777
06-11-2011, 10:20
Със скоростта на светлината - времето спира :)

ANNUNAK Стига се прави на интересен
Според логиката ти лъва и домашната котка ,защото са от едно семейство - котки - трябвало да са еднакви...
Човека е грешка на природата, но не е паднал от космоса ...

Auriss
06-11-2011, 10:42
@ANNUNAK ,брат ,много радваш ,ама смени репертоара ,моля ти се. Доскуча вече. Регни се с нещо тип Кюфтето (който ако тролва е най-добрия трол :D) или Nam3less3 ,че и без това много скучно стана тука.

ANNUNAK
06-11-2011, 11:06
Auriss,би ли отговорил на трите ми въпроса ?

Nam3less3
06-11-2011, 11:35
@ANNUNAK ,брат ,много радваш ,ама смени репертоара ,моля ти се. Доскуча вече. Регни се с нещо тип Кюфтето (който ако тролва е най-добрия трол :D) или Nam3less3 ,че и без това много скучно стана тука.Щях да ви науча аз какво е тролене, но тия дни ме мързи нещо :D

gandalfepi4
06-11-2011, 12:52
я научи /b/ какво е тролене

TheMightyNadenica
06-11-2011, 15:32
Със скоростта на светлината - времето спира :)

ANNUNAK Стига се прави на интересен
Според логиката ти лъва и домашната котка ,защото са от едно семейство - котки - трябвало да са еднакви...
Човека е грешка на природата, но не е паднал от космоса ...

Еми разбира се, че не е паднал от космоса...иначе ще се размаже...
Просто е създаден на земята един вид...

gandalfepi4
06-11-2011, 15:49
^ докажи

ANNUNAK
06-11-2011, 17:56
ЕТО ВИ ДОКАЗАТЕЛСТВОТО-БИХТЕ ЛИ ОТГОВОРИЛИ НА ТРИТЕ МИ ВЪПРОСА:

1.Откъде дойдохте вие хората на тази планета?

2.Защо мощно развитият и силен Неандерталец
без катаклизми,или болести изчезна изведнъж и незнайно откъде
дошлият, сложно устроен,интелигентен и изпреварил еволюцията ви Кроманьонец го
замести?

3.Защо във вашата ДНК от при ~ 3 000 000 000 нуклеотида и 1% функциониращи гени има над 220 извънземни гени,срещани само при вас хората?
Над 220 гена,които никога преди това не се срещат в еволюцията
ви.Гени,прескочили вашата еволюция.ДНК кода ви съвпада с 99 % на шимпанзето,но точно тези 223 гена,вкарани във вашето ДНК ви отличават от него и ви доближават
до нас.

ОТГОВОРЕТЕ НА ВЪПРОСИТЕ !
ВСИЧКО ДРУГО СА ПРОСТО ПРИКАЗКИ !

gandalfepi4
06-11-2011, 18:26
fail troll

loveca777
06-11-2011, 18:36
ЕТО ВИ ДОКАЗАТЕЛСТВОТО-БИХТЕ ЛИ ОТГОВОРИЛИ НА ТРИТЕ МИ ВЪПРОСА:

1.Откъде дойдохте вие хората на тази планета?

2.Защо мощно развитият и силен Неандерталец
без катаклизми,или болести изчезна изведнъж и незнайно откъде
дошлият, сложно устроен,интелигентен и изпреварил еволюцията ви Кроманьонец го
замести?

3.Защо във вашата ДНК от при ~ 3 000 000 000 нуклеотида и 1% функциониращи гени има над 220 извънземни гени,срещани само при вас хората?
Над 220 гена,които никога преди това не се срещат в еволюцията
ви.Гени,прескочили вашата еволюция.ДНК кода ви съвпада с 99 % на шимпанзето,но точно тези 223 гена,вкарани във вашето ДНК ви отличават от него и ви доближават
до нас.

ОТГОВОРЕТЕ НА ВЪПРОСИТЕ !
ВСИЧКО ДРУГО СА ПРОСТО ПРИКАЗКИ !
Предизвиквам те на дуел пришълецо !
Котато се опитате да водите война с хората - ще ви смачкамеее!
мухахахаха

TheMightyNadenica
06-11-2011, 21:17
ЕТО ВИ ДОКАЗАТЕЛСТВОТО-БИХТЕ ЛИ ОТГОВОРИЛИ НА ТРИТЕ МИ ВЪПРОСА:

1.Откъде дойдохте вие хората на тази планета?

2.Защо мощно развитият и силен Неандерталец
без катаклизми,или болести изчезна изведнъж и незнайно откъде
дошлият, сложно устроен,интелигентен и изпреварил еволюцията ви Кроманьонец го
замести?

3.Защо във вашата ДНК от при ~ 3 000 000 000 нуклеотида и 1% функциониращи гени има над 220 извънземни гени,срещани само при вас хората?
Над 220 гена,които никога преди това не се срещат в еволюцията
ви.Гени,прескочили вашата еволюция.ДНК кода ви съвпада с 99 % на шимпанзето,но точно тези 223 гена,вкарани във вашето ДНК ви отличават от него и ви доближават
до нас.

ОТГОВОРЕТЕ НА ВЪПРОСИТЕ !
ВСИЧКО ДРУГО СА ПРОСТО ПРИКАЗКИ !
Предизвиквам те на дуел пришълецо !
Котато се опитате да водите война с хората - ще ви смачкамеее!
мухахахаха

Хахахахахха....факта, че са дошли до тука,или създали, или са били тук преди нас, говори, че са много по-напреднали от нас и не би било никакъв проблем да ни пръснат сърмата....

ANNUNAK
06-11-2011, 21:55
ЗА ТРЕТИ ПОСЛЕДЕН ПЪТ ВИ ПИША:
ОТГОВОРЕТЕ НА ТРИТЕ МИ ВЪПРОСА !

А Войни се водят срещу истински противници,а не срещу роби!На робите какво още да им вземаме?
Вие си робувате за нас,но не го осъзнавате,заради благата,които сме ви дали-това е доста по-добре,отколкото да водим война срещу вас,което би било нелогично.Вие бихте ли водили война срещу хлебарка ?
Не,нали ?
Просто я смачквате с крак ?
Ако има смисъл,разбира се,но не смятам,че е нужно да унищожаваме слугите си.Кой ще върши после работата им ?
Няма логика ние да ви нападаме,НО НЕ СМЕ САМО НИЕ !
Има други крайно агресивни и войнствени раси,които са свикнали да завладяват.Биха ви унищожили без проблем,но на тази планета живеем и ние и много други раси.Това би означавало да засегнат и всички нас,а това е невъзможно.Вие сте удобни просто като робска раса !
Няма интереси и логика да бъдете нацяло унищожени.
Поне докато не постигнем общо съгласие между нас и другите раси.

TheMightyNadenica
06-11-2011, 22:10
ЗА ТРЕТИ ПОСЛЕДЕН ПЪТ ВИ ПИША:
ОТГОВОРЕТЕ НА ТРИТЕ МИ ВЪПРОСА !

А Войни се водят срещу истински противници,а не срещу роби!На робите какво още да им вземаме?
Вие си робувате за нас,но не го осъзнавате,заради благата,които сме ви дали-това е доста по-добре,отколкото да водим война срещу вас,което би било нелогично.Вие бихте ли водили война срещу хлебарка ?
Не,нали ?
Просто я смачквате с крак ?
Ако има смисъл,разбира се,но не смятам,че е нужно да унищожаваме слугите си.Кой ще върши после работата им ?
Няма логика ние да ви нападаме,НО НЕ СМЕ САМО НИЕ !
Има други крайно агресивни и войнствени раси,които са свикнали да завладяват.Биха ви унищожили без проблем,но на тази планета живеем и ние и много други раси.Това би означавало да засегнат и всички нас,а това е невъзможно.Вие сте удобни просто като робска раса !
Няма интереси и логика да бъдете нацяло унищожени.
Поне докато не постигнем общо съгласие между нас и другите раси.

А кои са другите раси...? Кои раси за на Земята???

BgHtH
06-12-2011, 00:45
1.Откъде дойдохте вие хората на тази планета?

2.Защо мощно развитият и силен Неандерталец
без катаклизми,или болести изчезна изведнъж и незнайно откъде дошлият, сложно
устроен,интелигентен и изпреварил еволюцията ви Кроманьонец го замести?

3.Защо във вашата ДНК от при ~ 3 000 000 000 нуклеотида и 1% функциониращи гени има над 220 извънземни гени,срещани само при вас хората?

Над 220 гена,които никога преди това не се срещат в еволюцията ви.Гени,прескочили вашата еволюция.ДНК кода ви съвпада с 99 % на шимпанзето,но точно тези 223 гена,вкарани във вашето ДНК ви отличават от него и ви доближават до нас.

Вие самите не сте от тази планета,а говорите за извънземни.Тази планета е животинска,както и на видовете,живеещи под земята,но в никакъв случай ваша.Вие сте нисша раса.Бяхте създадени за роби и си останахте такива.
А това,че се мислите за единствените е съвсем нормално за вашият нисш интелект.Както амебите,които,едва ли осъзнават,че вас ви има,че имате самолети,ракети,технологии и интернет.

Беше ме грабнал докато не стигна до "интернет" ...

ANNUNAK
06-12-2011, 05:34
А как да контактуваме с вас по друг начин ?
Друг е въпроса,че ние не ползваме интернет,а общуваме на молекулярно ниво.

И щом говориш за интернет все едно там има всичко,още по-добре-намери отговорите на трите ми въпроса и ги напиши.Нека ни просветиш.
Намерете отговорите на въпросите ми и ги напишете !
Не измествайте темата,а отговорете !

А за расите на планетата писах в предишните си мнения.

Auriss
06-12-2011, 05:58
1. Бог ни създаде
2. Защото никога не е съществувал - това е конспирация на Сатаната да изпрати човечеството по погрешния път на научния прогрес! Пък!
3. Защото Бог така е решил - кой съм аз ,че да знам какво му се е въртяло в главата.

Доволен ? :lol:

ANNUNAK
06-12-2011, 10:19
ДОБРЕ,А ВАШИЯТ "БОГ" И ВИЕ ОТ КОЯ ГАЛАКТИКА И ПЛАНЕТАРНА СИСТЕМА СТЕ ?И КОЙ Е СЪЗДАЛ ВАШИЯТ "БОГ" ?

НИЕ ВИ ИЗСЛЕДВАХМЕ ОБСТОЙНО,НО И ТАКА НЕ НАМЕРИХМЕ ТОВА,КОЕТО ТЪРСИХМЕ,А БЯХМЕ ЧУЛИ 3А ВАС,ЧЕ ВАШИЯТ БОГ ВИ Е НАПРАВИЛ БЕЗСМЪРТНИ.

gandalfepi4
06-12-2011, 10:22
абе лайнар я се чупи наистина. то че е рай за троловете тая мизерия верно, няма да възразявам, но това вече е ТЪПО. повече от тъпо.

какво? като се пишлегариш и лигавиш като кварталното олигофренче пишката ти ли се дръви?

баси мизерията

loveca777
06-12-2011, 10:32
А Войни се водят срещу истински противници,а не срещу роби!На робите какво още да им вземаме?
Вие си робувате за нас,но не го осъзнавате,заради благата,които сме ви дали-това е доста по-добре,отколкото да водим война срещу вас,което би било нелогично.Вие бихте ли водили война срещу хлебарка ?
Не,нали ?
Просто я смачквате с крак ?
Ако има смисъл,разбира се,но не смятам,че е нужно да унищожаваме слугите си.Кой ще върши после работата им ?
Няма логика ние да ви нападаме,НО НЕ СМЕ САМО НИЕ !
Има други крайно агресивни и войнствени раси,които са свикнали да завладяват.Биха ви унищожили без проблем,но на тази планета живеем и ние и много други раси.Това би означавало да засегнат и всички нас,а това е невъзможно.Вие сте удобни просто като робска раса !
Няма интереси и логика да бъдете нацяло унищожени.
Поне докато не постигнем общо съгласие между нас и другите раси.
:razz: Пришълецо ти сам каза ,че вие не общувате по интернет! Е ? Какво правиш тук и как научи българския език?
Ние човечеството сме най-напреднали и мощни в областта на военната техника! Дори най-големите извънземни пришълци да се опитате да нападнете Земята и да я завладеят - ще ги пратим в гроба и ЗА ЖЕЛЯЗО НА ЦИГАНИТЕ!
Един f 22 изтребител ще ви пратим , един хеликоптер апачи да ви метне една атомна бомба и КРАЙ С ВАС !!
:smt067 :smt066 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072 :smt070

TheMightyNadenica
06-12-2011, 10:54
А Войни се водят срещу истински противници,а не срещу роби!На робите какво още да им вземаме?
Вие си робувате за нас,но не го осъзнавате,заради благата,които сме ви дали-това е доста по-добре,отколкото да водим война срещу вас,което би било нелогично.Вие бихте ли водили война срещу хлебарка ?
Не,нали ?
Просто я смачквате с крак ?
Ако има смисъл,разбира се,но не смятам,че е нужно да унищожаваме слугите си.Кой ще върши после работата им ?
Няма логика ние да ви нападаме,НО НЕ СМЕ САМО НИЕ !
Има други крайно агресивни и войнствени раси,които са свикнали да завладяват.Биха ви унищожили без проблем,но на тази планета живеем и ние и много други раси.Това би означавало да засегнат и всички нас,а това е невъзможно.Вие сте удобни просто като робска раса !
Няма интереси и логика да бъдете нацяло унищожени.
Поне докато не постигнем общо съгласие между нас и другите раси.
:razz: Пришълецо ти сам каза ,че вие не общувате по интернет! Е ? Какво правиш тук и как научи българския език?
Ние човечеството сме най-напреднали и мощни в областта на военната техника! Дори най-големите извънземни пришълци да се опитате да нападнете Земята и да я завладеят - ще ги пратим в гроба и ЗА ЖЕЛЯЗО НА ЦИГАНИТЕ!
Един f 22 изтребител ще ви пратим , един хеликоптер апачи да ви метне една атомна бомба и КРАЙ С ВАС !!
:smt067 :smt066 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072 :smt070


Той може да тролва...ама ти си леко слаб в акъла....колкото и грубо да звучи...
Нали ти каза, че ползва интернет само за връзка с хората....
Това как знае български и мен ми е интересно.....
А техниката ни е в начален стадии...Не би било никакво затруднение да ни избършат от историята на вселената....атомната бомба е примитивно оръжие....Ф22 дори и за човечеството е лесна мишена...па камо ли за по напреднал вид....както и хеликоптера...

loveca777
06-12-2011, 11:23
хУбо ЛЕе Я кажете извънземните с какви оръжия разполагат?
Щото на мен ми е трудно да измисля .
Може да имат бомба с , която да унищожат цялата Зeмя..
Ама и ние вече имаме такава измислена , но не направена - коралтовата.
Имат лазерни оръжия и автомати - нашият АК 47 е много по-добър, а пък е измислен още през 60-те години..
Имат климатични и др подобни оръжия.
Америка и Русия също имат.
Русия е използвала такова оръжие , за да унищожи танкова девизия нa Китайците, която за секунди се превърнала в разтопено желязо!
Русия имат освен такива оръжия в космоса - могат да изтрелват ракети от сателит.
Америка също ги има тези неща, дори се смята ,че в Москва жегите миналата година са от американско климатично оръжие.
Америка има най-големия морски флот , но Русия работи в областта на торпедата и ракетите. kapish

Auriss
06-12-2011, 12:54
Оф хайде млъкнете най-накрая...баси :lol: :lol:
То бива идиотия ,бива ,ама вие прекалявате.
Единият се връзва на трола ,другият пък му обеснява кви оръжия сме имали ,нищо че явно сам си няма представа кво говори....
По-добре от него тролвате. *поне мен*

loveca777
06-12-2011, 13:51
:lol: Всичко е за забавление :)
А пък наденицата искам да ми обясни как могат да на завладеят извънземните - ясно и точно 8)

Auriss
06-12-2011, 14:09
:lol: :lol: стига че не е на добре положението ,пък и не е хубаво да се подиграваме на хората.

ANNUNAK
06-12-2011, 15:20
ОРЪЖИЯ ?
На планетата живее една раса същества на възраст над 1 милиард години,която може да ви унищожи само с една мисъл.И не само вас,но и нас,както и всички други раси.
Но пак ви казвам-войната срещу вас е спечелена отдавна.А тези военни технологии,за които ми говориш ви ги дадоха една друга раса и това беше възможно най-малкото,което ви дадоха.Случи се най-вече благодарение на това,че правителствата ви се съгласиха да ви дават за отвличане и опити (като приблизителният брой на хората не трябва да надвишава под 50 души годишно),а в замяна на това те ви даваха от технологиите си.И не си мислете,че постигате успехи,не си мислете,че притежавате високоразвити технологии и т.н.
Тези неща се дължат на факта,че много от нас (от нас,защото ние на външен вид нямаме разлка) са интегрирани във вашето общество като учени,политици,музиканти и хора от шоубизнеса,ако щете.Те дават на расата ви откритията и технологиите ви.Всъщност,ако се решат да ви унищожат и ако има оцелели след това от вашият вид,то тези хора ще заживеят и оцеляват като първобитни пещерни хора.И след намесата ни процеса отново би отнел хиляди години,докато с наша,а и на другите раси помощ стигнете до сегашното приемливо ниво.В противен случай бихте си останали за милиони години първобитни хора.

Concussion
06-12-2011, 15:31
ОРЪЖИЯ ?
На планетата живее една раса същества на възраст над 1 милиард години,която може да ви унищожи само с една мисъл

Е аре, де, к'во чакате... :-D

ANNUNAK
06-12-2011, 18:14
Те не се интересуват от вас.Работата им е съвсем друга-нужни са им някои елементи от въздуха и ги извличат.По-точно извличат 2 елемента- аргон и криптон.Въпреки,че са свръхразвита раса с неизмерим дори за нас мащаб,те не са агресивни,враждебни,или поробители.Вършат си работата без да пречат,както и се съобразявас със всички останали.Съобразяват,но не и подчиняват.Всички ние останалите раси,дори и 8-те най-опасни и агресивни раси,отвличащи хора, гледаме да не влизаме в конфликти с тях,а да не говорим за войни.Както казах само с 1 мисъл биха унищожили вас,нас и цялата планета.Все пак в миналото имахме 3 сериозни конфликта с тях,но всичко сега е нормално.
Няма логика да бъдете унищожени.Всичко е свързано.Ако тръгнат да ви унищожават-засягат директно нашата раса.Както и още няколко раси,на които сте ни нужни.В замяна на това,което ни давате,ние пък ви даваме знания и технологии,за да живеете все по-удобно.А най-важното,което направихме за вас е,че освен животните,вие сте единствените същества,живеещи на повърхността на планетата.Всяка сутрин виждате как вашата звезда изгрява,усещате топлината на лъчите й,усещате вятъра,живеете сред природата и животните,чувате птиците как пеят,усещате аромата на цветята,докато ние живеем под земята.Така решихме всички останали раси.За наша и ваша сигурност.
Както вие се страхувате от т.н. извънземни,така и ние се страхуваме да не бъдем наранени при близка среща с вас.Разликата е,че ние просто бихме се отдалечили без да влизаме в контакт с вас,докато на вас в природата ви е заложено да бъдете агресивни към непознатото и в страха си да използвате агресията си срещу нас и да ни нараните,или дори убиете било чрез оръжие,или по друг начин.Разбира се говорим за неагресивните раси.Враждебните раси,които имат подписан договор са задължени да отвличат под 50 души на година за опити,а след това да ви връщат обратно невредими.
А враждебните раси,които нямат подписан договор с вашите правителствени представители дори за миг не биха се поколебали при близка среща с вас да ви убият,или ако имате голям късмет само да ви отвлекат за дългосрочни опити и никой повече да не ви види.

loveca777
06-12-2011, 18:36
:lol: :lol: :D :razz:
Тука наистина стана забавно :grin:
ANNUNAK е ся не ми отговори какви с какви оръжия разполагат?
Ква мисъл бълнуваш ? :lol:
Значи всички велики откриватели и учени са пришълци под човешка кожа :razz:
Баце има логика и то голяма логика има , за какво ни биха унищожили
Та ние ще се самоунищожим с планетата....
И момче, не спори с мен!
,,АЗ ЗНАМ ВСИЧКО!'' :D :D

ANNUNAK
06-12-2011, 19:16
ТИ МАЙ НЕ ЧЕТЕШ КАКВО ПИША !
ИЛИ БЪЛГАРСКИЯТ МИ НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ДОБЪР ?
ВРИЧКИ НЯМАМЕ ОРЪЖИЯ !
НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАМЕ ТЯХ!
НЕ НИ ТРЯБВАТ ОРЪЖИЯ И ВОЙНИ !
КАК СИ ПРЕДСТАВЯТЕ ДА ГЪРМИМ С ПУШКА,ИЛИ АВТОМАТ КАТО ВАС?
НЕ СМЕ ЧАК ТОЛКОВА ИЗОСТАНАЛИ ?
НЯМАМЕ ОРЪЖИЯ.
РАСАТА НИ НЕ ГО СМЯТА ЗА НЕЩО НУЖНО.
Все пак подрасите ни и някои от другите раси имаха и физически оръжия (лазери,облъчващи,радиацио ни,магнитни,антигравитаци нни,с антиматерия анихилиращи,наномолекуляр и)които отдавна не се използват.
Да не ни мислите,че стреляме по цял ден с пушки и лазери?
Еволюцията ни е дала възможност най-голямото ни и мощно оръжие да е мисълта ни.

TheMightyNadenica
06-12-2011, 19:21
Аннунак, би ли описал това оръжие от аргон и криптон...?
По какво мога да позная един от вас...? Излизате ли в България...?
А къде живее тази раса на 1 милион...? Как изглеждат...?
Би ли казал името и описание на една от враждебните раси...?

Pa3yMeH
06-12-2011, 19:37
ANNUNAK, дай ми една свястна причина един супер-хипер-мега-турбо интелигентен извънземен използва роби, а не със силата на мисълта да не извлече всичко, което му трябва от мизерната ни животинска планета ? И защо е толкова враждебен след като никой нищо не му е направил ? Ти си най-големиият fail за троловете, който съм виждал наскоро.

loveca777
06-12-2011, 19:39
ANNUNAK
:razz: :razz: :razz:
Баце българския език ти куца!
Всъщност колко езика знаеш? :D :D
И я ми кажи Как използвате ,, мисълта,, :razz: Какво оръжие е това?
А ако f22 е примитивен изтребите, копието и лъка какво са? :lol: :lol:
НИЕ СМЕ ЕДИНСТВЕНИТЕ РАЗУМНИ СЪЩЕСТВА НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ ! O:) :smt002 :smt021

Pa3yMeH
06-12-2011, 20:01
^На тази планета да. Но все пак и по-добри от f22 ще измислят =) Та ANNUNAK, чакам отговор ?

ANNUNAK
06-12-2011, 20:01
Няма оръжия от криптон и аргон.Расата го извлича от въздуха,заради физиологичната си нужда,а не за оръжия.Те също нямат физически оръжия,но отново мисълта им е оръжието.

Изглеждаме като вас.Повечето от нас са светли с руси коси.Само сме малко по-високи-над 2 метра.

В България има неща,които са ценни и мощни.Неща,които пазят света.Тази земя е дар.Първото същество от новата раса беше създадено по тези земи.Под земята ви има 2 неща,за които не мога да говоря,но ако бъдат унищожени ,света ще бъде лесно завладян,заради изключената защита.

Расата живее под земята,както и всички останали раси.

Изглеждат средни на ръст,2 ръце,2 крака,с 4 тънки пръста,много слаби,чисто бели,2 очи,без нос и уши,малка уста,движат се бавно,не спят,а през половината от "деня" стоят на заряден стол с място,на което държат назад главата си,откъдето блестят различни цветни светлинки от очите и по главите им.

Массса-Каррри
Нашата подраса.Те са рептилоиди,доста агресивни и дори от отдавна с тях сме в много сериозен конфликт и не се разбираме.А как изглеждат ?
Така както си искат !
Както казах мисълта е оръжието ни.Можем да ви накараме да ни виждате като малко дете,жена,мъж,камък-всичко.Това се прави предварително,защото може да умрете.В предишните си мнения съм го описал подробно.

bazingaaaa
06-12-2011, 20:20
Не разбрах този аргон и криптон за какво са нужни?

loveca777
06-12-2011, 20:20
Ходи си помисли за някой секси яка мацка- пришълка - да я сексваш малко и да успокоиш изелените хормони...
PS Знам ,че БГ е велика.
За това тук прилича на яма с лайна..

TheMightyNadenica
06-13-2011, 12:23
Няма оръжия от криптон и аргон.Расата го извлича от въздуха,заради физиологичната си нужда,а не за оръжия.Те също нямат физически оръжия,но отново мисълта им е оръжието.

Изглеждаме като вас.Повечето от нас са светли с руси коси.Само сме малко по-високи-над 2 метра.

В България има неща,които са ценни и мощни.Неща,които пазят света.Тази земя е дар.Първото същество от новата раса беше създадено по тези земи.Под земята ви има 2 неща,за които не мога да говоря,но ако бъдат унищожени ,света ще бъде лесно завладян,заради изключената защита.

Расата живее под земята,както и всички останали раси.

Изглеждат средни на ръст,2 ръце,2 крака,с 4 тънки пръста,много слаби,чисто бели,2 очи,без нос и уши,малка уста,движат се бавно,не спят,а през половината от "деня" стоят на заряден стол с място,на което държат назад главата си,откъдето блестят различни цветни светлинки от очите и по главите им.

Массса-Каррри
Нашата подраса.Те са рептилоиди,доста агресивни и дори от отдавна с тях сме в много сериозен конфликт и не се разбираме.А как изглеждат ?
Така както си искат !
Както казах мисълта е оръжието ни.Можем да ви накараме да ни виждате като малко дете,жена,мъж,камък-всичко.Това се прави предварително,защото може да умрете.В предишните си мнения съм го описал подробно.

Значи правят заблудата, че изглеждат като нас посредством силата на ума...значи имат все пак някаква друга форма....а ако го пипна ще усетя ли истинската му същност...?
А ако имам пряк досег с такъв извънземен доста време...как мога да разбера...? Ходят ли на училище...за заблуда, да видят средата как протича, или на работа ходят ли сред нас и тн...? Обясни колкото се може по-подробно, ако може...?
А тази раса на 1 милион години дето й трябва криптон и аргон...имат ли история(тоест, че имат имат, ама дали е записвана и се знае)...? Би ли я разказал...? И за какво използват гореспоменатите химични елемента...? Как използват мисълта...? Как може да отключа мисловни способности неприсъщи на обикновения човек...?
Арийската раса...всъщност все извънземни ли са...? Затова ли Хитлер ги е бранил...?
А тези 2 неща които са под България, дето не можеш да говориш...може ли да кажеш поне какво са...? Какво представлява този щит...?
Тези извънземни които описа....кои от всички са? Разхождат ли се сред населението...?
Как мога да накарам да ме виждат по различен начин...чрез мисълта...как мога да отключа тази способност...?

Stan4o123
06-13-2011, 13:10
http://kpohoc.blogspot.com/

Auriss
06-13-2011, 13:32
Кюфтето е грозник с комплекс за малоценност. :? Знаех си 8)

loveca777
06-13-2011, 14:25
А аз със моята мисъл мога да създам цял свят и да го унищожа само с едно хрумване на мисли :P

gandalfepi4
06-13-2011, 14:27
^ http://minecraft-skins.com/wp-content/uploads/2011/02/too_much_minecraft__by_f4celessshopps-d2zmi9w.jpg

TheMightyNadenica
06-13-2011, 19:02
Кюфтето е грозник с комплекс за малоценност. :? Знаех си 8)

Мхм...всеки ден....освен във вторник и петък!!!

Auriss
06-13-2011, 19:04
Нещо не схванах :? Аз пък явно съм спрял - допълваме се. 8)

Nam3less3
06-14-2011, 09:00
Извънземните биха ни завидяли, като разберат, че Христос е бил на нашата планета, не на тяхната :P

gandalfepi4
06-14-2011, 11:34
съмнявам се - по-скоро биха направили това което ти не си

БИХА ПРОЧЕЛИ ИСТОРИЧЕСКИТЕ ИЗТОЧНИЦИ ЗА НЕГО

и тогава биха си тръгнали много учтиво, много бързо, оставяйки грешен телефонен номер за обратна връзка и случайно забравяйки да ни посетят отново.

толкова си тъп че чак ми става зле. нямаш си и идея кое е истинско и кое не, а дрънкаш "ХЪРР! Т'ВА Е УЪРД ЪФ ГОУД, ДЪРР!!!"

тъпо пишлеме мегаломанско. ами какво ако просто бог е решил да напише някакви неща постфактум? ако просто е понаписал някакви неща в бибилята които да са лъжа, но да има някаква цел?


не! ти ЗНАЕШ че не се е случило така и че разните историци и книги и пергаменти и реликви и артефакти които казват обратното просто не съществуват за теб.

майка ти не е трябвало да те изпуска по глава на стълбището когато си бил бебе

Nam3less3
06-14-2011, 12:31
И кое не е истинско?

gandalfepi4
06-14-2011, 12:50
повечето неща които ги пише в библията за него например

TheMightyNadenica
06-14-2011, 19:33
повечето неща които ги пише в библията за него например

Как смееш да се противопоставиш на пратеника божиии...? Сега ще прати един мейл на дядо ти Божи и ще те порази Неговия гняв.....

gandalfepi4
06-14-2011, 20:08
нали осъзнаваш че говориш за gandalfepi4 и Nam3less3?

аз съм този който би трябвало да знае мейла му, той би следвало да пише на penismenis@kurmipanko.pernik и да си вярва.

после като получи отговор само това

http://prikachi.com/images/251/3453251B.gif

ще обяснява колко невероятно мъдро и проникновенно послание е получил... И ЩЕ СИ ВЯРВА!

Rebirthing
06-16-2011, 12:39
Много ясно, че има извънземни, житните кръгове от къде мислите са се появили :? ?


ANNUNAK - не ми се струва никак достойно да ни обиждаш имайки предвид, че се смяташ за по-висш. Такива емоции не ми се струват много присъщи за по-висше съзнание !
А аз имам два въпроса. Ако вашата раса ни е създала, защо и при хората има няколко вида раси, защо има и тъмнокожи и азиатци и т.н ?
Впрочем, нали знаеш има много случай на хора които са виждали извънземни, това значи ли, че въпреки, че сме на различни честоти, понякога "превключваме" на вашата честота (един вид) ?!

TheMightyNadenica
06-16-2011, 12:49
Еми доста от кръговете са човешко дело...но другия дял не е...
Напротив...Присъщо е...може би...рептилите са агресивни, кръвожадни, причинители на хаоса(дет са вика)...така че обидите са присъщи...
Тъмнокожите не може ли да се приспособили....към жарещите ласки на слънцето...примерно...
А за каква честота става на въпрос...

Rebirthing
06-16-2011, 13:17
Няма окончателно обяснение защо и как се появяват житните кръгове. Това е един вид "загадка".
Наистина би следвало, че рептилите са агресивни, но той се представя за анунак... ? Пък и нали са висши, за какво ни използват за роби (уж) ?! Изобщо тези неща не са никак присъщи за същества с претенции за по-висок "ранг".

А тъмнкожите много ми е интересно как биха могли да се приспособят :D ? Не само цвета ги различава от обикновената европейдна раса, но и структурата им е по-различна (по-широк нос и ноздри, плътни и дебели устни, височина...). Ами азиатците, те защо иглеждат по този начин ?

А за честотите е много просто. Представи си когато въртиш копче на радио как за момент ловиш две радиостанции на една вълна. Чуваш примерно и радио Сити и радио Фреш, въпреки, че са на различни честоти. Ако ние сме на една честота, а извънземните на друга и има хора които са виждали НЛО (макар и за част от секундата) би следвало, че са "уловили" тяхната честота.

TheMightyNadenica
06-16-2011, 14:35
Напортив...има..
Еми аннунаките какви са...?
http://www.vbox7.com/play:d844edbb
Еми примерно поради жегата..постепенно потъмняват...понеже примерно е трудно да се диша от жегата...ноздрите наедряват и тн....все там...какво им е на азиатците...освен, че са дребни...?

ZipFail
06-16-2011, 15:05
Няма таква простотия като това клипче. От такива места ли се 'образоваш' бе кюфте ? :lol:

Nam3less3
06-16-2011, 15:20
Като видя коментарите под клипа, и сякаш има цяла секта от ала-наденици.

Rebirthing
06-16-2011, 15:21
За кое "напротив" и какво общо има клипчето ?
Ако рептили и "анунаци" са едни и същи и ако "анунаците" са ни създали, защо нямаме зелени люспи по телата си :lol: ? Самия пич който се представя за анунак е написал, че тяхната раса са руси, високи, бели. Кое им е общото с рептилите ? Ако беше написал "зелени, с люспи и котешки очи" разбирам, ама уви не пише подобно нещо.

А азиатците (става въпрос за китайци, японци, виетнамци, корейци...) са ниски на ръст, с дръпнати очи, носовете им също са по-различни, формата на лицата...Това при тях как се е получило или може би са дошли още видове извънземни които са решили да създават още раси ;д ?!

Nam3less3
06-16-2011, 15:23
А кой е създал анунаците, или те са създадени от прото-анунаци?

loveca777
06-16-2011, 18:31
Чета и немея!!! :razz:
Да рева ли ,да се смея ли ,ама тука имало много луди и умопобъркани хора.

Негрите защо били черни? :shock: :lol: Е баси неграмотния въпрос!

Ами защото родината им е континента Африка _ топлина, топло - топлия континент!
Там е горещо и за това и са се приспособили към такива условия
Черната им кожа отблъсква слънчевите лъчи и изгаряния
Рошавата коса - задържа въздух и ги предпазва от топлинни удари
Устните също са по различни - всичкото е с цел предпазване от топлия климат
Същото е и при ескимосити - очите им са по-свити , за да се предпазват от силния студен вятър.
А вие кво се мислите за единствени и неповторими ,,европейци все едно сте били първите и най най големите хора на Земята...
И житните кръгове не се знае дали са от извънземни със сигурност..
Може и от извънземни да са били , но ако си мислите ,че в днешно време само това им е работата да идват кръгове на земята през нощите да правят ....
бе няма кво да говоря :booooomb:

Rebirthing
06-16-2011, 18:53
Да си чувал за моноцентризъм и полицентризъм ?

ZipFail
06-16-2011, 22:45
Черната кожа поема, а не отразява светлината ;)

ANNUNAK
06-17-2011, 09:54
1.Нямаме друга форма.Изглежаме си както трябва,но благодарения на това,че мозъците ви са без защитен механизъм правим тези заблуди.На пипане сме точно такива,каквито очаквате да сме.

2.Няма как да видите разликата.Минават се редица специални интеграционни програми,за да не забележите разликата.А и това са клонинги на нас,но с повече ваши гени.Не сме точно ние,а по-скоро усъвършенствани откъм знание хора.

3.На училище няма как да ходим.Но всеки трети преподавател в елитните училища е един от тези наши клонинги.Не само в училищата-в медицината,науката,политик ата,шоубизнеса и т.н.Огромна част от най-известните,умните и успели "хора" са същества,минали успешно интеграционните програми.Те са пращани горе на земята,за да дадат знание на вас,за да се развивате.Пак ви казвам-ВИЕ НЯМАХТЕ ЕВОЛЮЦИЯ.НИЕ ВИ ПОМОГНАХМЕ ДА МИНЕТЕ ДИРЕКТНО В ПО-ГОРНИТЕ НИВА НА РАЗВИТИЕ.АКО НЕ БЯХМЕ ПРЕМАХНАЛИ НЕАНДЕРТАЛЕЦЪТ,ЗА ДА ВИ ДАДЕМ КРОМАНЬОНЕЦЪТ,СЕГА ЩЯХТЕ ДА СТЕ СИ ВСЕ ОЩЕ МАЙМУНИ,БЯГАЩИ ИЗ ПЕЩЕРИТЕ.

4.Расата не е на 1 милион години,а на 1 милиард.ЧЕТЕТЕ ПО-ДОБРЕ.ПИТАТЕ МЕ ЕДНО И СЪЩО.Казах за какво използват тези елементи.Как използват мисълта?Не като вас хората.Мисълта им може всичко.Дори нашата раса не можем да си го представим.Просто се зареждат,както казах,блестят светлинки по главите им и са готови.Това зареждане се прави след като използват тези елементи от въздуха.Не мога да говоря в подробности.Не съм запознат.Казват,че се зареждат от информационният поток от тяхната Вселена и че така общували с тяхната раса.Имам снимки на това,но незнам дали да ги публикувам.

5.Такива мисловни процеси няма как да се отключат.Човешкият мозък работи на големи обороти в детските си години.После капацитета му намалява на под 5 %.Така сте настроени и това виждате.

6.В арийската раса имаше и други същества,а не само от вашият вид.Така,че Хитлер знаеше много добре какво прави.

7.Под земите на България се крие защитен механизъм,който за съжаление е от злато и може да бъде разровен,изваден и продаден,а може и след това претопен.Около 1000 тона е.Смесено е и с планински кристали.Кварц.Механизмът е една пирамида под земята на Стара планина и Родопи.Тези 2 елемента (злато и кварц) ни служиха,за да напътстваме съществата,които бяхме създали-вас.А самите минерални извори и реки в този район не са земни.Те служат за осъществяване на контакт между различните раси същества на планетата и местата,от които идват.Нашите двигатели на летателните ни апарати се зареждат от тези места.Толкова е мощен механизмът,че и астероид,или комета,ако полетят към планетата,биха се отклонили от курса си.България е енергийният център на планетата.А целият прогрес на човечеството се дължи на златото,което беше дадено от нас по тези земи.

8.Тези извънземни са нашата подраса.Не се разхождат сред вас.

9.Не можеш да накараш хората да те виждат по друг начин.Пак казвам-настроени сте да виждате това,което трябва.

10.Библията е написана от нас.Тя е един шифър.В нея е закодирано това,което е било,е и ще бъде.

11.Няма раси-вие сте една раса.Човешка раса.Има черни и азиатци,защото това са хора,еволюирали, за да се приспособят на местата,които обитават.Нищо повече.И не вие да превключвате на различни честоти,за да ни виждате,а ние.Както казах това се прави предварително.

12.Използването ви за роби беше нашата първа мисия.Защо ви използваме за роби?Тази планета не е наша,а на животните и другите раси,живеещи на нея.Защо ние да си "цапаме ръцете" ,след като мръсната работа може да я свършите вие.Интересна ни беше тази планета.Искахме да я изследваме,да я разучим обстойно и т.н. и за тази цел ви използвахме.

13.Ние сме и рептилоиди.Имаме много подраси.Не виждам защо трябва да сме с зелени люспи,опашки и т.н. Да,има наши подраси,които изглеждат така-Алфа Дракониянци,Алтарианци,Сау рианци,Телосианци,Буутеанц и,Бурроверци,Хамелеонци (така ги наричаме ние тези,които се внедряват сред вас),Левиатанци,Лирианци,На гани,но ние примерно не изглеждаме така.Вие също имате рептилоидни гени и дори цял рептилоиден дял в мозъка,но не изглеждате като гушери,нали?За котешките очи-имаме си ги,но колкото и странно да звучи използват се контактни лещи.Поне за тези от нас,които са внедрени в обществото ви.

14.Ние,за разлика от вас,не се притесняваме да кажем,че също сме създадени изкуствено.Считаме за наш създател и върховно същество Абб.Малко от вас знаят,че ние се наричаме още и Аббенакки.

Pa3yMeH
06-17-2011, 10:42
Я ги публикувай тези снимки, така и така почти всички ще решат, че е Photoshop 8-)

loveca777
06-17-2011, 11:37
ANNUNAK гръмни са вееее

Е ся вече дето разкри тайната ще бъдеш наказан
Аз съм от пазителите на тези неща и следя в интернет пространството за предатели , които разкриват тайните на хората!


До колкото за златото по България - е сега го гепах - вече знам къде е :razz:
И земляни стига гледахте вярвайте на такива филми като оня зя извънземното в торенти в замунда :D

TheMightyNadenica
06-17-2011, 12:05
Аннунак...Какъв е този защитен механизъм на мозъка...дай повече инфо ако може...
А тези същества на 1 милиярд години...колко дълго живеят...има ли на земята...можеш ли да дадеш снимките...както казаха и без това ще кажат, че са фотошоп...?
А как мога да увелича капацитета на мозъка...? А как мога да спра редуцирането му в бебешка възраст...?
Кой е диктувал правилата на Хитлер...?
Как така не са земни реките...поясни...? Как служат за контакт...? А защо точно България...?
Под "настроени сте да виждате това което трябва"...имаш в предвид - това което вие искате ние да видим...?
Библията...наистина ли е заложена информация...но видоизменена и подправена...което я прави неистинна...но знаейки как да я разкодираш...ще разбереш и получиш истинската информация...? Ако е така...дай пример от нея...?
А нали всичко е илюзия...ние не съществуваме...тоест и вие не съществувате...? Какво ще кажеш по въпроса...?
А защо искате да я разучите...планетата...?Защо точно тази планета...?
Значи ако срещна рептилоид...и го помоля да си свали лещите...ще видя котешко око...?
Какво преставлява това същество Абб...? Дай колкото се може по-подробна информация, може и снимки...стига да е материално...ако може...?

ZipFail
06-17-2011, 12:32
Аре де, пусни снимки де. Ама да не са като предишните снимки, дето бяха изрязани сцени от филми и картиники, намерени в гугъл..

А кюфтето няма и да го коментирам, явно наистина вярва, че извънземните влизат по тийн форумите :lol:

Nam3less3
06-17-2011, 13:01
Това не е какъв да е форум, то аз пиша тука, кво остава за някви извънземни 8)

gandalfepi4
06-17-2011, 13:39
малеее. ако анунака пише на тапата две три изречения ще гледаме haven's gate 2: reboot

http://unfollowingjesus.com/files/2011/05/heavens-gate.jpg



http://4.bp.blogspot.com/_toxDcNZARlM/ScuhoNJCIjI/AAAAAAAABfA/BRbSR2Hn3HE/s400/apg_heavens_gate_070202_ssh.jpg

Rebirthing
06-17-2011, 13:52
Анунак, вие нали по принцип ни виждате ;д ? Тогава защо е нужно да "превключвате" ? Когато човешко същество ви види, значи то "превключва", така би следвало да е. Почваш нещо да се бъркаш май ;).

А това за златната пирамида от тук ли го прочете ?!
http://www.burgasnews.com/stranata/politika/42791--zlatna-piramida-pod-zemyata-pazi-balgariya

Всички тези неща които пишеш съм ги чела из интернет. Утре мога да се регна във форума под друго име и да се правя на извънземна, е, като гледам ще има хора които ще се хванат.

ANNUNAK
06-17-2011, 14:54
Анунак, вие нали по принцип ни виждате ;д ? Тогава защо е нужно да "превключвате" ? Когато човешко същество ви види, значи то "превключва", така би следвало да е. Почваш нещо да се бъркаш май ;).

А това за златната пирамида от тук ли го прочете ?!
http://www.burgasnews.com/stranata/politika/42791--zlatna-piramida-pod-zemyata-pazi-balgariya

Всички тези неща които пишеш съм ги чела из интернет. Утре мога да се регна във форума под друго име и да се правя на извънземна, е, като гледам ще има хора които ще се хванат.

И КАКВО КАТО ГО ИМА И В ИНТЕРНЕТ ?
ЗНАЧИ ТОВА НЕ Е ИСТИНА,САМО ЗАЩОТО Е И В ИНТЕРНЕТ,ТАКА ЛИ ?

