PDA

View Full Version : Деба тея плочки ве



JimmyShady
06-11-2011, 09:59
Абе пичове кажете как да ги направя тея плочки... Значи на 14 съм, активно спортуващ съм (футбол всеки ден - 2 часа минимум), 175-6 см - 65кг. Корема ми е гладък такъв, ама нямам плочки що така :D

fatrat
06-11-2011, 10:02
абе и аз да ги еба тия плочки ! Ква е тая маниа незнам? МИ направи ги с коремни преси! То и мускул трябва!

DownloadVirus
06-11-2011, 10:04
Абе пичове кажете как да ги направя тея плочки... Значи на 14 съм, активно спортуващ съм (футбол всеки ден - 2 часа минимум), 175-6 см - 65кг. Корема ми е гладък такъв, ама нямам плочки що така :D

Почни street fitness,там почти всички са като теб .. :)

anonymous546178
06-11-2011, 10:04
Забележете характерното описание на искащите плочки... Около 14 години с тегло по-малко от 70кг, футболистчета (уж)
А сега имам две предположения, не си стъпвал в фитнес и краката са ти гладко обръснати

firstdiesel
06-11-2011, 10:05
Забележете характерното описание на искащите плочки... Около 14 години с тегло по-малко от 70кг, футболистчета (уж)
А сега имам две предположения, не си стъпвал в фитнес и краката са ти гладко обръснати

+1
... и като вкарат 2-3 тренировки киокушин стават безсмъртни :D

JimmyShady
06-11-2011, 10:11
muslce, позна :D fatrat, лятото правих коремни преси - абсолютно нищо не става, като стегна и като бутнеш е твърд и стегнат такъв корема ама отвънка не личат никакви плочки :X Virus, изобщо не ме влече това streefitnes-а...

fatrat
06-11-2011, 10:11
Забележете характерното описание на искащите плочки... Около 14 години с тегло по-малко от 70кг, футболистчета (уж)
А сега имам две предположения, не си стъпвал в фитнес и краката са ти гладко обръснати

+1
... и като вкарат 2-3 тренировки киокушин стават безсмъртни :D

OOOOOOOOOSSU!

JimmyShady
06-11-2011, 10:13
Аве аре недейте се ебава :X

firstdiesel
06-11-2011, 10:13
праи коремни преси на обратен лег с диск (тежест) зад врата 4х10
повдигане на крака (изпънати) от вис/успоредка с тежест 4х10

не знам дали щи станат плочки обаче ша качиш мускулна маса в корема, ако не излезнат праи кардио/тичай ...

JimmyShady
06-11-2011, 10:17
Тичам достатъчно, сега ще почна с тези упражнения за качване на мускулна маса. Само ако може малко по-точно описание на упражненията, че малко не схванах как точно се правят. :D

firstdiesel
06-11-2011, 10:25
Тичам достатъчно, сега ще почна с тези упражнения за качване на мускулна маса. Само ако може малко по-точно описание на упражненията, че малко не схванах как точно се правят. :D

упражненията се правят с мерак, предимно
1вото е коремна преса, която се прави на една пейка с наклон, на която ти лежиш с главата надолу и държиш един метален диск, за да ти е трудно.
2рото .. вдигаш краката напред в изпънато положение, кат се държюжиш на лост (за набиране) или на успоредка (кофичка - горно положение). Може да си вържеш на краката тежести! (на всеки крак поотделно)

е по-подробно не мога!

JimmyShady
06-11-2011, 10:44
Аха, разбрах, благодаря. Ами някакво хранене нещо трябва ли?

fatrat
06-11-2011, 11:07
ми ако не можеш да фотосинтезираш/хемосинтезираш желателно е и да се храниш! Иначе може след 2-3 дена да те намерят студен! Предимно белтъчна храна яж!

JimmyShady
06-11-2011, 11:41
Благодаря ви, момчета. А след колко време, горе-долу се вижда дали има ефект?

DownloadVirus
06-11-2011, 11:56
Благодаря ви, момчета. А след колко време, горе-долу се вижда дали има ефект?

На твоят етап може за 1 месец да изкараш 6 pack ако правиш каквото трябва ;)

fatrat
06-11-2011, 12:02
Благодаря ви, момчета. А след колко време, горе-долу се вижда дали има ефект?
Ами горе долу след като излезнат плочките :D

JimmyShady
06-11-2011, 12:54
А някакви други упражнения да препоръчате, за домашни условия?

pencilwarrior
06-11-2011, 13:40
наклони настрани с тежести в ръцете

loveca777
06-11-2011, 15:54
:D бръсненето но крака е много тъпо
И що всички футболистчета си ги бръснат - един бог знае

misho1993
06-12-2011, 07:40
:D бръсненето но крака е много тъпо
И що всички футболистчета си ги бръснат - един бог знае

Ако краката са ти окосмени като моите (все едно съм с плътен вълнен клин) друга песен ще пееш xD

JimmyShady
06-14-2011, 14:20
:D бръсненето но крака е много тъпо
И що всички футболистчета си ги бръснат - един бог знае
Професията го изисква :D

Greennight
06-14-2011, 14:22
Пич,първо направи другите мускули и тогава изкарвай плочки.Иначе рискуваш да имаш плочки,но да си хърба,избирай :)

JimmyShady
06-15-2011, 11:19
Пич,първо направи другите мускули и тогава изкарвай плочки.Иначе рискуваш да имаш плочки,но да си хърба,избирай :)
Oo, много занимавка бе братле..

pencilwarrior
06-15-2011, 11:22
Пич,първо направи другите мускули и тогава изкарвай плочки.Иначе рискуваш да имаш плочки,но да си хърба,избирай :)
Oo, много занимавка бе братле..

На мен пък плочките са ми най-досадната мускулна група. Вярно че изглежда яко, ама ме мързи да правя коремни преси просто. Може да се каже, че са ми най-гадното упражнение 8-)

DownloadVirus
06-15-2011, 11:29
Пич,първо направи другите мускули и тогава изкарвай плочки.Иначе рискуваш да имаш плочки,но да си хърба,избирай :)
Oo, много занимавка бе братле..

Е както искаш стой си на -20 кг под ръста си и си имай плочки като те мързи да си дигнеш задника от шибаният стол и да идеш във шибаната фитнес зала за 40-50 минути!

ccdesigns
06-15-2011, 12:39
Хах, и на мен са ми досадни плочките. Изглеждат готино, ама ми е тъпо да ги правя. Повече ме кефи да правя за ръце и гърди, въпреки че ходя (на лост при това) доста рядко. Аз съм по MTB :D Иначе прави коремни преси с тежести :) Те го казаха. Може ако не те мързи да идеш и на лоста да направиш няколко обикновени набирания, така хем и ръце правиш, хем и корем вкарваш, но съвсем малко :)

pencilwarrior
06-15-2011, 13:49
Има и още едно упражнение на скрипец, алтернатива на класическите коремни преси. Заставаш пред скрипеца и хващаш лоста с надвхат, а краката ти са разтворени, горе-долу като при клекове и леко прегънати в колената. Лоста го придържаш към тила си и започваш да навеждаш тялото като внимаваш да използваш пресата за целта, без да местиш лоста или ръцете. Доста напряга и лесно можеш да регулираш тежестта.

dunce
06-15-2011, 20:24
Аве аре недейте се ебава :X

Ще се ебават и ще ти тролват темата, щото има 41987419 такива подобни и съм сигурен, че дори 1 на същата страница. Що не погледнеш малко по-надолу, трябва ли всяка 2ра тема да е "как да направя плочки" и "как да направя мускОли"?

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

Ето ти упражнения за коремни мускули - понеделник, сряда и петък в продължение на няколко седмици, след това там ще видиш един друг клип за по-напреднали. И като ги правиш гледай да не си натоварваш врата, ами корема, и не ги прави на легло, да не се изгърбиш. И ако някой пусне такава тема пак, направо не знам :-x

JimmyShady
06-16-2011, 13:16
Мepcu we ra3e {}

ZipFail
06-16-2011, 15:05
И като ги изкараш тея плочки, кво ?

bazukata
06-16-2011, 16:22
прави различни видове коремни преси и вдигане на краката от лег .. второто помага много за 3тия и 4тия ред плочки аз засега имам 2 реда и леко започва да се очертава третият .. успех ;)

JimmyShady
06-17-2011, 10:51
И като ги изкараш тея плочки, кво ?
Тъп си, бате. Не ми пиши.

firstdiesel
06-17-2011, 12:52
И като ги изкараш тея плочки, кво ?
всички мацки ша му се лепкат!!!!!!!!!!!!!!

DA0Trooper
06-17-2011, 13:23
И като ги изкараш тея плочки, кво ?
всички мацки ша му се лепкат!!!!!!!!!!!!!!
мани тва ми сички копелета ше ги е страх!

musicinmyveins
06-17-2011, 19:43
И кат го удари некое от копелетата в корема който само стегнат изглежда релефен ше си изплюе червата.Успех на всички момчета които правят плочки заради момичетата и си мислят че са много по сексапилни с това !!!

JimmyShady
06-17-2011, 20:23
Тъпи сте, пичове. Не ми пишете. 8)

DownloadVirus
06-17-2011, 20:28
Тъпи сте, пичове. Не ми пишете. 8)

Ама не е ли ако искат?! Кво?! Да няма ни биеш с тия плочки ;) Лапетийшина ;)

JimmyShady
06-17-2011, 20:36
Извинявай, бате. Няма повече. :(

firstdiesel
06-17-2011, 20:51
Тъпи сте, пичове. Не ми пишете. 8)
и да сме тъпи, нали сме яки..

ти кат ми кажеш 5 упражнения за една мускулна група и сториш 55 кофички до долу, тогава може да ми викаш че съм тъп ;)

JimmyShady
06-17-2011, 21:22
Тъпи сте, пичове. Не ми пишете. 8)
и да сме тъпи, нали сме яки..

ти кат ми кажеш 5 упражнения за една мускулна група и сториш 55 кофички до долу, тогава може да ми викаш че съм тъп ;)

:oops:

ZipFail
06-17-2011, 21:29
Първо иска съвет, а после вика 'тъпи сте, не ми пишете' :lol:
Ало, ти си тоя тука дето не разбира и търси отговори, не ние ;)

LookAtMeNow
06-17-2011, 22:59
Имам един въпрос.. ако правя упражнението за плочки което firstdiesel каза и правя набирания ( по 12-13 ) ще има ли някакъв ефект след 1-2 месеца?

firstdiesel
06-18-2011, 06:38
Имам един въпрос.. ако правя упражнението за плочки което firstdiesel каза и правя набирания ( по 12-13 ) ще има ли някакъв ефект след 1-2 месеца?

моите упражнение са за качване на сила и муск маса... това ще рече, че ако нямаш подкожни мазнини ша ти излезне терекота, но ако имаш трябва да праиш и кардио

navar
06-18-2011, 07:07
аз имам една голяма плоча,дали ми се кефят мацките :)

dunce
06-18-2011, 08:02
Сганта от комплексари, стига сте спамили и плюли, щото и без това нищо полезно не казвате. Като говорите за добре изглеждащо тяло, това означава цялото да е стегнато с добре изразени мускули. Не като половината от фитнес маняците, дето в областта на талията са като вейки, пък горе надути като балони. Или пък нагоре са с 45 ръка, големи гърди и с мазен корем.

"И кат го удари некое от копелетата в корема който само стегнат изглежда релефен ше си изплюе червата"

Това, което каза, зависи само от тренировките в залата за бойни изкуства.

JimmyShady
06-18-2011, 08:35
Първо иска съвет, а после вика 'тъпи сте, не ми пишете' :lol:
Ало, ти си тоя тука дето не разбира и търси отговори, не ние ;)

Ми тея олигофрени напраените к'во почват да се заяждат, ебати палячовците. Евала dunce!

cunt
06-18-2011, 09:46
И кат го удари некое от копелетата в корема който само стегнат изглежда релефен ше си изплюе червата.Успех на всички момчета които правят плочки заради момичетата и си мислят че са много по сексапилни с това !!!
и не са ли? няма нужда да злобееш че нямаш релефен корем ,балък 8)

DownloadVirus
06-18-2011, 10:31
Смешни ставате с тия "релефни кореми" , просто смешни и преди някой полуграмотен ,където не знае какво е фитнес зала да се изкаже,да кажа,че имам "по-релефен корем" от него :)

musicinmyveins
06-18-2011, 12:27
И кат го удари некое от копелетата в корема който само стегнат изглежда релефен ше си изплюе червата.Успех на всички момчета които правят плочки заради момичетата и си мислят че са много по сексапилни с това !!!
и не са ли? няма нужда да злобееш че нямаш релефен корем ,балък 8)Мене релефен корем не ми трябва и без него си ми се кефат мацките.(Няма смисъл да ти обяснявам колко съм оформен и че съм 99% сигурен,че корема ти не е и на половината колкото моя релефен за тва да избегнем неудобната тема за теб и отиде да си резнеж веничките :*) А за автора - Ти си просто лапе и няма да направиш нищо.Ше си останеш бастун и асоциален олигофрен (знам,че се надяваш като направиш плочки да си намериш гадже или поне приятели,но нито плочки ше направиш нито приятели ше си намериш.А и ако не знаеш какво значи асоциален си купи тълковен речник :) ) Дразнещ е факта,че някав дрислю иска съвет после обяснява на хората ,от които иска нещо са тъпи.И този факт само потвърждава думите ми колко голям комплексиран изолиран и деградирал си.И ти можеш да се разревеш като смешника дето те защитава и същевременно да млъкнеш щот на мен лично би ми станало неудобно, да обяснявам на някой от който искам съвет,че е тъп.

dunce
06-18-2011, 12:52
И ти можеш да се разревеш като смешника дето те защитава и същевременно да млъкнеш щот на мен лично би ми станало неудобно, да обяснявам на някой от който искам съвет,че е тъп.

Смешникът, дето го защитава поне може да пише грамотно и да се изказва подготвен. С предишния ти коментар просто се изложи, да не мислиш, че са много хората, които като ги удариш в корема, няма да се превият?

"Мене релефен корем не ми трябва и без него си ми се кефат мацките."
"Няма смисъл да ти обяснявам колко съм оформен и че съм 99% сигурен,че корема ти не е и на половината колкото моя релефен"

Нещо си противоречиш тука. Ако не знаеш какво значи думата "противореча", виж в тълковния речник.

"А за автора - Ти си просто лапе и няма да направиш нищо.Ше си останеш бастун и асоциален олигофрен (знам,че се надяваш като направиш плочки да си намериш гадже или поне приятели,но нито плочки ше направиш нито приятели ше си намериш"

Да, сигурно всички трениращи затова тренират, че да си намерят приятели и да впечатлят гаджетата :grin: Страшно мислене имаш :)

И не на последно място, не бъди нагъл и не казвай колко смотано било да наричаш тоя, който ти обяснява тъп. Щото ти на него нищо не си му обяснявал, а веднага го почна с критиките и комплексите.

DownloadVirus, ти пък няма ли най-накрая да разбереш, че не си нещо повече от останалите и никой не трябва да ти целува краката, щото си нацепен. И разбери, че не всеки иска да изглежда като тебе, и не всеки иска да тренира каквото ти тренираш. Писна ми да спамиш във всяка тема, чесно ти казвам. Излез малко навънка и си намери приятели и не пълни форума с глупостите си.

едит: Да не говорим, че не си по-малко смешен от останалите, като пишеш за смешните си програми и качване на маса. И помпането на мускули. Не само смешен, ами и жалък си станал вече, щото това е единственото нещо, което можеш да покажеш на света, мускулите си. Не мога да кажа същото за умствената ти дейност, за това по колко тъп начин разсъждаваш, дори за някакъв друг спорт освен фитнеса.

navar
06-18-2011, 13:17
дааам,стигнахме до вечната тема..
мухльовците ,които нямат дупе да тренират в залата парадирт с умствените си качества( най често и те съмнителни) а задължително е ,който блъска здраво в някаква зала,да е тъп...
и щото обикновено мухльото,си изглежда като мухльо,държи се като такъв,и чака кога учените ( като него) ще открият вълшебното хапче ,което го пиеш и ставаш готин,от нямане какво да прави -пише..
пише по форуми,пише неща за които хабер си няма,и не престава да изтъква умствения си потенциал..
ок ,ве майна-има си подфорум за умници.този е спорт и здраве-всеки пост касаещ умствения потенциял,е спам..
което ме навежда на мисълта че сед като "умния" не пише във подфорум за "умни" а изтъква "умствените" си качества пред спортисти,всъщност не е толкова умен,иначе би блестял прд умните...

но кво да ти кажа,щом смяташ че това в главата ти е най важно-ок..
но не давай "умни съвети" на тъпите спортисти,които вместо да четат цял ден статии,блъскат по залите ,или блъскат бокс от който им умират мозъчните клетки истават още по тъпи...
само за справка -момичето което завърши гимназията ,а после и университета със златен медал в моя випуск,в момента е ..кадрови войник..щот се оказа че от толкова много учене,е загубила реалната представа за живота наоколо..
та спрете да живеете в измислен свят...в реалния винаги са оцелявали силните...за псравка -анимал планет и дискавъри

DownloadVirus
06-18-2011, 13:19
@dunce haters always gonna hate...

DownloadVirus
06-18-2011, 13:22
Автора ,земеш да кажеш какъв ти е хранителният режим,защото като искаш плочките 90+% идва от рЪната,щом ти инт само плочките убуу , то си 10 кг под ръста си,така,че не знам колко трудно би могло да е..

ПП: Колко % подкожни имаш ?

musicinmyveins
06-18-2011, 14:06
И ти можеш да се разревеш като смешника дето те защитава и същевременно да млъкнеш щот на мен лично би ми станало неудобно, да обяснявам на някой от който искам съвет,че е тъп.

Смешникът, дето го защитава поне може да пише грамотно и да се изказва подготвен. С предишния ти коментар просто се изложи, да не мислиш, че са много хората, които като ги удариш в корема, няма да се превият?

"Мене релефен корем не ми трябва и без него си ми се кефат мацките."
"Няма смисъл да ти обяснявам колко съм оформен и че съм 99% сигурен,че корема ти не е и на половината колкото моя релефен"

Нещо си противоречиш тука. Ако не знаеш какво значи думата "противореча", виж в тълковния речник.

"А за автора - Ти си просто лапе и няма да направиш нищо.Ше си останеш бастун и асоциален олигофрен (знам,че се надяваш като направиш плочки да си намериш гадже или поне приятели,но нито плочки ше направиш нито приятели ше си намериш"

Да, сигурно всички трениращи затова тренират, че да си намерят приятели и да впечатлят гаджетата :grin: Страшно мислене имаш :)

И не на последно място, не бъди нагъл и не казвай колко смотано било да наричаш тоя, който ти обяснява тъп. Щото ти на него нищо не си му обяснявал, а веднага го почна с критиките и комплексите.

DownloadVirus, ти пък няма ли най-накрая да разбереш, че не си нещо повече от останалите и никой не трябва да ти целува краката, щото си нацепен. И разбери, че не всеки иска да изглежда като тебе, и не всеки иска да тренира каквото ти тренираш. Писна ми да спамиш във всяка тема, чесно ти казвам. Излез малко навънка и си намери приятели и не пълни форума с глупостите си.

едит: Да не говорим, че не си по-малко смешен от останалите, като пишеш за смешните си програми и качване на маса. И помпането на мускули. Не само смешен, ами и жалък си станал вече, щото това е единственото нещо, което можеш да покажеш на света, мускулите си. Не мога да кажа същото за умствената ти дейност, за това по колко тъп начин разсъждаваш, дори за някакъв друг спорт освен фитнеса.Нямах предвит тебе а cunt....И да гарантирам ти ,че този смешник иска плочки заради момичетата.Колкото до противоречието няма смисъл да му обяснявам колко ми е стегнат корема.Достатъчно е,че можеш да си фанеш момиче без да ти е гледала под блузата сеш ли се?И това имах предвит,но кой да чете...Аз няма какво да му обясня защото преди мене доста по-начетени момчета вече му бяха дали съвет,но той не спря темата въпреки,че получи отговор.Извинявай ма тема 4 страници за плочките на някав мухлю не е ли малко дългичка ....

DownloadVirus
06-18-2011, 14:24
Остай го тоя dunce , стига му обяснява,фитнеса бил за тъпаци..За тъпаци ако ти си тъпак,колко химия биология анатомия и куп други неща се изискват,знания за всичко,той казва за тъпаци.

Ае вари рови в някоя кофа duncee ;)

DA0Trooper
06-18-2011, 16:54
аз па сам як и тъп!

DownloadVirus
06-18-2011, 17:16
аз па сам як и тъп!

Тва от НВД-то :D

Що пишеш "сАм" ? :D :D

mlakniwe2
06-18-2011, 17:28
Аз съм си мн добре не ми тряят плочки :D Като момченче съм и така изглеждам по-малък като съм такъв слабичък-всички ме мислят за по-малък, а на мен това ми е целта, за кво ми е да прая мускули и да се прая на гъзар, тва е няква мания ся, но аз няям време за глупости пък и ще работя нещо, което изисква ум, а не с физическа сила :grin: целта ми е да изглеждам по-малък и по-млад, а пък ко почна да прая мускули става точно обратното :grin:

DownloadVirus
06-18-2011, 17:42
Аз съм си мн добре не ми тряят плочки :D Като момченче съм и така изглеждам по-малък като съм такъв слабичък-всички ме мислят за по-малък, а на мен това ми е целта, за кво ми е да прая мускули и да се прая на гъзар, тва е няква мания ся, но аз няям време за глупости пък и ще работя нещо, което изисква ум, а не с физическа сила :grin: целта ми е да изглеждам по-малък и по-млад, а пък ко почна да прая мускули става точно обратното :grin:

Глупости..

pencilwarrior
06-18-2011, 18:59
Аз съм си мн добре не ми тряят плочки :D Като момченче съм и така изглеждам по-малък като съм такъв слабичък-всички ме мислят за по-малък, а на мен това ми е целта, за кво ми е да прая мускули и да се прая на гъзар, тва е няква мания ся, но аз няям време за глупости пък и ще работя нещо, което изисква ум, а не с физическа сила :grin: целта ми е да изглеждам по-малък и по-млад, а пък ко почна да прая мускули става точно обратното :grin:

Глупости..

Пича обича да се ебава по тоя начин, и е доста на място в повечето случаи :D

DownloadVirus
06-18-2011, 19:12
Ми аз да река 1.95 съм на 42 кг и имам 3 реда плочки ама много яки,просто спрете да ядете ,дебелаци :booooomb:

JimmyShady
06-18-2011, 21:07
music ли си къв си, пич ти си страшно ограничен, дебел хейтър. Спри да пишеш ти казах, тъпак. Само се излагаш със смешните си размисли... Искал съм плочки за момичетата, ти тъп ли си къв си ??? Ебати палячото, честно! Ти си някаква хипер заблудена, 100 килограмова свиня, ядяща чипс пред компютъра всеки ден и хейтваща тея, които искат да се оформят.

"Мене релефен корем не ми трябва и без него си ми се кефат мацките."
"Няма смисъл да ти обяснявам колко съм оформен и че съм 99% сигурен,че корема ти не е и на половината колкото моя релефен"

Прост ли си бе??? Палячо, скрий се и стига писа в тая тема, нещастник.

tarlyo
06-18-2011, 21:08
"Мене релефен корем не ми трябва и без него си ми се кефат мацките."
"Няма смисъл да ти обяснявам колко съм оформен и че съм 99% сигурен,че корема ти не е и на половината колкото моя релефен"

УАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХ, FAIL

DownloadVirus
06-18-2011, 21:15
Алоооо jimmy питам та с кво се храниш :)

И колко % подкожни имаш

Greennight
06-18-2011, 21:25
Като ходиш на фитнес и вече автоматично си тъпанар тва ли ви е теорията бе смешници :razz: Тия дето го казват тва,са някви скелети 50 кила,дето не излизат при по-силен вятър.Смешници и половина.И кво-Бил Гейтс също ходи на фитнес,за да се поддържа.И тва автоматично го прави тъпанар,така ли :lol: Отворковци.А тия с плочките-земи почни да се храниш и направи маса.Мога да ти кажа,че почти всички мои момичета приятелки са ми казвали,че предпочитат момчето да има корави ръце и изпъкнали гърди и голям гръб и,че плочките изобщо не са важни.Мога да ти кажа,че изобщо не се впечатляват от типове с плочки и 25 см ръка.Апък вече твоя работа как ще се храниш и тренираш.

JimmyShady
06-18-2011, 21:35
Алоооо jimmy питам та с кво се храниш :)

И колко % подкожни имаш
Ем, аз не спазвам някакви стриктни диети и се храня много нередовно, когато огладнея - тогава ям. Понякой път стоя цял ден гладен на даскало (първа смяна съм) и като се прибера хапвам набързо нещо и отивам на тренировки. За подкожните мазнини - незнам, как да разбера колко % имам? :D И ако можеш - кажи с какво да се храня, кога, как и т.н., за да натрупам маса. :)

tarlyo
06-18-2011, 21:36
Оо, да. И аз съм горе/долу така като теб. Вирусчо хелпвай. :D

loveca777
06-18-2011, 21:53
Мога да ти кажа,че почти всички мои момичета приятелки са ми казвали,че предпочитат момчето да има корави ръце и изпъкнали гърди и голям гръб и,че плочките изобщо не са важни.Мога да ти кажа,че изобщо не се впечатляват от типове с плочки и 25 см ръка.Апък вече твоя работа как ще се храниш и тренираш.
:razz:

navar
06-19-2011, 07:11
без значение какви са целите ,които гоните трябва да знаете едно нещо-храненето трябва да става под режим,а не като огладнея ям,понякога не ям,и ям квот намеря...
подкожните мазнини се влияят от калорийния баланс и кардио..

Greennight
06-19-2011, 07:48
Мога да ти кажа,че почти всички мои момичета приятелки са ми казвали,че предпочитат момчето да има корави ръце и изпъкнали гърди и голям гръб и,че плочките изобщо не са важни.Мога да ти кажа,че изобщо не се впечатляват от типове с плочки и 25 см ръка.Апък вече твоя работа как ще се храниш и тренираш.
:razz:Какво бе ловец,не съм ли прав ? :-o

loveca777
06-19-2011, 08:11
Мога да ти кажа,че почти всички мои момичета приятелки са ми казвали,че предпочитат момчето да има корави ръце и изпъкнали гърди и голям гръб и,че плочките изобщо не са важни.Мога да ти кажа,че изобщо не се впечатляват от типове с плочки и 25 см ръка.Апък вече твоя работа как ще се храниш и тренираш.
:razz:Какво бе ловец,не съм ли прав ? :-o
Ми аз знам точно обратното...
И всички момичета , които познавам не харесват големи химици.
Предпочитат релеф и плочки ,релефни ръце.
Но само плочки и хърбест - малко момичета харесват.
Ама съм забелязал ,че повечето момичета не гледат как изглежда много, тай че който тренира само заради тях - ще си остане прецакан ;)

Greennight
06-19-2011, 08:25
Еми точно-ти сам го казваш,релефни ръце,гръб,а не само плочки.А тия пичове си мислят,че някой много се впечатлява на плочки при съотношение ръст-тегло -20....

loveca777
06-19-2011, 09:04
така си е
И пак казвам тез дето правят само плочки за момичетата ще си останат прецакани :-D

redbul2
06-19-2011, 09:37
Тия дето го казват тва,са някви скелети 50 кила,дето не излизат при по-силен вятър.

х2

хахахаха,много добре написано. Оригинално. :D

dunce
06-19-2011, 11:24
дааам,стигнахме до вечната тема..
мухльовците ,които нямат дупе да тренират в залата парадирт с умствените си качества( най често и те съмнителни) а задължително е ,който блъска здраво в някаква зала,да е тъп...
и щото обикновено мухльото,си изглежда като мухльо,държи се като такъв,и чака кога учените ( като него) ще открият вълшебното хапче ,което го пиеш и ставаш готин,от нямане какво да прави -пише..
пише по форуми,пише неща за които хабер си няма,и не престава да изтъква умствения си потенциал..
ок ,ве майна-има си подфорум за умници.този е спорт и здраве-всеки пост касаещ умствения потенциял,е спам..
което ме навежда на мисълта че сед като "умния" не пише във подфорум за "умни" а изтъква "умствените" си качества пред спортисти,всъщност не е толкова умен,иначе би блестял прд умните...

но кво да ти кажа,щом смяташ че това в главата ти е най важно-ок..
но не давай "умни съвети" на тъпите спортисти,които вместо да четат цял ден статии,блъскат по залите ,или блъскат бокс от който им умират мозъчните клетки истават още по тъпи...
само за справка -момичето което завърши гимназията ,а после и университета със златен медал в моя випуск,в момента е ..кадрови войник..щот се оказа че от толкова много учене,е загубила реалната представа за живота наоколо..
та спрете да живеете в измислен свят...в реалния винаги са оцелявали силните...за псравка -анимал планет и дискавъри

:lol: :lol: Научи се да четеш и тогава ми коментирай кой какъв бил и на какъв се правил. Пак се хвана за 1/4 от коментара ми, жалкар такъв. Прочети го пак, осмисли го, за да навържеш нещата и тогава се изкажи пак. До тогава няма нужда да си аргументирам мнението.


Остай го тоя dunce , стига му обяснява,фитнеса бил за тъпаци..За тъпаци ако ти си тъпак,колко химия биология анатомия и куп други неща се изискват,знания за всичко,той казва за тъпаци. Ае вари рови в някоя кофа duncee Wink

Ей умствено изостанал, за това не искам да споря с теб, защото по принцип няма смисъл. За кофата си само ти, щото във всяка тема имаш по 15 коментара, от които 1 да е смислен максимум. След това не ми обяснявай какви знания се изискват за фитнеса, щото тия знания са само една МАЛКА част от различните науки. Да дадем за пример биологията - в учебника материала за хранителните вещества, тяхното разграждане и следващите процеси са САМО половината от него. И това е учебник за една учебна година, а ти биологията я учиш подробно от 8/9 до 11/12 клас. Пък не знам ти къде учиш, ама там където аз уча хич не си поплюват учителите. Така че не ми говори какво се изисквало за фитнеса и какви знания си имал, защото ако това са ти всичките знания изобщо, значи си много зле ;) Пак се изказваш неподготвен.


Като ходиш на фитнес и вече автоматично си тъпанар тва ли ви е теорията бе смешници :razz: Тия дето го казват тва,са някви скелети 50 кила,дето не излизат при по-силен вятър.Смешници и половина.И кво-Бил Гейтс също ходи на фитнес,за да се поддържа.И тва автоматично го прави тъпанар,така ли :lol: Отворковци.А тия с плочките-земи почни да се храниш и направи маса.Мога да ти кажа,че почти всички мои момичета приятелки са ми казвали,че предпочитат момчето да има корави ръце и изпъкнали гърди и голям гръб и,че плочките изобщо не са важни.Мога да ти кажа,че изобщо не се впечатляват от типове с плочки и 25 см ръка.Апък вече твоя работа как ще се храниш и тренираш.

Напротив, никой не казва, че фитнеса е за глупаци, казвам, че от тоя раздел има не малка част хора, които не приемат нищо друго освен фитнеса, не уважават останалите, които се стягат по различен начин от фитнеса, и си мислят, че като са постигнали някакви добри резултати и са напреднали, са много велики. Може и такива да са, лошо няма, ама сами да си се хвалят, не мерси.


Ми аз знам точно обратното...
И всички момичета , които познавам не харесват големи химици.
Предпочитат релеф и плочки ,релефни ръце.
Но само плочки и хърбест - малко момичета харесват.
Ама съм забелязал ,че повечето момичета не гледат как изглежда много, тай че който тренира само заради тях - ще си остане прецакан Wink

Ето това е най-вярното нещо от цялата работа.

navar
06-19-2011, 13:59
виж сега,умни ми приятелю,какво ще кажеш да си мериш прказките,особено внимавайки с епитетите-освен че е нарушаване на правилата на форума,говори за това колко жалък си всъщност..комплексите относно външния си вид ги избивай другаде..и само за справка-учебника ти по биология няма много общо с храненето и фитнеса,виж учебника по биохимия е друга бира...
но за пореден път се убеждавам че няма смисъл да се мъча да просвещавам изтрещели пубери,които ги е срам да сепогледнат в огледалото..поради което ,изтъкват колко са "умни" ...

loveca777
06-19-2011, 14:35
Айде спрете се
Съгласен съм с dunce,че фитнесджиите трябва да уважават другите спортове и начини за стягане на тялото , защото фитнеса е едно..
А умствените знания на даден човек не зависят от фитнеса , а от безброй фактори.
Темата е за ключ!

ZipFail
06-19-2011, 15:03
Айде тогава да не слагате всички 'финтесджии' под един знаменател, a ?
Eдинствено Вируса тука си мисли, че фитнеса е светия грал на всички спортове.
Tова, че имате лични проблеми с разни хора от форума, не ви дава правото да се изказвате за всички от раздела, или още по-малко цели спортове ;)

loveca777
06-19-2011, 15:45
ami redbull ?

dunce
06-19-2011, 16:16
но за пореден път се убеждавам че няма смисъл да се мъча да просвещавам изтрещели пубери,които ги е срам да сепогледнат в огледалото..поради което ,изтъкват колко са "умни" ...


Мене ли ме е срам да се погледна в огледалото бе? Жалко, че сестра ми не пише в тоя форум, че да ти каже дали ме е срам, и дали не се гледам. Ако ще говорим за добре изглеждащо и стегнато тяло, съм сигурен, че ме заглеждат на плажа повече от някой угоен фитнес маниак или от теб.

"виж сега,умни ми приятелю,какво ще кажеш да си мериш прказките,особено внимавайки с епитетите-освен че е нарушаване на правилата на форума,говори за това колко жалък си"

Обиди ли се като ти казах жалкар? Ще се обидиш естествено, защото си такъв. За разлика от мен, ти мен не можеш да обидиш по простата причина, че няма как. И наистина си жалкар, да си 30-40 годишен професор и да се правиш на интересен в тийн форум на лапетата. Като си толкова зрял и мъдър, отиди някъде другаде да си избиваш комплекса за малоценност.

"всъщност..комплексите относно външния си вид ги избивай другаде.."
Такива надали някога ще имам. Защото моята цел не е 100 кила, 45 ръка, нула номер прическа и да гледам лошо. И не на последно да си мисля: "мале, с тия мускули и тва нацепено тяло, мацките ще луднат, ще ме мислят за най-коравия, ма аз съм си". На мен такова нещо не ми трябва. На теб или ако на някой друг е обратното, лошо няма ама да плюете във всяка тема някого, дето не е като вас си е повече от смешно.

"и само за справка-учебника ти по биология няма много общо с храненето и фитнеса,виж учебника по биохимия е друга бира..."

Господин знаещ всичко за учебника ми по биология, я ми кажи ти последно кога си я учил и беше ли това преди 10,15 години, или е било скоро? Защото аз вмомента я уча за последна година и айде да знам по-добре какво се учи в учебника. Точно си има достатъчно информация, че да определиш да кажем 5 неща за един хамбургер. Тя госпожата ни е питала дори такива въпроси.

Зипфейл, виждал съм те да плюеш лостовете, макар те да не са определяни за спорт. Само че колкото и да не са определяни, след една тренировка пак може да усетиш тялото ти да гори и да се натоварва.

WolfyJkb
06-19-2011, 16:25
Абе пичове кажете как да ги направя тея плочки... Значи на 14 съм, активно спортуващ съм (футбол всеки ден - 2 часа минимум), 175-6 см - 65кг. Корема ми е гладък такъв, ама нямам плочки що така :D
Пич , не ми пука ! :D

redbul2
06-19-2011, 16:35
ami redbull ?


Хахаха. Дааа,фитнесът е намбър уан.Върхът на всички спортове,алфата и омегата.Той е като космонавтиката,концентрац я и еманация на всички науки.Така и фитнесът обединява в себе си всички научни постижения по биология,медицина,химия и биохимия,физика и прочее. Фитнесът е върхът на спорта,поставен на научни основи. Всичко останало е аматьорска работа,импровизации. Разликата е като между цифровия и аналоговия сигнал.
Обаче някои момчета тук завиждат на коравите,нацепени пичове и се подиграват. Понеже те самите ще си останат щеки и едва ли някога ще имат ръка по-голяма от 26-28 см. Затова мразят силните и атлетичните. Самите те никога няма да имат такова тяло и се пукат от яд и мъка :-D

loveca777
06-19-2011, 16:49
:D
Аз пък казвам ,че гимнастиката на халки е по- добра от фитнеса. :P
Едното е природното макс , което човек може да постигне , а фитнеса е друго.
Всъщност фитнеса е ново , а гимнастиката е измислена още в древността .

dunce
06-19-2011, 16:52
Хахаха. Дааа,фитнесът е намбър уан.Върхът на всички спортове,алфата и омегата.Той е като космонавтиката,концентрац я и еманация на всички науки.Така и фитнесът обединява в себе си всички научни постижения по биология,медицина,химия и биохимия,физика и прочее. Фитнесът е върхът на спорта,поставен на научни основи. Всичко останало е аматьорска работа,импровизации. Разликата е като между цифровия и аналоговия сигнал.
Обаче някои момчета тук завиждат на коравите,нацепени пичове и се подиграват. Понеже те самите ще си останат щеки и едва ли някога ще имат ръка по-голяма от 26-28 см. Затова мразят силните и атлетичните. Самите те никога няма да имат такова тяло и се пукат от яд и мъка :-D

Или може би просто не могат да проумеят, малоумни ли сте, че да пишете все едно и също, защото нищо друго не можете да измислите.
"Затова мразят силните и атлетичните."

По-силни може би, но думата атлетичност не означава само здравеняк, ами и човек със здраво, красиво телосложение.

едит: С тая ирония никого не впечатляваш.

loveca777
06-19-2011, 16:53
И защо фитнеса не е спорт ?
Дори във характеристиките в училище не можеш да кажеш ,че тренираш фитнес (tova bilo поддържане на форма ), както и любителското трениране на лостове не спадало към графа спорт.
А ако се някво футболистче или баскетболист - ставало..

dunce
06-19-2011, 16:58
И защо фитнеса не е спорт ?
Дори във характеристиките в училище не можеш да кажеш ,че тренираш фитнес (tova bilo поддържане на форма ), както и любителското трениране на лостове не спадало към графа спорт.
А ако се някво футболистче или баскетболист - ставало..

Аз не мога да разбера как могат да кажат, че не е спорт фитнесът, един прост пример е, че там можеш да бягаш, а бягането си е спорт.

loveca777
06-19-2011, 17:27
Е и аз се чудя
Дори професионално да го тренираш - не било спорт
Както и гимнастиката не ставала
Имат изкривена представа за спорт
Футбол , тенис , волейбол, бокс , карате - vsichko e sport, no fitness , lostove i gimnasitka - ne bilo

musicinmyveins
06-19-2011, 18:48
music ли си къв си, пич ти си страшно ограничен, дебел хейтър. Спри да пишеш ти казах, тъпак. Само се излагаш със смешните си размисли... Искал съм плочки за момичетата, ти тъп ли си къв си ??? Ебати палячото, честно! Ти си някаква хипер заблудена, 100 килограмова свиня, ядяща чипс пред компютъра всеки ден и хейтваща тея, които искат да се оформят.

"Мене релефен корем не ми трябва и без него си ми се кефат мацките."
"Няма смисъл да ти обяснявам колко съм оформен и че съм 99% сигурен,че корема ти не е и на половината колкото моя релефен"

Прост ли си бе??? Палячо, скрий се и стига писа в тая тема, нещастник.Качи си снимка аз ше кача моя и искам да те вида колко си здрав бе лайновоз кривоглед глистосер разпорен.Качи си снимка аз моя да видим кой е дебел и кой е релефен.Ръката ти е наполовинаа на мойта,а корема няма и да можеш да го докараш.....Ако няма да качваш снимка млъквай щот единствения палячо си ти.Сигурно с обръснати крака и меки китки не ти се кефат момиченцата и тука ми обясняваш,че не е за тях...А за кой е бе селянин смотан?С 1 корем нищо не правиш,а и корем се прави след като си докарал поне килограми съответстващи на ръста ти педерас недорасъл.Ае садвай и като направиш нещо си качи пик да те вида педерас.Ако те е срам пред сички дай на лично....

navar
06-19-2011, 19:01
[

Мене ли ме е срам да се погледна в огледалото бе? Жалко, че сестра ми не пише в тоя форум, че да ти каже дали ме е срам, и дали не се гледам. Ако ще говорим за добре изглеждащо и стегнато тяло, съм сигурен, че ме заглеждат на плажа повече от някой угоен фитнес маниак или от теб.

"виж сега,умни ми приятелю,какво ще кажеш да си мериш прказките,особено внимавайки с епитетите-освен че е нарушаване на правилата на форума,говори за това колко жалък си"

Обиди ли се като ти казах жалкар? Ще се обидиш естествено, защото си такъв. За разлика от мен, ти мен не можеш да обидиш по простата причина, че няма как. И наистина си жалкар, да си 30-40 годишен професор и да се правиш на интересен в тийн форум на лапета. Като си толкова зрял и мъдър, отиди някъде другаде да си избиваш комплекса за малоценност.

"всъщност..комплексите относно външния си вид ги избивай другаде.."
Такива надали някога ще имам. Защото моята цел не е 100 кила, 45 ръка, нула номер прическа и да гледам лошо. И не на последно да си мисля: "мале, с тия мускули и тва нацепено тяло, мацките ще луднат, ще ме мислят за най-коравия, ма аз съм си". На мен такова нещо не ми трябва. На теб или ако на някой друг е обратното, лошо няма ама да плюете във всяка тема някого, дето не е като вас си е повече от смешно.

"и само за справка-учебника ти по биология няма много общо с храненето и фитнеса,виж учебника по биохимия е друга бира..."

Господин знаещ всичко за учебника ми по биология, я ми кажи ти последно кога си я учил и беше ли това преди 10,15 години, или е било скоро? Защото аз вмомента я уча за последна година и айде да знам по-добре какво се учи в учебника. Точно си има достатъчно информация, че да определиш да кажем 5 неща за един хамбургер. Тя госпожата ни е питала дори такива въпроси.

