PDA

View Full Version : Помогнете



Wikky19
06-09-2011, 22:45
Здравейте. На скоро се скарах с най - добрия ми приятел. Бяхме заедно през деня и аз само го базиках и един вид се ебавах с него . . после бях на купон вечерта и се напих и отидох при него на работа с гаджето ми и почнах много яко да го ебавам и да се държа супер тъпо с него . . После му казах изтрий ме от всякъде , не искам да имам никаква връзка с теб , не искам да те чувам , да те виждам и т.н. и той каза добре и аз го попитах "Толкова ли ще ти е лесно да го направиш ? " и той си замълча . . след като не получих никакъв отговор аз го попитах нима аз не съм правела нищо за тебе ? И той ми каза " еми да не си . . " и аз казах това исках да чуя мерси много . . а всъщност той не оценява това , че аз бях винаги до него , когато се скара с майка си той идваше да спи у нас . . но както и ще да е . . та въпроса ми към вас е какво бихте ме посъветвали да направя , че да се сдобра с него ? Обмислях много варианти и не знам кой е най - подходящ , за това , ако има някакви предложения давайте ги. Благодаря предварително :)

Chacho
06-10-2011, 00:50
Подари му вибратор и джапанки. Ако не хареса вибратора, да си завре джапанките отзад.

Wikky19
06-10-2011, 01:15
Подари му вибратор и джапанки. Ако не хареса вибратора, да си завре джапанките отзад.

xaxaxa... mnogo smeshno . . :(

Chacho
06-10-2011, 01:29
Темата също не изглежда много сериозна. Понасяйте си отговорност за действията!

Wikky19
06-10-2011, 01:54
Темата също не изглежда много сериозна. Понасяйте си отговорност за действията!

еми за теб може да не е сериозна , но за мен е , защото този човек е важен за мен и не знам как да постъпя . .

Chacho
06-10-2011, 02:09
Не знам, какво толкова мислиш как да постъпиш. Решението е очевидно - ако смяташ, че не си постъпила правилно към него, ще му се извиниш. Ако ли не - недей. За мен ти си виновната в ситуацията и му дължиш обяснение за поведението си. Също така, ще е хубаво да не се оправдаваш с това, че си се напила - ситуацията не е такава, че да си измиеш ръцете с няколко изпити чаши на купон.

Ако сте толкова тесни, колкото твърдиш, замисли се върху държанието си. Не е нормално приятели да създават напрежение помежду си с ебавки и дразнения.

Wikky19
06-10-2011, 02:37
Не знам, какво толкова мислиш как да постъпиш. Решението е очевидно - ако смяташ, че не си постъпила правилно към него, ще му се извиниш. Ако ли не - недей. За мен ти си виновната в ситуацията и му дължиш обяснение за поведението си. Също така, ще е хубаво да не се оправдаваш с това, че си се напила - ситуацията не е такава, че да си измиеш ръцете с няколко изпити чаши на купон.

Ако сте толкова тесни, колкото твърдиш, замисли се върху държанието си. Не е нормално приятели да създават напрежение помежду си с ебавки и дразнения.

еми да вината е в мене и именно това е въпроса - как да му се извиня ?? Какво да направя ? Как да постъпя , че да ми прости . .

Chacho
06-10-2011, 08:20
За мен ти си виновната в ситуацията и му дължиш обяснение за поведението си

Пак казвам, приятелите не постъпват така един към друг. Обясни му, защо изобщо си направила нещо подобно се извини. Извиняваш му се, като отидеш при него и кажеш "Извинявай!"

TheCrimson
06-10-2011, 08:34
Според мен трябва да му кажеш какво е направил и че не те е оценявал. Ако той е виновен, не ти трябва да се извиняваш, а той. И аз имам един такъв приятел, който не оценява нищо, което правя за него..Просто му кажи къде е сгрешил и после можеш да се извиниш за поведението си.

Mirage3
06-10-2011, 08:35
Нищо нямаше да е същото, ако ти не се държеше така...