ВСИЧКО СИ ЧЕЛА ИЗ ИНТЕРНЕТ ?
НАПИШИ МИ НЕЩО НА МОЯТ ЕЗИК !
НА АНУНАКСКИ !
ПРОСТО Е ,НАЛИ ?
ЩЕ ЧАКАМ !

Nam3less3
06-17-2011, 14:59
Анунаците явно са толкова напреднали, че живеят в комунизъм.

TheMightyNadenica
06-17-2011, 16:00
Анунаците явно са толкова напреднали, че живеят в комунизъм.

Че какво му е лошо на комунизма...?

Nam3less3
06-17-2011, 16:03
Анунаците явно са толкова напреднали, че живеят в комунизъм.

Че какво му е лошо на комунизма...?Е аз казвам, че са напреднали и за туй. Иначе комунизма нито е лош, нито добър, ами зависи от хората какъв е.

TheMightyNadenica
06-17-2011, 16:34
Анунаците явно са толкова напреднали, че живеят в комунизъм.

Че какво му е лошо на комунизма...?Е аз казвам, че са напреднали и за туй. Иначе комунизма нито е лош, нито добър, ами зависи от хората какъв е.

Викаш...само ако са чели Добролюбие са добри...инак в противен случай не става...?

Nam3less3
06-17-2011, 16:38
Анунаците явно са толкова напреднали, че живеят в комунизъм.

Че какво му е лошо на комунизма...?Е аз казвам, че са напреднали и за туй. Иначе комунизма нито е лош, нито добър, ами зависи от хората какъв е.

Викаш...само ако са чели Добролюбие са добри...инак в противен случай не става...?По-добре него, отколкото x-net и клипчета във вибокс.

TheMightyNadenica
06-17-2011, 16:41
Анунаците явно са толкова напреднали, че живеят в комунизъм.

Че какво му е лошо на комунизма...?Е аз казвам, че са напреднали и за туй. Иначе комунизма нито е лош, нито добър, ами зависи от хората какъв е.

Викаш...само ако са чели Добролюбие са добри...инак в противен случай не става...?По-добре него, отколкото x-net и клипчета във вибокс.

Викаш...друго си е да си си заблуден до края на живота си...

loveca777
06-17-2011, 18:10
дееба не биваше да пускам тази тема :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Направих темата да вид кой вярва , че на посещават извънземни , а пък то се оказа ,че дори прописаха в темата ми :shock: :shock: :lol:
Тук наистина чух работи , които никога не съм знаел _ или по точно фантасмагории :D

Едни пишат - други вярват Всички дори не са чели българската история, но твърдят ,че Хитлер са го командвали извънземни
Всички не са чели древногръцката история ,но учат какво и станало преди 1 000 000 000 години :razz:
охх :lol:

loveca777
06-17-2011, 18:15
ANNUNAK
Я сподели нещо на вашия език
На кирилица ли сте или на латиница или китайски яроглифи :D

gandalfepi4
06-17-2011, 19:27
http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum ▲
▲http://www.teenproblem.net/forum ▲ Ť̷̢̬͍̈̂ͯ̐̈́̏̃͡ö̶̸̩̤́̍̾̈́ͯͩ͒̆̏͞ ̻͇̮̘̳̻͑̽̍̒̽ͣ͌͑͐͢i̧̧̒̿̋̇ͩ́҉̩̫̘̘ņ͋̿́̈́ͦ͏̱͟v̡̼̞͙͖͑ͯ̍͝ ̱̭o̬̖̠ͩͣ͝͠k̲̙̪̱̠̜͑͐ͨ͐͆e̟͖͚̠̜̟͒ͭ̓ ̢̮ͬ̅͋͆ͥͪṯ̸̲͍͙͆ͅh̷͉̫̟͈ͩ͑̄ͯ̓̾̽̎͞e̛̓̽̈͗̈́͛ͭ҉̢̬̝̰̖ ̱̞ ͋̉͌͗̅̒̌͏̦͚͕̺̺̜h̶̠̤̐̏ͦ̈̅͂͛̓í̶̡͈͙̗͖̹͕͇̻ͯͥ͑ͯ̿̂ͅv͊͊͐̔ ̽҉͔̯̯̖͜e̵̷̡̮͙͔ͩ͗̉̓-̡̩̬̔͋͒͐ͅm̮͎̣͙͙̾ͦ͝í͇̺͍̦̆̉̾̈͋n̹̠͎̜̲̩̘̋͛̂ͥ̀d́̿͛̓ͤ̌̐̚ ̧̛̹͖̞̭̖̙̤̚͢ͅ ̵̢̯̦̝͚͍̥̞̓͒̋͗̅r͚̩̉̂e͙̖͖͖ͬͥ̀ͨ̒̀͢p̧̧̰̥͇̗͎͆ͨ͌̽ͯ̆r̅̃͋ͪ ̢̛̩̯̥̍͐ͯ͂͠ẹ̪̻̅ͨ͛́̈ͣ͐̕s̵̼̠̗̝̟̿̈́̿͐e̜̩͕͑n͓̲̐̈́̄̓ͣ̒̿͟͞ ͖̖ͅt̡͈̘̬̞̱͎̭͇̘͊̎ͩi̙̦̗͉͊̅̀ńͦ̋ͧͪ̀ͩ͏̢̳͕̲͙̮̫̰͘ͅg͂̒ͦͦ͌ ͚̤̼̣͝ͅ ̷̝̾̊̀͢c̵̴̣͙̫ͪͤ͌ͩ͗̿̽ͦh̴̨͕͓̫͉͔̞͖͐̅̅̾ͯa̦̎͊ͨ̎̏̃o͓̠ͦ̽ͦ͞ ̥̥͓͎s̢̛͔̲̟̔ͤ̀͊͒ͯ͠.̤̫̖̲̣̬̭̎̽͗̿́̓͞͡
͎̯͙̮̼̹̲͍͆͗̅̚͞ͅI̛̝̳̭͓̭͔̳̿̚̕͟ͅn̴̷̠̟͖̗̹ͧ͆̇͘ͅv̢̓̄͌̈́̑̉ͤ ̧̱͎̜ǫ̘͚̰͑͘͡k̛ͬ̆̀̋̐͏̳̝̟i̙̗̳̓͗̒͂̒̽̾n̷̯͉̜̳ͮ͜g̓́͌̏ͥ̎̈́ ͈͈̩͝ ͫ̋͋҉̯̜t̠ͣ͒ͬ̿ͮ̎͌́̉h̨͈̹̥͓̃ͣ̀͂̄̐ͨ̀é̥͇̞̥͒̆͛̌͌̐͊̌́ ̘ ͓̪͓̣͖ͬ̌͒͗ͦf̥̞̝̰̪͆̈́̌͢͝ȩ̱͍͇̮̣̀̒̃ͬ̀̂͐ͤ͞͡ē͈̺̪̣̥̍ͯ̋ͯ͞ ̗l̷͂ͪ̒ͤ͌͏͚̪̹͙̮͕ḯ͇̯̲̣͔̫̳ͮn̡̞̰̦ͬ̌ͮ͂̈́ͣ͒͌̈͟g̨̖̅̂͐́̍͌͡ ̹̻̳ ̶̸̬̯͔͚̹̼͔ͫ͂̾͐͌̿o̵̵̳̦̥̫̳̓̈́̍ͥ́f̵̈̌ͩ̍͛̚҉̷͚͕̱͓̯̖̩̻ ͈ ̡̜̺̬͎̓̓ͭ͘c̛̖̻ͨ̿̍ͣͫͦ́̒h̺͉̯̫͉̳͓̉̈́̃̓̀͘a̴̿͑ͯ̎҉͇̰̳̥͚ō̇ ̢̱̻̝̣̮͉̠͠s̗ͧ̽̔͆͞.̶͎͇̼̯̍̌͠͠
̛͍͇̲͎̙̞͉̮͖ͮ̓̿̾ͦͤͯͪ̚W̑ͭͦͬ̓͘͟҉͕̤̳͈i̵͕̝̘͑̀ͬ͋͗̎̋ͥ͡t́̀̋ ̵͔͓̿̄ḩ̶̈͏̻̥̥̗ ̴͎̤̂ͨ͗ͫò̮̦ͣͦu̶̫̟̲̣̘̪͑́͋̓ͫ̈̚t̷̨͍͍ͤͥ̒ ̹̩̹͉̰͙̲̭͈ͤ̉͒͞o̧̩̱̞̦̮̦͇̙̝ͦ͂̂̑͟r̰̖̞̪̪̣̣̉͑̍͢ͅdͯͫ̍͒ͮ̊̚ ̛̪̫̭̯͚̗̞̭̿́e̛̩̳̲̠̣͚̭̱͆͘ͅr͌ͦͦͭͫ̎̎̋̿҉̮͈̦̦̀̕.̸ͭ̔ͣͦͪ͜͟ ̞̗͉͚
̨̬̬̬̝̦͚̗ͨ̂ͨͮͨ̚͝T̺͖̭̗̏ͯ͆͠h̪̉ͨͣ̆ͧ̈͘͞e͕̭͈̪̼̥͇̮̣̋͒ ͓̮̞̻̣̬͍̭̈͗ͩͬŅ̇͂͑̇̑̽̽͂͏̣̗͝e̠͍̜̜͚͊ͩz̝͖̉̉́ͧ͘͡p̈́̿̌̏̄͒ ̵̯̭̤͖̪̘̪͚͛͞ȩ̛̣̜͔̼̻̻̯ͨͥ͝ͅr̞̘̘͖̘̭̯͎͍͑͡d̗͈̜̐̅͂͋̇̑͆̚̚ ̳͍i̸̢̜̞̞͓͖̤ͯ͆͐͑͛̀á̶̡͕̲̮̪̬͍n̵̤̱̩͙̟̠̈́̓̔͒́ ̵̳̲̗̖̳̈́ͩ̈ͅh̢̢͈̫̝̳̓̃ḯ̸̛͙͙̙͍̞̥̦͓ͣ͋̾͒͊ṿ̭̗̰ͨ͛̐̉e̋̍̀̒ ͎͇͈̀͞-̯̺̝͕͎͙̩̈͂͋͌͢mͨ̂ͪͣ̉҉̮͖͈̺i̬̠͓̣̰̹̍̇ṋ̷̡͍̟̪̔̄͘d̪̯͔̃̈̆̕ ̺͈̙ ̻̤̖̳̒͂͋͗͌̽̎o̒͛͋ͬ҉͈̻̝̱̪̪̤͔̺f͑ͫ̅ͣ́̓ͥ́̚͏̲̥̮̲̠ͅ ͔̦̹̻̮͗͋̈̒̽ͬͯͪc̢̠̣̹̣̑h̫̹̗̦̼͗̈̾a̷͇͊̄̂̄̈ͯ̂͢͡o̜̩̥̪͋̐sͮ ̔͆́͛̅̑̽҉̣͓̖̭̭͍̜͉̳̀.̳͖̼̻͚͇̖ͥ̎̽̐͗̇͆ ̡̨̹̪̳̫̘ͮ̽̉̎Ź̗̼̳ͣ̀ͦ̓̓́a̛̹̳ͫ͒ͮ̓̆̉̄͘l̗͚̦̹̱͕̪̔ͪͫ͐g̓͊́ ͕͚o̠̥̪̩̗̥̲̞ͫ̈́͂̈́͆̓̊ͫ.̦̪̱͍̮̝̰͂̒̽͜ ̨̜͖̟̍̅̕͞
̱̭͕͚͕̎̽̀H̺͙̖̖̪̙̱͊ͫ͗ͣ͢ȅ̸̷̡͇̇͒ͥͫͨͤ ̜͈̮ͣͫͣ̃͑ŵ͖̟̥͈͓̞̮̀h͖͚̞̙͓̠̹̔͛̀̚ǫ̭̖̮͓̘͕̅͆ͬ̊̆ͥ̿̕ ̸̅҉̘̹͖̤̱̻Ẇ̴̢̥̩͔̈́ä͎͇̝ͬͯͭ͜͝i̠͙̹̤͍̣͗̎̿͑͑̐ͣ͌ͦͅtͮ͋͗͗̚ ̶̤̯͇͉͎s̮͐̾ ͫ͞ͅB̼̹͙͍̥̈͂̀͟e̟͍ͮͥ̈́ͩ͡h̴̡̥̥ͨ͋͑͒͊ͮ̚i̪͍̩̩̪̿̅̂ͥ͋́̃͐n͗͆ ̺̼̔͐ͮ̀͋d͉͙̩͕ͮͣ́ ̶̧̦̥͈͊̆ͩT̬̘̪̦̲ͧ̋ͭ̂ͬ͊̑͟h̡̬̟̓͆e̸̻̒ͤͫ͗̃͡ ̨̘͖̮̝̯̬ͭ̽ͨ͊̆̓͊̚W̥̖̮̓̎̂̍̾ͭã̜̦ͫ͘͘͞l̵̻̮͓͕ͯ̈͜l͗̽̄ͤͭ̏̚ ͈̃.̵̼̤̥̱̯̲̅̒͆̀͆ͬ̾͊ͅ
̍̉҉̗̯̱̪ͅŽ̨̘̠͕̰̖͔̭͎̂́ͤͤA̺͍̼͕̼͉̤̽̀̿̓̔͗ͥL̾ͫ͋̊ͮ̑ͥ̑̚҉͟ ̸̝̘̪̞G̗̻̤͇̺̞͇̻͆̋̾̑O̴̞͉̙̹̪͓͋ͬ̃̋͛!̠̣̗͇͍̱̰͌͆̒͂̊̌ͅ ҉

҉

҉ ҉


ⓟⓔⓝⓘⓢ ⓜⓔⓝⓘⓢ ⓖⓐⓡⓖⓐⓜⓔⓝⓘⓢ

sıuǝd sıuǝɯ sıuǝɯɐƃɹɐƃ






   





