PDA

View Full Version : Кльощовани и дебелани



distance
06-10-2011, 13:15
Не вземайки предвид леко хумористичното заглавие на тази тема :-) , искам да ви питам... Според вас какъв шанс имат слабите и по-едрите момичета да си намерят гадже? Като казвам едри, не си представяйте някаква 100 килограмова мадама, нека не изпадаме в крайности.

elinanacheva
06-10-2011, 13:22
Хии аз съм свидетел, че на момчетата не им харесват нито прекалено слаби нито прекалено дебели. Имам една приятелка и тя е толкова толкова слаба че чак сякаш ходи наведена като много старите баби и това е защото само кокалите и се личат.

koshtramba
06-10-2011, 13:26
Аз пък от личен опит знам, че точно в момента кльощавите са "на мода"( е, не анорексичните чак, но фините ). Всички са започнали да харесват такива моми. :D Ебаси якото е! :lol:

elinanacheva
06-10-2011, 13:34
Да де но мойта приятелка е по-зле. Много е слаба.Прекалено много.

britzy
06-10-2011, 13:40
Дебелите никога не са имали,няма и да имат предимство -фактите са факти и не ги измислям аз

koshtramba
06-10-2011, 13:42
Вярно. Нито здравословно погледнато, нито естетически.

3oPuTy
06-10-2011, 13:49
Аз в момента съм по-пълничка.Е не съм свинче ама си имам едни 5-7кг.,които са ми в повече,но определено не мога да се оплача от липса на мъжко внимание.Честно казано преди,когато бях доооста по-слаба не се радвах на такова внимание,както сега :) Освен това познавам доста момичета,дори по-едрички от мен,които също не могат да се оплачат,нооо все пак голяма роля играе и самата визия на момичето,както и нейното самочувствие и това дали има комплекси заради теглото си :)
Общо взето съм на мнение,че и по-слабите,и по-пълничките момичета имат шансове с момчетата.

koshtramba
06-10-2011, 13:50
Също така дали изглежда лесна или не ! Също определя количеството на мъжкото внимание ! :lol:

SunnyWinter
06-10-2011, 13:53
Слабите момичета имат по-големи шансове. Но не говоря за анорексичките, те са грозно слаби.

slicky
06-10-2011, 13:55
Падам си по по-слабите,някак дебелите ми изглеждат отблъскващо(нищо лично)

Josefinne
06-10-2011, 14:02
Съвсем реален, аз по едно време си мислех, че момчетата са започнали да си падат предимно по по-пълнички момичета, защото повече от 3ма мои приятели почти едновременно тръгнаха с такива момичета. Вярвам, че все пак момчетата се кефят до голяма степен и на характера на момичетата.

3oPuTy
06-10-2011, 14:03
Също така дали изглежда лесна или не ! Също определя количеството на мъжкото внимание ! :lol:
ХаХ нарече ме лесна,а?! :lol:
Не знам как прецени,че съм лесна ама айде ... Като си казала!Явно ме познаваш по-добре и от мен самата :razz:

Infinity
06-10-2011, 14:03
Едно е сигурно - и двете крайности са отблъскващи !
И все пак съм на мнение, че по-слабите момичета се радват на по-голям интерес от момчетата. Като тук, обаче става въпрос за фина фигура, а не за анорексично, несъръзмерно тяло, от което стърчат кокали навсякъде!

Pliok0019
06-10-2011, 14:15
От Ренесанса натам все е модата на по-слабите момичета.

koshtramba
06-10-2011, 14:18
Също така дали изглежда лесна или не ! Също определя количеството на мъжкото внимание ! :lol:
ХаХ нарече ме лесна,а?! :lol:
Не знам как прецени,че съм лесна ама айде ... Като си казала!Явно ме познаваш по-добре и от мен самата :razz:


Кво??? Нямах предвид никого, просто отбелязах. Успокой се! Дори не знам коя си !

britzy
06-10-2011, 14:19
:razz: :razz: :razz:

bloodyF
06-10-2011, 14:33
Да си в златната среда е най-добре.
А който и да ме убеждава, че момчетата харесват на момичетата кокалите да им се виждат и да им 'ръбят' няма да ме убеди.

TeenSpirit
06-10-2011, 14:42
Винаги съм била от 56 до 58 кг и никога не ми е липсвало внимание.
Познавам страшно много момичета, които са леко пълни и получават много повече внимание от слабите.
Познавам и много слаби момичета, които почти не получават внимание.
Чувала съм и коментари от момчета " Загледах се по няк'ва супер яка мадама в гръб, а като се обърна съжалих, че даже съм е погледнал"...
Според мен е по-важно да е симпатична в лице, отколкото в задник или в крака...

koshtramba
06-10-2011, 14:45
^ Ми да, тя ако е била кофти в задник/гръб, те дори е нямало да си направят труда да я чакат да се обърне, така че... Мисля, че е ясно, че слабото тяло е по-привлекателно.

Не смятам, че който и да е здраво мислещ мъж, ще извърне неодобрително поглед на такова тяло :

http://www.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/keira(3).jpg

И би предпочел това :

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/84070/84070,1269816040,3/stock-photo-sexy-body-49772977.jpg

LoveYou95
06-10-2011, 15:12
Слабите винаги са били по- харесвани.
Дебеличките хора си намират други дебелички хора ...
.. има и изключения обаче . .,. !

smiirnoff
06-10-2011, 16:26
^ Ми да, тя ако е била кофти в задник/гръб, те дори е нямало да си направят труда да я чакат да се обърне, така че... Мисля, че е ясно, че слабото тяло е по-привлекателно.

Не смятам, че който и да е здраво мислещ мъж, ще извърне неодобрително поглед на такова тяло :

http://www.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/keira(3).jpg

И би предпочел това :

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/84070/84070,1269816040,3/stock-photo-sexy-body-49772977.jpg

Омг, второ тяло дебело ли се води ? о.О

koshtramba
06-10-2011, 16:33
Честно ли ? Тряя се свалят от него 4-5-6-7 кг.

Moderatorius
06-10-2011, 16:34
След това, което видях днес... разбрах, че няма невъзможни неща. Те бяха момче и момиче. Той беше гей - нисък, кльощав, с гейска брадичка - блааааах. Тя беше... голяма. Голяма, висока, и пак голяма. Държаха се за ръка. Видях близост. Шокирах се. Те бяха гаджета. Тя изглеждаше като майка, водеща детето си на разходка. Аааа, незабравимо. :D Иначе съм се уверила, че и слаби и дебели си намират някого. Просто човек трябва да е по-отворен, да има повечко познати и всичко се получава.

