PDA

View Full Version : Кажете мнението си : )



MuckaA
06-10-2011, 09:15
Здравейте момичета и момчета.. Не знам дали има такава тема, но все пак ще ви попитам.. Значи историята е следната.. Харесвам ужасно много момче, което е от онзи тип.. "мога да имам всяка" и е с ужасно самочувствие, но и мил към всички.. Преди известно време когато минавах покрай него той ме следеше с поглед и не отлепяше очи от мен, но когато започнахме да си чатим всичко се промени.. Аз му показвах леко тактично, че съм влюбена, но отговор нямаше.. Понягога се случваше следното:.. Зарибява ме, отговаря на намеците, интересува се и всичко е окей и изведнъж.. Не се овличай по мен или пък "Знаеш ли еди коя си..е харесвам я" и вякакви подобни.. Случваше се да ме кара да му споделям..Правех го..Дори на плажа ме огледа, но скайпа оправи всичко.. Моля ви кажете ми какво да правя.. Блокирах го и в скайп и във фейса.. Как да му отмъстя или пък да го зарибявам с поли от типа "мини жуп" .. По едно време мислех да го почукна и като се обърне един среден пръст и усмивка, но не мисля че е редно.. Помогнете ми моля ви.. :( :o

ymca
06-10-2011, 09:28
Мнението ми е, че си силно ограничена. Момчето няма интерес към теб. Най-много да те е*не един-два пъти и т'ва е. Ако те устройва, давай..предложи му го директно. Едва ли ще откаже, ако ставаш.

Josefinne
06-10-2011, 09:35
Не се занимавай с глупости, от това, което си намислила ( курвенски номера), няма да излезе нищо хубаво за теб.

onestar
06-10-2011, 10:41
Жалка си.

babity
06-10-2011, 10:46
Ква я изкарахте. Малка е и се чувства отритната, все едно на 13 не сте замисляли няк'ви абсурдни отмъщения насочени към баткото от съседния блок, 'щото не ви е обърнал внимание. И между другото, да, приятно е да отъщаваш (понякога), обаче определено не е за всеки.

nepowtorima
06-10-2011, 10:48
Това е много тъпо да правиш тези глупости.
Никога не отмъщавай на човек, който си обичал или обичаш!!
Просто си прави изводи.. и ако на теб ти правиха напук, че не обичаш даден човек.. хубаво ли ще ти е? Той не е виновен, че няма чувства към теб, и дори е по-добре да не става всичко насила!!

Priceless
06-10-2011, 10:59
Що си го блокирала викаш ?

badsector
06-10-2011, 13:29
...Най-много да те е*не един-два пъти и т'ва е. Ако те устройва, давай..предложи му го директно. Едва ли ще откаже, ако ставаш.
Точно. Разиграва те, за да ти поддържа интереса. Така постепенно пред теб ще остане единствената опция да му се пуснеш сама, т.е. гарантирано му е чукането.

peeinthesinkful
06-10-2011, 13:37
Игнорът ще го разкапе. Помни ми думата. Игнор със самочувствие.

Иначе му даваш поводи да има мнение за теб, което ще те държи близо до него. А като гледам, не си заслужава точно за този да се лепнеш.

ShtrudeL
06-10-2011, 13:40
Тъпа си муцка.

robles
06-10-2011, 13:48
И аз съм имала случки с един такъв "мога да имам всяка", хващаше се на бас, че ще ме зариби и т.н.. ама разбрах и... пълен игнор. Не спираше да ме търси и да ми говори колко ме харесвал и т.н.. Да бе.

Вместо да се правиш на курва, само и само да те забележи (той е свикнал на такива, щом е от тоя род момчета), прави това на което не е свикнал- да не получава внимание ;)

MuckaA
06-10-2011, 17:29
Да не посочвам никове.. Тея дето ми казаха, че съм тъпа или нещо от рода показва колко им е възпитанието.. Не попитах каква съм.. Иначе благодаря на всички останали..
Priceless блокирах го, защото ми писна да не издържам и да му пиша като е на линия или пък той да ми пише и изведнъж да спре и така.. Пък и сега, когато вече е блокиран отново ме зяпа.. Минах случайно покрай него, но влизах във фейса и не го и погледнах.. Момичето, което беше с мен ми каза, че ме е гледал докато не отминахме.. Просто не знам какво му става.. :-o :?

pressiana
06-11-2011, 06:56
...ми писна да не издържам и да му пиша като е на линия или пък той да ми пише и изведнъж да спре и така..

Ти осъзнаваш ли какво говориш?
Момиче, от личен опит ти казвам - когато не те харесват, не ги преследвай. Отдръпни се, не му обръщай внимание и той ще те потърси сам. А ти, ако си достатъчно умна, не му се връзвай никога повече.

eclipse06
06-11-2011, 07:06
Тъпа си муцка.