p̖̌͋͝ȩ̷͖̯̗̪̄̑̀̐̓̑͒ͫͦ͟ň̸̜̞̣͓̤̣̤̠̮i̥͎̗͍̱͍ͪ̍͊̒̓͡s͆̚ ̘̮̣̳͔̜̈́̔ͨ͗̚ ̬̬̯͒͗̒̀̆ͪ̇̓m̮͓̹̙͕̪͚̔̊̒̃ͅe̶̻̣̠͓̪͚̗̭̠͛̉͌̀͞ṇ̙̈̇͆ͤ̿͗̆ ̯i̙̘͚͗ͦ́̊͛̀̓͌̑́s̟͇͇͙̪̅ͮ͑̔̍̏ͦͨ ͔͔͍ͯ̆̒̀g̶̀̀͂̂҉̵͍̺͖̯̞̹̠̼̖à̫̭̼̦̂̍ͮ̓̚ṟ̹͕̦̱̒͛̋̄ͦ͟g̈́̅ ͚̖̮͗ͭ͐ͅa̷̷͚̞̥͙̩̫̞͛̊̓͂̃͑m̴̙̝̔ͧͭ̈́̚͘e̷̙̥͓̟ͨ͑̏̓̉ͣ̏̒͘̕ ̻̩͇̬n̻͖̞̩̼̟͖̺̹͑ͣ͆̋ͧ͛̿̚͞į̛̮̮̥͙͉̲ͥ͛ͥ̂̇̽͆s̖͖̈́ͨ́ͩͭͦ̀ͅ ͕̹̝̲̳͍ ͖͍̼̼ͫ͛̎̃ ̙̲̫̟̬̱̳̥ͣͪ̋̅͡ ̖̬̭̬̦̟̟̔ͅ ̱͉͎̝̗̞̣̐̃͋͆̈́̓͢ ̡̽̑́͑͏̣̼̘̹͇̲̼̠ ̛̘̙̝͎̓ͦ ͛̿̊ͦ̽̅ͭ̾̇͜҉̷̩͍̠̯ ̼̬̼̣̥̼ͥ̋́̕ ̢̹́̓͐ͫͅ ͙͓̲̩͔̤̙̏ͮ̈̌͂ͣ͠ ̢̐̋̒̅͗͊̓̂̌҉̪̘̣̣̬̤̜̗̖̕ ̨̛͇͊ͪ͋̔͜ ̑ͪ̂̎̈́̍͑͏̛͉͈̝ ̼̹͉̒͂͜ ̸̝͕̰̱ͮͯ̿̈́͟ ̧̧̛̭̻̖̩͈̞͓͌ ̵̝͔͇̞̦͋̈ͨ͡ ̧͍͎̲͚ͩ̎͝ ̢̝̣̟͈̜̗͑̍͐̉͞ ̧̧̜͚̺͈͕̣͐ͯ̋ͭ ̵̩͖̹͇͉̀̓ͥ͜ͅ ͉̘̹͙̌̎̈̍̊ͪ͆ ̶̴̨̳͙̝̼̰̃̄͛̚ͅ ̡̋̃̌͏̧̜̭̱̩̯ ̴̘̺͇̻̂͋̎ͩ́ͣ̌̿̀̀â̖̭͒̆́͢
̧͚̙ͤ̃̽ͤ
̵̄̏̒̋͆͆͗ͯͭ͏̤̼p̛̭̠̙͉̪̀ͩͣͤͅe̢̙͕̦͇̐̑͋ṉ̡̢̲̪̝̙̉̏ͪ̆ͬ̈̓̚ ̼̬̱̠i̵̛̝͓̮͕͋̽̐̍̽̉̉͠ͅs̨ͨ̏̅҉͍̪͔̺ ̠͙̭̼̼̻̌̒m̤͇̤̤͎ͦ̉ͪ͞ḛ͔̺͋ͭ̏̏̒̅ͨͣ͝n͕̝̹̦̰ͨ͂ͨ̔́̕i̴̜͓̓͆̕ ̠̺̱sͣ͆͊̎҉͈͎ͅ ̨̊̐̏͂̍̎ͤ̃͑҉̹̜̳̰̟g̶̪̲̲̩̣͎̘͉̩ͥ͊͊̔ȧ̓ͬ͏̶͖̱̜r̡̊͂̈̈́ͫ̌̆ͧ ̤̙̫g͓͙̪̦̹̩̀̿͡a̴̢͚̖͔͇̿̽̊̆ͬ̐͑ͅm̶͖̲͓͍̬̰̣̝̈́̑ͫͤ̽̉̒͘é̂ͣ ͓͖̩̭̱̔ͧͅn̨̓̊̋̍͛̚͏̡̘̜i͇̭̟̖̟͚͋̄̅̋̀̚͞͡s̶̱͓͕͓̦ͮ͊ͩ̿ ̰̖̮͎ ͛̔́̃̄͗҉̨̣͔͕̟̟͈̩̥̯ ̡͉͈͎̖̘̯̖̈́̅ͪ ̹͈͓̮̞͍̺͇͕ͨ̋̌ͥ͘ ̠̙́́ ̻ͧ̽̆̕ ̶̱̠̙̤͎̞ͫ̎ͯ̆̒̿ͮͦ ̡͓̖̱͎͍̞̗̞̉̅̅ ̷̷͑̿̂ͣ́̈̌ͬ̐͏̲̺̝̫̟̳̣̖ ̷̴̠͖͉̻͍̻ͤ̄̎̈ͭ͞ ͚̰̆̀͗ͥ͒̏ ̵͍̪̮̍̃ͤ͠ ̴̭͖͎̮̻ͭ̏̇̄̈̎͌ ͎̖̤̗̻̀ͦ̇ͧ̕͠ ̸͙̟ͬͦ̍͘ ̛̥̠͂ͤ̇̏ͫ͞ ̛̳̟͖̇͑͡ ̛͔͕̟́͘ ̪̤̠̝̀ͦ̒ͦͧ̄͒͌͝͞ ̶̬̳͉͕̦̮ͮͥ̀̒́ͅ ̸̸̵̩͙̘̩̝̹̩͆̾ͭ͊̍͂ ̸̝̜͔̭̳̫̝̾͆ͫͨ̈́ͯ̆ͣ͜͝ ̵̛̟̳̺̻ͦ̀̐͆ͤ ̷̧̛͈̠̭̙̱̽̊̈́̍̒ ̶͓̺̠̰͗͠͡ ͔̥̘̣͉̗͉̈́ͤ̾͐̓̀̏ͩ̃͢͜ ̨̣̩̘̤͚̐͗̈ͩ̆̅ͫͧ̚͘ ̯͔͆ͪ̏̐ͭ ̛̖̦̟̰̟̘ͪ͂ͥ̀̕͡ ͓͑̎̇̽̿̿͠ ̢̮̮͓͑ͩ̓͛̅͌̂́̚͜ ̙̭̉ͬ̽ͥ̔ͬ͒͋̔̀͝͠ ̶͂̇̀ͮͯ̚͏̦̗͕̫ ͨ͊͏̘̠̭̙̫̦͕̮̝ ̓ͯ̓̓͏̺̼͍̺͈̱̦͚̠͡ ̸̹̜̠̽͗͌̓̎͌̔̐͢͝ ̾̈̋̅̈ͩ̚҉̟̜͇ ͭ̈́͋ͤ̓̋͏̥͕͝ ̥̜̤̙͈̥̲̼̽ͪͧ̀ ̯ͮͨ̃̅̑͟ ̦͉̤̥̿̅ͮ̉ͨ̈̀̏̀ͅͅ ̵̥̺̭͋ͯ̉̅ͦ͠p̰͇̪̲̦̞̹̌͗̏̉̓ͬ͂ͣè̩̍͗͑̌ń̘͇͔̻̰̰̌ͥͨ̇̑̚͝ì ̷͖̤͕͂ͯ͘͢ͅş̭̟̙̫̒̄̆́́́ ͂ͥ̊͏̢̯̯͎͈̖̗̫͝m͇̖̬͎͍̫̣̄̌̏e̵̡̼͔̟͖̱͆͌̌̊͒͐̇̓͂nͤ̎̄̍̆ͧ̑҉ ̷̹̲̱̘͇͎̞͝i̜͔̼̩͈̯͍̟̓̍͊̉ͨ͆̋ͩs̡͈̞̻̹̭̦ͤͦͮͅ ̨̬̺͈ͤ͐̈́̉͐̇̒g̱̪͆ͦ̌̂a̝͆ͬͫͭ͌̽̀r̗̩͊͐͡͞g̰ͥ̏̈ͦ̋ͭ̒͑a͂ͮ͒ͥ̎ ̴̛̜͚̣̻̹̺̱̼̄m͑̾̌͐́̊͗͂҉̧̱̥̣̫̯̘̬̹e̷̴̬̩̙̳̝͈͓ͥ̄̈́ͦ̂n̓̑̂̿ ̟̼̤̳͕̲̜ͭ̒̌͟͡ͅî̧̹̺̗͓͖̯̓͆ͭͯ̊̊́s̴̡̝̜̾ͣ̔͊͜ͅ
̦͉͉̖̈̆̎̈̽͋̍p̤͙̤̠̪͍̖ͯ̓́ͪ̎͌́̕ͅẻ́ͮͦͬͥ҉͙͚̜̙̲̗̯͢nͤ͗͆̑̾ ̨͍̝̫͉͚͝ḯ̵̖̈́ͤ̃ͬ̋ͨ̿ͮs̸̡̯̲͚̼̞̄ͥ̊ͬ͗ ̸̝̰ͤͮ̔ͮm̛̩̬̰̫̝̝̓̌̇͢͡e̴̤̱̙͇̟̝͕̽̋̀n̑̒̀҉̹̼͎̤̪̟͕͟ͅi͂̇ͧ ̅ͥ̋̍͏͏̝̲̥̫̣͔͍s̶̶̱͔̤̣͉ͫ̀͗ ̎͐ͩ̄̋̍҉͏̼͔̞̝̬͓̗g̡̈̄ͣ͆̓͏̦͈̝ͅa̸̸̠̜͓̯̮̩͈̯͂ͯ͐̕r͆̽ͮ͌̉͠͡ ̝͙̬̖g̴̰̓̑ͧ̔ȁ̧̤͙͕m̢͓͔̩͎̠̹̬͓̀ͪ͞ȇ̤̬̘̠̭̳̖̳̆ͧ͢ñ̨̪̹͖̊ i̳̤̙̠̗ͬ̈́ͪ̔ͭ̚͞s͐̚͏̨̛̻̙̭͈̙̟͖
͑ͤ̐ͫ̚҉̣̰̮̙̣̭p̫ͭ̊ͧͧ̉͜͟͢e̢̦̫̫͔̜̮ͬ͋ͭ̊̓n̥̖̏̐̈͆̎̑͝i̔̽̅ͤ ͫ̾͞͏͚̞̫š͉̣͇̦̦͈̭ͭ̑ͮ̓̓́͘ ̴̷̗̟̻͚̞͑͛̿̍ͮ͆͛ͧ͡m̶̼̲̘ͭe̴̢̟̱̪͕͙̤̣ͦ͞n̸̨̡̜̰͎̩̰͖̳̊͌ͤ͌̓ ̹̫i̜̼̠̳̲̬̳͊̇͡s̄ͯ͏̞̗̼̩̕ ̵̮̯̌̋g̶͕̫̹ͦa̛̘͎̲̱͙ͮͤͧ͌̄ͬ̓r̡̻̥͚͈͕̓͗ͪͨ̄̏̀͢g̠̙̙͛̆ͯ̃ͥ̎ ̻͍͔̰̼a̟̯̮̥̬̖͈̣͔̽̎͒ͬͫ̊̇̎m̡̐͟҉̜̙e̸̢͚̣̳͖͔̠̥ͨ̑́͆͜n̑̋͗̏ ̲̬̱̬͢i͎̘͍͕̞̬̇̊̈́̆̈́̏́ş̴͖̘̜̱̮̑ͬ̓͐̀̑͘p͔̩̣͚͐̈̓̕e̸̜̲̣͌ͪ ͈̦̼̣̹̱n͚̥̬̦͐ͩ̿̅ͫ̓͆ͥ͟i̧͎̲͇̥̫̫̖̤̜̔͊͂̀͟s͕͇͈̤ͧ̏ͨ̓ͤ̏̓̐͡ ̣͇͔ ̸̢̣͇̬̪̗̝̬̈́̊̅̇̒ͩ̓͢ͅm̨̫̖̭̠͖̺̍̂͠e̡͚̟͓͍͚̐͆̒̍͗͘n̐̆ͦͩ́͗̈ ͓̙ĭ̞͉̜͇͍͇͙̓ͪ͑ͪs̪͇̠͉̮͌̾ͧ̂͋̇͂ ̝̯̝̱̏͑ͧͯg̨̩̟̖̮̥͎̟̝̪ͦ̈͋ͥ͋̔̀̚â͉̻̦͎͍̓͒̊͛ȑ̡̽̋̎͏̲͙̮̯̲ ̮g͋ͥͪ̂̊̍͆͏̣̘a͓͎̟̺̯̱̼͕̽͑̎͋̏̇ͤ͛mͨ̑ͨͬͬ̎͑̍͏̷͍̠͍͔͚ͅeͯ͛̎ ̡̧̭̣̤̙͙ͦn̗̖̜̺̗̭̑͐̀̄̎͗ͣ̇ĩ̢̠͎̭̰̗̹̹͟s̢̛̳͓̜͍͚̙̞̓͊ͯͫ͛̄ p̝̽͗̈ͭ̈̀̔̑̌ͅĕ̶̛͍͎͒̀ͯ̀̉ͣ̕n̫̦͓̪̦̥͔̤͌͐ͬ͐ͨ͋͢͠i͙ͫ͒̀s͒ͫ ̟̞̟̖̊́͜ ̡͚̬̪̱̪̺̪͒͊̉͊ͥ́m̛̽ͣͦ̑ͨ̋ͩ҉̼̯e̵̺̓ͭ͑͆̾ͫ͊͡n̨̲̟̣ͩ́͑̃͢ǐ̔ ̧͔̘̗̭͕̬̟͈ͣ̎ͦ̚ś̠̟̝͙̐̑̑̚̚̕ ̘͉̗̘́͑̌̍ͤ̌̚͜͠ġ̗̟͕͖̬͇ͫ̊̅ͫ̔͌ͥ͑a̬̹̻̱̣̞̫͌͒͂ͦͅr̓̃̒ͣ̍̉҉ ̖̰̬̳̱̣g̷͆҉̗a̻̩̗̝͆̄̿ͧ̏̐̕͘m͈̣̖͎͇̭̝̐̇̓ͮ͒ê̵̯̟̽ͯͫ̍ͅn̒̃ ̴͓̬͉̜̖ͦ͜i̡̫̩͗̇͘s̵̨͍̩̎͋̎͌͠p̛̦̙̥̪̓ͤ͋e̦̮͖̮̜͗̌̑͌n̄̌ͪͣ̍ ̜̱̊́i̶̬͖̹̺̪̹͙̜ͣͫͤͭ̿ͩ̕͝s̴̙͇̞͍̥̺͎̞̟͑ͣ̆ͯ͂̚͢͟ ͖̹̞͉̅͊̽̽̍͐̈̚͘m̯̻̩̻̠͔̗̟̦̈ͨ͊̃̂̓͒ͪé͕̫̅n̷͔̊ͦ̎̒̎̇̿̕i̒̽ ͚̫̗͇͐̋̓ͩ̇͆ş̻̻̇͆ ͚͎̺͖ͬͧ̾̈́ͨ̾ͣ͟͟͡g̨͙̲͌ͦ̋̈́ḁ̖̟͔̬̜̠ͩ̆͛͆̃̂̽ͫ̚r̛̝̺͕͔͌̌g̾̿ ̶̸̲͈̼̺̯̬͍̼̮̋̑ͤą͕̯͚͛ͫ̊̔̊́ͪ̎m͙͔̳̣̗̠̱̭͆̏ͤͯ͛͡e͊̀ͫ̇̐̑̓ ̷̠̤̯ņ̸̱̳͉͙͉̱͉́ͪ̎ͩ͌i̯̦̬̤̪̺̔̑ͨs͉̝͎̟͕ͭ̽̀̾̿̿ͯͫ
̵̵̨͖͎̤͈̉̋͂͊̎̃̾̓ͅp̯̯͕͈̓̄͌ͦ̚ę̳̂ͣ̉̇̅̄͆ń̨̯͔̜̻̲̃ͦ̏̈̓ͯ ị͍̖̭ͬͪͪ̆̃͘͟s̷̷̮͖̦͚̮ͪ̂̿ ͔ͤ̑͊ͮ̑͑̍͡͠m̜̟͕̻͙͓̹͇̓̔͆ͤ̽e̵̘̖̣ͦ̋ͨ͌̒͜n̷̗̰̓̈́̈ͯ̓̃̇̽̊͢͝ ͕̞͍̰̻ǐ̡̩͓͇͈̯͠ͅs̸͔̲͈̣͍͎̼̎̕͠ ̜̜͗ͩ͒̚̚͘g̝̥̹͇̟͉ͣͨ͌̽ͨ̍͗̎́͠ͅâ̰͉̜͍ͫ̑ͩ̓̚ͅr̀ͩ̅҉͔̤̠̳͍͍g ͍͈̝̫̬̏͛̈͘ȃ̸̺ͨͣ̚m̵̳̣̥͉͉͌̃̾͌̎̈́ẽ̵̴͎͕͋̎̃̀ͩn̡̲̬͎͈ͯ͂̀͆ ̝į̷̻̜̮̫̤̘̆̍ͪͫ̚͢s̶̞͈̫͙̺͆̇p̼̥͌̚͠ḙ̳̰̲̖̥̍ͧ͋ͅn͈ͫ͊͑ͭ̍ͩ ̦̮̬i̴̖̩̾ͧ̓̀s̜͖͍͓̪̥̪̬ͥͭͮ̑͛̋̔͑͡ͅ ̝̥̤̱̖͐ͨ͡m̷͔̹̬̖͔̦͕ͣ̄ͦ̍ͭ̆̃̚ȩ̛̺͔̞͉̱̦̖͂̅̃ͫ̏̈́ņ͓̪̹ͫ̆͟ ͍͓̩͇ͅî͇̻͍̭̰̱̻̬̃ͩͣͭ̅̇̇̕s͚̲ͯ̍ͤͨ ̸͕̬̠̠̦̩͈̗ͧ͊g̤̝̳̞͋͜ͅa̾͑ͭ͟҉͉ŗ͚̲̝̙̓̈ͥ͋ͩg̶͖͖̼̹̻̰̥ͤͣͯ͊ ̖ą̼̘̤̭̝͚̖̙ͯ͂ͨͣ̽ͥ̄͆m̯̺͙͒̔́͠͡e̩̗͕͔̞̳̟͍ͧ́̀̋n̵̳͚ͮ͋̑͑ͣ ̝͚̜̜̺̦̺î̸̴̯̙͉̦͈̬͉̃s̙̖̭͛͛́͘
̣̱̲̘̠̓ͣ̚
̇̽͛̀ͪ҉̤͉p̛̫̭̱̲̺̽ͮ̓͋͑́͝ę̞ͩͮ͊̈́͑̽͛ͮͦ͠͞n̤̖̦̊̀ï̷̔̏ͯ͢͟ ̻̦s͇͚ͧͮͦ ̡͇̯͓͚̜̤̆͐̾ͩ͡m̡̟̱̲̤̫̼̽̍̉ͣ͘ẹ̱̝͑̎n̪̰͖̻͍͎̗̆ͨ͂̋ͅiͣ̅̈͒ͨ ̵͖̙͓̣̏s̶̶̴̲̤̰̻͎͒̆̈͊̋̿̊̚ ͙͂̌̑̋̈́͂͆g̊̿̉͏̫͙͚̰̙̜̟̭́a̹͚̟̝͎̓ŗ̠̤͇̮͒͞g̷̘̯̰͚̠̒͊̋ͅâ ̸͓͕̼̞̞̫͂͂̀m͇͒ͫ̐̓́̈́͋̈ȅ̷͎͉̤̞ͣ̆̎ͧ̿̌̔ͪ̕n̷̼͚̽̈́̏͆̊ͯͨ͘͠i ̹̖̝̩̭͉̝̥̄̋̈́͆ͤͥs̴̠̫͈̲̩͎̺̒̐́͜
̢̺̿̑ͯ͐͗͐ͬ͜ͅp̲͇͉͇̩̥̞̅̐̑̆̚̚e̴̷̛̮̦͖̳̯͙̺̊̐ͩn͂ͤͫ͊̕҉̸̲͍̖ ̟̠̯͇̱ị̳͙͗̒͊́s̗̥̲͔͈͇̗̰̗̽͗̉̉̍͠ ̸̢̄́ͤ̓̌̊ͣ̚͏̭m̷̟̫̥͇͓̦̠̅̒̈́͛̃̕e̮̞̙̖̋ͥ̌̒̅ͬ̉́ń̾ͧ̑̊̉̽ͤ̾ ͏̹̮̪̦͕ĭ̬͕̼̉ͧ͑ͨ̄̾͆̚̕s̴̨ͫ̄̎͒̅̂ͬ̈͏̝͔ ͋̇̎̂̍̑̚͢҉̳͚͎̘̮g̠̪̘͕̱̩͚ͧ̌́ͅa̸̹͚̳̥͍̫ͭͦ̐ͨ͌̚͜r̷ͭ̂͋́͗̇͟ ̶͎̟͔g̢̗͓̤ͪͨͩͥa͖̤̳͓̭̜̟̓̿̒ͤͭͮ̑m̢͉̝̫̯̟̞̞̃̽͆̈̓̕͡e̽ͭ̄̀̕ ̲̘͕̲͖̮̤͝n̙͚͉̻͚͛͒̕͝ḭ̸̡͇͓̺͉̬ͤͧ͋̏͂͑̓ͧ͌s̺͔̙̏̂̾̋ͮͥ̋ͭ͂͞ ̲̖̮͇̳ ふたばちゃんは、
̸̱͚̫̻͛ͬ͆͛͑̿͞p̯ͧ̽ͯ͌̄ͨ̕e̶̛̩̜̥ͮ̆n̮̠̪̖͉͉̭̩̅̌̐̽î͎̖͗ͫ̉͡ ̪̲š̭͇ͯͮͦ̂͆ ̲̳ͮ͆̉̑̈m̲̦̼͖̳̥͍ͭ́̉ͭ́̕e̗͇ͬn̢̰̻͎͔̙̖̋͑͟ͅi̛̼͉ͫ̀̆̐ͫͮ̒͜s ̹̥͍͍͕̮̏͝ ̷̺̬̼̟̿ͧg͎̹͚̝͍͋̊̑͝ä̤̝̭̣͓̗̣̠́̉͆͑̕͜r̙̾̔̇ͪ̓̂͒́̚͜g̈ͥͩ͛̔ ̞̟̖̦̲̳̬̤̗͞a͔̟̥͖̳̰̥̬͊̌ͤͤ͐̾̋͑̚͟m̹̤͇̫̦̃̂̇͊ͬ͟ę̨̢̈́͌̉ͭ̇ ͙͓͍̠̹̯̖n̬̲͕̠̟̹͈̖̉ͪ͐̒̄̓̿̀ͅi̶̞̝̭͕͆̆̐ͅs͋̄ͥ̽ͪ̋͊̉͊͜ ͕͖́͜






ей анунака, top that bitch!

Pa3yMeH
06-17-2011, 19:44
^ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ANNUNAK, постнеш ли снимка, почвам да ти вярвам и ще ти направя храм от карти за игра (както се правят замъци, каритеи ги подпираш една на друга ;Д) !

Rebirthing
06-17-2011, 19:58
Анунак, правиш се, че ни разкриваш нещо супер секретно, а всъщност се оказва общодостъпно !? Схващаш ли ?

Заучил некви конспиративни теории от нета и дай да се прави на извънземно по форумите...ЕБАСИ !

ANNUNAK
06-17-2011, 21:51
А сайта Wikileaks,предлагащ тонове свръхсекретни документи ,достъпни за всеки ?
Значи тези документи не са верни и секретни,защото са общодостъпни в интернет ?
Имаш "невероятна" логика,опитваща се отчаяно да отклони зададеният ми към теб въпрос !
НАПИШИ НЕЩО НА АНУНАКСКИ ЕЗИК !
БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ НА ДРЕВЕН,ИЛИ СЕГАШЕН .
НАПИШИ НЕЩО !
А,ДА,ВИЖ В ИНТЕРНЕТ-НАЛИ ТАМ ИМА ВСИЧКО!
И Е ОБЩОДОСТЪПНО !
ЧАКАМ !

loveca777
06-17-2011, 22:24
ANNUNAK
Не ми отговори на въпроса?
Кажи нещо на ануански език ,за да ти повярваме!
И ти си била момиче. :shock: , опс сорри - женско си било.

Искаш ли да правим междугалактически секс ?
Мноо ще е яко с два различни вида .
:D

ZipFail
06-18-2011, 05:42
Анунак, ако попопитам някой модератор да ти провери IP-то, дали няма да излезе, че пишеш от Пазарджик примерно, а ?

RageAgainstTheMachine
06-18-2011, 05:52
Виждал съм ги , но не съществуват :o

gandalfepi4
06-18-2011, 07:37
Анунак, ако попопитам някой модератор да ти провери IP-то, дали няма да излезе, че пишеш от Пазарджик примерно, а ?

вече опитах, не предоставят такава информация. а и той самият не оставя някакви линкове или файлове свързани с компютъра му :(

ANNUNAK
06-18-2011, 08:52
ЩЕ МИ НАПИШЕ ЛИ НЯКОЙ НЕЩО НА АНУНАКСКИ,ИЛИ ОЩЕ ЩЕ ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ?

ИЛИ НЕЩО ПО-ПРОСТО-НАПИШЕТЕ НЕЩО НА РЕПТИЛОИДНИЯТ ЕЗИК AAhhoohIIe !

gandalfepi4
06-18-2011, 09:07
ЩЕ МИ НАПИШЕ ЛИ НЯКОЙ НЕЩО НА АНУНАКСКИ,ИЛИ ОЩЕ ЩЕ ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ?

ИЛИ НЕЩО ПО-ПРОСТО-НАПИШЕТЕ НЕЩО НА РЕПТИЛОИДНИЯТ ЕЗИК AAhhoohIIe !













http://www.teenproblem.net/forum http://www.teenproblem.net/forum ▲
▲http://www.teenproblem.net/forum ▲ Ť̷̢̬͍̈̂ͯ̐̈́̏̃͡ö̶̸̩̤́̍̾̈́ͯͩ͒̆̏͞ ̻͇̮̘̳̻͑̽̍̒̽ͣ͌͑͐͢i̧̧̒̿̋̇ͩ́҉̩̫̘̘ņ͋̿́̈́ͦ͏̱͟v̡̼̞͙͖͑ͯ̍͝ ̱̭o̬̖̠ͩͣ͝͠k̲̙̪̱̠̜͑͐ͨ͐͆e̟͖͚̠̜̟͒ͭ̓ ̢̮ͬ̅͋͆ͥͪṯ̸̲͍͙͆ͅh̷͉̫̟͈ͩ͑̄ͯ̓̾̽̎͞e̛̓̽̈͗̈́͛ͭ҉̢̬̝̰̖ ̱̞ ͋̉͌͗̅̒̌͏̦͚͕̺̺̜h̶̠̤̐̏ͦ̈̅͂͛̓í̶̡͈͙̗͖̹͕͇̻ͯͥ͑ͯ̿̂ͅv͊͊͐̔ ̽҉͔̯̯̖͜e̵̷̡̮͙͔ͩ͗̉̓-̡̩̬̔͋͒͐ͅm̮͎̣͙͙̾ͦ͝í͇̺͍̦̆̉̾̈͋n̹̠͎̜̲̩̘̋͛̂ͥ̀d́̿͛̓ͤ̌̐̚ ̧̛̹͖̞̭̖̙̤̚͢ͅ ̵̢̯̦̝͚͍̥̞̓͒̋͗̅r͚̩̉̂e͙̖͖͖ͬͥ̀ͨ̒̀͢p̧̧̰̥͇̗͎͆ͨ͌̽ͯ̆r̅̃͋ͪ ̢̛̩̯̥̍͐ͯ͂͠ẹ̪̻̅ͨ͛́̈ͣ͐̕s̵̼̠̗̝̟̿̈́̿͐e̜̩͕͑n͓̲̐̈́̄̓ͣ̒̿͟͞ ͖̖ͅt̡͈̘̬̞̱͎̭͇̘͊̎ͩi̙̦̗͉͊̅̀ńͦ̋ͧͪ̀ͩ͏̢̳͕̲͙̮̫̰͘ͅg͂̒ͦͦ͌ ͚̤̼̣͝ͅ ̷̝̾̊̀͢c̵̴̣͙̫ͪͤ͌ͩ͗̿̽ͦh̴̨͕͓̫͉͔̞͖͐̅̅̾ͯa̦̎͊ͨ̎̏̃o͓̠ͦ̽ͦ͞ ̥̥͓͎s̢̛͔̲̟̔ͤ̀͊͒ͯ͠.̤̫̖̲̣̬̭̎̽͗̿́̓͞͡
͎̯͙̮̼̹̲͍͆͗̅̚͞ͅI̛̝̳̭͓̭͔̳̿̚̕͟ͅn̴̷̠̟͖̗̹ͧ͆̇͘ͅv̢̓̄͌̈́̑̉ͤ ̧̱͎̜ǫ̘͚̰͑͘͡k̛ͬ̆̀̋̐͏̳̝̟i̙̗̳̓͗̒͂̒̽̾n̷̯͉̜̳ͮ͜g̓́͌̏ͥ̎̈́ ͈͈̩͝ ͫ̋͋҉̯̜t̠ͣ͒ͬ̿ͮ̎͌́̉h̨͈̹̥͓̃ͣ̀͂̄̐ͨ̀é̥͇̞̥͒̆͛̌͌̐͊̌́ ̘ ͓̪͓̣͖ͬ̌͒͗ͦf̥̞̝̰̪͆̈́̌͢͝ȩ̱͍͇̮̣̀̒̃ͬ̀̂͐ͤ͞͡ē͈̺̪̣̥̍ͯ̋ͯ͞ ̗l̷͂ͪ̒ͤ͌͏͚̪̹͙̮͕ḯ͇̯̲̣͔̫̳ͮn̡̞̰̦ͬ̌ͮ͂̈́ͣ͒͌̈͟g̨̖̅̂͐́̍͌͡ ̹̻̳ ̶̸̬̯͔͚̹̼͔ͫ͂̾͐͌̿o̵̵̳̦̥̫̳̓̈́̍ͥ́f̵̈̌ͩ̍͛̚҉̷͚͕̱͓̯̖̩̻ ͈ ̡̜̺̬͎̓̓ͭ͘c̛̖̻ͨ̿̍ͣͫͦ́̒h̺͉̯̫͉̳͓̉̈́̃̓̀͘a̴̿͑ͯ̎҉͇̰̳̥͚ō̇ ̢̱̻̝̣̮͉̠͠s̗ͧ̽̔͆͞.̶͎͇̼̯̍̌͠͠
̛͍͇̲͎̙̞͉̮͖ͮ̓̿̾ͦͤͯͪ̚W̑ͭͦͬ̓͘͟҉͕̤̳͈i̵͕̝̘͑̀ͬ͋͗̎̋ͥ͡t́̀̋ ̵͔͓̿̄ḩ̶̈͏̻̥̥̗ ̴͎̤̂ͨ͗ͫò̮̦ͣͦu̶̫̟̲̣̘̪͑́͋̓ͫ̈̚t̷̨͍͍ͤͥ̒ ̹̩̹͉̰͙̲̭͈ͤ̉͒͞o̧̩̱̞̦̮̦͇̙̝ͦ͂̂̑͟r̰̖̞̪̪̣̣̉͑̍͢ͅdͯͫ̍͒ͮ̊̚ ̛̪̫̭̯͚̗̞̭̿́e̛̩̳̲̠̣͚̭̱͆͘ͅr͌ͦͦͭͫ̎̎̋̿҉̮͈̦̦̀̕.̸ͭ̔ͣͦͪ͜͟ ̞̗͉͚
̨̬̬̬̝̦͚̗ͨ̂ͨͮͨ̚͝T̺͖̭̗̏ͯ͆͠h̪̉ͨͣ̆ͧ̈͘͞e͕̭͈̪̼̥͇̮̣̋͒ ͓̮̞̻̣̬͍̭̈͗ͩͬŅ̇͂͑̇̑̽̽͂͏̣̗͝e̠͍̜̜͚͊ͩz̝͖̉̉́ͧ͘͡p̈́̿̌̏̄͒ ̵̯̭̤͖̪̘̪͚͛͞ȩ̛̣̜͔̼̻̻̯ͨͥ͝ͅr̞̘̘͖̘̭̯͎͍͑͡d̗͈̜̐̅͂͋̇̑͆̚̚ ̳͍i̸̢̜̞̞͓͖̤ͯ͆͐͑͛̀á̶̡͕̲̮̪̬͍n̵̤̱̩͙̟̠̈́̓̔͒́ ̵̳̲̗̖̳̈́ͩ̈ͅh̢̢͈̫̝̳̓̃ḯ̸̛͙͙̙͍̞̥̦͓ͣ͋̾͒͊ṿ̭̗̰ͨ͛̐̉e̋̍̀̒ ͎͇͈̀͞-̯̺̝͕͎͙̩̈͂͋͌͢mͨ̂ͪͣ̉҉̮͖͈̺i̬̠͓̣̰̹̍̇ṋ̷̡͍̟̪̔̄͘d̪̯͔̃̈̆̕ ̺͈̙ ̻̤̖̳̒͂͋͗͌̽̎o̒͛͋ͬ҉͈̻̝̱̪̪̤͔̺f͑ͫ̅ͣ́̓ͥ́̚͏̲̥̮̲̠ͅ ͔̦̹̻̮͗͋̈̒̽ͬͯͪc̢̠̣̹̣̑h̫̹̗̦̼͗̈̾a̷͇͊̄̂̄̈ͯ̂͢͡o̜̩̥̪͋̐sͮ ̔͆́͛̅̑̽҉̣͓̖̭̭͍̜͉̳̀.̳͖̼̻͚͇̖ͥ̎̽̐͗̇͆ ̡̨̹̪̳̫̘ͮ̽̉̎Ź̗̼̳ͣ̀ͦ̓̓́a̛̹̳ͫ͒ͮ̓̆̉̄͘l̗͚̦̹̱͕̪̔ͪͫ͐g̓͊́ ͕͚o̠̥̪̩̗̥̲̞ͫ̈́͂̈́͆̓̊ͫ.̦̪̱͍̮̝̰͂̒̽͜ ̨̜͖̟̍̅̕͞
̱̭͕͚͕̎̽̀H̺͙̖̖̪̙̱͊ͫ͗ͣ͢ȅ̸̷̡͇̇͒ͥͫͨͤ ̜͈̮ͣͫͣ̃͑ŵ͖̟̥͈͓̞̮̀h͖͚̞̙͓̠̹̔͛̀̚ǫ̭̖̮͓̘͕̅͆ͬ̊̆ͥ̿̕ ̸̅҉̘̹͖̤̱̻Ẇ̴̢̥̩͔̈́ä͎͇̝ͬͯͭ͜͝i̠͙̹̤͍̣͗̎̿͑͑̐ͣ͌ͦͅtͮ͋͗͗̚ ̶̤̯͇͉͎s̮͐̾ ͫ͞ͅB̼̹͙͍̥̈͂̀͟e̟͍ͮͥ̈́ͩ͡h̴̡̥̥ͨ͋͑͒͊ͮ̚i̪͍̩̩̪̿̅̂ͥ͋́̃͐n͗͆ ̺̼̔͐ͮ̀͋d͉͙̩͕ͮͣ́ ̶̧̦̥͈͊̆ͩT̬̘̪̦̲ͧ̋ͭ̂ͬ͊̑͟h̡̬̟̓͆e̸̻̒ͤͫ͗̃͡ ̨̘͖̮̝̯̬ͭ̽ͨ͊̆̓͊̚W̥̖̮̓̎̂̍̾ͭã̜̦ͫ͘͘͞l̵̻̮͓͕ͯ̈͜l͗̽̄ͤͭ̏̚ ͈̃.̵̼̤̥̱̯̲̅̒͆̀͆ͬ̾͊ͅ
̍̉҉̗̯̱̪ͅŽ̨̘̠͕̰̖͔̭͎̂́ͤͤA̺͍̼͕̼͉̤̽̀̿̓̔͗ͥL̾ͫ͋̊ͮ̑ͥ̑̚҉͟ ̸̝̘̪̞G̗̻̤͇̺̞͇̻͆̋̾̑O̴̞͉̙̹̪͓͋ͬ̃̋͛!̠̣̗͇͍̱̰͌͆̒͂̊̌ͅ ҉

҉

҉ ҉


ⓟⓔⓝⓘⓢ ⓜⓔⓝⓘⓢ ⓖⓐⓡⓖⓐⓜⓔⓝⓘⓢ

sıuǝd sıuǝɯ sıuǝɯɐƃɹɐƃ






   





p̖̌͋͝ȩ̷͖̯̗̪̄̑̀̐̓̑͒ͫͦ͟ň̸̜̞̣͓̤̣̤̠̮i̥͎̗͍̱͍ͪ̍͊̒̓͡s͆̚ ̘̮̣̳͔̜̈́̔ͨ͗̚ ̬̬̯͒͗̒̀̆ͪ̇̓m̮͓̹̙͕̪͚̔̊̒̃ͅe̶̻̣̠͓̪͚̗̭̠͛̉͌̀͞ṇ̙̈̇͆ͤ̿͗̆ ̯i̙̘͚͗ͦ́̊͛̀̓͌̑́s̟͇͇͙̪̅ͮ͑̔̍̏ͦͨ ͔͔͍ͯ̆̒̀g̶̀̀͂̂҉̵͍̺͖̯̞̹̠̼̖à̫̭̼̦̂̍ͮ̓̚ṟ̹͕̦̱̒͛̋̄ͦ͟g̈́̅ ͚̖̮͗ͭ͐ͅa̷̷͚̞̥͙̩̫̞͛̊̓͂̃͑m̴̙̝̔ͧͭ̈́̚͘e̷̙̥͓̟ͨ͑̏̓̉ͣ̏̒͘̕ ̻̩͇̬n̻͖̞̩̼̟͖̺̹͑ͣ͆̋ͧ͛̿̚͞į̛̮̮̥͙͉̲ͥ͛ͥ̂̇̽͆s̖͖̈́ͨ́ͩͭͦ̀ͅ ͕̹̝̲̳͍ ͖͍̼̼ͫ͛̎̃ ̙̲̫̟̬̱̳̥ͣͪ̋̅͡ ̖̬̭̬̦̟̟̔ͅ ̱͉͎̝̗̞̣̐̃͋͆̈́̓͢ ̡̽̑́͑͏̣̼̘̹͇̲̼̠ ̛̘̙̝͎̓ͦ ͛̿̊ͦ̽̅ͭ̾̇͜҉̷̩͍̠̯ ̼̬̼̣̥̼ͥ̋́̕ ̢̹́̓͐ͫͅ ͙͓̲̩͔̤̙̏ͮ̈̌͂ͣ͠ ̢̐̋̒̅͗͊̓̂̌҉̪̘̣̣̬̤̜̗̖̕ ̨̛͇͊ͪ͋̔͜ ̑ͪ̂̎̈́̍͑͏̛͉͈̝ ̼̹͉̒͂͜ ̸̝͕̰̱ͮͯ̿̈́͟ ̧̧̛̭̻̖̩͈̞͓͌ ̵̝͔͇̞̦͋̈ͨ͡ ̧͍͎̲͚ͩ̎͝ ̢̝̣̟͈̜̗͑̍͐̉͞ ̧̧̜͚̺͈͕̣͐ͯ̋ͭ ̵̩͖̹͇͉̀̓ͥ͜ͅ ͉̘̹͙̌̎̈̍̊ͪ͆ ̶̴̨̳͙̝̼̰̃̄͛̚ͅ ̡̋̃̌͏̧̜̭̱̩̯ ̴̘̺͇̻̂͋̎ͩ́ͣ̌̿̀̀â̖̭͒̆́͢
̧͚̙ͤ̃̽ͤ
̵̄̏̒̋͆͆͗ͯͭ͏̤̼p̛̭̠̙͉̪̀ͩͣͤͅe̢̙͕̦͇̐̑͋ṉ̡̢̲̪̝̙̉̏ͪ̆ͬ̈̓̚ ̼̬̱̠i̵̛̝͓̮͕͋̽̐̍̽̉̉͠ͅs̨ͨ̏̅҉͍̪͔̺ ̠͙̭̼̼̻̌̒m̤͇̤̤͎ͦ̉ͪ͞ḛ͔̺͋ͭ̏̏̒̅ͨͣ͝n͕̝̹̦̰ͨ͂ͨ̔́̕i̴̜͓̓͆̕ ̠̺̱sͣ͆͊̎҉͈͎ͅ ̨̊̐̏͂̍̎ͤ̃͑҉̹̜̳̰̟g̶̪̲̲̩̣͎̘͉̩ͥ͊͊̔ȧ̓ͬ͏̶͖̱̜r̡̊͂̈̈́ͫ̌̆ͧ ̤̙̫g͓͙̪̦̹̩̀̿͡a̴̢͚̖͔͇̿̽̊̆ͬ̐͑ͅm̶͖̲͓͍̬̰̣̝̈́̑ͫͤ̽̉̒͘é̂ͣ ͓͖̩̭̱̔ͧͅn̨̓̊̋̍͛̚͏̡̘̜i͇̭̟̖̟͚͋̄̅̋̀̚͞͡s̶̱͓͕͓̦ͮ͊ͩ̿ ̰̖̮͎ ͛̔́̃̄͗҉̨̣͔͕̟̟͈̩̥̯ ̡͉͈͎̖̘̯̖̈́̅ͪ ̹͈͓̮̞͍̺͇͕ͨ̋̌ͥ͘ ̠̙́́ ̻ͧ̽̆̕ ̶̱̠̙̤͎̞ͫ̎ͯ̆̒̿ͮͦ ̡͓̖̱͎͍̞̗̞̉̅̅ ̷̷͑̿̂ͣ́̈̌ͬ̐͏̲̺̝̫̟̳̣̖ ̷̴̠͖͉̻͍̻ͤ̄̎̈ͭ͞ ͚̰̆̀͗ͥ͒̏ ̵͍̪̮̍̃ͤ͠ ̴̭͖͎̮̻ͭ̏̇̄̈̎͌ ͎̖̤̗̻̀ͦ̇ͧ̕͠ ̸͙̟ͬͦ̍͘ ̛̥̠͂ͤ̇̏ͫ͞ ̛̳̟͖̇͑͡ ̛͔͕̟́͘ ̪̤̠̝̀ͦ̒ͦͧ̄͒͌͝͞ ̶̬̳͉͕̦̮ͮͥ̀̒́ͅ ̸̸̵̩͙̘̩̝̹̩͆̾ͭ͊̍͂ ̸̝̜͔̭̳̫̝̾͆ͫͨ̈́ͯ̆ͣ͜͝ ̵̛̟̳̺̻ͦ̀̐͆ͤ ̷̧̛͈̠̭̙̱̽̊̈́̍̒ ̶͓̺̠̰͗͠͡ ͔̥̘̣͉̗͉̈́ͤ̾͐̓̀̏ͩ̃͢͜ ̨̣̩̘̤͚̐͗̈ͩ̆̅ͫͧ̚͘ ̯͔͆ͪ̏̐ͭ ̛̖̦̟̰̟̘ͪ͂ͥ̀̕͡ ͓͑̎̇̽̿̿͠ ̢̮̮͓͑ͩ̓͛̅͌̂́̚͜ ̙̭̉ͬ̽ͥ̔ͬ͒͋̔̀͝͠ ̶͂̇̀ͮͯ̚͏̦̗͕̫ ͨ͊͏̘̠̭̙̫̦͕̮̝ ̓ͯ̓̓͏̺̼͍̺͈̱̦͚̠͡ ̸̹̜̠̽͗͌̓̎͌̔̐͢͝ ̾̈̋̅̈ͩ̚҉̟̜͇ ͭ̈́͋ͤ̓̋͏̥͕͝ ̥̜̤̙͈̥̲̼̽ͪͧ̀ ̯ͮͨ̃̅̑͟ ̦͉̤̥̿̅ͮ̉ͨ̈̀̏̀ͅͅ ̵̥̺̭͋ͯ̉̅ͦ͠p̰͇̪̲̦̞̹̌͗̏̉̓ͬ͂ͣè̩̍͗͑̌ń̘͇͔̻̰̰̌ͥͨ̇̑̚͝ì ̷͖̤͕͂ͯ͘͢ͅş̭̟̙̫̒̄̆́́́ ͂ͥ̊͏̢̯̯͎͈̖̗̫͝m͇̖̬͎͍̫̣̄̌̏e̵̡̼͔̟͖̱͆͌̌̊͒͐̇̓͂nͤ̎̄̍̆ͧ̑҉ ̷̹̲̱̘͇͎̞͝i̜͔̼̩͈̯͍̟̓̍͊̉ͨ͆̋ͩs̡͈̞̻̹̭̦ͤͦͮͅ ̨̬̺͈ͤ͐̈́̉͐̇̒g̱̪͆ͦ̌̂a̝͆ͬͫͭ͌̽̀r̗̩͊͐͡͞g̰ͥ̏̈ͦ̋ͭ̒͑a͂ͮ͒ͥ̎ ̴̛̜͚̣̻̹̺̱̼̄m͑̾̌͐́̊͗͂҉̧̱̥̣̫̯̘̬̹e̷̴̬̩̙̳̝͈͓ͥ̄̈́ͦ̂n̓̑̂̿ ̟̼̤̳͕̲̜ͭ̒̌͟͡ͅî̧̹̺̗͓͖̯̓͆ͭͯ̊̊́s̴̡̝̜̾ͣ̔͊͜ͅ
̦͉͉̖̈̆̎̈̽͋̍p̤͙̤̠̪͍̖ͯ̓́ͪ̎͌́̕ͅẻ́ͮͦͬͥ҉͙͚̜̙̲̗̯͢nͤ͗͆̑̾ ̨͍̝̫͉͚͝ḯ̵̖̈́ͤ̃ͬ̋ͨ̿ͮs̸̡̯̲͚̼̞̄ͥ̊ͬ͗ ̸̝̰ͤͮ̔ͮm̛̩̬̰̫̝̝̓̌̇͢͡e̴̤̱̙͇̟̝͕̽̋̀n̑̒̀҉̹̼͎̤̪̟͕͟ͅi͂̇ͧ ̅ͥ̋̍͏͏̝̲̥̫̣͔͍s̶̶̱͔̤̣͉ͫ̀͗ ̎͐ͩ̄̋̍҉͏̼͔̞̝̬͓̗g̡̈̄ͣ͆̓͏̦͈̝ͅa̸̸̠̜͓̯̮̩͈̯͂ͯ͐̕r͆̽ͮ͌̉͠͡ ̝͙̬̖g̴̰̓̑ͧ̔ȁ̧̤͙͕m̢͓͔̩͎̠̹̬͓̀ͪ͞ȇ̤̬̘̠̭̳̖̳̆ͧ͢ñ̨̪̹͖̊ i̳̤̙̠̗ͬ̈́ͪ̔ͭ̚͞s͐̚͏̨̛̻̙̭͈̙̟͖
͑ͤ̐ͫ̚҉̣̰̮̙̣̭p̫ͭ̊ͧͧ̉͜͟͢e̢̦̫̫͔̜̮ͬ͋ͭ̊̓n̥̖̏̐̈͆̎̑͝i̔̽̅ͤ ͫ̾͞͏͚̞̫š͉̣͇̦̦͈̭ͭ̑ͮ̓̓́͘ ̴̷̗̟̻͚̞͑͛̿̍ͮ͆͛ͧ͡m̶̼̲̘ͭe̴̢̟̱̪͕͙̤̣ͦ͞n̸̨̡̜̰͎̩̰͖̳̊͌ͤ͌̓ ̹̫i̜̼̠̳̲̬̳͊̇͡s̄ͯ͏̞̗̼̩̕ ̵̮̯̌̋g̶͕̫̹ͦa̛̘͎̲̱͙ͮͤͧ͌̄ͬ̓r̡̻̥͚͈͕̓͗ͪͨ̄̏̀͢g̠̙̙͛̆ͯ̃ͥ̎ ̻͍͔̰̼a̟̯̮̥̬̖͈̣͔̽̎͒ͬͫ̊̇̎m̡̐͟҉̜̙e̸̢͚̣̳͖͔̠̥ͨ̑́͆͜n̑̋͗̏ ̲̬̱̬͢i͎̘͍͕̞̬̇̊̈́̆̈́̏́ş̴͖̘̜̱̮̑ͬ̓͐̀̑͘p͔̩̣͚͐̈̓̕e̸̜̲̣͌ͪ ͈̦̼̣̹̱n͚̥̬̦͐ͩ̿̅ͫ̓͆ͥ͟i̧͎̲͇̥̫̫̖̤̜̔͊͂̀͟s͕͇͈̤ͧ̏ͨ̓ͤ̏̓̐͡ ̣͇͔ ̸̢̣͇̬̪̗̝̬̈́̊̅̇̒ͩ̓͢ͅm̨̫̖̭̠͖̺̍̂͠e̡͚̟͓͍͚̐͆̒̍͗͘n̐̆ͦͩ́͗̈ ͓̙ĭ̞͉̜͇͍͇͙̓ͪ͑ͪs̪͇̠͉̮͌̾ͧ̂͋̇͂ ̝̯̝̱̏͑ͧͯg̨̩̟̖̮̥͎̟̝̪ͦ̈͋ͥ͋̔̀̚â͉̻̦͎͍̓͒̊͛ȑ̡̽̋̎͏̲͙̮̯̲ ̮g͋ͥͪ̂̊̍͆͏̣̘a͓͎̟̺̯̱̼͕̽͑̎͋̏̇ͤ͛mͨ̑ͨͬͬ̎͑̍͏̷͍̠͍͔͚ͅeͯ͛̎ ̡̧̭̣̤̙͙ͦn̗̖̜̺̗̭̑͐̀̄̎͗ͣ̇ĩ̢̠͎̭̰̗̹̹͟s̢̛̳͓̜͍͚̙̞̓͊ͯͫ͛̄ p̝̽͗̈ͭ̈̀̔̑̌ͅĕ̶̛͍͎͒̀ͯ̀̉ͣ̕n̫̦͓̪̦̥͔̤͌͐ͬ͐ͨ͋͢͠i͙ͫ͒̀s͒ͫ ̟̞̟̖̊́͜ ̡͚̬̪̱̪̺̪͒͊̉͊ͥ́m̛̽ͣͦ̑ͨ̋ͩ҉̼̯e̵̺̓ͭ͑͆̾ͫ͊͡n̨̲̟̣ͩ́͑̃͢ǐ̔ ̧͔̘̗̭͕̬̟͈ͣ̎ͦ̚ś̠̟̝͙̐̑̑̚̚̕ ̘͉̗̘́͑̌̍ͤ̌̚͜͠ġ̗̟͕͖̬͇ͫ̊̅ͫ̔͌ͥ͑a̬̹̻̱̣̞̫͌͒͂ͦͅr̓̃̒ͣ̍̉҉ ̖̰̬̳̱̣g̷͆҉̗a̻̩̗̝͆̄̿ͧ̏̐̕͘m͈̣̖͎͇̭̝̐̇̓ͮ͒ê̵̯̟̽ͯͫ̍ͅn̒̃ ̴͓̬͉̜̖ͦ͜i̡̫̩͗̇͘s̵̨͍̩̎͋̎͌͠p̛̦̙̥̪̓ͤ͋e̦̮͖̮̜͗̌̑͌n̄̌ͪͣ̍ ̜̱̊́i̶̬͖̹̺̪̹͙̜ͣͫͤͭ̿ͩ̕͝s̴̙͇̞͍̥̺͎̞̟͑ͣ̆ͯ͂̚͢͟ ͖̹̞͉̅͊̽̽̍͐̈̚͘m̯̻̩̻̠͔̗̟̦̈ͨ͊̃̂̓͒ͪé͕̫̅n̷͔̊ͦ̎̒̎̇̿̕i̒̽ ͚̫̗͇͐̋̓ͩ̇͆ş̻̻̇͆ ͚͎̺͖ͬͧ̾̈́ͨ̾ͣ͟͟͡g̨͙̲͌ͦ̋̈́ḁ̖̟͔̬̜̠ͩ̆͛͆̃̂̽ͫ̚r̛̝̺͕͔͌̌g̾̿ ̶̸̲͈̼̺̯̬͍̼̮̋̑ͤą͕̯͚͛ͫ̊̔̊́ͪ̎m͙͔̳̣̗̠̱̭͆̏ͤͯ͛͡e͊̀ͫ̇̐̑̓ ̷̠̤̯ņ̸̱̳͉͙͉̱͉́ͪ̎ͩ͌i̯̦̬̤̪̺̔̑ͨs͉̝͎̟͕ͭ̽̀̾̿̿ͯͫ
̵̵̨͖͎̤͈̉̋͂͊̎̃̾̓ͅp̯̯͕͈̓̄͌ͦ̚ę̳̂ͣ̉̇̅̄͆ń̨̯͔̜̻̲̃ͦ̏̈̓ͯ ị͍̖̭ͬͪͪ̆̃͘͟s̷̷̮͖̦͚̮ͪ̂̿ ͔ͤ̑͊ͮ̑͑̍͡͠m̜̟͕̻͙͓̹͇̓̔͆ͤ̽e̵̘̖̣ͦ̋ͨ͌̒͜n̷̗̰̓̈́̈ͯ̓̃̇̽̊͢͝ ͕̞͍̰̻ǐ̡̩͓͇͈̯͠ͅs̸͔̲͈̣͍͎̼̎̕͠ ̜̜͗ͩ͒̚̚͘g̝̥̹͇̟͉ͣͨ͌̽ͨ̍͗̎́͠ͅâ̰͉̜͍ͫ̑ͩ̓̚ͅr̀ͩ̅҉͔̤̠̳͍͍g ͍͈̝̫̬̏͛̈͘ȃ̸̺ͨͣ̚m̵̳̣̥͉͉͌̃̾͌̎̈́ẽ̵̴͎͕͋̎̃̀ͩn̡̲̬͎͈ͯ͂̀͆ ̝į̷̻̜̮̫̤̘̆̍ͪͫ̚͢s̶̞͈̫͙̺͆̇p̼̥͌̚͠ḙ̳̰̲̖̥̍ͧ͋ͅn͈ͫ͊͑ͭ̍ͩ ̦̮̬i̴̖̩̾ͧ̓̀s̜͖͍͓̪̥̪̬ͥͭͮ̑͛̋̔͑͡ͅ ̝̥̤̱̖͐ͨ͡m̷͔̹̬̖͔̦͕ͣ̄ͦ̍ͭ̆̃̚ȩ̛̺͔̞͉̱̦̖͂̅̃ͫ̏̈́ņ͓̪̹ͫ̆͟ ͍͓̩͇ͅî͇̻͍̭̰̱̻̬̃ͩͣͭ̅̇̇̕s͚̲ͯ̍ͤͨ ̸͕̬̠̠̦̩͈̗ͧ͊g̤̝̳̞͋͜ͅa̾͑ͭ͟҉͉ŗ͚̲̝̙̓̈ͥ͋ͩg̶͖͖̼̹̻̰̥ͤͣͯ͊ ̖ą̼̘̤̭̝͚̖̙ͯ͂ͨͣ̽ͥ̄͆m̯̺͙͒̔́͠͡e̩̗͕͔̞̳̟͍ͧ́̀̋n̵̳͚ͮ͋̑͑ͣ ̝͚̜̜̺̦̺î̸̴̯̙͉̦͈̬͉̃s̙̖̭͛͛́͘
̣̱̲̘̠̓ͣ̚
̇̽͛̀ͪ҉̤͉p̛̫̭̱̲̺̽ͮ̓͋͑́͝ę̞ͩͮ͊̈́͑̽͛ͮͦ͠͞n̤̖̦̊̀ï̷̔̏ͯ͢͟ ̻̦s͇͚ͧͮͦ ̡͇̯͓͚̜̤̆͐̾ͩ͡m̡̟̱̲̤̫̼̽̍̉ͣ͘ẹ̱̝͑̎n̪̰͖̻͍͎̗̆ͨ͂̋ͅiͣ̅̈͒ͨ ̵͖̙͓̣̏s̶̶̴̲̤̰̻͎͒̆̈͊̋̿̊̚ ͙͂̌̑̋̈́͂͆g̊̿̉͏̫͙͚̰̙̜̟̭́a̹͚̟̝͎̓ŗ̠̤͇̮͒͞g̷̘̯̰͚̠̒͊̋ͅâ ̸͓͕̼̞̞̫͂͂̀m͇͒ͫ̐̓́̈́͋̈ȅ̷͎͉̤̞ͣ̆̎ͧ̿̌̔ͪ̕n̷̼͚̽̈́̏͆̊ͯͨ͘͠i ̹̖̝̩̭͉̝̥̄̋̈́͆ͤͥs̴̠̫͈̲̩͎̺̒̐́͜
̢̺̿̑ͯ͐͗͐ͬ͜ͅp̲͇͉͇̩̥̞̅̐̑̆̚̚e̴̷̛̮̦͖̳̯͙̺̊̐ͩn͂ͤͫ͊̕҉̸̲͍̖ ̟̠̯͇̱ị̳͙͗̒͊́s̗̥̲͔͈͇̗̰̗̽͗̉̉̍͠ ̸̢̄́ͤ̓̌̊ͣ̚͏̭m̷̟̫̥͇͓̦̠̅̒̈́͛̃̕e̮̞̙̖̋ͥ̌̒̅ͬ̉́ń̾ͧ̑̊̉̽ͤ̾ ͏̹̮̪̦͕ĭ̬͕̼̉ͧ͑ͨ̄̾͆̚̕s̴̨ͫ̄̎͒̅̂ͬ̈͏̝͔ ͋̇̎̂̍̑̚͢҉̳͚͎̘̮g̠̪̘͕̱̩͚ͧ̌́ͅa̸̹͚̳̥͍̫ͭͦ̐ͨ͌̚͜r̷ͭ̂͋́͗̇͟ ̶͎̟͔g̢̗͓̤ͪͨͩͥa͖̤̳͓̭̜̟̓̿̒ͤͭͮ̑m̢͉̝̫̯̟̞̞̃̽͆̈̓̕͡e̽ͭ̄̀̕ ̲̘͕̲͖̮̤͝n̙͚͉̻͚͛͒̕͝ḭ̸̡͇͓̺͉̬ͤͧ͋̏͂͑̓ͧ͌s̺͔̙̏̂̾̋ͮͥ̋ͭ͂͞ ̲̖̮͇̳ ふたばちゃんは、
̸̱͚̫̻͛ͬ͆͛͑̿͞p̯ͧ̽ͯ͌̄ͨ̕e̶̛̩̜̥ͮ̆n̮̠̪̖͉͉̭̩̅̌̐̽î͎̖͗ͫ̉͡ ̪̲š̭͇ͯͮͦ̂͆ ̲̳ͮ͆̉̑̈m̲̦̼͖̳̥͍ͭ́̉ͭ́̕e̗͇ͬn̢̰̻͎͔̙̖̋͑͟ͅi̛̼͉ͫ̀̆̐ͫͮ̒͜s ̹̥͍͍͕̮̏͝ ̷̺̬̼̟̿ͧg͎̹͚̝͍͋̊̑͝ä̤̝̭̣͓̗̣̠́̉͆͑̕͜r̙̾̔̇ͪ̓̂͒́̚͜g̈ͥͩ͛̔ ̞̟̖̦̲̳̬̤̗͞a͔̟̥͖̳̰̥̬͊̌ͤͤ͐̾̋͑̚͟m̹̤͇̫̦̃̂̇͊ͬ͟ę̨̢̈́͌̉ͭ̇ ͙͓͍̠̹̯̖n̬̲͕̠̟̹͈̖̉ͪ͐̒̄̓̿̀ͅi̶̞̝̭͕͆̆̐ͅs͋̄ͥ̽ͪ̋͊̉͊͜ ͕͖́͜






ей анунака, top that bitch!















̗͕̩̀ͣ͆̂͐̋
̯͍̀͆ͭͥͥ͋͐͗͟
̵̷̢͈͈̬̇́ͦ̍̑̓ͭ
̵̠̉ͯ́̀̓̿ͨ̑̕ͅ
̼̯̮ͧ̉ͦ̈́͡
̸ͦ̾̃̌ͩ҉̡̯̖͎
͚͎̣̤̜̠ͧ͛ͯ̆̌ͩ
̴̡̦̰͒ͭͧͯ͠
̘͓͈͓̪͚̱͎̈́͗ͭ̓̇
̛̝̻̙͑ͭ̏̉͐ͩ̔ͩ
̡̺͚̹͑̏̏͆͛ͨ̀͠ ?

loveca777
06-18-2011, 11:22
_)_

gandalfepi4
06-18-2011, 11:26
^ това ли се опитваш да направиш?

…………………...„„-~^^~„-„„_
………………„-^*'' : : „'' : : : : *-„
…………..„-* : : :„„--/ : : : : : : : '\
…………./ : : „-* . .| : : : : : : : : '|
……….../ : „-* . . . | : : : : : : : : |
………...\„-* . . . . .| : : : : : : : :'|
……….../ . . . . . . '| : : : : : : : :|
……..../ . . . . . . . .'\ : : : : : : : |
……../ . . . . . . . . . .\ : : : : : : :|
……./ . . . . . . . . . . . '\ : : : : : /
….../ . . . . . . . . . . . . . *-„„„„-*'
….'/ . . . . . . . . . . . . . . '|
…/ . . . . . . . ./ . . . . . . .|
../ . . . . . . . .'/ . . . . . . .'|
./ . . . . . . . . / . . . . . . .'|
'/ . . . . . . . . . . . . . . . .'|
'| . . . . . \ . . . . . . . . . .|
'| . . . . . . \„_^- „ . . . . .'|
'| . . . . . . . . .'\ .\ ./ '/ . |
| .\ . . . . . . . . . \ .'' / . '|
| . . . . . . . . . . / .'/ . . .|
| . . . . . . .| . . / ./ ./ . .|

bazingaaaa
06-18-2011, 11:35
Виждал съм ги , но не съществуват :o

http://vbox7.com/play:54b1bb09

loveca777
06-18-2011, 11:52
:razz: :razz: :razz:
_(_ :lol:

Rebirthing
06-19-2011, 13:14
Не казвам, че щом го има в нета е лъжа. Казвам, че си придаваш огромно значение и едва ли не ни разкриваш нещо супер секретно. Хайде ходи си заври голямото ЕГО в извънземния задник :).

ANNUNAK
06-19-2011, 13:47
НЕ МИ СЕ ОБЯСНЯВАЙ !
КАТО СИ КОМПЕТЕНТНА И НАЧЕТЕНА ОТ СЪРФИРАНЕ В ИНТЕРНЕТ-НАПИШИ НЕЩО НА МОЯТ ЕЗИК !

КОЛКО ОЩЕ ДА ВИ ЧАКАМ ?

loveca777
06-19-2011, 13:54
А аз колко ще те чакам теб в леглото? Одъртях вече...

bazingaaaa
06-19-2011, 16:29
НЕ МИ СЕ ОБЯСНЯВАЙ !
КАТО СИ КОМПЕТЕНТНА И НАЧЕТЕНА ОТ СЪРФИРАНЕ В ИНТЕРНЕТ-НАПИШИ НЕЩО НА МОЯТ ЕЗИК !

КОЛКО ОЩЕ ДА ВИ ЧАКАМ ?



http://prikachi.com/images/522/3464522k.jpg

ANNUNAK
06-19-2011, 17:26
Браво !
Добре ме копираш !
А сега остана само да ни кажеш какво всъщност бях написал !

Ама го напиши на Анунакски-това,което бях написал,а ти копира не е на Анунакски,а на един от древните звездни езици.

loveca777
06-19-2011, 17:51
и В КРАЙНА СМетка какво се оказа?
Ще правим ли деца с ANNUNAK, няма ли да правим...

MakaronUduSHvaCH
06-19-2011, 19:35
Ще правите деца мили мои деца :D .

bazingaaaa
06-20-2011, 09:33
Май беше грешка да храня трола..

ANNUNAK
06-20-2011, 10:39
ГРЕШКА СТЕ ВИЕ !
ЧЕРВЕИ !
ДАДОХМЕ ВИ МАЛКО,А ВИЕ НЕБЛАГОДАРНИ ПРОСТОУСТРОЕНИ ТВАРИ СИ МИСЛИТЕ,ЧЕ ТОВА ЩЕ ВИ ПОМОГНЕ ПРИ ЕВЕНТУАЛНА ВОЙНА СРЕЩУ НАС ?
НАИСТИНА ЛИ СТЕ ТОЛКОВА ГЛУПАВИ ?
НАИСТИНА ЛИ СИ МИСЛИТЕ ,ЖАЛКИ ХЛЕБАРКИ,ЧЕ ВЕЧНО ЩЕ ИМАТЕ ЩАСТИЕТО ДА СТЕ НАШИ РОБИ ?

loveca777
06-20-2011, 11:35
ANNUNAK
И аз мн те обичам :smt007 :smt008

ANNUNAK
06-20-2011, 14:14
Ние не се възпройзвеждаме като вас.
Всъщност ние просто се клонираме.
Във всеки един момент можем да създадем свое копие.
Но те нямат съзнание.
В точният момент му се поставят необходимите технологии и той оживява.Говорим за няколко чипа,които са заредени с даден "софтуер",ако мога да използвам тази дума.Ние определяме всичко в живота на клонинга.Кога да направи дадено действие,какво да се случи в живота му ,кога идва краят на живота му.Всичко е записано предварително в чиповете.Различни записани команди водят винаги до изпълнение на задачите и крайните резултати винаги са едни и същи.

loveca777
06-20-2011, 14:40
Значи ми изневеряваш?
Значи си клонинг?
Значи не ме обичаш, защото не знаеш какво е любов?
И не искаш да пробваме..
:cry: :smt022 :-k :smt089 :smt088

bazingaaaa
06-20-2011, 15:12
Аннунака пише за всичко, а от нищо не разбира...
Толкова е зле, че не ми се коментира...

bazingaaaa
06-20-2011, 19:17
Ние не се възпройзвеждаме като вас.
Всъщност ние просто се клонираме.
Във всеки един момент можем да създадем свое копие.
Но те нямат съзнание.
В точният момент му се поставят необходимите технологии и той оживява.Говорим за няколко чипа,които са заредени с даден "софтуер",ако мога да използвам тази дума.Ние определяме всичко в живота на клонинга.Кога да направи дадено действие,какво да се случи в живота му ,кога идва краят на живота му.Всичко е записано предварително в чиповете.Различни записани команди водят винаги до изпълнение на задачите и крайните резултати винаги са едни и същи.


Така ли се размножавате :

http://vbox7.com/play:e711f70c4e
:D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D

WolfyJkb
06-21-2011, 09:04
Ми тези извънземни побъркаха света -_-

Pa3yMeH
06-22-2011, 04:21
Тоест се размножавате като бактерии ?

bazingaaaa
06-30-2011, 21:35
Тоест се размножавате като бактерии ?

Очевидно :shock: :shock:

bazingaaaa
07-07-2011, 18:56
Аннунак защо не отговори на въпроса? Защо вие много развитата извънземна раса, която е на светлинни години напред от нас, се размножавате като бактерии?

ANNUNAK
07-07-2011, 19:34
Аннунак защо не отговори на въпроса? Защо вие много развитата извънземна раса, която е на светлинни години напред от нас, се размножавате като бактерии?
Не се размножаваме като/от бактерии !
Казах,че нашият Създател и Върховно Божество Абб ни е създал изкуствено от бактерии.Това е било в древни времена.Както писах ,сега сме достатъчно развити,за да се клонираме и създаваме същества със всякаква мисия и способности.

racer551
07-07-2011, 23:49
Искам да питам щом сте толкова велика раса защо се занимаваш с някакви хора ,които постоянно те критикуват и не вярват ,че си истински ? Щом си толкова по напреднал от нас защо просто не си вършиш работата а се опитваш да убедиш хората ,че си извънземен? И защо си написал на местоположение планетата Нибиру ? Щом можеш да ни контролираш с мисъл защо просто не ни втълпиш в главите че си извънземен? И защо изобщо се заминаваш с нас ?

ScarlettS
07-08-2011, 09:19
А защо разкриваш строго секретната информация, за която човечеството толкова време не е знаело, просто така в един тиийнфорум? Другите извънземни и те ли така разказват на ляво и на дясно за расата ви ? :D :lol:

ANNUNAK
07-08-2011, 17:50
А защо разкриваш строго секретната информация, за която човечеството толкова време не е знаело, просто така в един тиийнфорум? Другите извънземни и те ли така разказват на ляво и на дясно за расата ви ? :D :lol:

Искам да питам щом сте толкова велика раса защо се занимаваш с някакви хора ,които постоянно те критикуват и не вярват ,че си истински ? Щом си толкова по напреднал от нас защо просто не си вършиш работата а се опитваш да убедиш хората ,че си извънземен? И защо си написал на местоположение планетата Нибиру ? Щом можеш да ни контролираш с мисъл защо просто не ни втълпиш в главите че си извънземен? И защо изобщо се заминаваш с нас ?
Винаги идва даден момент,за да се разкрие дадена информация.Било то и секретна.
Това е нищожна част от цялата информация.Позволеното малко,дори и да казах малко повече.

И не се опитвам да ви убеждавам да ми вярвате,че съм "извънземен".Аз от самото начало знам,че никой не ми вярва.В природата ви е заложено това,че дори и видите и докоснете нещо да не повярвате.И ние точно това използваме,за нашите цели.Занимаваме се с вашата раса,защото имате подписани договори с нас,които не спазвате и нарушавате.
Ние ви даваме технологии,вашите представители са ни разрешили да ви отвличаме.Ние спазваме договорните отношения,като ви връщаме невредими,но вие нарушавате договорите за природата и животните и ги унищожавате.А природата не е ваша,не е и наша,а на една от свръхрасите,на които тази планета е междинна спирка,но с които също имаме договор и не искаме да имаме конфликти,защото биха ни унищожили с лекота, при положение,че не се спазват договорите с тях,а сега точно това се случва.Мисля,че с годините прекалихме да ви даваме технологии.Ние с тях подписахме договор,че те ни разрешават да ви заселим тук и да ви използваме като роби.С годините напреднахте и дойде време да подпишем с вас договори.Само вашата раса не ги спазва и нагло ги нарушава.От това се създават конфликти между различните раси.Това разбира се няма да продължава вечно,заради вас.

loveca777
07-08-2011, 18:35
Е ако видя и пипна ще повярвам бе момиче . ;)
И то технологиите са само от 50 години на сам....

racer551
07-08-2011, 19:48
живее ли някой на луната ? :-o

ScarlettS
07-08-2011, 21:22
Аха..ясно, значи сега е дошъл моментът да ни информирате, въпреки че вие използвате точно това, че няма да ви повярваме, за вашите цели.. в което няма много смисъл. А във всички държави ли има дежурно извънземно, което да разяснява важната информация на хората от форумите?

bazingaaaa
07-08-2011, 23:32
Не. Ние просто сме "Касметлии". :lol:

TheMightyNadenica
07-09-2011, 00:49
Аннунак...като казваш с годините сте прекалили да ни давате технологии....защо пикът е близкия един век и половина....защо тогава....защо не унищожавате всеки дръзнал да навреди на природата(всички ще са мъртавци де...)...примерно който си хвърли боклука безпричинно - поразявате го!!! Примерно.... и тн...
А коя е другата раса...?
А аз ако искам да се срещна с някой аннунак...как може да стане?

ZipFail
07-09-2011, 01:27
Колко си жалък не е истина :lol:

bazingaaaa
07-09-2011, 13:13
Колко си жалък не е истина :lol:

ANNUNAK
07-09-2011, 13:15
живее ли някой на луната ? :-o
Добър въпрос !

От хиляди години на Луната има същества,които живеят там за постоянно,както и такива като нас,които просто посещават Земята,Луната и т.н.
Дори има ваши самолети стигали до Луната.
Някои от самолетите ви дори
са пригодени за лунната повърхност.
http://store.picbg.net/pubpic/F3/F5/9caf0223026ef3f5.jpg

Луната е обсипана с високи
по няколко км сгради.
Повечето са изградени от
специално стъкло и
изглеждат напълно прозрачни.
Ето вижте тази снимка
на една от сградите.
Вижте кратера до нея
и преценете сами размера на постройката.
http://store.picbg.net/pubpic/85/E1/3a42824484f085e1.gif

Ето още една снимка
на сгради на Луната

http://store.picbg.net/pubpic/DC/93/153f8de5af73dc93.gif

loveca777
07-09-2011, 15:09
Поредното доказателство колко низша раса сте Аннуаците :-P
Дори нямате цифрови апарати, а снимате с някакви черно-бели размазани снимки.. . :Д

TheMightyNadenica
07-09-2011, 22:33
Аннунак...като казваш с годините сте прекалили да ни давате технологии....защо пикът е близкия един век и половина....защо тогава....защо не унищожавате всеки дръзнал да навреди на природата(всички ще са мъртавци де...)...примерно който си хвърли боклука безпричинно - поразявате го!!! Примерно.... и тн...
А коя е другата раса...?
А аз ако искам да се срещна с някой аннунак...как може да стане?

Аннунак...би ли ми отговорил...?

А относно Луната...доколкото знам...като са ходили до там и извънземни са им казали да не стъпват на Луната поне 20 години...иначе тежко....

bazingaaaa
07-09-2011, 23:43
Оф щом се паднали на толкова ниско ниво, че да му вярваме на тоя ... да питам и аз малко..
Аннунак да те питам ...
Юпитер има ли повърхност, т.е има ли твърди земя там?
СЪщо така от къде вие от къде всъщност идвате?
И на последно място на кой интернет доставчик си?

ANNUNAK
07-10-2011, 00:33
Пикът на даването на технологии започна преди около век,защото така вие можете да бъдете най-лесно манипулирани, контролирани и за да вършите нашата работа по-добре.Без да го осъзнавате.Уж ви бяха дадени технологии и знания,които да ви направят живота по-лесен.Да не говоря за екстри,които изпревариха времето ви и ви бяха дадени.
Просто не действаме грубо към робите като в миналото,а елегантно,като към едно интелигентно и сравнително технологично напреднало същество,което дори и вече външно прилича на нас и няма нищо общо с човекоподобните маймуни.Все пак вие сте наши творения и поне ние се отнасяме към вас с известно внимание,за разлика от нашите подраси.

Не можем да спрем всеки,който вреди на природата.Това не е наша,а ваша задача.Ако вие не я решите-ние бързо ще я решим.

Да се срещнеш с Аннунак?
Може би вече си се срещал?
Внедрени са сред вас хората много от нас.Почти не се различават външно от вас.И сме малко по-високи.Малко над 2 метра.
Подрасите ни,както и някои други раси обаче са смъртоносно опасни за хората.При среща с вас биха ви убили веднага,а най-голям късмет за вас ще е ако само ви отвлекат за опити и никога да не ви върнат.

ANNUNAK
07-10-2011, 01:54
Оф щом се паднали на толкова ниско ниво, че да му вярваме на тоя ... да питам и аз малко..
Аннунак да те питам ...
Юпитер има ли повърхност, т.е има ли твърди земя там?
СЪщо така от къде вие от къде всъщност идвате?
И на последно място а кой интернет доставчик си?

ВСИЧКО,КОЕТО СИ МИСЛИШ,ЧЕ ЗНАЕШ Е ЕДНА ИЛЮЗИЯ !

БИЛ ЛИ СИ НА СЛЪНЦЕТО,
ИЗМЕРИ ЛИ САМ,ЧЕ Е НА 150 МЛН КМ ОТ ЗЕМЯТА ? ИЗМЕРИ ЛИ,ЧЕ Е ТОЧНО 330330 ПЪТИ ПО-ГОЛЯМО ОТ ЗЕМЯТА? ИЗМЕРИ ЛИ ТЕМПЕРАТУРАТА МУ,ЧЕ ДА ВИДИШ С ОЧИТЕ СИ И ДА СЕ УВЕРИШ ,ЧЕ Е 6000 ГРАДУСА ?
В ЯДРОТО НА СЛЪНЦЕТО ХОДИ ЛИ ДА МЕРИШ,ЗА ДА СЕ УВЕРИШ,ЧЕ Е ОКОЛО 15МЛН ГРАДУСА ?

ХОДИ ЛИ ДО ЮПИТЕР ДА ПРОВЕРИШ И ВИДИШ,ЧЕ НАИСТИНА Е ОТ ГАЗ ?

ХОДИ ЛИ ДО ЛУНАТА,ЗА ДА СЕ УВЕРИШ,ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДИША БЕЗ СКАФАНДЪР ?
ИЗМЕРИ ЛИ САМ,ЧЕ НАИСТИНА ГРАВИТАЦИЯТА Й Е 1/6 ОТ ЗЕМНАТА ?

ПОСЕТИ ЛИ ВЕЧЕ ВСИЧКИТЕ 400 МИЛИАРДА ЗВЕЗДИ И 50 МИЛИАРДА ПЛАНЕТИ В НАШАТА ГАЛАКТИКА ?
ХОДИ ЛИ ДО ВСЯКА ЕДНА,ЗА ДА СЕ УВЕРИШ,ЧЕ НАИСТИНА СА ТОЛКОВА ?

ВИДЯ ЛИ ВСЕЛЕНАТА-ПОСЕТИ ЛИ ВСИЧКИТЕ Й НАД 100 МИЛИАРДА ГАЛАКТИКИ ?

НАИСТИНА ЛИ СИ МИСЛИШ,ЧЕ ВОДАТА КИПИ САМО ПРИ 100 ГРАДУСА?

НАИСТИНА ЛИ СИ МИСЛИШ,ЧЕ ЗНАЕШ НЕЩО ?

loveca777
07-10-2011, 07:15
8) аз се чудя как не му омръзна да се прави на извънземно Аннунак..
Естествено ,че на луната няма въздух...то си е доказано.
Хората са измислили методи, които е не нужно да ходиш до слънцето може да разкриеш колко му е температурата на повърхността..
Ама това един пубер трудно разбира..
Таа ануаците спортуват ли нещо или стават само високи зубари - или клечки или дебелаци :razz:
И ти Анунак -КАЖИ КАК Е ФАМИЛИЯТА МИ КАТО ЗНАЕШ ВСИЧКО ТЕЛЕПАТИЧНО ?!?

s1d3ways
10-28-2011, 23:14
Аннунак големи грешки правиш :-D


1.Расата на 1 млрд години е човечеството само те са пожелали да бъдат роби в момента.А това че сте ги срещали 3 пъти е взето от Интервю с рептил :razz:

2.Ако ползваш още този форум дай някаква връзка с теб да ти кажа някой неща.


3.Този подвид Алтарианци не ви е никакъв подвид а отделна раса цивилизация от нисшите Аннунаки.

Дошъл си в този форум да заблуждаваш хората колко сте висши , ми ако бяхте толкова висши защо се клонирате.Или прекалено много Старгейт и расата асгарди която се клонираше и накрая се самоунищожи заради недъгави клонинги....Ако сте толкова висши защо навсякъде ви описват като нисши, да не споменавам кака правите секс с другите.

Планетата Земя никога няма да е ваша и тази библия дето сте писали ще бъде забравена , и вашия фалшив бог ще бъде забравен.Защото вие никога няма да имате тая планета.А вашите сгради на луната са на една плюнка :D


Просто правите така че човечеството подпомагано от Алтарински бегълци се обединявам в момента срещу тези които са превърнали човечеството в роби само да им робува.

chrisffo
10-29-2011, 07:31
Няма как да няма Живот извън нашите Представи...

kadishona
10-29-2011, 18:44
1.Откъде дойдохте вие хората на тази планета?

2.Защо мощно развитият и силен Неандерталец
без катаклизми,или болести изчезна изведнъж и незнайно откъде дошлият, сложно
устроен,интелигентен и изпреварил еволюцията ви Кроманьонец го замести?

3.Защо във вашата ДНК от при ~ 3 000 000 000 нуклеотида и 1% функциониращи гени има над 220 извънземни гени,срещани само при вас хората?

Над 220 гена,които никога преди това не се срещат в еволюцията ви.Гени,прескочили вашата еволюция.ДНК кода ви съвпада с 99 % на шимпанзето,но точно тези 223 гена,вкарани във вашето ДНК ви отличават от него и ви доближават до нас.

Вие самите не сте от тази планета,а говорите за извънземни.Тази планета е животинска,както и на видовете,живеещи под земята,но в никакъв случай ваша.Вие сте нисша раса.Бяхте създадени за роби и си останахте такива.
А това,че се мислите за единствените е съвсем нормално за вашият нисш интелект.Както амебите,които,едва ли осъзнават,че вас ви има,че имате самолети,ракети,технологии и интернет.
АХаххахахаха НЯМА ТАКЪВ ФИЛМ!!!! Пич как може да си толкова изкривен, че да говориш за хората в трето лице бе?

А това за гените му викат мутация! Нима маймуната, която има гени, които рибата няма е доведена също от извънземните?



О боже, попрегледах няколко мнения и изведнъж разбрах, че наистина си продължаваш с театрото. Следващия път като се правиш на извънземен не пиши в тийнфоруми, а земи занеси по един джедайски меч на Червения площад. :D


Ние ви даваме технологии,вашите представители са ни разрешили да ви отвличаме.СКЪСАХ СЕ ДА СЕ ХИЛЯ ТУК!

eilhar
10-30-2011, 00:02
Абе има извънземни, някъде там
ИИ не, живота на Земята не е резултат от извънземна намеса (демек екстратерната теория)

TheMightyNadenica
10-30-2011, 13:00
НАИСТИНА ЛИ СИ МИСЛИШ,ЧЕ ВОДАТА КИПИ САМО ПРИ 100 ГРАДУСА?

какво точно имаш в предвид?

Concussion
10-30-2011, 13:13
:lol:

K0rTexXx
11-15-2011, 13:35
1.Нямаме друга форма.Изглежаме си както трябва,но благодарения на това,че мозъците ви са без защитен механизъм правим тези заблуди.На пипане сме точно такива,каквито очаквате да сме.

2.Няма как да видите разликата.Минават се редица специални интеграционни програми,за да не забележите разликата.А и това са клонинги на нас,но с повече ваши гени.Не сме точно ние,а по-скоро усъвършенствани откъм знание хора.

3.На училище няма как да ходим.Но всеки трети преподавател в елитните училища е един от тези наши клонинги.Не само в училищата-в медицината,науката,политик ата,шоубизнеса и т.н.Огромна част от най-известните,умните и успели "хора" са същества,минали успешно интеграционните програми.Те са пращани горе на земята,за да дадат знание на вас,за да се развивате.Пак ви казвам-ВИЕ НЯМАХТЕ ЕВОЛЮЦИЯ.НИЕ ВИ ПОМОГНАХМЕ ДА МИНЕТЕ ДИРЕКТНО В ПО-ГОРНИТЕ НИВА НА РАЗВИТИЕ.АКО НЕ БЯХМЕ ПРЕМАХНАЛИ НЕАНДЕРТАЛЕЦЪТ,ЗА ДА ВИ ДАДЕМ КРОМАНЬОНЕЦЪТ,СЕГА ЩЯХТЕ ДА СТЕ СИ ВСЕ ОЩЕ МАЙМУНИ,БЯГАЩИ ИЗ ПЕЩЕРИТЕ.

4.Расата не е на 1 милион години,а на 1 милиард.ЧЕТЕТЕ ПО-ДОБРЕ.ПИТАТЕ МЕ ЕДНО И СЪЩО.Казах за какво използват тези елементи.Как използват мисълта?Не като вас хората.Мисълта им може всичко.Дори нашата раса не можем да си го представим.Просто се зареждат,както казах,блестят светлинки по главите им и са готови.Това зареждане се прави след като използват тези елементи от въздуха.Не мога да говоря в подробности.Не съм запознат.Казват,че се зареждат от информационният поток от тяхната Вселена и че така общували с тяхната раса.Имам снимки на това,но незнам дали да ги публикувам.

5.Такива мисловни процеси няма как да се отключат.Човешкият мозък работи на големи обороти в детските си години.После капацитета му намалява на под 5 %.Така сте настроени и това виждате.

6.В арийската раса имаше и други същества,а не само от вашият вид.Така,че Хитлер знаеше много добре какво прави.

7.Под земите на България се крие защитен механизъм,който за съжаление е от злато и може да бъде разровен,изваден и продаден,а може и след това претопен.Около 1000 тона е.Смесено е и с планински кристали.Кварц.Механизмът е една пирамида под земята на Стара планина и Родопи.Тези 2 елемента (злато и кварц) ни служиха,за да напътстваме съществата,които бяхме създали-вас.А самите минерални извори и реки в този район не са земни.Те служат за осъществяване на контакт между различните раси същества на планетата и местата,от които идват.Нашите двигатели на летателните ни апарати се зареждат от тези места.Толкова е мощен механизмът,че и астероид,или комета,ако полетят към планетата,биха се отклонили от курса си.България е енергийният център на планетата.А целият прогрес на човечеството се дължи на златото,което беше дадено от нас по тези земи.

8.Тези извънземни са нашата подраса.Не се разхождат сред вас.

9.Не можеш да накараш хората да те виждат по друг начин.Пак казвам-настроени сте да виждате това,което трябва.

10.Библията е написана от нас.Тя е един шифър.В нея е закодирано това,което е било,е и ще бъде.

11.Няма раси-вие сте една раса.Човешка раса.Има черни и азиатци,защото това са хора,еволюирали, за да се приспособят на местата,които обитават.Нищо повече.И не вие да превключвате на различни честоти,за да ни виждате,а ние.Както казах това се прави предварително.

12.Използването ви за роби беше нашата първа мисия.Защо ви използваме за роби?Тази планета не е наша,а на животните и другите раси,живеещи на нея.Защо ние да си "цапаме ръцете" ,след като мръсната работа може да я свършите вие.Интересна ни беше тази планета.Искахме да я изследваме,да я разучим обстойно и т.н. и за тази цел ви използвахме.

13.Ние сме и рептилоиди.Имаме много подраси.Не виждам защо трябва да сме с зелени люспи,опашки и т.н. Да,има наши подраси,които изглеждат така-Алфа Дракониянци,Алтарианци,Сау рианци,Телосианци,Буутеанц и,Бурроверци,Хамелеонци (така ги наричаме ние тези,които се внедряват сред вас),Левиатанци,Лирианци,На гани,но ние примерно не изглеждаме така.Вие също имате рептилоидни гени и дори цял рептилоиден дял в мозъка,но не изглеждате като гушери,нали?За котешките очи-имаме си ги,но колкото и странно да звучи използват се контактни лещи.Поне за тези от нас,които са внедрени в обществото ви.

14.Ние,за разлика от вас,не се притесняваме да кажем,че също сме създадени изкуствено.Считаме за наш създател и върховно същество Абб.Малко от вас знаят,че ние се наричаме още и Аббенакки.

Май някое извънземно е гледало много SUPERNATURAL!!!

TheMightyNadenica
11-17-2011, 19:07
^Супернечарал...хах...това е да речем образ от християнската религия...

Sickness94
12-12-2011, 07:54
Е то оставаше и да сме единствени...наивна е човешката раса

koshtramba
12-12-2011, 20:36
какво точно имаш в предвид?

Водата може да кипи и при стайна температура, ако и създадеш подходящото налягане. (0,03 атм) Не откриваш топлата вода, Брааат!

MrCreeper
12-18-2011, 17:44
ОРЪЖИЯ ?
На планетата живее една раса същества на възраст над 1 милиард години,която може да ви унищожи само с една мисъл.И не само вас,но и нас,както и всички други раси.
Но пак ви казвам-войната срещу вас е спечелена отдавна.А тези военни технологии,за които ми говориш ви ги дадоха една друга раса и това беше възможно най-малкото,което ви дадоха.Случи се най-вече благодарение на това,че правителствата ви се съгласиха да ви дават за отвличане и опити (като приблизителният брой на хората не трябва да надвишава под 50 души годишно),а в замяна на това те ви даваха от технологиите си.И не си мислете,че постигате успехи,не си мислете,че притежавате високоразвити технологии и т.н.
Тези неща се дължат на факта,че много от нас (от нас,защото ние на външен вид нямаме разлка) са интегрирани във вашето общество като учени,политици,музиканти и хора от шоубизнеса,ако щете.Те дават на расата ви откритията и технологиите ви.Всъщност,ако се решат да ви унищожат и ако има оцелели след това от вашият вид,то тези хора ще заживеят и оцеляват като първобитни пещерни хора.И след намесата ни процеса отново би отнел хиляди години,докато с наша,а и на другите раси помощ стигнете до сегашното приемливо ниво.В противен случай бихте си останали за милиони години първобитни хора.

Тоест, казваш че Айнщайн е извънземен?
Сети се сам защо :Д

koshtramba
12-28-2011, 11:13
Много ми е забавен нашият извънземен съфорумец. Изумително добре е научил български. :)

(Или пък си имат нещо като Mars translator, знае ли човек)

Concussion
12-28-2011, 11:16
Явно е загинал в някоя Междузвездна война, отдавна не е писал тук. Или просто човекът най-после си е намерил гадже и е решил да зареже глупостите.

koshtramba
12-28-2011, 11:18
Или се занимава с транспланетно отвличане и е прекалено зает. Или му е спрял интернета на Марс.

Concussion
12-28-2011, 11:23
Или се занимава с транспланетно отвличане и е прекалено зает. Или му е спрял интернета на Марс.

Да, бе, вярно, те нали имаха някакви подземни бункери където отвличаха хора за да си правят експерименти с тях. Ахахахаха.

loveca777
12-28-2011, 12:36
ко става хора за какво става въпрос в моята стара тема , която не съм я поглеждал от 1 година ;DD
Ehee 7 stranici, ako mislite da cheta se lujite!

koshtramba
12-28-2011, 12:37
Ако щеш! Аз се позабавлявах искрено преди малко с тях! (сериозно)

loveca777
12-28-2011, 12:41
не се и съмнявам ,че моят стар приятел Аннунакче ви е забавлявал от сърце : ) ;d

koshtramba
12-28-2011, 12:44
Дано наистина се появи отнякъде отново ( би трябвало, мислейки за него някак си да го привикаме с мисълта си ), че много още неизяснени неща има. Пращам молекулите си към него........ Сега!

loveca777
12-28-2011, 12:57
ще го чякаме със заредени хормони

thunderstruck5
12-28-2011, 12:57
Аааа... Умрях да се смея :D :D :D


trololo

Concussion
12-28-2011, 13:05
OLOLOLOLOLORT

MakaronUduSHvaCH
12-29-2011, 16:20
Какво някой друг форумен шегаджия има и да не е от мойте нЕкаф ноФ щЪ дЪ е ... :D

ANNUNAKSKI
12-30-2011, 13:44
Здравейте!

Аз съм молекулярният брат на ANNUNAK. Той е прекалено зает с изучаването на една друга планета, и е пратен на нещо като мисия и няма да се завърне скоро. Затова ми прати съобщение да се заема с тежката задача да пиша тук, понеже съм по-малък и още не чак толкова умен, за да ходя на мисии. А, забравих да се представя, казвам се ANNUNAKSKI, приятно ми е, землянчета.

loveca777
12-30-2011, 14:18
myahahhaha ;DDD

loveca777
12-30-2011, 14:20
Zdr annunakski тИ явно си настроен добродушно към нас ,за разлика от твоя брат ;DD

HolyShit
12-30-2011, 14:36
Здравейте!

Аз съм молекулярният брат на ANNUNAK. Той е прекалено зает с изучаването на една друга планета, и е пратен на нещо като мисия и няма да се завърне скоро. Затова ми прати съобщение да се заема с тежката задача да пиша тук, понеже съм по-малък и още не чак толкова умен, за да ходя на мисии. А, забравих да се представя, казвам се ANNUNAKSKI, приятно ми е, землянчета.

Х ахахахаха

Направо се сцепих от смях :D :D: :D :D: D:

ANNUNAKSKI
12-30-2011, 14:48
Вие, земляните, имате лошия навик да се заяждате за нищо. Не ви разбирам.

loveca777
12-30-2011, 14:49
;D pochna se

ANNUNAKSKI
12-30-2011, 14:55
Толкова сте изостанали, горките. Та ние дори не пишем на клавиатури, а само чрез мислите си пишем съобщения/информативни пирамиди. Да не говорим, че превода става автоматично чрез машинки, които са голями колкото вашите обикновени бисквити. Имат лазер, които засича честотите на мозъка и мигновено изписва страници с информация. Ама какво ли ви обяснявам.

HolyShit
12-30-2011, 14:56
Вие, земляните, имате лошия навик да се заяждате за нищо. Не ви разбирам.

Ние земляните :D :D

пппххахахах :D:D:

Не съм чел миналите 7 страници,ама се очертава голема комедия :D:D

ANNUNAKSKI
12-30-2011, 15:03
Zdr annunakski тИ явно си настроен добродушно към нас ,за разлика от твоя брат ;DD

Разбира се, че съм настроен добре, но само към който се държи добре. Обаче, така няма да се разберем. Да си имаме уважението. Брат ми каза, че сте тарикатчета, но аз не му повярвах, явно е бил прав донякъде.

HolyShit
12-30-2011, 15:05
Ама ти ся не разбрах от къде си ??

ANNUNAKSKI
12-30-2011, 15:10
Живеем напред във времето по времевата ос. Всъщност, времето е така изкривено, че дори измеренията ни не съвпадат. Както беше писал брат ми, просто превключваме честотите, пътуваме във времето също така. Но това е много дълга и обширна тема. Например, вие, хората, можете да отидете назад в миналото, ако се движите по посока обратна на въртенето на земята със скоростта на бозон, която е доста по-голяма от скоростта на светлината. Елементарно е, но трябва да намерите начин ДНК-то ви да не става на миш-маш, докато се движите с такава скорост.

HolyShit
12-30-2011, 15:23
Аха..Ама интересно ми е къде се изкривява това време ? В София,в Русе ли ,в Ст.Загора ли :D :D

ANNUNAKSKI
12-30-2011, 15:38
В точка с много висока гравитация, нарича се сингулярност. Много е трудно да ви го обясня на човешки език, защото имате само тези термини засега.

HolyShit
12-30-2011, 15:39
Висока гравитация в София ли ? :D:D

ANNUNAKSKI
12-30-2011, 15:48
Ти май си голем плехар.

loveca777
12-30-2011, 16:07
:D :D :D Ai siktir tir bushon
Ако ти пиша на китайски дали ще може да ми преведеш? Ама айде,че да не развалям комедията : )
Та я кажи ни ти всемогъщи анунаки - как ще празнуваш нова година :D и ще ми помогнеш ли в любовта и романтиката? ;dd
кАЖи защо предсказанието на брат ти ,че 11 11 2011 ще умрем не се сбъдна?