WaterLilly
06-10-2011, 16:46
Според мен по-пълните момчетата ги харесват и искат повече, но пък по-слабите по-лесно се приемат от всички.

eminemfenka
06-10-2011, 17:20
Както има красиви,поддържащи се с нормално телосложение момичета , така има и момичета с няколко килца отгоре, но с изразен стил,характер визия .

Всеки с вкуса си,но 5-7 килограма се свалят,но другото не се добива :)

И все пак говоря за нормалните граници,не за 40 кг на 180см. Нито 90на 160см. Лично мен биха ме отблъснали тези килограми,защото на първо място е себеуважението :) / П.С. не слагам в графата хората със здравословни прблеми./

И все пак 'хубост къща не върти' .

DeHu
06-10-2011, 17:37
^ Ми да, тя ако е била кофти в задник/гръб, те дори е нямало да си направят труда да я чакат да се обърне, така че... Мисля, че е ясно, че слабото тяло е по-привлекателно.

Не смятам, че който и да е здраво мислещ мъж, ще извърне неодобрително поглед на такова тяло :

http://www.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/keira(3).jpg

И би предпочел това :

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/84070/84070,1269816040,3/stock-photo-sexy-body-49772977.jpg
Явно наистина е въпрос на вкус,защото аз харесвам повече второто момиче :) Иначе първата девойка също е доста готина,но другата изглежда по-женствена.
А по темата ще кажа,че за всеки влак си има пътници и килограмите въобще не са от значение,освен за някои супер повърхностни хора.

Jaune
06-10-2011, 17:53
Честно ли ? Тряя се свалят от него 4-5-6-7 кг.

:O ебаси изкривените представи
плюс тва, тя е мускулества. не виждам какво ще сваля.

koshtramba
06-10-2011, 18:07
Ми на мен това лично ми е гнусно и разплуто. Но да питаме някой мъж :)

pitfall
06-10-2011, 18:11
И на мен момичето от втората снимка ми харесва повече ... всеки с представите си, нямам наблюдения кои са по-харесвани - дебели или слаби, все пак за всеки влак си има и пътници.

VampireLover3
06-10-2011, 18:21
Попринцип не харесвам кльощавите хора, но аз държа да съм слаба. Харесвам пухкавите момичета, но мразя да видждам как им се вижда дупето или паласките им излизат от панталоните. За това нещо по средата.

koshtramba
06-10-2011, 18:21
http://195.149.248.189:8080/2011-06-10/52bd2e41caec64bf23c6e016297ebcc8_284x400.jpg

THE PERFECT BODY. Плосък корем, нежна структура, тънки крака. А не като онзи слон на 2рата снимка, дето се е изтипосала и се мисли за ЯКА. Aма е ЯКА в другия смисъл ! :D

smiirnoff
06-10-2011, 18:23
Яка .. и с никви гърди.


Честно ли ? Тряя се свалят от него 4-5-6-7 кг.
Споко.

TeenSpirit
06-10-2011, 18:25
Шакира, Бионсе, Дженифър Лопез... кое е грозното и разплутото в тях.
+ и на мен ми харесва повече мадамата от втората снимка.
А и к'во... момчетата харесват слаби момичета, просто защото са слаби, ако ще в лицето да прилича на мумия !?

Roksolana
06-10-2011, 18:25
http://2.bp.blogspot.com/_cyH_7sPxVcQ/TE8LyiaCeCI/AAAAAAAADyg/hFBjtGMO4wg/s1600/Carmen+Electra+in+Pink+Bikini+Photoshoot+by+Albert +Michaels+%284%29.jpg


^^^
Сега очаквам да ми кажеш, че и Кармен Електра е дебела.. :D

koshtramba
06-10-2011, 18:27
Има фотошоп по корема, не мога да кажа. :lol:

Нещо не ми допада мн мн идеята пръсеца да е колкото бедрото. Грубо. :)

babity
06-10-2011, 18:28
koshtramba, не пали моторетката толкова бързо. На вкус и на цвет товариши нет (простете за правописа, ръждясал ми е руския), както се казва. Възможно е ти да си в по - различна среда, но и моите впечатления са, че втората мадама би била по - вървежна. И не, че първата ще си умре недоебана, а просто втората би имала повече ухажори, така да го кажем.

koshtramba
06-10-2011, 18:30
На мен ми е супер дебела. Не бих се загледала по такава жена. Не си падам по СОЧНИ.

Roksolana
06-10-2011, 18:37
Разни хора, разни идеали. На мен пък изобщо не ми е естетически красиво жена със стърчащи ключици и изхвръкнал таз.
Ако не сте забелязали, дори марки като Victoria's Secret се стремят да избягват точно такива модели тип "закачалка"

TeenSpirit
06-10-2011, 18:39
И все пак не мога да разбера каква е целта на темата :-o
А и както виждаме момчета не пишат, а и да пишат ще са един нищожен процент ! Спора е безсмислен. Всеки с вижданията си. Няма да накарате слабите да станат нормални, нито ще стимулирата дебелите да стана слаби.

Hilary_
06-10-2011, 19:06
За всеки влак си има пътници ..

Аз лично не съм почитателка на щеките и хвърчащите кокали, но всеки си има вкус .. и всеки има право да няма такъв .. :lol:

Rebirthing
06-10-2011, 19:36
Важното е тялото да е стегнато, а не разплуто, иначе аз спадам към категория слаби и ако бях мъж щях да се заглеждам по по-слабичките :D

koshtramba
06-10-2011, 19:44
^ :* А така ! Аз дори, че не съм мъж - пак ги заглеждам ! Ма хубавото си е хубаво ! :)

DeHu
06-10-2011, 19:54
Извинявам се за спама ама гледам,че кощрамба е много активна в тази тема и искам да я попитам тя към кльощавите ли спада или към пълните(подозирам първото) и разбира се не с лошо чувство :)

koshtramba
06-10-2011, 20:00
Към кльощавите, разбира се ! И не се срамувам от това? :) И аз не с лоши чувства. ;) Същото мога да попитам и момичетата, които са писали, че харесват 2рата ми снимка ? :)

psych0
06-10-2011, 20:03
На мен ми е супер дебела. Не бих се загледала по такава жена. Не си падам по СОЧНИ.