И това модератор го пише. Какво забога става в този форум :shock:

neeDaBosS
06-11-2011, 09:07
Жалка си.

MaLkaTa_LaDy
06-11-2011, 09:43
Недей да търсиш вниманието му с къси поли и дълбоки деколтета. Не е истина как една жена, която дискретно показва красотата си, може да е много по-рексапилна, от полу-съблечената. В първия случай имаш стил и самочувствие. Трябва да знаеш, че ти притежаваш много повече от сексапилни крака и не ти е нужно да се разголваш, за да заинтригуваш мъжете.
Недей да се въодушевяваш толкова, че той те е загледал. Това не значи почти нищо. Недей да му показваш, че си сериозно овлечена по него или пък влюбена. Показвай интересн в рамките на нормалното. Никакви средни пръсти към него, нито злобно държание. Нищо няма да постигнеш с това, освен да го отблъснеш.
Относно това, че е от момчетата тип "мога да имам всяка"- не бъди с мисленето, че ти си тази, която може да го опитоми. Опити от такъв тип не мисля, че се овенчават с успех. Щом може да има всяка, нека, но му докажи, че теб изцяло не може да те има. Ок, ще излизате, ще прекарвате известно време заедно, ще си пишете по скайп, но винаги ще има една част от времето ти, което няма да е свободно за него. Няма да си му на разположение постоянно. Ти си имаш своя свят от задължения и хобита, в който няма да го допуснеш.
П.с. Надявам се, че си ме разбрала... На колко си?

YyoOnNiItTyY
06-11-2011, 09:47
Отмъщение?! Та за какво да му отмъщаваш? Моя приятелка имаше същият проблем като твоя и миличка, ако не искаш той да спре да ти говори и да се хване с друга..и на всичкото отгоре, той да ти цепи пълния игнор..по-добре сама спри с тези глупости! Не е нужно да се правиш на к*рва..както казаха и преди мен, той е свикнал на вниание и това, което определено би гоподразнило е липсата на такова! Но същелявам само, че ще трябва да го кажа, но дори и да ти обърне внимание след игнора, повярвай ми то е само защото е имало такъв.Демек си мисли, че едва ли не целия свят го харесва, но не и ти.Може би, заради това ще ти обърне внимание.Не знам.Единственото , за което съм сигурна е ,че с к*рвенски номера НИЩО не се постига, но ти си знаеш :P

Vilencety
06-11-2011, 12:46
Няма смисъл да се занимваш. Всичко се връща така че си живей живота спокойно. :wink:

MuckaA
06-11-2011, 14:50
На 14 съм. Не е нужно ИДИОТИ без извинение да ми обясняват аз каква съм.. Ако нямате намерения да ми дадете съвет не пишете.. Как може да има толкова нагли хора.. Направете една специална тема за псувни и обиди и действайте.. :x
Благодаря ви за съветите.. Много ми помагате.. Наистина се убедих, че няма смисъл да се надявам.. Ако трябва да стане, ще стане.. Ако някой има и други идеи да пише .. И МОЛЯ БЕЗ ИЗКАЗВАНИЯ ОТ ТИПА "ТЪПА СИ" !

MuckaA
06-11-2011, 14:58
Вашите мнения ме наведоха на мисълта, че ме гледа когато минавам, защото не го заглеждам, нито му се усмихвам..Все едно не е там..За разлика от всички други момичета, следящи ги с поглед и течащи лиги :D Не знам дали е така, но мисля, че игнора действа.. :)

scandalousLady
06-11-2011, 15:00
И какво печелите като обиждате момичето? :?
Иначе както каза pressiana отдръпни се, не му обръщай внимание и той ще те потърси сам. А пък ако не го направи не се занимавай повече,не е единствен!

tonz94
06-11-2011, 16:24
Имах такъв подобен случей ..
момчето ми пишеше и ме заговаряше...заедно с мен още 5-6 момичета хах .. нооо аз си мислех,че момчето мен харесва .. както и да е на тази възраст сме доста заблудени .. аз го игнорирах нито му пишех нито говорех с него и един ден човека дойде и ме пита защо му се сърдя..прояви интерес,но въпреки това не му се получи .. вечерта ме попита и в скайпа,но аз не му отговорих и си написах на настроението онази търкалящата се емотикона :D .. пишеше ми някъде около 7 вечери под ред и накрая реших да го блокирам .. най-добрият му приятел ми писа и ми каза,че въпросният човек ме харесва.Реших да му дам шанс,като помислих,че е сериозен (все пак 2 седмици ми ходеше по гъза :-D ) .Отблокирах го и той ми предложи да излезем.Излизахме два пъти и тръгнахме .. ходихме 3 дена и той ме скъса заради друга .. :lol: СЕГА МИ Е АДСКИ СМЕШНО .. тъй че да ти кажа не се занимавай с такъв тип момчета и с теб ще постъпи така ако му вържеш ... ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА :P

gummybear
06-11-2011, 16:45
Просто го игнорирай 8)

MuckaA
06-11-2011, 16:47
Хей tonz94.. Точно така става и при него.. Преди около месец гледам.. Обвързан с еди коя си.. Седмица или по-малко питам как върви.. Скъсали били.. Но забележи НИКОЯ негова бифша не го е блокирала и не го игнорира или пък да е в лоши отношения с него.. Просто ако той щракне с пръст са отново негови .. Всички му се лепят.. Няма някоя, която да не е готова на всичко за него.. Вече има.. Аз.. Това държание е доста тъпо.. Ако ще си с някой нека е както трябва.. Благодаря, че споделии :-) :)

BaffaLsc
06-11-2011, 17:03
Ахахахахах..
Не се занимавай с него известно време, не е нужно да го гониш..
Не мислиш ли, че момчето трябва да гони теб ?
Ако не те потърси, значи няма чувства към теб и го остави..
Ако те потърси, другото ще дойде от само себе си..

bootyboy
06-11-2011, 17:08
пък послушай вафлата, той е този който трябва да те гони..а ти какво правиш увеличаваш му още повече самочувствието..прави се, че не съществува и чакай може сам да те потърси ако ли не не е бил за теб не ти трябват такъв тип момчета не не не

GossipGirl89
06-11-2011, 17:22
Това с отмъщението е глупаво. Теглиш му един голям игнор, все едно не съществува, и ще се оправят нещата. Винаги действа :)

MuckaA
06-11-2011, 17:29
Мда прави сте.. Той трябва да е този който бута нещата.. Всъщност аз започнах да правя това (да се правя, че не съществува), но не знаех правилно ли е.. И вие ме убедихте в това.. Нещата се усложняват колкото и да не ми се иска, но няма какво да направя..

Grommash
06-11-2011, 17:40
:lol: :lol: :lol:

badsector
06-11-2011, 17:53
На 14 съм...
Това в каква връзка го казваш? Че вече можеш сама да ходиш до тоалетна?

MuckaA
06-11-2011, 18:18
На 14 съм...
Това в каква връзка го казваш? Че вече можеш сама да ходиш до тоалетна?

Казвам го защото ме попитаха, бе леке.. Първо чети, после говори ! :x

badsector
06-11-2011, 19:20
Така като ти гледам начина на писане, е твърде вероятно да свършиш на магистралата...

cwetyyy
06-11-2011, 20:15
Не се занимавай с глупости..средни пръсти да му показваш през х*я му е за твоя среден пръст..няма да ти е първия,нито последния.. :)

jghgh
06-11-2011, 20:32
Махай се от тоя непоправим женкар, не ти трябва такъв, за да си пилиш нервите.

И м/у другото, може да е тъп като дъска, но не си заслужава да му отмъщаваш, няма смисъл да се унижаваш, а и де факто, не те е изчукал и изоставил, давайки ти надежди, така че за какво да му отмъщаваш?

Просто бъди зашеметяващото, прелестно копие на самата себе си, както веднъж май се беше изказала TheNewReligion и това е достатъчно (;

А, м/у другото, ето ти нещо... Да, уточнихме, че няма смисъл, нито причина за отмъщение, но: "BEING FABULOUS IS THE BEST REVENGE" :)

TheNewReligion
06-11-2011, 20:42
Блокирах го и в скайп и във фейса.. Как да му отмъстя или пък да го зарибявам с поли от типа "мини жуп" .. По едно време мислех да го почукна и като се обърне един среден пръст и усмивка, но не мисля че е редно.. Помогнете ми моля ви.. :( :o
:razz:
Шегуваш се, нали?
На него не му дреме за теб. Просто си му поредното доказателство, че може да завърти главата на почти всяко момиче.
Не му пиши, не го заговаряй, не му обръщай по-специално внимание. Освен ако не искаш да продължаваш да се самозалъгваш, че си нещо повече за него. Не си.

xXxSmilexXx
06-11-2011, 21:07
Дръж се всякаш ти е безразличен и ще започне да тича по теб сиг съм.. винаги действа

goldy96
06-12-2011, 13:16
Послушай съветите, които някой хора ти дават и не му обръщай внимание. Защо още мислиш за него? И не ти си жалката, а той. Ще си намериш много по-готин пич от него! :smt007

MuckaA
06-28-2011, 14:41
Благодаря ти goldy96.. :-)