HolyShit
12-30-2011, 16:10
ААа въпроси ли ще задаваме..

О,ВЕЛИКИ! Кажи ми колко лег тяга и клек ще дръпна/бутна до първи Март 2012 година !!
И още един въпрос..Ще ме приемат ли да работа в НАСА?

ANNUNAKSKI
12-30-2011, 16:19
Нова година - такова нещо при нас няма. Календара ни е праволинеен, защото не живеем на нито една планета за постоянно. Много ми се иска да разбера какво е да празнуваш нова година, но уви, и тази година няма да идвам на Земята, чак догодина, може би и ще се присламча и ще си намеря човешки приятели. А брат ми прави много грешки в изчисленията, може да се прави на разбирач, но е доста зле по ... как му казвате тук, МАТЕМАТИКА. Той не е все още истински АНУНАК, така че е нормално да бърка.

loveca777, мога да ти помогна, но ще е чак догодина, като дойда на земята. Най-вероятно ще се запознаем, но ти няма да знаеш, че съм аз, така е редно просто. Бих ти дал няколко урока за да влезнеш в материята по "интернет".

HolyShit, не мога да ти дам информация с точност, ама като те гледам какъв си ръбав, няма да те земат в наса.

HolyShit
12-30-2011, 16:26
Ръбав??? - means what ??

awerw
12-30-2011, 16:32
ловецо кви са тия извънземни кви 5 лева бе брато :D

loveca777
12-30-2011, 16:35
hahhaa лъвче как те изтриха ;DD
Трогнат съм ануначе , ще се оженя за теб въпреки правилата , ще преобърна света ;D

loveca777
12-30-2011, 16:37
ловецо кви са тия извънземни кви 5 лева бе брато :D

Ако не те мързи прочети тези 8 страници - дълга история ;}

ANNUNAKSKI
12-30-2011, 16:48
Loveca777, ти си добро момче. Ще бъдеш много щастлив. Никой досега не ми е казвал "ануначе" ...

HolyShit
12-30-2011, 16:52
А бе Ани..Да та питам ..Като е много висока гравитацията като та ебат анално ще трябват много усилия да си го извади от гъза ти.Вярно ли е или не ?

Concussion
12-30-2011, 17:08
Абее, онзи се пишеше АННУНАК, не АННУНАКСИ и казваше интересни неща, не такива небивалици тип "ала-бала, абее, ти си не знам си к'ъв". Осирайте си там вашето разделче, к'во правите тук, не мога да разбера? Нямате акъл за 5 стотинки, чий го дирите в раздел за Философия и Религия?! Смешници...

awerw
12-30-2011, 19:12
Абее, онзи се пишеше АННУНАК, не АННУНАКСИ и казваше интересни неща, не такива небивалици тип "ала-бала, абее, ти си не знам си к'ъв". Осирайте си там вашето разделче, к'во правите тук, не мога да разбера? Нямате акъл за 5 стотинки, чий го дирите в раздел за Философия и Религия?! Смешници...

хахаха, как вървят тренировките на Ashenvale :D:D:D:D:D:D

LookAtMeNow
01-02-2012, 22:23
Само ще ви кажа че с всичките тези истории ви се промиват мозъците и почвате да вярвате на всичко. вие сте един вид овци управлявани от стопаните си ( масони ). Масон христянин съм, участвам в ложа. И всеки масон знае че извънземните всъщност са хуманоиди но за другите хора (овците) това са зелени човечета или рептили. Айде честит нов световен ред на всички!

Concussion
01-03-2012, 09:20
Само ще ви кажа че с всичките тези истории ви се промиват мозъците и почвате да вярвате на всичко. вие сте един вид овци управлявани от стопаните си ( масони ). Масон христянин съм, участвам в ложа. И всеки масон знае че извънземните всъщност са хуманоиди но за другите хора (овците) това са зелени човечета или рептили.

Айде честит нов световен ред на всички!

Кога, бре?

LookAtMeNow
01-03-2012, 13:25
От 2009-до сега ;)

Concussion
01-03-2012, 13:59
Тц, тц, и ние, овцИте, викаш, и представа си нямаме и си чакаме зелените човечковци...

cvetemoe
01-03-2012, 20:08
Масон христянин съм, участвам в ложа.
Че възможно ли е хем да си масон, хем да си християнин, между двете има съществени разлики.
Може ли малко да обясниш, какво означава масон-християнин?
Защо масоните се имате за нещо повече от другите, пред Господа всички сме равни.

gandalfepi4
01-04-2012, 09:05
Олеле, цветко бега от форума че и си три мненията, понеже не искаше да си комуникира с хора, които имат някакъв елементарен респект към своя и чужд интелект...

но светкавично се връща, за да си драска глупости с ужасяващо явен (че и тъп) трол.

лол?

evropeiski
01-04-2012, 11:50
^ А що тогава ти не ни кажеш какво означава масон-християнин.
Хайде дай някой линк от Уики-библията ти.

gandalfepi4
01-04-2012, 11:58
Бегай се бе креациониста. Като ти гледам жалките опити за язвителност започвам едновременно да плача от жал и да се смея на нелепата абсурдност.

evropeiski
01-04-2012, 12:08
^ "Масонството от самото си създаване е насочено изключително срещу Християнската Църква. Това е доказано както от теорията, така и от практиката им."

gandalfepi4
01-04-2012, 12:37
К'во ми го пускаш това сякаш съм изказал каквото и да е било мнение по въпроса?

Като ти се занимава с трольо, дето само се разписа и се чупи си спами с него, не се мъчи изкуствено да ме въвличаш в тъпните си.

evropeiski
01-04-2012, 12:57
^ мрън - мрън - мрънннннннннн .......................
днес не си във форма, друг път си по-изобретателен в отговорите си .................и да си обършеш носа.

gandalfepi4
01-04-2012, 13:01
Ох, боже. Добре ти наистина ли си мислиш че правиш нещо сега?

evropeiski
01-04-2012, 13:04
ами нищо не правя, просто когато говоря с тебе и винаги очаквам да ме развеселиш с някой звучен отговор или някоя свастика, картинка

Concussion
01-04-2012, 14:22
Мани, мани, тоя на Нова година спал с бормашината, опасен е.

scrooper
01-29-2012, 19:27
АААЗЗ СЪМ KOZUNAK, ПО- ВИСШ ОТ annuak и неговия шизофреничен двойник- annuak4ityy<3
ПОДЧИНЕТЕ СЕ НА КОЗУНАКА! А ти, Анораке, о, амебни, упражнявай мисълта си. Допускаш груби правописни грешки в ану-акския язик, който на моя ВИСШ звучи кат' северозападен диалект. Да та е** у дреата
(съдържа симпатията на едно висше извънвземно).

scrooper
01-29-2012, 19:30
О, Боже, какво създание се беше вселило в мен :Х
Аз тъкмо четох форума, когато реших да проверя четката си за зъби и изведнъж нещо ме тупна с клечка за уши по главата... Не се сърдете на анутрак, аз го разбирам. Изкарва си го на невинни земляни, защото жена му не е харесала светлинните прешки втора употреба от Венерския пазар. Влезте му в положението, а аз ще си излезем :*

LookAtMeNow
01-29-2012, 19:36
много си тъп.

Concussion
01-29-2012, 20:17
О, Боже, какво създание се беше вселило в мен :Х
Аз тъкмо четох форума, когато реших да проверя четката си за зъби и изведнъж нещо ме тупна с клечка за уши по главата... Не се сърдете на анутрак, аз го разбирам. Изкарва си го на невинни земляни, защото жена му не е харесала светлинните прешки втора употреба от Венерския пазар. Влезте му в положението, а аз ще си излезем :*

Не е смешно???

defender
01-29-2012, 20:39
Изкарва си го на невинни земляни, защото жена му не е харесала светлинните прешки втора употреба от Венерския пазар.

Мисля, че може нещо в секса да им куца.

"Студентка правила секс с извънземно
Близки срещи от третия вид е преживяла 24-годишната английска студентка Пати, разказва тя пред британски таблоид. Момичето е имало шанса не просто да се срещне с извънземни, а дори и да има сексуален контакт с тях.

„Качиха ме на кораба и ме изследваха, а след това единият от тях ме принуди да му правя френска любов. Членът му приличаше на ряпа, беше безцветен и миришеше странно. Не знаех какво трябва да правя и използвах езика си. Човекоподобното същество се изкефи максимално. Сигурно заради старанието ми се смилиха и ме върнаха обратно", напълно сериозно разказва Пати.

Сега тя чака с нетърпение нов контакт с пришълците, за да изпробва и техните извънземни сексуални техники."

bnews.bg

Concussion
01-29-2012, 20:43
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dreamwalker
01-30-2012, 09:08
Тази тема е ненужен боклук и заслужава една Кофа, в която да прекара остатъка от непотребния си живот.

smrad15
01-31-2012, 12:36
Аз па оня ден ка са напих кат животно и оповръщах целият двор. На сутринта не можах да си го позная - целият беше на някакви неопределени работи - а по- късно разбрах, че съм спал и със съседката и с дъщеря и и с внучката и, а в по късен период бях минал и съседа и синът му и внукът му, и в крайна сметка ми беше свършила ракията

HolyShit
02-16-2012, 13:48
И аз мога да потвърдя,че има извънземни.Да,това е факт.Научно доказано и доказано от най-великия(МЕН)
Наскоро имах случка с няква извънземна.Говореше ми на японски,но аз разбира се я разбрах без да бях чувал за такъв език,защото съм велик!

И тя ми каза следното:

私は数十億光年離れた、それを我慢 きない...私はあなたにフェラチオを うようになりました。数十億年とい うラッシュ私をファック。

Glamour92
02-16-2012, 14:48
http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/641/DAFUQ.jpg

xselly_gx
02-26-2012, 12:28
Излишни спорове се водят в тази тема според мен...

MrCreeper
03-10-2012, 17:50
Появи се още един с трайни увреждания от прекомерна доза ЛСД :D

пAteNцЕ
03-11-2012, 07:30
вярвам че има някъде в космоса в крайна сметка защо да сме единствените? има толкова много планети като нашата все трябва да се е развил някакъв висш разум....но не вярвам че са около Земята че ни следят че ни правят дисекции и разни такива че ни наблюдават с изследователски цели....

likelikelike
03-12-2012, 20:31
Няма извънземни!!!

gandalfepi4
03-14-2012, 09:24
Няма извънземни!!!

Напиши го с 15 хиляди октодецилиона удивителни и ще стане още по-вèрно.

raror
03-16-2012, 21:42
И аз вярвам, защото не може в цялата вселена да сме само "ние" :)

Ukhtar
03-19-2012, 19:08
Ако възприемаме времето и пространството като безкрайни в двете посоки (в наистина пълния смисъл на понятието безкрайност), това дава буквално безброй много възможности за развитие на разни участъци от вселената в модел, подобен на нашия. Тоест някъде много, ама наистина неизмеримо много далече, и в пространствен, и във времеви аспект, е напълно вероятно примерно да има планета, където всичко е като в LOTR...или покемон..или всеки свят, родил се под перото на фантастите..

Но на практика никога няма да можем да разберем дали и къде съществуват, защото ффс виждаме най-отдалечените кътчета на видимата вселена както са били преди милиарди години, а едно пътуване до Марс трае три. Кеплер 22-б не означава нищо...

ANNUNAKSKI
07-21-2012, 13:49
Здравейте! Завърнах се. Бях на дъъълги летателни обучения и затова ме нямаше толкова дълго. Как сте? Някакви научни постижения?

Rebirthing
07-21-2012, 17:34
Здравейте! Завърнах се. Бях на дъъълги летателни обучения и затова ме нямаше толкова дълго. Как сте? Някакви научни постижения?

Открихме хигс бозона, брат ;д.

Amore-Mio*
07-28-2012, 09:41
Напълно възможно е да съществуват извънземни, че дори и други живи същества, за които дори все още не знаем. Но техниката напредва бързо , нещата се развиват - така, че дори не знаем какво още можем да научим през живота ни. Някак си не ми се вярва да сме единствените живи същества на тая планета, че и в цялата Вселена.

Не знам къде бях чела, но беше нещо от сорта, че извънземните посещават нашата планета на определи хиляди или милиони години. Не знам точно, не съм се интересувала, макар че сега като се позамисля - самата тема за извънземните си е интересна.

Гледала съм разни научни предавания за извънземните, доказателства за тяхното съществуване, но от които голяма част не бяха достоверни. Тоест не се знаеше дали това наистина е истина. Тъпо е да се карате помежду си за нещо, което не е доказано, че съществува. Всеки с мнението си, уважавайте се просто.

ScarlettS
07-28-2012, 10:10
Някак си не ми се вярва да сме единствените живи същества на тая планета

И на мен така.. :D :D

koshtramba
07-28-2012, 10:43
^ На тая планета има и маймуни, патици, слонове, порове...

А ако имаш предвид "в тая вселена", е друго. :D

Nam3less3
07-28-2012, 16:38
Древните хора са били най-повлияни от Сириус(звездна система вляво от съзвездието Орион), т.е. са вярвали или във физическото съществуване на извънземни оттам, или в духовни сили идващи оттам(в доста окултни учения също са загатнати).

mechone
08-04-2012, 18:16
http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/641/DAFUQ.jpg


Излишни спорове се водят в тази тема според мен... ,,

alpha1984
09-02-2012, 10:58
imam edin vapros bratov4ede...:) ot kade tragva vsastnost vsi4ko tova Vie po Razvitite drugi rasi???? ot nyakade tryabva da e zapo4nalo 4ovek .ok ima rasi po i po i po govorya ne na zemyata.... po princip vav vselenata,no ot kade ....da miliardi godini sa bile katriliardi godini svetlinni godini no ot nyakade bi tryabvalo da zapo4ne.......

Rebirthing
09-02-2012, 11:23
imam edin vapros bratov4ede...:) ot kade tragva vsastnost vsi4ko tova Vie po Razvitite drugi rasi???? ot nyakade tryabva da e zapo4nalo 4ovek .ok ima rasi po i po i po govorya ne na zemyata.... po princip vav vselenata,no ot kade ....da miliardi godini sa bile katriliardi godini svetlinni godini no ot nyakade bi tryabvalo da zapo4ne.......

Започнало е с Големият взрив.

JungleJaguar
09-12-2012, 14:54
Хм,а Големият Взрив ?
Не вярвам да има взрив ей така от нищото.

JungleJaguar
09-12-2012, 15:01
..........

Звезда
09-24-2012, 10:48
Ясно, че има... дори онзи ден като се прибирах от морето ми се стори, че разни бели точки се мотаят из небето. Няма начин да няма

Богиня
09-29-2012, 20:37
Звезда... :D Подобно е и при мен... ама на връщане от дискотека, връзката ни е в най-напреднал стадий. :smt002
Дотолкова, че дори сме осъществявали комуникация веднъж-дваж... :-s

JungleJaguar
09-30-2012, 08:13
Богиня,бихте ли ни споделили на нас.форума и на цяла България,в по-подробен план, за Вашите случки от извънземен характер,респективно за преживяни срещи от трети вид,които са Ви оставили дълбок отпечатък във Вашата душевност ?

Incadeptus
09-30-2012, 08:53
Пикът на даването на технологии започна преди около век,защото така вие можете да бъдете най-лесно манипулирани, контролирани и за да вършите нашата работа по-добре.Без да го осъзнавате.Уж ви бяха дадени технологии и знания,които да ви направят живота по-лесен.Да не говоря за екстри,които изпревариха времето ви и ви бяха дадени.
Просто не действаме грубо към робите като в миналото,а елегантно,като към едно интелигентно и сравнително технологично напреднало същество,което дори и вече външно прилича на нас и няма нищо общо с човекоподобните маймуни.Все пак вие сте наши творения и поне ние се отнасяме към вас с известно внимание,за разлика от нашите подраси.

Не можем да спрем всеки,който вреди на природата.Това не е наша,а ваша задача.Ако вие не я решите-ние бързо ще я решим.

Да се срещнеш с Аннунак?
Може би вече си се срещал?
Внедрени са сред вас хората много от нас.Почти не се различават външно от вас.И сме малко по-високи.Малко над 2 метра.
Подрасите ни,както и някои други раси обаче са смъртоносно опасни за хората.При среща с вас биха ви убили веднага,а най-голям късмет за вас ще е ако само ви отвлекат за опити и никога да не ви върнат.

Що говориш на ви уе?Етоа срещна си майстора.Вие Ануннаки и вие хора сте раси които ще замрът.Говори Господ Бог в момента окултист-магьосник.

Богиня
09-30-2012, 10:04
Е, Айс, постът ми видно е ироничен, съобразен с този преди моя... :smt080 Имам само една случка, която, ако позволиш, няма да разкажа. Не за друго, ами чрез нея бих си уредила дългосрочен престой в хотел ''4-ти километър''... :D
Иначе си вярвам в извънземни. Що да няма?::: А като вземем предвид, че вероятно някъде за някого и ние сме извънземни...:smt035 8-)

Incadeptus
09-30-2012, 10:52
Е, Айс, постът ми видно е ироничен, съобразен с този преди моя... :smt080 Имам само една случка, която, ако позволиш, няма да разкажа. Не за друго, ами чрез нея бих си уредила дългосрочен престой в хотел ''4-ти километър''... :D
Иначе си вярвам в извънземни. Що да няма?::: А като вземем предвид, че вероятно някъде за някого и ние сме извънземни...:smt035 8-)


Тези,които не вярват са лудите.

JungleJaguar
10-01-2012, 20:27
Е, Айс, постът ми видно е ироничен, съобразен с този преди моя... :smt080 Имам само една случка, която, ако позволиш, няма да разкажа. Не за друго, ами чрез нея бих си уредила дългосрочен престой в хотел ''4-ти километър''... :D
Иначе си вярвам в извънземни. Що да няма?::: А като вземем предвид, че вероятно някъде за някого и ние сме извънземни...:smt035 8-)

Ами,не,не ти разрешавам,така че разказвай случката хахахахахах

Богиня
10-01-2012, 20:35
:smt101 :smt116
Въпросът беше реторичен... :smt033

~The Smile~
10-02-2012, 06:00
Може и да има,може и да няма извънземни.

notlike
10-02-2012, 08:53
Нова година - такова нещо при нас няма. Календара ни е праволинеен, защото не живеем на нито една планета за постоянно. Много ми се иска да разбера какво е да празнуваш нова година, но уви, и тази година няма да идвам на Земята, чак догодина, може би и ще се присламча и ще си намеря човешки приятели. А брат ми прави много грешки в изчисленията, може да се прави на разбирач, но е доста зле по ... как му казвате тук, МАТЕМАТИКА. Той не е все още истински АНУНАК, така че е нормално да бърка.

loveca777, мога да ти помогна, но ще е чак догодина, като дойда на земята. Най-вероятно ще се запознаем, но ти няма да знаеш, че съм аз, така е редно просто. Бих ти дал няколко урока за да влезнеш в материята по "интернет".

HolyShit, не мога да ти дам информация с точност, ама като те гледам какъв си ръбав, няма да те земат в наса.

Приятелю, аз като ментално изостанал, разбира се, от човешката раса (не съм парадирал и да бъда повече) не мога да разбера как висши същества като вас, анунаките, успяват да използват slang на български - не знам откога съществува думата Земат, но уви - изостанал съм с вашите бисквито-подобни преводачи. Простете грешката ми, Господарю, аз знам думата "вземат", но явно преводачът ви е настроен на едно битово ниво. А ти, апропо, да не си Македонски анунаки, че името ти на "ски" завършва. Аз може да съм обикновен идиот, ама да се вържа толкова лесно - хаха, няма да стане :)

JungleJaguar
10-02-2012, 14:34
:smt101 :smt116
Въпросът беше реторичен... :smt033

Е,оправдания,ироничен,рето ичен,
меторичен-много сложно се изразяваш,не забравяй,че съм тъп рапър и не чаткам като някой ми говори със сложна терминология хехехех.

koshtramba
10-02-2012, 19:01
^ Ти не флиртувай много-много с Богинята, да не стават кълбета. : Р

anonymous682486
10-05-2012, 19:37
Щом Ванга казва че ще идват извънземните значи има извънземни

JungleJaguar
10-09-2012, 09:14
Има извънземни друг път !!!
Стига глупости !

Incadeptus
10-09-2012, 11:54
Да сигурно бахти огромната летяща чиния която видях днес сутринта е било просто илюзия.

Богиня
10-09-2012, 15:29
Лелее, ти си по-напред и от мен! 8-)

klimatronik
10-09-2012, 15:38
лЛЕле кога открихте старата ми тема
От 1 година не съм си я поглеждал и си помислих,че повече няма да се пише в нея , па то излезе ,че все в същия дух продължават простотиите и осирането туk! :D

Incadeptus
10-10-2012, 14:37
Е чак пък по-напред :*

alpha1984
10-11-2012, 03:07
A nyakoi moje li da mi kaje neshto za Sanskrita i predsanskrita?

alpha1984
10-11-2012, 03:12
Големия взрив ли ? Еи тва са учените...да ви подмиват мозачетата.

npp
10-11-2012, 08:52
санскрита е най-сатанинският език, който е съществувал досега, най-сатанинските книги са написани именно на санскрит, такива като: бхагават гита, пураните, махабхарата, рамаяна, упанишадите, сутрите, и т.н., всички такива са сатанински писания пълни с всякакви лъжепророчества, такива като онези за: карма, самсара, трите гуни, кундалини, чакрите, аум, шакти, прана, йога, пранаяма, медитация, брахма, вишну, шива, кришна, и т.н., всички пророчества относно тези неща са лъжливи/сатанински, а такава (ведическа) духовност/религия е много опасна и може да причини огромни пагубни катаклизми от вселенски мащаб, нещо като жив пъкъл, истината е само в истинският Исус Христос и Неговият истински Бог Отец

и да, всичко онова за големият взрив е всякакво научно обяснение за произхода на света и нещата, но не и пълното признаване за съществуването на жив и разумен Бог Създател