по тази логика, половината жени са "супер дебели".
да ви имам разбиранията..

koshtramba
06-10-2011, 20:06
Ами да, другите са хард кор комършал ! :lol:

WaterLilly
06-10-2011, 20:09
И аз спадам към кльощавите и гледам, че е все така губеща позиция като да си от по-пълните. Положително внимание заради това не съм получила и ми се смеят за тялото както ми се смееха и като бях дебела. :)

На мен снимките от koshtramba са ми гнусни. Толкова са "обезмазнени" тия момичета, че почти несъществуващи мускули са се очертали и изглеждат като наркоманки/болни от нещо.

koshtramba
06-10-2011, 20:11
Ъъъ... епа добре :) Съжалявам, че не ви харесват :)

SorrowEyes
06-10-2011, 21:45
koshtramba ще стане анорексичка някой ден...
има доста изкривени представи за нормално тяло, а то така се почва.

Biskfitka
06-10-2011, 22:46
Аз съм съгласна със 3oPuTy.Не спадам към ''кльощавите'',нито към дебелите :? Естествено има 3-4 излишни кг.,но предпочитам така,отколкото някаква супер слаба и плоска :D
Обаче това зависи от вкуса на мъжете.Както и аз като момиче не харесвам слаби момчета,искам да има къде да пипна 8-)

koshtramba
06-10-2011, 22:49
koshtramba ще стане анорексичка някой ден...
има доста изкривени представи за нормално тяло, а то така се почва.


По-добре си трай и не се изказвай неподготвена :)

И все пак, какви жени харесват повече мъжете, явно няма да разберем, каквато беше идеята на темата... :)

britzy
06-11-2011, 06:26
Мъжете обичат лесните жени-тва е .Независимо дали се търкалят ,или пращят докато ходят 8)

dead_princess
06-11-2011, 07:18
http://i53.tinypic.com/5doy2o.jpg

http://i54.tinypic.com/hrzehx.jpg

:smt055

pressiana
06-11-2011, 07:43
^ Страхотни.

И с koshtramba съм съгласна. За мен онази 2рата снимка си е ужасна просто. А Кийра Найтли наистина е пример за чудесно тяло.

Иначе - айде спрете да се нападате. Всеки си има мнение, няма да си промените един на друг представите с вкарване на хапливи коментарчета. Човек си изгражда някакво мнение според това какво е красиво за него.

Другото, което мисля по този въпрос е, че пълните жени са хубави, само когато пропорциите им са правилни, а не са някакви с огромни гърди и без задник, или обратното.

tonie__
06-11-2011, 08:06
99% от момчетата ми приятели са на принципа "Дебеланите-вън!"

mimsssssss
06-11-2011, 08:23
Вие от толкова спор за дебели и тънки, та забравихте, че има и нормални. Т.е. нещо по - между. Явно някой харесват слаби, други дебели, но определено средната граница е нормалната по принцип, а не индивидуално.
По моите разбирания класификацията е:
дебела - http://www.bliasak.bg/uploads/newBroi/file10275.jpg
слаба - http://woman.hotnews.bg/static/uploads/tinymce/petya/%D1%84%D0%B5%D0%B2%D1%80%D1%83%D0%B0%D1%80%D0%B8/%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%20%D1%80%D0%B84%D0% B8.jpg
нормална - http://kliuki.bg/wp-content/uploads//2010/03/johanssonallure1na0.jpg

Ако някой мъж(жена) харесва 1 или 2, то за мен той има някакви изкривени космически разбирания.

HexGirl
06-11-2011, 08:26
е най-сетне нормален пост :) поздравления мимс

neeDaBosS
06-11-2011, 08:28
^ Ми да, тя ако е била кофти в задник/гръб, те дори е нямало да си направят труда да я чакат да се обърне, така че... Мисля, че е ясно, че слабото тяло е по-привлекателно.

Не смятам, че който и да е здраво мислещ мъж, ще извърне неодобрително поглед на такова тяло :
http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/84070/84070,1269816040,3/stock-photo-sexy-body-49772977.jpg
Това тяло не е толкова зле,ама определено има какво да се смъква 8-) Някво мазно ми е,гнусно :booooomb: Аз съм доста кльощава и мисля,че рядко дебелите момичета стават обект на внимание,но има и такива случей. За мен перфектното тяло е това;
http://picfor.bildero.net/0019370/Where-Professional-Models-Meet-Model-Photographers-ModelMayhem-eroticas-wow-Perfect-body-my-pict-girl-%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0-babes-mine-1-erotic-my-faves-woman-sexy-meny-Niki-beauty-Blondes-SexyHot-Women-Females-s3-Kobiety_large.jpg

Също и това;
http://www.mydigitallife.info/wp-content/uploads/2009/05/bar-rafaeli-in-black-bikini.jpg
Краката са тънки и нежни,но не чак кокалести..Корема е леко стегнат..абе изобщо не мисля,че това http://my-vipzone.com/wp-content/uploads/2011/04/fat-brazilian-woman.jpg или http://t1.ftcdn.net/jpg/00/01/16/84/400_F_1168428_IBCDkTzrkGHnAgZaSTzrkl8rFlde1P.jpg това ще предизвика интерес при мъжете :lol:

ann321
06-11-2011, 08:38
^Много на място (по)казано,mimsssssss!

Аз мога да кажа като бивша дебелана,че не толкова теглото,колкото държанието и самочувствието определят всичко.Преди си бях дебела.Не пухкава или закръглена,просто ДЕБЕЛА.Така бяха и повечето момичето от моя клас.И си получавахме внимание.Въпреки,че по-слабичките момичета от нас бяха по-вървежни :D Е,сега съм слаба,свалих всичко,стегнах си тялото и мисля,че изглеждам добре.И да,сега ми обръщат много повече внимание.И аз не харесвам дебели,нито пък някакви анорексички.Не ме кефят и мускулести мадами.Златната среда е стегнато тяло с леко очертани мускули на корема,нежни,женствени крака и ръце и най-важното излъчване.Т.е,това,което mimsssssss е постнала като нормална.

Между другото,само искам да разкажа за нещо видяно от мен наскоро.Видях едно момиче,беше симпатична в лице,но като я огледах отгоре до долу,се погнусих направо.Че то бедрата (ако може така да ги нарека) бяха тънки,колкото ръцете й.За гърди и задни части няма да говоря,защото такива нямаше.А знаем,че момчетата на тая възраст (тийн форум сме,за това обръщам внимание на възрастта) точно това гледат.. :?

koshtramba
06-11-2011, 08:47
Дам, горните на dead_princess, определено са мой тип ! :) И с tonie__ съм съгласна, и мойте приятели са така. Повечето, които познавам аз, предпочитат слаби... и то не само ги предпочитат, а не биха били с по-пълничко момиче.. Така, че няма човек, който да ме убеди в обратното. Поне не и ако става дума за момче С ВКУС. :lol:

scrooper
06-11-2011, 09:09
Аз пък не познавам някого, който не би бил с пълно момиче, само заради пълнотата. За дебелите вече има. А този, който поставя тялото като осбновен критерий, за мен е ограничен, дори болен ;)

Konstantina
06-11-2011, 09:57
съгласна съм с mimsssssss на 100%

gummybear
06-11-2011, 10:04
[/b] Всеки има различен вкус,някой пък харесват по-пълни :o

Rebirthing
06-11-2011, 10:23
Искам само да отбележа, че за да е вървежна една жена лично за мен трябва да е тънка и финна :D . Втората снимка която koshtramba е пуснала и която толкова много обсъждате за мен не е идеал за красиво женско тяло и няма как да бъде с тези едри бедра ! Бих казала, че изглежда доста грубо !

Jaune
06-11-2011, 10:25
За сега :

1 локумена кифла.
1 шоколад
няколко парчета кекс
1 кисело мляко с мюсли.

За обяд, спагети с пилешко месо и зеле (по китайски)

e сори, ама това меню (а тя казва, че е към слабите) ..
еми да, лесно е така да се говори, като не ти се е случвало никога да полагаш усилия

koshtramba
06-11-2011, 10:32
Похапвам си! Е?! Не вижам какво общо има. Ям колкото един средностатистически мъж, но съм фина и префина! Уважавам момичета, които са се преборили с наднормено тегло! И повече от всичко им съчувствам (за това, че не могат да си похапват, аз не мога така), но и в същото време им се възхищавам за волята им. Съчувствам им, просто защото съм чревоугодница! Но това не означава, че трябва да харесвам такива тела. Всяка от нас, малко или много се стреми към това, но просто не го признава (така поне мисля аз). :)

GunSnSteelflowers
06-11-2011, 11:12
Дам, горните на dead_princess, определено са мой тип ! :) И с tonie__ съм съгласна, и мойте приятели са така. Повечето, които познавам аз, предпочитат слаби... и то не само ги предпочитат, а не биха били с по-пълничко момиче.. Така, че няма човек, който да ме убеди в обратното. Поне не и ако става дума за момче С ВКУС. :lol:

Ами за теб е безвкусие, за някои от мъжете е фетиш да са с жена, по която има какво да се пипне. Няма нищо общо с вкус и изисканост ;) Вкус можеш да проявяваш към дрехи и аксесоари, но това с женското тяло е като при храната - на някои просто не им понася дадена храна, така и не ги възбужда дадено тяло. И хубавото тяло няма нищо общо с това каква структура имаш. Срещат се много фини момичета, които не дават впечатление, че са разпуснати, но като ги видим по бански наблюдаваме явлението разплут корем, тънички крачета и плосък задник. А имат фина структура по рождение. Едно тяло е красиво, когато е поддържано и когато се полагат усилия, но не всеки може да се роди с лек кокъл и някои момичета изглеждат, че имат по-дебели крака само заради широкия ханш. Въпреки че на аватарът ми е Кийра в никакъв случай не мисля, че има хубаво тяло. Единствено в Домино ми изглежда нормално. При нея пак се наблюдава това с плоския задник. Ами грозно е, бе хора, поне на мен ми е отблъскващо. Хубавото тяло е поддържаното - не слабото или по-пищното. За мен хубаво тяло може да бъде както това на Адриана Лима, така и това на някое момиче с по-големи бедра, но пък хубав корем например. И така... не си мислете, че за да говоря така съм 80 кила и висока 1.50 :lol: Напротив - 1.70 -1.80 съм и съм слаба.

XxInn0cencexX
06-11-2011, 12:00
http://i53.tinypic.com/5doy2o.jpg


:smt055

Тялото ми е долу горе идентично на това.Крака,ръце,точно толкова - и не мисля,че съм грозно слаба.Да,нямам нищо против да кача 3-4 килограма но колкото и да ям не ми се получава,просто си е ген.И аз съм за слабичките момичета - преди бях даже по слаба а никога не ми е липсвало вмимание от страна на силния пол.Втората снимка която пусна кощрамба и за мен е грозна.Не мога да си представя,че мога да буда така.Не бих си го позволила.А относно какво харесват момчетата - когато едно момиче има самочувствие независимо дали е слабо или дебело,теглото остава на заден план.Важна е нагласата,дали ти се харесваш или не :)

pressiana
06-11-2011, 12:11
1.70 -1.80 съм

Аха, ясно. 170-180 викаш. Някъде там.

XxInn0cencexX, и аз съм така. Гледали са ме странно, особено като по-малка, защото бях още по-слаба.
Лошото е, че както на дебелите момичета им се насаждат комплекси, така е и със слабите. Добре е, че никога не се впрягах толкова от коментарите.. :)

XxInn0cencexX
06-11-2011, 12:16
1.70 -1.80 съм

Аха, ясно. 170-180 викаш. Някъде там.

XxInn0cencexX, и аз съм така. Гледали са ме странно, особено като по-малка, защото бях още по-слаба.
Лошото е, че както на дебелите момичета им се насаждат комплекси, така е и със слабите. Добре е, че никога не се впрягах толкова от коментарите.. :)

И аз не съм обръщала внимание на коментарите като бях малка.Сега пък още по-малко ..

DeHu
06-11-2011, 12:43
Явно дружно достигнахте до извода,че по-хубаво от златната среда няма(колко учудващо).Познавам мъже,които харесват да има какво да пипнат,познавам и обратното..Изобщо тая тема е безсмислена,щото наистина трябва да си супер ограничен или във възрастта 12-14,за да те интересува дотолкова теглото на половинката ти.Айде сега разбирам тези дето не биха тръгнали със 100 кг. жени или с анорексички,но останалото са чисти претенции.Да дам пример с мен..горе долу приличам на тази примерно ->http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=201237&com_page=2#comments_box и по вашите критерии това явно е дебело,обаче аз съм си ок със себе си и не смятам да се самоизмъчвам,за да се харесам на тоя или оня.. :)

Steff9423
06-11-2011, 12:55
Една жена,било то пълна или слаба,е желана тогава когато знае как да привлече внимание към себе си.Тогава когато знае как да подчертае красотата си,в каквото и да се изразява тя очи,гърди,дупе,усмивка,коса ..
Дрехите,гримът и аксесоарите,съчетани добре,могат да направят дори и по-пълните жени да изглеждат невероятно.
Затова не е редно да казваме-слабите жени са по-желани..Не красивата жена е по-желана..
Ето няколко примера на това което се опитвам да кажа...
http://data.whicdn.com/images/7035791/tumblr_lgetkaWnSJ1qd7v40o1_500_large.png?129735522 7
http://data.whicdn.com/images/10535201/tumblr_lgqo0zWEJI1qh5vjno1_500_large.jpg?130739785 7
http://data.whicdn.com/images/10650141/tumblr_lmhbk40iyC1qgm2ino1_500_large.png?130770865 7
http://www.newfaces.com/blog/uploaded_images/plus-size-model-766747.jpg
http://data.whicdn.com/images/10651845/tumblr_lmhh45WlYO1qzbpldo1_500_large.jpg?130771409 0
http://data.whicdn.com/images/10560004/5791932763_4ab8a6efd0_z_large.jpg?1307468630

anonymous708973
06-11-2011, 13:12
Мацката от втората снимка изглежда мазна, защото е наклепана с нещо, но определено е мнооого по-шик от мацката на първата снимка.
А Кийра Найтли е прекалено слаба.

Моите приятели (от мъжки пол, все хора с вкус) казват по повод на кльощавите, които така обожавате: "А аз къде да си сложа ръцете?"

Относно мен... Близо 1.70 съм, тежа 54 кг в момента, имам да смъквам корем и крака. И това си го виждам. Всяко момче ми казва, че имам страхотна фигура. Шанс. Аз за себе си знам, че никога няма да съм джобно гадже или "префина" - имам динозавърски кости просто.

kostramba, имам приятелки като теб и познавам майките им (тоест, имам добра представа как ще изглеждат кльощавичките мацки след 20 години). Свикни да хапваш здравословно, защото сега ядеш както си искаш и не пълнееш, но с годините метаболизмът ти ще се забива и ще трябва на стари години да се учиш да се ограничаваш.

koshtramba
06-11-2011, 13:18
Явно е така. Аз просто го приемам като даденост, но нито майка ми, нито баща ми са дебели, дори нормални не са. Майка ми също не се ограничава, изглежда перфектно за годините си, телослужението й е като на 25 годишна, без особени усилия. ( Ходи по 40 мин пеш само ).
Та, който си го има, си го има, осъзнавам, че не ям здравословно, но докато е време - мисля да не се ограничавам, особено към сладкото, което обожавам. После ще му мисля, ако почна да трупам и ще ограничавам, какво да правя! 8-)

SuNsEt
06-11-2011, 18:05
Според мен на някои момичета повече им отива да са пълни/закръглени,а на други да са слаби.Зависи от самото момиче.

Важното е да има извивки,дето се вика -да има къде да я хванеш.

skinny06
06-11-2011, 18:14
Слабите момичета имат по-големи шансове. Но не говоря за анорексичките, те са грозно слаби.

Напълно вярно, но някои момчета харесват да има по малко от всичко :D

Goddess
06-11-2011, 18:23
Ми не всяка слаба жена непременно е красива и респективно, не всяка по-пълна жена е грозна. Като цяло тези неща са мноого субективни. Зависи си и от маниери, от самочувствие, черти, магнетизъм, вкус, стил, характер..що се отнася до мъжко внимание и намиране на половинка. Иначе ако става въпрос единствено и само за тяло, чисто естетически естествено, че слабото е по-хубаво. Но се стига и до момента, когато външният вид е от значение за първоначалното привличане и тръпката, които са първични неща и не би трябвало да са определящи за взаимоотношенията между двама души или като цяло с околните. Но са ми смешни дебели жени, които твърдят, че така се харесвали, а повечето от тях го казват като оправдание и за собствено успокоение едва ли не, че не могат да спрат да нагъват. Или пък такива, които изобщо не се съобразяват с фигурата си и се обличат просто безумно...

iiordanova
06-11-2011, 18:27
Не мисля,че слабите момичета са по-харесвани от нормалните. Мъжете обичат да има къде да пипнат-дупе,гърди,бедра.. Но това означава тялото да е стегнато,а не някакво разплуто.

xxKiFlAx
06-11-2011, 20:13
:razz:
аз съм най добре :P

britzy
06-11-2011, 20:19
Toва го знаем и без да ни го припомняш всеки ден.....по няколко пъти :)

По темата писах аз ,но все пак-слабите винаги са били предпочитани.Дори и пълното момиче да е хубаво,поддържано ,поне аз си правя такива изводи .Все пак не бива да се изпада в 2те крайности

uhateme99
06-11-2011, 20:38
Повечето харесваме нормалните, все пак всички се заглеждат по задниците и по бюста а после глеат лицето не може няква плоска кифла да се има за красива такаче мое мнение си е, че най красиви са нормалните, и съвет от мен към момичетата - глеайте къде напълнявате, най добре е в задника ;d [но не прекалено :X]

horacio
06-11-2011, 20:42
Аз съм като втората....

явно съм дебела
брех
са ще си правя диети, та да стана анорексично слаба
няма ли да бъде чудесно :grin:

bloodyF
06-11-2011, 20:59
koshtramba, не знам какъв ти е случая и защо си толкова 'надъхана' спрямо пълните момичета/жени..
на такива като теб им е перфектно-ядат като разпрани и грам не качват, пак са си същите фиданки, но има и момичета, които както се казва и от въздуха пълнеят.

важно е да си поддържаш тялото не заради външността (само), ами заради здравето ти.
а както написах по-рано, нито едната крайност, нито другата е добре.
пускам снимки на добре изглеждащи според мен тела.
(кощрамба да не ми се нахвърля и да ми обяснява как имали да свалят 10-20-50 кг!)
http://www.millionlooks.com/images/rihanna-christmas-swimsuit-in-barbados.jpg
http://image.thehothits.com/300x400/katy_perry_hot_bikini_body_gallery_2010_131210_300 x400.jpg
http://www.thefashionablehousewife.com/wp-content/uploads/2010/02/white-bikini.jpg

Minerva
06-11-2011, 21:51
Мисля, че според повечето момичета (тук особено) съм дебела. Според всички момчета около мен и с които съм имала вземане-даване съм перфектна. Все едно субективно е, зависи най-вече от пола. Аз лично не търпя някой да е дебел, приемам го като неуважение и незаинтересованост към себе си най-малкото, както и като мързел. Но и тия прекалено кльощави мацки не ми харесват - повечето имат структура на 10-11 годишно слабо момиченце, нищо женствено, нищо красиво, извивка ала бала...

Zarity
06-11-2011, 22:13
Аз съм като втората....

явно съм дебела
брех
са ще си правя диети, та да стана анорексично слаба
няма ли да бъде чудесно :grin:
+

ImmortalSportFreak
06-11-2011, 23:21
От Ренесанса натам все е модата на по-слабите момичета.

smiirnoff
06-12-2011, 06:30
koshtramba, не знам какъв ти е случая и защо си толкова 'надъхана' спрямо пълните момичета/жени..
на такива като теб им е перфектно-ядат като разпрани и грам не качват, пак са си същите фиданки, но има и момичета, които както се казва и от въздуха пълнеят.


Това, че не пълнее от постоянното ядене на нездравословни храни, не значи, че няма да ѝ се отрази отвътре. Хубаво е да се храниш здравословно, не само заради фигурата, но и заради здравето, както каза bloodyF :)))

s3nsual
06-12-2011, 08:22
Мъжете обичат лесните жени-тва е .Независимо дали се търкалят ,или пращят докато ходят 8)
Това е ИСТИНАТА !!!
виждала съм момичета с 10 кг над нормата (в лице не са нищо особено ) , които се радват на огромно мъжко внимание :? В такива моменти се чудя , защо полагам усилия да бъда във форма ..

mimsssssss
06-12-2011, 08:39
s3nsual точно заради такива неосъзнати девойки като теб има и такива теми... Как защо полагаш грижи??? Направо ме изуми с коментара си. Леле, не знаех че има такива заблудени същества като теб. Еми ти след малко кажи, че зимата не се бръснеш щото няма кой да те гледа и че си прави прически отново само заради мъжкото внимание :-o Не мога да повярвам, какви жени има - само заради едните погледи да се гласят...
И още нещо, тея жени се радват на мъжко внимание, не заради лицето, както каза че не са нищо особенно, не защото са лесни, а защото са жени. А ти си още пикла, която не оценя хората по характер, а по външност. Не мога да си представя - така ли си избираш приятелите и приятелките, кой колко тежи и дали е над нормата?

Лично според мен лесни са тези жени, които си показват телата и си мислят, че ще спечелят мъжа само с хубаво дупе или гърди!

Rebirthing
06-12-2011, 09:08
http://www.thefashionablehousewife.com/wp-content/uploads/2010/02/white-bikini.jpg

За мен лично е идеално !

Аз се чудя за какво изобщо се почват такива спорове след като повечето хора тук имаме идентични представи за нормално тяло ?!

Little_Lady93
06-12-2011, 11:05
Разбрахме, коЩмарна, че който има вкус харесва теб. Хубаво си си ударила кльощавия задник в тавана, ама гледай да не те заболи. Хубаво нещо е самочуствието ама твоето минава всякакви граници и няма да казвам къде ми бърка. Повярвай ми постовете ти са много по-гнусни и противни от 3-4 килца в излишък. Дори и да ти е перфектно тялото (в което не съм убедена) с тоя характер си нищо повече от еднодневка

koshtramba
06-12-2011, 11:10
Благодаря за бързия психо-портрет ! :lol:

loca10
06-12-2011, 11:13
Забелязвате ли ли сте как по списанията пишат "мъжете обичат по- закръглените форми, кльощавите ги отблъскват"? Хайде сега заменете оранжевите думи с "дебела" и "стройна". А? Според мен абсолютно винаги са се търсели красиви и стегнати тела, изваяни от спорт и диета. Показва воля, високо самочувствие и, естествено, жената изглежда супер. То за това слабите стават модели и т.н.... Обаче това е на пръв поглед, оттам нататък и най- яката мацка не струва нищо, ако е кучка. 8)

GabrielleShayk
06-12-2011, 11:50
аз лично предпочитам слабите момичета.Не искам да кажа,че другите не са хубави,но като видя красиво,слабо женско тяло дори аз се заглеждам с възхищение :)

Zarity
06-12-2011, 13:01
Добрият вид на тялото на жената,не идва от килограмите.Става дума за правилни извивки,пропорции и така нататък.Ами може момичето е слабо,без корем,ако има широк кокъл на ханша например изглежда ужасно.Може да е стегната,но ако й излизат кокалите,няма грам цици и задник,не виждам нищо секси и смятам,че и момчетата ще се съгласят с мен.Другия вариант,да е дебеличка(имам предвид дебеличка,не найстина дебела),а има правилни пропорция(говоря за разлика между ханш и талия-30 сантиметра) може да изглежда невероятно,стига да е стегната.Слаба или пълничка,трябва да има женственост(оформено дупенце и гърди)
Във всеки случай трябва да се стреми към златната среда,тъй де-нито много слаба нито много дебела.Да не се стига до крайности,както се случва често,пълничко момиче да се комплексира,да почне идни диети,едни неща,и да стане одвратително слаба.Също така голямо значение има самочуствието на момичето,ако тя се харесва и другите ще я харесват.

DoUbleLiFe
06-12-2011, 18:59
Аз в момента съм по-пълничка.Е не съм свинче ама си имам едни 5-7кг.,които са ми в повече,но определено не мога да се оплача от липса на мъжко внимание.Честно казано преди,когато бях доооста по-слаба не се радвах на такова внимание,както сега :) Освен това познавам доста момичета,дори по-едрички от мен,които също не могат да се оплачат,нооо все пак голяма роля играе и самата визия на момичето,както и нейното самочувствие и това дали има комплекси заради теглото си :)
Общо взето съм на мнение,че и по-слабите,и по-пълничките момичета имат шансове с момчетата.

