PDA

View Full Version : Романтика



lifo
06-10-2011, 11:51
Здравейте.
Тази вечер ще ходя с едно момиче дето харесвам на едно много яко място над града т.е целия град се вижда.
Дайте съвет как да направя още по голяма романтиката без алкохол.

w0sh
06-10-2011, 12:09
Китара, телескоп

lifo
06-10-2011, 12:10
имам бинокъл sorry.

w0sh
06-10-2011, 12:13
С бинокъл може само луната да се гледа.

lifo
06-10-2011, 12:17
ще го взема той е голям стар руски -приближава на на 1000м нещо такова

britzy
06-10-2011, 12:22
Това е романтика? :-o

може да вземеш един шоколад или бонбони ама то без алкохол не върви много.Ако си с кола може да пуснете некви такива лигави песни ,а защо изобщо са нужни всичките тия глупости?Просто бъди там с нея,прегърни я и се кефи на мига ...

lifo
06-10-2011, 12:24
Ами то така прав си.

Alabalaportokala
06-10-2011, 12:31
Вземи си мотора и опържи яйца на очи върху него :grin:

lifo
06-10-2011, 12:32
ДооООБреее....

britzy
06-10-2011, 12:38
Moмиче съм,ама добре :-o все таа

MissBianka
06-10-2011, 13:02
Подари и цветя.Можеш да вземеш някакво одеяло и ако е хубаво времето да лежите и да гледате звездите.Направи диск с романтични и нежни песни.

badsector
06-10-2011, 13:21
Т'ва с одеалото и цветята не е лоша идея. Особено, ако цветята са полски и миришат яко :) Под формата на венец също ще са готини. Естествено, задължително е да я прегърнеш, когато й стане студено :) Музика в конкретната ситуация... де да знам, не бих се накефил. Виж птичките и щурчетата са по-вървежни :)

britzy
06-10-2011, 13:29
А не мислите ли,че ще стане прекалеееено лигаво,де да знам ,може тя да не се кефи чак толкова-одеяла ,венци ,птички,щурци

cigarettekisses
06-10-2011, 13:46
просто я водиш там и може и музика.
одеялата нещоо нз.. :D :X
и телескопи? wtf :D

britzy
06-10-2011, 13:48
просто я водиш там и може и музика.
одеялата нещоо нз.. :D :X
и телескопи? wtf :D

Именно :lol: :lol:

chronic
06-10-2011, 14:21
Романтиката сам си я правиш с приказки,останалото е само фон.Ако си емоционален инвалид и с рози да я посипеш пак няма да стане номера..

NomNomNom
06-10-2011, 14:31
Ако някой , с когото все още не ходя , ми извърти такава постановка с всичко на куп -цветя , одеало , телескоп , музика , бла бла - ще се крийпна много здраво.

Телескопа е хитра идея . Ако ходите вечерта - разучи разни съзвездия и й приказвай кое кога се вижда, бла бла . Можеш да разкажеш интересни факти за обектите , които ще наблюдавате . Да й искаш мнениято за тях . Да я предразположиш и тя нещо да приказва. По-добре над това размисли .
Всичките тез вещи , дето се изброиха , могат да станат супер неромантични , ако се спечеш и млъкнеш .

Вместо одеално е по-яко ( и изглежда спонтанно ) - да си вземеш яке / връхна дреха , да я съблечеш там и да седнете на нея.
Вместо да купуваш цветя , или да береш предварително - докато ходите към мястото откъсни една маргаритка ( или каквото видиш ) и й я подари .
Вместо дискове с музика- ако имаш китара - дрънни й нещо .
Ако има възможност пък - направете си направо пикник някой ден .
Купувате малко кайма , чушки , сирене , правите огън - и каквото стане . Това вечерта също е перфе.
Ама зависи с какво време разполагате , къде ще ходите и т.н.

badsector
06-10-2011, 16:05
...разучи разни съзвездия...
И аз точно за това се сетих преди малко. Научи разни легенди за съзвездията и разказвай. Момичетата се впечатляват от такива неща. В египетската и древногръцката митологии има множество разкази, които ще ти помогнат :)

Grommash
06-10-2011, 17:21
Трудно е да се каже, първо я опознай, да разбереш какво харесва и какво не, ако е някоя "вървежна" хич няма да обърне внимание на звездите или легендите. Не се прави на романтичен, ако всъщност не си. Няма винаги да си такъв, все ще ти писне до някоя седмица и тя ще разбере, че си се правил. Момичетата го усещат. ;) Класиката е : цветя, пикник, бонбони (зависи), пък вече останалото за зависи от нея. :P

badsector
06-10-2011, 18:30
Бонбоните и шоколадът са прекрасни лятно време при пикник на слънчева полянка.

microice95
06-11-2011, 12:16
кфи са тия простоти... :D цветя музики одеала телескопи... направо се вкарахме в някой лигав филм от 80-те. лично аз когато съм с момиче всичко останало е просто заден фон... помисли кое е на преден :lol: :lol:

feelo
06-11-2011, 14:02
Просто бъди себе си, импровизирай. Не е готино, когато дадена вечер, в която имате среща, си перфектен, а като излезете спонтанно си глътваш езика и няма какво да кажеш. Няма как винаги да знаеш кое е най-добре за момента..не се впрягай. keep it real

jghgh
06-11-2011, 20:38
Сигурно вече ти е минала срещата, но това с телескопа е чудесна идея, както и с одеалата, както и да си носиш уж случайно шоколад, с който да се почерпите, в случай че й се прияде нещичко : )

Вече да подбираш дискове с музика си е малко подставено, а романтиката не е това. Романтиката е нещо спонтанно, неподставено, просто се случва. Романтично е да лежиш с любимия в разхвърляното легло, да си налеете кола, да те захапе по ухото и да се гушкате цял следобед, гледайки някви филми. Т'ва е. Една прекрасна, неуловима, случваща се емоция, която не може да се подстави. Това е романтика. Затова няма смисъл от изхвърляния, подставени вечери, свещи, задължителен алкохол и т.н.

Семпло, но стойностно ;)
А ако не го оцени, значи е лигла, която се впечатлява само от огромни неща, напр. скъпи вещи и т.н., т.е. тя губи, ако не е оценила малкото и прекрасното. Все пак: "Неоформените хора се възхищават от яркото и новото. Завършените личности се наслаждават на обикновеното."

badsector
06-11-2011, 21:06
Бинокъл, не телескоп :)