PDA

View Full Version : Идея за прекарване на рожден ден ? (:



Dannue
06-11-2011, 08:46
Здравейте. (:

Така, рождения ден на племенницата ми предстои, тя е на 14. (: Разбрала съм се с родителите й аз да организирам рождения ден, имат ми доверие. Искам да го запомни, да е забавно и щуро, но понеже тя няма 18, няма да я пуснат в хубавите клубове и дискотеки.
Та, кажете някакви предложения. Може би някоя тийн дискотека ? Само да не е нещо от типа на Амор, където се бият и дрогират . . . Чух за Спейсър, дали върши работа ? Не съм ходила и нямам лични впечатления. Има ли мнения по върпоса ? Как е там ?

Ако не, някъде навън ? Къде ?

Допитвам се до вас, защото нямам много идеи, но искам точно аз, много си я обичкам. (:

П.П: Може да кажете къде сте празнували вашия, за да почерпя идеи и оттам.

eeeessss
06-11-2011, 14:43
на кино ( мое мнение )

iziskan88
06-11-2011, 15:45
защо не у тях ?

bloodyF
06-11-2011, 21:41
^или у вас/приятел/роднина?


направи й парти-изненада :P много ще се зарадва убедена съм.. : )

опиши я малко повече-каква музика слуша, от какво се интересува?

че да ти кажа на 14 има момичета и момичета..добри деца и пълни...жрици на любовта.. :o

DesireToFire
06-12-2011, 12:28
У вас или у тях. Говори с някоя нейна приятелка да покани приятелите и. Разкарай родителите за 1 вечер и предложи ако някой не иска да се прибира по нощите да остане. Ти стои да ги наглеждаш. Там храна, пиене ти ще си прецениш.

Dannue
06-12-2011, 15:09
Да, но има един малък проблем - у тях има малко бебе, няма как техните да се изнесат за нощ.
У нас също не става, защото съм от София. Тя е от Бургас и аз съм за седмица, да я видя. (:
Така, че . . . Става доста тъпо. Моля ви давайте още идейки, ако не съм ви уморила. :lol:

bloodyF
06-12-2011, 15:39
опиши я малко повече-каква музика слуша, от какво се интересува?





....ама поне прочитай мненията де. -.-

Greennight
06-12-2011, 15:45
Абе кви рожденни дни по дискотеки на 14 години бе,омг :-o

reoffender
06-12-2011, 16:03
закарай я на буда бара.
налЕ ся стана мно' модерно да са хо'й там.

Dannue
06-12-2011, 18:53
Ех, колко забавно. :D :D

Не съм го видяла, сори . . Ами слуша буквално всичко . . Влечат я музика, спорт, момчета, абе като нормално 14-годишно, но не виждам това с какво помага . .

Но скоро концерти няма да има . . А по клубове/дискотеки няма да я пуснат . . :-x

Има и друг вариант - баща й има нещо като пицария ? :-o

badsector
06-12-2011, 19:31
Празнуването в дискотека е едно от изключително тъпите неща, според мен. Доста по-добрият вариант е частно парти.

bloodyF
06-13-2011, 11:44
ако е възможно направи и изненада ..отведи я уж да хапнете в пицарията, а там да са всичките и приятели..за целта техните ще трябва да помогнат, щом ти ще ходиш на гости..ако може отделен сектор от заведението или цялото такова да е запазено за вас ще е супер..но трябва да говориш с чичо/вуйчо ти : )

Dannue
06-16-2011, 13:34
Мерси много на всички . . (: