PDA

View Full Version : Какво да правя натакък



MissNothing
06-10-2011, 16:05
..

MaLkaTa_LaDy
06-10-2011, 16:43
Ох ох ох...
1. Не трябваше да му признаваш нищо. Повече невербално общуване. Например да го целунеш без да му обясняваш защо го правиш. Или пък просто - защото го искаш.
2. Повече никаква инициатива не поемай. Кажи му, че ъм... [момент да го измисля] спират ти интернета? Не можеш да влизаш много в скайп, заета си с учене, хобита, фитнес и прочее? И ако иска да се видите, да звънне. По-добре е да го накараш той да те пита "Защо напоследък не влизаш много в скайп?" ама пък щом е критичен случай, че на среща да не те кани...
3. Не повдигай темата за "връзка". В смисъл да го питаш дали смята, че ще се получи между вас, е все едно да му кажеш "Кажи ми дали смяташ нещата да станат сериозни, защото ако не е така, не искам да си губя времето с теб.". А да си губиш времето с някого, който харесваш, е най-приятно. Просто се радвай на това, което се случва без планове за бъдещето.

ymca
06-10-2011, 16:56
^ Ако наистина е такъв, какъвто го описва (въпреки че ме съмнява) решението да почне да му се дърпа на практика ще сложи край на отношенията им. Съгласен съм, че е тъпо само ти да поемаш инициативата, но...имаш ли избор? Пробвай да се държиш хладно 1-2 седмици и виж какво ще стане. Ако не реагира, явно ще трябва да поемаш инициативата само и единствено ти. Това ми навява мислите, че нищо няма да се получи...твърде дръпнат е този твой избранник.

badsector
06-10-2011, 18:26
Може да е гей/бисексуален.
п.п. не ти ли е интересно как ще реагира, ако почнеш да го обарваш?

MissNothing
06-10-2011, 19:27
..

MaLkaTa_LaDy
06-10-2011, 19:38
Без значение е колко време ще чакаш, щом ще го направиш, прави го в първия удобен момент. Аз казах вече, че съм против, но ти си решаваш.

Maruma
06-10-2011, 19:55
Аз на такива неинициативни и тотално и напълно "незаинтересовани" не им вярвам много. Като си решила, покани го; ще го поканиш и следвашия път, и още 2-3 пъти и ще ти омръзне. Не смятам, че който и да е, колкото и да е притеснителен, неинициативен, смотан и каквото се сетиш друго, ако наистина харесва друг човек, ще остане безучастен. Хайде първия път не е бил сигурен, че го харесваш, вторият - бил е неуверен, но в един момент като се увери трябва да си поеме нещата. Ако не, просто не е сигурен че те харесва и с такива не си губи времето и енергията, защото не е изключено в един момент да станеш за смях в собствените си очи. :oops:

MissNothing
06-11-2011, 07:44
..

gummybear
06-11-2011, 10:42
Ох, май сте прави.. обаче съм сто процента убедена, страшно много хора са ми казвали, че не е от тези, които само си играят с момичетата, така че щом каза, че ме харесва и че има шанс да стане нещо, значи е така. Ще видим какво ще правя, мисля наистина да пробвам този вариант аз да спра да го търся за известно време, пък да видим.

Това и щях да ти предложа .. остави го за известно време и ще видиш как интересът му ще стане по-голям :)

eXxXciTeD
06-11-2011, 10:48
Все едно е гей...не мислил да се занимава с момичета, не бил такъв, какво ти харесва вообще в него?

MissNothing
06-11-2011, 19:58
..

badsector
06-11-2011, 21:11
Може и предишната му (вероятно е била първата) така да го е наранила, че да се е затворил в себе си. Ако го изоставиш, ще се затвори още повече. Обратното също е в сила. До голяма степен действията ти ще се окажат решаващи за бъдещето му...

MissNothing
06-12-2011, 08:47
..

sexa_na_kompleksa
06-12-2011, 08:59
Мисля, че твърде много се доверяваш на мнението на околните за него. На няколко пъти пишеш: "всички ми казват, че е такъв", "но са ми казвали, че е от тези хора", "страшно много хора са ми казвали"...

Виждам, че имаш огромно желание да излизаш с него, на твое място аз надали бих се стърпяла да не го питам дали иска да излезем... И аз всъщност не виждам нищо лошо в това да го търсиш, все пак живеем в 21 век. Но не бива да се прекалява наистина, за да не станеш досадна. Аз например бих го питала дали иска да излезем и накрая на срещата бих го прегърнала/целунала с думите: "Звънни някой път, ако искаш да се видим отново, вече ми е неудобно да те търся". Дори и да каже, че не го притеснявам и мога да му звъня, пак бих повторила, че държа той да се обади. И после най-много да му пиша в скайп или да му се обаждам по телефона само да го чуя как е, какво прави, без да го повдигам въпроса за излизането.
Но това бих направила аз, ако съм в такава ситуация.
Желая ти успех! : )

MissNothing
06-12-2011, 09:23
...