Зипфейл, виждал съм те да плюеш лостовете, макар те да не са определяни за спорт. Само че колкото и да не са определяни, след една тренировка пак може да усетиш тялото ти да гори и да се натоварва.
ами ,ок ..кажи на сестра ти да почне да пише тук,също и на леля си,на мама ..и на нея..дали те заглеждат по плажовете??едва ли ..какво правя аз в тийн форум??мъча се да налея малко реализъм в главите на живеещи в света на илюзии и мечти момченца като теб..
както вече си забелязал пиша само в раздела за спорт,защо ли ?? защото това ми е работата...кога съм учил за последно-отдавна,сега рботата ми е да уча такива като теб ..защо ли си мислиш че ме учудваш или впечатляваш-всеки ден се сблъсквамс десетки като теб...да се обиждам?? защо ?? ти сам се обиждаш всеки ден,докато се гледаш в огледалото например..да ,знам че искаш да изглеждаш като спортистите,но не ти стиска..поради което всеки втори пост който пишеш е един и същ-тъпи сте,затова спортувате,аз съм умен и ще успея с акъла си...искрено ти го пожелавам,но с нагласата която ми демонстрираш тук-едва ли ..
когато успееш да стигнеш дотам,където съм аз ,или мнякой друг -ела и кажи-ето пичове ,успях..но докато си в положение на комплексиран книжен плъх,който страда от това че няма гадже,а няма гадже щото е "умен" тоест смотан,и е аутсайдер в училище,поради което се мъчи да блесне във форумите-дотогава просто недей да се вреш ,там където не ти е работата...
а за учебника по биология-самия факт че ми даваш за пример хамбургер ми е ясно колко си навътре в нещата..айде със здраве,мой отворени и неустоими по плажа ..умнико ..удостои ни с присъствието си,сега е време да ни удостоиш с отсъствието си ,и да оставиш тъпите спортисти да си говорят за тъпите спортове..
а ти можеш да отидеш да обереш погледите на гаджетата по плажа с атлетичната си фигура..
пък ние дет с ме по 100 кила ,с бръснати глави "ке си седим у село ,и ке лющим ракия"..
но само за справка,заради момченца като теб,момиченцата на вашите години ходят с батковци с по 10 лета отгоре...замсли се защо ли ? едва ли е заради плочките...а може би е заради това което е в главите на батковците ,и сравнено с това което е в твоята "умна " главица...дали ще намериш отговор на този фундаментален въпрос в твоите учебници..? или да ти пратя няколко от моите ?

dunce
06-19-2011, 20:57
Никакъв учител не си ти, ами пълен паляк. Учителите не ръсят простотии в тийн форуми, нито в залите, ами от тях можеш само да научиш нещо, да им се възхищаваш. Ти може и да си тренирал и спортувал сумати и години, ама само до там.

"защо ли си мислиш че ме учудваш или впечатляваш-всеки ден се сблъсквамс десетки като теб"

Щом всеки ден се виждаш с десетки като мен, значи в теб е проблемът. Аз каквото съм тренирал никога не съм имал проблеми с треньорите, имал съм и по-строги, но това не означава, че не са ме харесвали.

"да се обиждам?? защо ?? ти сам се обиждаш всеки ден,докато се гледаш в огледалото например..да ,знам че искаш да изглеждаш като спортистите,но не ти стиска..поради което всеки втори пост който пишеш е един и същ-тъпи сте,затова спортувате,аз съм умен и ще успея с акъла си...искрено ти го пожелавам,но с нагласата която ми демонстрираш тук-едва ли .."

Вярно е това, което казах и с тоя ти пост наистина се убеждавам - много си тъп. Не знам дали си и повече от тъп, защото аз си казах, че не се обиждам в огледалото, а напротив, но ти трябва да ми изопачиш коментара, тъй като няма какво да измислиш, а искаш да ме обидиш, но уви не се получава. Да изглеждам като спортистите? Ти ли дето не ме познаваш, ще ми кажеш как изглеждам бе? До сега който ме е срещал, и да не ме познава, и да не ме е виждал като спортувам, ми е казвал, че съм атлетичен, това говори достатъчно. Не ми стиска? Отново ти казвам, не ме познаваш, ако беше обратното щеше да знаеш, че ми стиска и то много. Какво си ти повече от мене, колко си повече спортист? Повече си, само защото си тренирал по-дълго от мен. Само че хич не е така и за фитнес маняците тука - избери един модул какъвто ще да е - скок от място, скок със засилване, футбол, баскетбол, волейбол, 50 метра, 100 метра, 600 метра, издръжливост, само на силови няма да съм по-добър. За какъв спорт ми говориш? Не ми трябва да изпъквам в някакъв форум и да си избивам комплексите, защото ги нямам. Ама щом си толкова кадърен и способен, а мен ме смяташ за накакъв от луната взет, трябваше да си го кажа.

"когато успееш да стигнеш дотам,където съм аз ,или мнякой друг -ела и кажи-ето пичове ,успях.."

Там, където си ти, не е лошо място, ако беше и свестен и нормален човек, щях само да те уважавам за това, което си постигнал.

"който страда от това че няма гадже,а няма гадже щото е "умен" тоест смотан,и е аутсайдер в училище,поради което се мъчи да блесне във форумите-дотогава просто недей да се вреш ,там където не ти е работата..."

Никой никога не ме е смятал за смотан и аутсайдер, но аз самия бих искал да съм такъв. По добре да съм някой пишещ само по форумите, мъчейки се да изпъкне поне в тях, но да не съм лигав, повърхностен, ограничен и глупав. Предпочитам да съм в сянката, защото ако искам да не съм, това означава да робувам на нещо, което не ми харесва. За всички гъзари в училище, за които говориш, всички, които са супер готини мога да кажа, че са комплексари. Защото да си гъзар, означава да направиш всичко възможно, да станеш такъв.

"а за учебника по биология-самия факт че ми даваш за пример хамбургер ми е ясно колко си навътре в нещата.."

Самия факт, че не ми разбра дори примера, говори достатъчно.
В случая с хамбургера - имам предвид, че след като научим уроците за хранителните вещества, къде отиват, как се разграждат, какви витамини се съдържат в различните храни и т.н. се разсъждава по даден въпрос - в случая с хамбургера, но е задължително да си разбрал и научил урока. Сигурно изглежда тъп примера, ама това е задача по биология, много от примерите изглеждат такива, ама не са, и ги има в учебници и помагала, ама на теб за какво са ти притрябвали, нали си преуспял треньор и разбиращ от всичко.

"но само за справка,заради момченца като теб,момиченцата на вашите години ходят с батковци с по 10 лета отгоре...замсли се защо ли ? едва ли е заради плочките...а може би е заради това което е в главите на батковците ,и сравнено с това което е в твоята "умна " главица...дали ще намериш отговор на този фундаментален въпрос в твоите учебници..? или да ти пратя няколко от моите ?"

Не ми трябва да търся в учебници или теб да те питам, за да знам отговора на въпроса с момичетата. Дори ще ти кажа, че си противоречиш.
Първо - тия батковци, за които говориш, са толкова жалки, че не могат горките да си намерят момичета на тяхната възраст, и ходят с много по-малки от тях.
Второ - тия момичета, които ходят с големите батковци, не са по-малко зле - мислят си, че са по-зрели от съучениците си, а това е пълна заблуда, същите пубертетки са, които биват лесно манипулирани и отебани от същите тия батковци.
Трето - до сега не съм срещнал момиче, което да не харесва плочки, не мога да кажа същото за бирените шкембета. Много повърхностно нали? Ама като си дал пример с тях..
Четвърто - "а може би е заради това което е в главите на батковците" Тук вече казах, че това, което е в главите на тия батковци не е нищо друго, освен некадърност, защото биват отрязани от наборките си.
Пето - чакай сега да се разберем - първо казваш, че готините взимат гаджетата, ама какво се оказва накрая, че само големите ги взимат тия гаджета, а? Ние всички набори, било то смотани, готини, здравеняци оставаме на сухо, тей ли?

"тъпи сте,затова спортувате,аз съм умен и ще успея с акъла си...искрено ти го пожелавам,но с нагласата която ми демонстрираш тук-едва ли .. "

Каква нагласа бе? Това, което до сега писах е, ДА БЪДЕТЕ ТОЛЕРАНТНИ! Защото както сте "велики" и "съвършени" и намирате постоянно кусури в останалите, така и аз намирам кусури във вас. Всеки да си знае мястото. Ако даваше само съвети в тоя раздел и критикуваше с добронамереност, вместо с ироничност и високомерие, изобщо нямаше да се стига до спам във всяка тема. Същото се отнася и за останалите. Точно в тая тема, от първите 3 страници, само аз и още един, двама дадоха полезен съвет. Всички други почнаха да избиват комплексите си. Аз да съм почнал да ви плюя всичките теми за фитнес, не нали? Трайте си и приемете останалите такива, каквито са, ако ще казвате нещо, правете го, а не да лалате тъпотии.

navar
06-19-2011, 22:04
даммм,тирадата я бива..само защо ли не ме впечатлява?? сигурно защото не съм фитнес маниак...реално нямам нищо общо с фитнеса,но тва няма значение нали..
всички момичета се впечатляват от ,плочки -прав си..само че от плочките на Бекъм и Брад Пит,и повярвай ми това не е заради самите плочки..
от всичко което пишеш ми става ясно само едно-много си далеч от истиския живот..
знам ,че ти се иска всичко да е толкова лесно ,колкото е в интернет-но за съжаление нещата са различни..
самия факт ,че се правиш на интересен е достатъчен..
самият факт че се правиш на мъж,използвайки изрази които в реалния живот не биха и ти минали през главата..
лесно е да наречеш паляк,някого в нета скрит в мишата си дупка..сигурен зад анонимникя си ник..а в реалния живот?? сигурен съм че в училище хулиганите те ръсят всеки ден,плачеш си тайно в тоалетната и чакаш момента в който Кларк Кент ще го блъсне метеорита,и това е реалността..камо ли да ти мине през ума да кажеш нещо на въпреки на някой като мен....е тва е проблемът на нета-всеки става супермен :) атлетче мое,с плочки по които въздишат всички дами ...
кого на какво съм научил-лесно е да се провери..въпросъ е ти какво си научил.ти какво можеш освен да плачеш по форумите.?
и само за справка,дипломите ми са повече от книгите които си прочел,през живота си посветен на това да си "умен" и с плочки-мечтата на всяка жена :) поклон пред теб,откривателю на правилния път ..в 8 клас..ти си новия Фродо,новия властелин ...на учебника по биология..а даскалите като мен-майната им,те само пиша по туйнфорумите,щот наживо са смотани телета по 100 кила,с бръснати глави и без плочки...
как тогава са ми харесали жените ни???и как сме направили децата си,които май са на твоите години ,но за мой късмет не мислят толкова "възвишено " и не са толкова неотразими по плаж,или д апитам сестра ти ...забавне ми беше,но вече взе да ме отегчаваш..сега е е времето дапостнеш една снимка с дипломата от олимпиадата по математика,на която задължително да се виждат плочките ти ,атлетизмът и другите неща които би трябвало да впечатлят дамите в този форум,и да респектират всичко мъжко...та ,чакаме снимка видео ,тва онва

musicinmyveins
06-20-2011, 05:31
евалата @navar!!!

dunce
06-20-2011, 12:03
Не съм аз тоя балък, дето се прави на интересен тука. А пък в даскало никой не смее и дума да ми каже, поредните празни твърдения от твоя страна. Заблуждавай се колкото искаш, ама явно живееш в пещера, пък не знам жена ти каква е, ама скоро контакт с момичета явно не си имал. Или с жени. Вярно е, че няма да те харесат заради плочките, но това, че се поддържаш им харесва.
"самият факт че се правиш на мъж,използвайки изрази които в реалния живот не биха и ти минали през главата.. " Аз дето съм на 17, почти на 18 години не ме е страх от теб, а напротив, мисля те за пълен нещастник. Да се отваряш на някой 17,18 годишен и да му натякваш колко по-силен си от него в тийнфорум (за 100тен път го казвам вече и ще продължавам), де да знам.. Сигурен съм, че ти по същия начин изобщо няма да ти идва на ум да обиждаш някой по-голям от теб, но е лесно на лапетата нали? А говориш колко лесно било по интернет. Ти си толкова смешен, че сигурно с баща ми ще трябва да те сравнявам, а пиша във форум за юноши.

"лесно е да наречеш паляк,някого в нета скрит в мишата си дупка"
Лесно е да говориш така на човек с 15 до 20 години по-малък от теб.

"сигурен зад анонимникя си ник..а в реалния живот?? сигурен съм че в училище хулиганите те ръсят всеки ден,плачеш си тайно в тоалетната и чакаш момента в който Кларк Кент ще го блъсне метеорита,и това е реалността..камо ли да ти мине през ума да кажеш нещо на въпреки на някой като мен"

В реалния живот в училище не само че не плача в тоалетната, ами и защитавам по-затворените момчета и момичета от такива остроумни катили като тебе. Някой с твоето мислене да ми се прави на интересен в училище, с един предупредителен поглед е достатъчно да го накараш да мълчи. А ти самия щом можеш да се правиш на интересен само тука, значи ми е ясно какъв си в реалния живот.
Аз във форумите не плача, но за сметка на това ти мрънкаш тука във всяка тема като някаква пенсия. Понеже нямаш реален живот и никой не те признава си избиваш злобата тука.

"и само за справка,дипломите ми са повече от книгите които си прочел,през живота си посветен на това да си "умен" Отново жалко сравнение между мен и теб, при условие, че си сигурно два пъти и повече по-голям от мен. За моите дипломи има време и аз не се притеснявам за тях.


евалата @navar!!!

Добре лижеш задници.

Greennight
06-20-2011, 12:16
dunce,най-малкото е неуважително да говориш на човек,който може да ти е баща така,замисли се :)

DownloadVirus
06-20-2011, 13:00
Аз понеже съм тъп , мога да кажа просто "барай меча" и до там :)

musicinmyveins
06-20-2011, 13:24
евалата @navar!!!

Добре лижеш задници. Мхм.Уважавам хора като този,които не са ти на годините правиш се на раЗбирач,а си никой и те пак се опитват да ти налеят акъл.Умствения ти капацитет явно е прекалено ограничен,за да възприеме инфорамцията.Някой ден ще направиш рАзлика м/у лизане на задник и уважение,но засега приемай ми поста както ти е удобно ;)

JimmyShady
06-20-2011, 13:27
евалата @navar!!!

Добре лижеш задници. Мхм.Уважавам хора като този,които не са ти на годините правиш се на раЗбирач,а си никой и те пак се опитват да ти налеят акъл.Умствения ти капацитет явно е прекалено ограничен,за да възприеме инфорамцията.Някой ден ще направиш рАзлика м/у лизане на задник и уважение,но засега приемай ми поста както ти е удобно ;)
Казах ли ти на тебе да не пишеш повече ве, олигофрен?

dunce
06-20-2011, 16:30
dunce,най-малкото е неуважително да говориш на човек,който може да ти е баща така,замисли се :)

Най-малкото можеше да напише едно мнение без да ме оплюе хубаво. Като се спори, се приема мнението и на другия. Може да е невъзпитано, ама в крайна сметка хората са казали "уважавай, за да те уважават". А на тоя с вените дори няма да си направя труда да му отговоря, защото нищо от коментара му не ме впечатли. Само ще му кажа да прави разлика между уважение и страхопочитание, защото при такива хора като навар, за които всичко е под общ знаменател, първото не може да съществува.

loveca777
06-20-2011, 16:37
дееба и темата дееба излагацията......

dunce
06-20-2011, 16:54
дееба и темата дееба излагацията......

Така ще е, като се пита нещо и ти отговорят по тоя начин - говоря за първите 3 страници, към автора.

loveca777
06-20-2011, 17:05
:D е за това е фразата ,че'' в Бг питаш - и всички започват да ти набиват в главата колко си прост олигофрен'' :lol:

DownloadVirus
06-20-2011, 17:10
dunce може съм по тъп от тебе,ама пък знам повече! Един коментар да бе написал ПОНЕ В ЕДНА ТЕМА,за да разбера,че поне си учил Биология,не го направи,па другите неща ги остави..

pencilwarrior
06-20-2011, 17:12
dunce може съм по тъп от тебе,ама пък знам повече!
:D тва кефи \:D/

dunce
06-20-2011, 17:21
dunce може съм по тъп от тебе,ама пък знам повече! Един коментар да бе написал ПОНЕ В ЕДНА ТЕМА,за да разбера,че поне си учил Биология,не го направи,па другите неща ги остави..

Сто процента ще знаеш повече от мен за хранителните вещества, но само това. Не можа да разбереш, че това е една малка част от учебника по биология. Пък за това какво аз пиша в темите, в НЕосрана тема пиша един коментар и приключвам, в осрана и оспамена тема е друг въпрос вече. Ма то с теб в тоя раздел, дали има такива изобщо не знам.

DownloadVirus
06-20-2011, 17:22
dunce може съм по тъп от тебе,ама пък знам повече!
:D тва кефи \:D/

Знаеш какво имам в предвид!

DownloadVirus
06-20-2011, 17:24
dunce може съм по тъп от тебе,ама пък знам повече! Един коментар да бе написал ПОНЕ В ЕДНА ТЕМА,за да разбера,че поне си учил Биология,не го направи,па другите неща ги остави..

Сто процента ще знаеш повече от мен за хранителните вещества, но само това. Не можа да разбереш, че това е една малка част от учебника по биология. Пък за това какво аз пиша в темите, в НЕосрана тема пиша един коментар и приключвам, в осрана и оспамена тема е друг въпрос вече. Ма то с теб в тоя раздел, дали има такива изобщо не знам.

За храна,тренировка как и защо,това е ОГРОМНА наука,ако не си го разбрал :)

dunce
06-20-2011, 17:24
Знаеш какво имам в предвид!

А знаеш ли, че в едно изречение от 5 думи правиш правописна грешка?

awerw
06-20-2011, 17:29
dunce и ти си в грешка ;дд

pencilwarrior
06-20-2011, 17:30
dunce може съм по тъп от тебе,ама пък знам повече!
:D тва кефи \:D/

Знаеш какво имам в предвид!

Да, знам, и все пак звучи много яко! :D

dunce
06-20-2011, 17:30
dunce, и ти си в грешка ;дд

Къде?

pencilwarrior
06-20-2011, 17:31
Знаеш какво имам в предвид!