И аз съм така.И все пак има много който си падат по мен.Важно е впечатлението което оставя момичето.Виждала съм много по-пълни жени който са много по чаровни от слабите.Все пак слабите са много по-предпочитани тъй като мъжете фантазират ,че ако момичето е слабо е по-добро в леглото.Знаете ,че на нас жените също ни харесват по-пълните мъже.Пример мама и тате.Родителите на момчето по което си падам и момчето което ме харесва.

DoUbleLiFe
06-12-2011, 19:04
Да си в златната среда е най-добре.
А който и да ме убеждава, че момчетата харесват на момичетата кокалите да им се виждат и да им 'ръбят' няма да ме убеди.

Така си е мила!Ние сме си най добре! 8)

Ankh
06-12-2011, 19:07
За пореден път се убедих, колко ограничени същества има в този форум.
Познавам толкова красиви жени, които са пълнички и до сега никога не им е липсвало внимание, а и не всички мъже харесват някакви скакалци, които в повечето случаи не излъчват никаква женственост.
Аз съм с нормално телосложение и се радвам, пък и това не е най-важното... е, поне за мене де.

Rebirthing
06-13-2011, 11:23
Все пак слабите са много по-предпочитани тъй като мъжете фантазират ,че ако момичето е слабо е по-добро в леглото.Знаете ,че на нас жените също ни харесват по-пълните мъже.

И кои са тези мъже които смятат, че слабите жени са по-добри в леглото ?! Килограмите нямат общо с креватните умения. Пък и ако една жена няма опит, дебела или слаба пак ще е малко скована в леглото...
И не знам от кога на жените като цяло ни харесват по-пълните мъже ?! Кой го казва това нещо ?

koshtramba
06-13-2011, 11:29
Мисля, че тя под "фантазират" имаше впредвид, че мъжете подсъзнателно смятат, че слабите жени са добри и в леглото, след като и изглеждат добре. Подсъзнателна асоциация, аз така го разбирам. А иначе, че не е така - не е.

А иначе за жените, които харесват по-пълни мъже съм съгласна, че е глупаво привеждането под общ знаменател !

FuckingFreak
06-13-2011, 12:02
Да си в златната среда е най-добре.
А който и да ме убеждава, че момчетата харесват на момичетата кокалите да им се виждат и да им 'ръбят' няма да ме убеди.


Питала съм почти всички момчета от моя клас (14г са с 1-2 изключения) и изобщо не си падат по 'фини фигури', или казано в моя край - дъски.. Предпочитат да имат къде да пипнат месо, и не само кожа, ами месо. И даже малко повече от средата за някои даже е чар. Не 100 кг отгоре но до 7-8 мисля че не е фатално..Естествено де, различни хора, различни интереси, но като цяло мисля че мъжете харесват да имат къде да пипнат, а не слабите и прави, без каквито и да било извивки крака.. Пример : Ким Кардашиан за някои може да е дебела и тнт, но не можете да отречете, че е супер секси, въпреки че има целулит. Всичко си е в крайна сметка до излъчването..

xfakexsmilex
06-13-2011, 12:14
http://i53.tinypic.com/5doy2o.jpg

http://i54.tinypic.com/hrzehx.jpg

:smt055

^ Моето тяло е нещо такова, но аз съм на 14.. А по темата, както казаха по-нагоре, трябва да имаш самочувствие и ще получаваш желаното внимание от силния пол. ;-)

dydolinkka93
06-13-2011, 12:19
Добрият вид на тялото на жената,не идва от килограмите.Става дума за правилни извивки,пропорции и така нататък.Ами може момичето е слабо,без корем,ако има широк кокъл на ханша например изглежда ужасно.Може да е стегната,но ако й излизат кокалите,няма грам цици и задник,не виждам нищо секси и смятам,че и момчетата ще се съгласят с мен.Другия вариант,да е дебеличка(имам предвид дебеличка,не найстина дебела),а има правилни пропорция(говоря за разлика между ханш и талия-30 сантиметра) може да изглежда невероятно,стига да е стегната.Слаба или пълничка,трябва да има женственост(оформено дупенце и гърди)
Във всеки случай трябва да се стреми към златната среда,тъй де-нито много слаба нито много дебела.Да не се стига до крайности,както се случва често,пълничко момиче да се комплексира,да почне идни диети,едни неща,и да стане одвратително слаба.Също така голямо значение има самочуствието на момичето,ако тя се харесва и другите ще я харесват.

Докато четях коментарите по темата си мислех как ще напиша точно това.
Хора разберете, че не е важно колко кг си, важно е дали имаш правилни пропорции!!

FuckingFreak
06-13-2011, 12:36
А, намерих точното описание на слабите и фини фигури. Малко по-нагоре в постовете някоя мацка беше написала нещо от сорта: все едно имат телата на 10-11 годишно момиченце, без никаква женственост и извивки. Още от дълбока древност жената е изобразявана с широк ханш, което май изобразяваше плодородието и женствеността. И все пак, всеки с мнението си...

pressiana
06-13-2011, 14:50
Още от дълбока древност жената е изобразявана с широк ханшь

Е колко широк?
Моята талия е 61 и имам ханш 91-2.
То и при дебелите си го има явлението "без талия" + плосък задник.
Zarity си го е написала - най-важни са пропорциите. ;) Аз съм на същото мнение, въпреки че предпочитам слаби момичета - по-красиво е за мен едно слабо тяло, като тези, които пусна dead_princess например. :)

Syringe
06-13-2011, 14:54
http://i54.tinypic.com/hrzehx.jpg

Прекрасна е. :) Какво й е неженственото само не можах да разбера? Много ми е финичка и нежна, ако бях мъж определено щях да се насоча към такъв тип жена.

Тя пращи от сексапил.

А и това е структура, която прави доста услуги. Например изглежда младежко и жизнено, а малко по-охранените девойки ми напомнят на лелки. Тъпо е да си на 17-18 години и да искаш да изглеждаш така.

lude7ina
03-06-2012, 20:22
Хора така и не разбрахте. Това което определя дали идно тяло е хубаво са пропорциите. И който не харесва втората снимка да се ... в г.за

lude7ina
03-06-2012, 20:28
Разбрахме, коЩмарна, че който има вкус харесва теб. Хубаво си си ударила кльощавия задник в тавана, ама гледай да не те заболи. Хубаво нещо е самочуствието ама твоето минава всякакви граници и няма да казвам къде ми бърка. Повярвай ми постовете ти са много по-гнусни и противни от 3-4 килца в излишък. Дори и да ти е перфектно тялото (в което не съм убедена) с тоя характер си нищо повече от еднодневка

koshtramba казаха ти го

ALetterFromTheSky
03-07-2012, 06:37
Хора така и не разбрахте. Това което определя дали идно тяло е хубаво са пропорциите. И който не харесва втората снимка да се ... в г.за

Така като гледам май не можеш да напишеш и Идно изречение, а тръгнала да раздава справедливост хахаххаххаха. Божеее , колко мъка
:)

therichbitch
03-07-2012, 15:35
Нищо не трябва да се изпраща в крайности- нито едната от двете не е красива.
Относно първата снимка на Кийра не смятам, че това е пример за красиво тяло.
http://thinvsfat.webs.com/KeiraKnightleySkinny.jpg
Нито гърди има, нито бедрата (на които кощтрамба такова услено внимание обръща) са пропорционални на другата част от тялото й. Аз също не смятам, че висящи паласки и сланини стават за плакнене на очи,но да се издига в култ едно клонящо към грозното тяло е смешно.
Доколкото мъжкото внимание.. важно е поведението, има достатъчно крокодили, анорексички, дебелани, които се радват на такова и това не е заради телосложението им. А тези, които влизат във форма само заради мъжко внимание, бих ги посъветвала да разсъдят малко над себеуважението си или по- скоро липсата на такова.

lude7ina
03-07-2012, 19:52
Така като гледам май не можеш да напишеш и Идно изречение, а тръгнала да раздава справедливост хахаххаххаха. Божеее , колко мъка
:)

Ми май не си догледала нещата. Ходи се хвърляй от моста.

ALetterFromTheSky
03-08-2012, 05:59
Виж какво, не знам момиче ли си, но ако си... много лошо. Имаш ужасен език. Ако искаш да изкажеш мнение го направи с нормални думи... ти се опитваш да си го налагаш и то супппперр вулгарно.Я, пак си помисли кой да се хвърля, а!? :)

Colouring
03-08-2012, 06:25
Вие,какво,тъпи ли сте нещо или...?Не разбрахте ли,че всеки си има различни представи.Може на koshtramba(нищо лично,видях,че си най-обсъжданата) и на другите,които мислят като нея,да са им сбъркани представите.А може и нашите да са.Аз мисля,че някои от снимките,които сте пуснали тук,са на момичета с абсурдно слаби телца,но пък вие ги харесвате.Аз не го приемам,но всяка страна ще си седи зад своето и ще си защитава гледната точка.И оттук нататък не се води спор за това кой има хубаво тяло и кой не,а започвате с лични нападки,кой какво написал грешно,кой на кого му направил психологически портрет.RLY?'Айде без показване на простотия.Това,че някои не мисли като вас не оначава,че мисли грешно(и за двете страни се отнася в момента).
Аз познавам момчета,които харесват и слаби,и малко по-пълнички.И дори и хората с доста над наднорменото тегло си намират някой,който да ги харесва.Какво,да ха хвърлят ли отнякъде?Не може всички да изглеждат като моделите,които гледаме по телевизията.
За всеки влак си има пътници.
Точка.
Едно е да се обсъждат противорения в мнението и да има търкания,даже и спор,а съвсем друго е някаква селска караница,която само показва ограничените и малки мозъци на някои хора.

anonymous708973
03-08-2012, 08:09
Моделите по телевизията... така де, манекенките, са ГРОЗНИ. Имат тела на деца. Никакви гърди, никакви бедра, никакво дупе, никакви извивки. Всички момчета, които познавам, изобщо не си падат по пълни мадами, но нито един от тях няма да се изкефи на момиче с тялото на Кийра Найтли (визирам снимката, на която излиза от водата). Това не е женствено. Не е секси. Абсолютно не води към мисли, че тая жена може да износи и роди дете. Някой ми беше казал, че не се кефи да чука скелети и да го е страх, че като й го пъхне, ще излезе от другата страна.

Не мисля, че мадамите, които се тъпчат и пак стоят слаби... пардон, кльощави, виждайки представата им за красиво тяло, трябва да изказват толкова категорично мнение. Ако им се лепеше всичко, далеч нямаше да са привлекателна гледка за мъжкия пол.

SunT
03-08-2012, 08:20
Не мисля, че мадамите, които се тъпчат и пак стоят слаби... пардон, кльощави, виждайки представата им за красиво тяло, трябва да изказват толкова категорично мнение.
+1
Най-обичам такива момичета като земат да обсъждат кой колко бил дебел и тн... Вие като сте такива късметлийки, не всеки е.И на никой не му е притрябвало да ви слуша и да си завирате "късмета" в лицето му (това е по-скоро към тези, които постоянно повтарят "ми аз си ям квото искам, ама съм си слаба" по възможност в присъствието на пълни хора).

FairyTales
03-08-2012, 10:13
Мъже всякакви, има ги и за едните жени, а и за другите.Тъпо е да се спори ,на кои се радват повече.Относително е. Гледай ти да се харесваш,а то ще се намери кой теб да хареса.

brutaLxxbunny
03-08-2012, 13:18
Истината е, че откакто поотслабнах, определено мъжкото внимание е в повече. Може и да се дължи на факта, че просто самоуважението ми се покачи, не знам.. Аз все още не съм фина, няма и да стана с тоя широк ханш, но внимание не липсва. :)

justasmile
03-10-2012, 12:01
+1
Най-обичам такива момичета като земат да обсъждат кой колко бил дебел и тн... Вие като сте такива късметлийки, не всеки е.И на никой не му е притрябвало да ви слуша и да си завирате "късмета" в лицето му (това е по-скоро към тези, които постоянно повтарят "ми аз си ям квото искам, ама съм си слаба" по възможност в присъствието на пълни хора).

+1 и също тези, които го повтарят, в един момент да кажат :"Ох... колко съб дебела!" и след 5 мин... ама аз си харесвам метаболизма, защото ям по много, но не надебелявам... и винаги тези мои такива приятелки, говорят глупостите си в присъствието на по-пълни хора :@

Иначе по темата: най-хубава е златната среда... съжалявам за примера, който ще дам.. но аз мн се кефа на тялото на Майли Сайръс :дд http://www.glimglom.com/wp-content/uploads/2012/01/Sexy-Miley-Cyrus-Hot-Bikini-pictures-Gallery-in-Hawaii-2012.jpg и като в някой момент реша, че искам да отслабвам ... само някво си казвам, че след това и аз ще имам такова ;дд