PDA

View Full Version : Проблем



Devilwearsprada
06-10-2011, 11:30
Здравейте, не знам точно как да започна ,защото и без това лесен начин няма за задаване на този въпрос.Значи на мен проблема ми е че "там долу" се бръсна..но ми излизат много червени пъпчици.. и косъмчетата все още се виждат.. дори и малко.. това не ми пречи толкова, но пъпчиците най-много ме притесняват! Ще ми дадете ли някакъв съвет?

UltraBlue
06-10-2011, 13:08
Не се бръсни на контра и използвай някакво кремче :-D

YyoOnNiItTyY
06-10-2011, 13:37
Не се бръсни на контра и използвай някакво кремче :-D
Да ..попринцип и аз съм на това мнение, но не мислиш ли, че ако все пак не се бръсне на контра ще се получи гладък резултат? Няма как.. когато бръснеш.. първо започни отгоре на долу и после от долу на горе..но не знам до колко ще ти свърши тва работа :D Все пак аз се отказах от самобръсначката, защото лично при мен резултата не е гладък.. а за мен това е голяма трагедия.. колкото до кремчето.. да не тръгнеш сега да се клеяаш с крем здраве :razz:

badsector
06-10-2011, 13:42
Докато не ти свикне кожата, ще ти излизат. Можеш да минимизираш количеството с крем. Пробвай тези на Билка, примерно.

MojoJojo88
06-10-2011, 15:02
Не се бръсни на контра и използвай някакво кремче :-D
Да ..попринцип и аз съм на това мнение, но не мислиш ли, че ако все пак не се бръсне на контра ще се получи гладък резултат? Няма как.. когато бръснеш.. първо започни отгоре на долу и после от долу на горе..но не знам до колко ще ти свърши тва работа :D Все пак аз се отказах от самобръсначката, защото лично при мен резултата не е гладък.. а за мен това е голяма трагедия.. колкото до кремчето.. да не тръгнеш сега да се клеяаш с крем здраве :razz:
Че кво му е на крем Здраве :-o :lol:

YyoOnNiItTyY
06-10-2011, 18:48
Не се бръсни на контра и използвай някакво кремче :-D
Да ..попринцип и аз съм на това мнение, но не мислиш ли, че ако все пак не се бръсне на контра ще се получи гладък резултат? Няма как.. когато бръснеш.. първо започни отгоре на долу и после от долу на горе..но не знам до колко ще ти свърши тва работа :D Все пак аз се отказах от самобръсначката, защото лично при мен резултата не е гладък.. а за мен това е голяма трагедия.. колкото до кремчето.. да не тръгнеш сега да се клеяаш с крем здраве :razz:
Че кво му е на крем Здраве :-o :lol:
Ами не знам какво му е на крема.. но не съм много обедена че може да сиго клепа където поиска :-D :-D

MojoJojo88
06-10-2011, 18:57
E, за клепане, където й падне...не знам :-o
Но само триъгълника може да си маже. Най-ефикасно е Бочко..той е за подсичане на бебета, така че може да си се клепа където си иска с него :grin:
Имам предвид, освен за подсичане, помага и за ранички, за подкожни косъмчета и омекотява кожата ;)