PDA

View Full Version : Срам ме е, какво да правя?



nickelbackk
06-10-2011, 14:55
Има едно момче от съседния клас, за което бях разбрала, че ме харесва. На него обаче му бяха наговорили куп лоши неща за мен и не знам дали все още изпитва симпатии. Днес, странно, но ме заговори и така за пръв път си общувахме. Аз го харесвам малко, но съм страшно срамежлива. Ясно е, че щом вече сме говорили свободнo като приятели, втори път няма да е проблем, но много ме е срам. Какво да правя?

Следващия път по-описателни заглавия да слагаш>?
ShtrudeL

djipsito
06-10-2011, 14:57
Преудолей срама.. ?

ymca
06-10-2011, 15:11
...Ясно е, че щом вече сме говорили свободнo като приятели, втори път няма да е проблем, но много ме е срам.
Аз ли нещо не мога да разбера?! Как така хем сте говорили свободно като приятели, хем не можеш да преодолееш срама? Все тая, просто трябва да го преодолееш и толкова. Каквито и съвети да получаваш тук, от теб зависи всичко. Дръж се нормално. Срамът да общуваш с момчето ще отмине само след като продължите да общувате. Не се срамуваш да говориш с приятелките си, нали..? Същото е и тук. А когато става въпрос за срамежливостта като черта на характера ти, доста по-сложно е. Има отракани хора, има и срамежливи. Ако не искаш да си от вторите, опитай да решиш проблемите с ниското си самочувтсвие и да преодолееш комплексите си.

Grommash
06-10-2011, 17:34
Браво, попаднала си на един от малкото момчета, които не се влиаят от чуждото мнение. Дано се получат нещата. :P

Maruma
06-10-2011, 20:21
И от какво точно се срамуваш? Какво те притеснява? Знаеш, че колкото повече си ти, толква си по-интересна. Не мога да ти кажа "преодолей го" защото може просто да си такава и да трябва един човек де изгради доверие, за да спреш да се срамуваш, но винаги действай със самочувствие и нужната самоувереност. Няма какво да губиш.

YyoOnNiItTyY
06-11-2011, 10:26
Един въпрос само..на колко си? А иначе колкото до срама, нито аз , нито който и да е било в този форум може да ти даде съвет как да го преодолееш! Щом момчето е запознало разговор, след всичките неща ,който са му казали за теб, няма от какво да се притесняваш ! :P

chronic
06-11-2011, 10:36
Преудолей срама.. ?Защо тя?Мъжкия пол трябва да е настъпателен,и ако от негова страна има интерес ще задвижи нещата..
Най-готино е когато и двамата в нещата ги е яко срам,и нещата си остават така с години. :lol:

gummybear
06-11-2011, 10:57
Както виждаш той не се е повлиял от нещата, които са му казали ,а това означава, че още има симпатии ,а това означава ,че трябва да направиш крачката 8-) .УСПЕХ!

Ely97
06-11-2011, 14:33
Момче, което не се влияе от чуждото мнение ? ЛОЛ рядко срещано явление ;д . . . Явно наистина е хлътнал по теб :) А колкото до срама ще го преодолееш с времето :) Бъди естествена . . . това е всичко :) УСПЕХ !