PDA

View Full Version : Девойки помощ



Ascended
06-10-2011, 14:25
Значи.. Историята е малко дълга казвам го в началото за да не се сърдите. Аз съм на 20 години и преди около година, година и половина се запознах с едно момиче което ходеше със мой приятел. След няколко месеца те се разделиха и аз нямах никакъв контакт с нея до преди известно време. Беше преди около 2 месеца когато тя ми писа във фб и ми взе скайпа. Дотук всичко супер след това започна да ми пише често, по-късно честото се превърна в редовно, след това имаше даже период в който ми беше писнало всеки път като влезна и тя да ми пише и затова влизах инкогнито. Държа да отбележа че през цялото това време аз не съм поемал никаква инициатива просто съм бил любезен и когато ми е писала аз съм я утегчавал с глупостите си :)(само веднъж аз съм започвал разговора и това беше защото мууд-а и беше доста смешен и нямаше как да го подмина без да и кажа нещо тъпо по негов адрес. . Сигурно вече се чудите каде е въпроса но за жалост ще трябва да почетете още малко. Да се върна на темата след като започна да ми пише тя често ме канеше да излизаме повечето пъти съм отказвал по ред причини но също така и 2-3 пъти излезнахме ( тя ми знае слабото място и знае как да ме накара да излезна с нея :Д ) Също така често ми праща нейни снимки някой път просто ей така друг път със въпрос коя ти харесва най-много или кво ще кажеш за тая. Работата обаче е там че от тогава не е престанала редовно ми пише и така нататък. Тъй като тя е бивша на мой приятел аз съм приел ролята на девствената ученичка под което имам предвид ,че не съм и казвал абсолютно нищо романтично или каквото и да е с две думи не съм я зарибявал въобще даже обратното понякога съм бил груб скоро даже бях почти сигурен че ме изнудва да и направя комплимент колко е хубава но аз я порязах :> . Работата е там че незнам с каква цел го прави това. Скоро ми се похвали че си има приятел поради което варианта за харесването от нейна страна е малко вероятен. Момичето е айляк и също така смятам че чрез мен не иска да се докопа до моя приятел или да му прави мизерии. Преди няколко дена я попитах директно каква е причината която я кара да ми пише толкова често и да се интересува от мен след като ние нямаме общи приятели. Тя обаче каза че мислила че има какво да си кажем което аз смятам че или не е искренно или не е пълен отговора. Според вас какво я кара да го прави защото доколкото познавам женската натура малко вероятно е да ми пише защото смята че съм веселяк. Предварително се извинявам за многото изписани редове но нямаше начин. Като момче аз знам че ако мъж търси близост със жена то това е или за да я зарибява или защото тя може да му свърши някаква работа 8-) (грубо но факт) другото е че ние никога не сме били приятели пък от друга страна. Честно казано нямам никаква представа какво я подтиква постоянно да ме търси но съм на 99% сигурен че трябва да има причина и аз искам да я знам 8-) , затова драги момиченца ако ми помогнете ще съм ви благодарен. Пускам темата в любов защото просто нямам идея къде би трябвало.

gugenceto2
06-10-2011, 14:40
Интересно..може би иска бившия и да ревнува.Или просто така да има някаква занимавка...не съм много сигурна защото има куп причини 8) :) :-o

Ascended
06-10-2011, 14:54
оле мерси за тоя вариант не се бях сетил. Все пак трябваше да е нещо такова защото нали все пак е жена

peeinthesinkful
06-10-2011, 15:02
Изглежда го прави с користни цели, които не мисля, че някой може да определи с точност. Нещата са комплексни.
Друг е въпросът дали ти искаш да се занимаваш с нея и дали ти гъделичка самочувствието... Според мен прекрати това общуване, ако бившият й ти е приятел. Така като нито приемаш, нито отказваш й ставаш по-интересен и апетитен. Отрежи си я веднъж завинаги.

Josefinne
06-10-2011, 15:13
Абе, користни.
Девойката е соушъл, какво се впрягате. И да , може и да ти се кефи. Може би след като е скъсала със своя приятел се е сетил за неговия як авер и е решила да се пробва. И след това си е хванала приятел, но това не й пречи да продължава да си пише с теб, дори и първоначалната цел вече да е отпаднала. Понякога човек иска да се спрятели с някой як човек, просто защото е як ( разбирай както по характер, така и на външен вид).
Моят съвет - не го мисли толкова защо ти пише. Ако ти е приятно да си лафите - продължавайте, стига си бил " девствената ученичка", а прави каквото искаш. Ако пък не искаш да си лафиш с нея, просто не й отговаряй, като ти пише. В един момент ще спре.

Josefinne
06-10-2011, 15:32
Абе, користни.
Девойката е соушъл, какво се впрягате. И да , може и да ти се кефи. Може би след като е скъсала със своя приятел се е сетил за неговия як авер и е решила да се пробва. И след това си е хванала приятел, но това не й пречи да продължава да си пише с теб, дори и първоначалната цел вече да е отпаднала. Понякога човек иска да се спрятели с някой як човек, просто защото е як ( разбирай както по характер, така и на външен вид).
Моят съвет - не го мисли толкова защо ти пише. Ако ти е приятно да си лафите - продължавайте, стига си бил " девствената ученичка", а прави каквото искаш. Ако пък не искаш да си лафиш с нея, просто не й отговаряй, като ти пише. В един момент ще спре.

Ascended
06-10-2011, 16:57
хаха нямам мераци към другарката (всмисал готова не бих я върнал), проблема е обаче че момичето с което се виждам сега, като дойде вкъщи се се бърка че нейния скайп е пуснат на моя компютър и има навика да проверява с кой съм си писал или ако има повече време какво съм писал. Наскоро обаче стана особено раздразнителна към по-горе споменатото момиче и почва да ме товари. Търсех мнения какво може да я кара да пише и също така какви неща да пробутам на моята за да спре да ми души скайп-а. Мерси за съветите :)

Maruma
06-10-2011, 20:05
Скайп-дразнителя аз лично бих сложила в листа с игнорираните поне за известно време. Това ми решаваа въпроса с човека, с когото излизам и и дава марджин на нея да реши какво да прави - ще търси ли друг контакт с теб или ще остави нещата така. Ако те потърси - очевидно иска нещо, и аз бих я попитала ясно и точно, в прав текст какво е то. Не казваш как са се разделили с приятеля ти - т.е. чия е била инициативата, но ако не е била нейна, с много голяма вероятност иска да знае нещо за него, ревнува, изживява го, иска да е близко до него чрез теб или кой знае какво (не е необходимо да иска да му прави гадости, но и това е възможно). Това че си има приятел го намирам без значение - кой знае дали е така.

stteLii
06-10-2011, 20:29
Или се скарай с нея много жестоко,или да я обидиш с нещо.. или пък просто да я премахнеш/блокираш :) По - добре я игнорирай,от колкото да се скарате с твоята заради тази шматка .. :wink:

marin4itu
06-11-2011, 08:43
Просто не отговаря на момичето в скайп.. толкова ли е трудно.. Накрая ще спре..

А до това, че твоята ти ровичка скайпа.. не знам, но аз бих дигала големи скандали.. Ти позволяваш ли си да й преглеждаш телефона и скайпа? Ако да, явно връзката ви е от тези, които аз не разбирам, ако не си позволяваш, значи имаш за какво да се сърдиш.

chronic
06-11-2011, 09:43
Окееееей!
Няколко причини, които могат да ме накарат да пиша на момче, различни от тези да имам някакво привличане към него:
1. Запълвам свободно време, сиреч съчетавам полезното с приятно.
2. Сметнала съм, че има достатъчно умиствен багаж и е интересна личност.
3. Забавно ми е, смея се, чувствам се добре.
4. Обърква ме понякога със сложните си разсъждения, т'ва ме кефи.
5. Просто имам нужда да си простея с някого.
6. Учтива съм, тоя човек ме кефи що'то е голЕм пич, виждам го онлай и искам да го питам как е.
7. Имам нужда от помощ и се сещам, че понякога човекът, който най-малко очаквам може да ми помогне- "Ще погледна скайпот!"

има и още ама много ме мързи.
А,някой питал ли те е въобще?

ymca
06-11-2011, 09:47
Аз мисля да сведа причините до две:
1. Харесва те.
2. Иска да прави мръсно на приятеля ти и/или да го кара да ревнува. (тук се замисли дали той често е тема на разговорите ви, плюе ли го тя и т.н).

И все пак не разбирам какво те интересува защо ти пише след като нямаш мераци и имаш приятелка? Следващият път, когато ти пише- просто недей да отговаряш. Просто е, нали? Тогава твоето момиче не би трябвало да има какво да чете и за какво да се дразни..

