PDA

View Full Version : Любов..без теми на разговор?



sunshine3214
06-11-2011, 07:49
Здравейте :)
Имам един проблем..
Когато тръгна с някое момче, винаги става така е нямаме общи теми за разговор..Когато се видим, и просто мълчим... Ужасно е. А пък преди да тръгнем си говорим най-нормално за всичко,,и после като тръгнем нищо ;х Никога не се получава..Сигурно в мен е проблема..
Какви съвти бихте ми дали :(

ymca
06-11-2011, 07:54
Еми в теб ще да е проблмът, щом винаги става така. Просто се дръж така, както си се държала преди да тръгнете. Щом сте тръгнали, значи имате общи теми на разговор. Използвай тях.

eclipse06
06-11-2011, 07:58
Съвети, нека да видим. Отпусни се. Това, че си с него, не значи, че трябва да му правиш представление само и само за да му се харесаш още повече. Говори каквото ти е на ума, стига да е уместно. Това да си с някой означава и да си приятел с него. Как общуваш с приятелите си? Помисли.

pressiana
06-11-2011, 08:56
Говорете си за нещо, което виждате наоколо. Или за филми, не знам. Примерно виждаш плакат на филм, който дават в киното, и го питаш дали го е гледал, какво мисли.. После се прехвърляте на филмите като цяло и докато се усетиш сте на друга тема, а после трета и т.н. Не знам какво да те посъветвам, нямала съм такъв проблем все още. Просто бъди естествена и не се притеснявай. Можеш и да го питаш какво е правил днес или нещо от сорта, не знам. Успех. :)

RoSKo0o0
06-11-2011, 12:02
Отиди на психолог. Според мен си психично болна с мозъчно разтройство. Имаш проблеми с лимфните възли и имаш дупки по каналите на нервната си система.

badsector
06-11-2011, 13:12
Развивай общата си култура, примерно чети книги, намери си хоби и чети специализирани сайтове за него в интернет, събирай се с интересни и различни хора и ги слушай какво говорят... абе накратко, разширявай мирогледа си :)

Sh@d0w
06-11-2011, 17:17
Като ви съвршат темите на разговор пробвай тези:

-увеличеното избиване на пингвини напоследък
-последиците от глобалното затопляне
-войната в ирак,в либия и тн.
-ядрената програма на япония
-цените на горивото

Теми-доста.

Ssummerjam
06-11-2011, 17:37
Ъмм щом не се получава така само с конкретното момче, а и с други, значи проблемът наистина е в теб. Както казаха и преди мен - бъди интересна личност, обогатявай общата си култура, чети, срещай се с различни хора и няма да имаш този проблем. :)

Zarity
06-11-2011, 17:50
Еми в теб ще да е проблмът, щом винаги става така. Просто се дръж така, както си се държала преди да тръгнете. Щом сте тръгнали, значи имате общи теми на разговор. Използвай тях.
+

Grommash
06-12-2011, 08:04
Шшш, голяма любов!! Завиждам ти. :D :D