YyoOnNiItTyY
06-11-2011, 10:17
Авторееее...къде ти се е паднало и на теб такова девойче :lol: Според мен, много добре знае, че това, което ти казва малко или много, ще стигне до бифшия ѝ 8-) Щом толкова много ти досажда.. според мен, може да те харесва..абе глупости говоря и аз! Как ще те харесва?! не се обиждай сега, не те знам колко си УбаФ, но най-вероятно, се опитва да измъкне малко информация за бифшия..и изобщо май, по някакъв начин иска да му покаже, че видиш ли аз не съм сама.. кво пък ми се праиш и ти! :razz: Може, да ти праща толкова много снимки и да ти разказва такива подробности.. просто защото знае ,че по един или друг начин можеш да засегнеш темата с приятеля ти за бифшата му :razz: Оле майко ..май не се изразих много добре, ама.. който разбрал, разбрал 8)

Ascended
06-11-2011, 10:27
Просто не отговаря на момичето в скайп.. толкова ли е трудно.. Накрая ще спре..

А до това, че твоята ти ровичка скайпа.. не знам, но аз бих дигала големи скандали.. Ти позволяваш ли си да й преглеждаш телефона и скайпа? Ако да, явно връзката ви е от тези, които аз не разбирам, ако не си позволяваш, значи имаш за какво да се сърдиш.
Тя не е моя аз не притежавам никого, това момиче което ми чете скайп-а е рандом фолк-фурийка ефтинийка. Не и се бъркам в никви неща, изключително благодарен съм на първото момиче с което бях близък, че ми показа каква е същността на жената. (знам че много от вас няма да харесат тези думи но те идват от моя опит, нещатата които аз съм видял, винаги има изключения, просто аз не съм ги срещал до сега. Не и се сърдя че си бърка носа тя (извинявам се за израза) неможе да ми дава наклон на х*я, просто дразни и става досадна и жалка. А иначе дали ме харесва или не няма значение, аз спазвам бро кодекс-а. Исках да видя за какви причини би се сетил женския мозък. Иначе това което си мисля аз е почти единтично с написаното от ymca.

Ascended
06-11-2011, 10:34
Авторееее...къде ти се е паднало и на теб такова девойче :lol: Според мен, много добре знае, че това, което ти казва малко или много, ще стигне до бифшия ѝ 8-) Щом толкова много ти досажда.. според мен, може да те харесва..абе глупости говоря и аз! Как ще те харесва?! не се обиждай сега, не те знам колко си УбаФ, но най-вероятно, се опитва да измъкне малко информация за бифшия..и изобщо май, по някакъв начин иска да му покаже, че видиш ли аз не съм сама.. кво пък ми се праиш и ти! :razz: Може, да ти праща толкова много снимки и да ти разказва такива подробности.. просто защото знае ,че по един или друг начин можеш да засегнеш темата с приятеля ти за бифшата му :razz: Оле майко ..май не се изразих много добре, ама.. който разбрал, разбрал 8) Една честна жена. Има истина в думите ти. Твоя отговор ми харесва най-много ,защото е почти единтичен с мойто мнение :)

YyoOnNiItTyY
06-11-2011, 11:35
Авторееее...къде ти се е паднало и на теб такова девойче :lol: Според мен, много добре знае, че това, което ти казва малко или много, ще стигне до бифшия ѝ 8-) Щом толкова много ти досажда.. според мен, може да те харесва..абе глупости говоря и аз! Как ще те харесва?! не се обиждай сега, не те знам колко си УбаФ, но най-вероятно, се опитва да измъкне малко информация за бифшия..и изобщо май, по някакъв начин иска да му покаже, че видиш ли аз не съм сама.. кво пък ми се праиш и ти! :razz: Може, да ти праща толкова много снимки и да ти разказва такива подробности.. просто защото знае ,че по един или друг начин можеш да засегнеш темата с приятеля ти за бифшата му :razz: Оле майко ..май не се изразих много добре, ама.. който разбрал, разбрал 8) Една честна жена. Има истина в думите ти. Твоя отговор ми харесва най-много ,защото е почти единтичен с мойто мнение :)
Най-накрая призната :D А по другия въпрос ..за това как да не ти гледа скайп.. ми няма как ! :-D просто го изключвай..