А знаеш ли, че в едно изречение от 5 думи правиш правописна грешка?

Ей, тва вече е форумното издребняване... Ако толкова държиш да се покажеш по-умен се спри и стига сте спамили на човека темата. :)

awerw
06-20-2011, 17:32
Изречението е от 4 думи 8-)

dunce
06-20-2011, 17:33
Ей, тва вече е форумното издребняване... Ако толкова държиш да се покажеш по-умен се спри и стига сте спамили на човека темата. :)

Споко, тя темата отдавна е осрана вече :) И между другото аз на автора съм дал триседмична програма още в първите страници, за разлика от останалите тролове, които веднага го почнаха, като спомена плочки. Така че тая тема вече е ненужна.


Изречението е от 4 думи 8-)

Искаш да кажеш, че по принцип трябва да е 4, но неговата грешка прави изречението с 5, аз затова написах 5 :D

DA0Trooper
06-20-2011, 17:38
Абе предлагам ви да спрете да спорите, кой от кой е по-ерудиран (ако разбира се, знаете какво означава това без да гледате в гугъл). Това е тема за плочки и толкова!

loveca777
06-20-2011, 17:42
оф това пък за грамотността и аз не се старая да пиша грамотно в оспамена тема , превърнала се в чат ...
Ако нямаше админи ,които впрочем трябва да са заключили вече тоя спор - щях с на латиница да си пиша и хич не ме е*e. 8)

redbul2
06-20-2011, 18:42
Ако нямаше админи ,които впрочем трябва да са заключили вече тоя спор - щях с на латиница да си пиша и хич не ме е*e. 8)

И защо с латиница? Аз пък това не мога да разбера? След като си имаме наша собствена азбука? На която за всеки звук си има буква. Дори е крайно непрактично за ч,ш,щ,ю,я да натискам по 2-3 дори и 4 клавиша за една единствена буква. И защо всичко това? Може би от много акъл? Тук navar ще бъде абсолютно прав. Да не би някой англичанин или американец да остави своята азбука и започне да пише на кирилицата? А ний сме дали тая азбука на 200 милионната Русия и дори в далечната Монголия я използват.

redbul2
06-20-2011, 18:48
Толкова е нелепо и такава простотия е това писане на латиница в наши сайтове,че думи нямам. Някои много често лъжат,например в бибитайма,че уж им се бъгнала кирилицата. А истината се оказва съвсем друга. Все едно някой германец да се откаже от немския език,щото английския сега е световен. Или някой французин. Изглежда само у нас простотията е най-голяма и на световно ниво. По едно нещо да водим в света,за всичко друго сме на опашката. А може би първото е причина за второто?

loveca777
06-20-2011, 19:00
ae само не ми промивай мозъка с такива простотии
Пиша на латиница,защото така съм свикнал с клавиатурата и ми е много по-лесно
А и като гледа толкова на кирилицата - си кръстят форума с българско име на кирилица тогава!

И извинявай ,ама 90% е нужна латиница за търсачката и е страшно изнервящо постоянно да си настройваш - BG - EN BG EN
Преди месец ми се развали на компа писането на кирилица, както бях свикнал с латински букви и ми отне сумати време да науча да пиша с BG

DA0Trooper
06-20-2011, 19:00
Усещам ,че темата вече се изроди...
Абе извинявай , ама точно ти ли ще ми говориш за многомилионна Русия и т.н? Без да се обиждаш имаме поне една 3-4 години разлика с тебе и мога да ти кажа ,че от моето до твоето поколение, има супер голямата разлика. Докъто ние играехме на жоменка , жмичка, кралю порталю и т.н днешната младеж слуша Джъстин Бибър , Майли ли МИли сайръс ли ква е и гледа некви умрели американски бози! Щото секи е генгста и т.н ! И не само от това ми чуждици навлизат все повече и повече! Но не е само в българския език- във всички го има - мога да дам пример само с немски и английски, щото съм ги учил , за други незнам! Обаче това (незнам на колко години си ) някой да ми говори , за букви, за звукове, за световно наследство ако щеш, при положение ,че в ежедневието си , ако щеш използва повече оу шит и уат да фак от колкото примерно да му еба майката, и да ми обяснява как той е истински българин, държащ на майката-родина винаги, а после псувайки я наляво надясно,че няма работа и т.н не ми се връзва. Примера ми е малко циничен и може би не на място, но според мен е доста точен!
Без да се обиждаш и т.н, но като гледам клипове за изцепки от матурите и т.н просто оставам без думи. Не парадирам ,че съм особено ерудирана персона, но все пак знам как да си направя една молба :)
Мисълта ми беше, че не е нормално да се заблуждаваме- все повече в днешно време се използват чуждици и т.н и това не трябва да ви прави впечатление.

dunce
06-20-2011, 19:10
Усещам как трябва да се сложи модератор на тоя раздел, защото всички сме големи спамери. Правим всяка тема по 10 страници.

redbul2
06-20-2011, 19:12
ae само не ми промивай мозъка с такива простотии
Пиша на латиница,защото така съм свикнал с клавиатурата и ми е много по-лесно

За мен простотия и тъпотия е писането на латиница. Не виждам нито една основателна причина това да се прави. Самият аз изстрелвам буквите на беге фонетичната азбука като някоя картечница. Дори и скорост на писането не може се развие с латиницата. Не разбирам и защо трябва да натискам по 2-3-5 клавиша за буква,щом мога да натисна само един и си ускоря и улесня писането. Да не говорим,че не познавам гърци,които се отказват от гръцката азбука за да пишат на нашата и турци,които правят същото в Анадола. От тая маймуница по-голяма простотия няма. А онова другото за смяна на клавишите е най-обикновен мързел и просто е излагащо и резил някой да си го признае.Че го мързи да натисне един-два клавиша.Сякаш ръцете му ще се счупят. Някои "умници" тук плюещи по фитнеса и доказващи на navar колко са велики,май са си просто мързеливи.Затова и в залата хич ги няма.Щото си ТРЕБЕ малко да се поизпотиш там.

loveca777
06-20-2011, 19:27
ae само не ми промивай мозъка с такива простотии
Пиша на латиница,защото така съм свикнал с клавиатурата и ми е много по-лесно

За мен простотия и тъпотия е писането на латиница. Не виждам нито една основателна причина това да се прави. Самият аз изстрелвам буквите на беге фонетичната азбука като някоя картечница. Дори и скорост на писането не може се развие с латиницата. Не разбирам и защо трябва да натискам по 2-3-5 клавиша за буква,щом мога да натисна само един и си ускоря и улесня писането. Да не говорим,че не познавам гърци,които се отказват от гръцката азбука за да пишат на нашата и турци,които правят същото в Анадола. От тая маймуница по-голяма простотия няма. А онова другото за смяна на клавишите е най-обикновен мързел и просто е излагащо и резил някой да си го признае.Че го мързи да натисне един-два клавиша.Сякаш ръцете му ще се счупят. Някои "умници" тук плюещи по фитнеса и доказващи на navar колко са велики,май са си просто мързеливи.Затова и в залата хич ги няма.Щото си ТРЕБЕ малко да се поизпотиш там.
Няма лошо ,ама моето поколение е свикнало на EN
А аз все още не съм усвоил добре писане на БГ, ЗАЩОТО ВЕЧЕ ТИ КАЗАХ ,ЧЕ БЯХ СВИКНАЛ ДА ПИША НА БЪЛГАРСКИ С ЛАТИНСКИТЕ И СЕГА МИ Е ТРУДНО НА BG. kapish?

dunce
06-20-2011, 19:28
Някои "умници" тук плюещи по фитнеса и доказващи на navar колко са велики,май са си просто мързеливи.Затова и в залата хич ги няма.Щото си ТРЕБЕ малко да се поизпотиш там.

Да не би само във фитнеса да се изпотява човек? Стига сте ми лалали за тоя фитнес, разбрахме вече колко сте корави и колко вдигате. Потвал се, ама седиш на едно място нали? Само тоя фитнес ви е на устата, като има толкова много спортове. Явно хич не ви бива в друго, че само за него говорите. Тая тема е за ПЛОЧКИ, не знам какво общо имаше това, което написа с темата.

Ама като ще си почнал, поне и аз да кажа нещо за вашия велик фитнес. Ходите там и нали се стягате, ставате машини. Само че после от пренатоварване куцате, охкате и мрънкате, пък във футбола никой не ти дава медал, като те контузят. Леки контузии през тренировка, по-тежки слава Богу са по-рядко. Аз като съм играл цял ден футбол, колената ми винаги бяха почти до кокал в рани, щото колкото и да е, все някога падаш. А ти ми говориш за някакво си потване, избийте си от главата, че фитнеса е единственият тежък спорт, и всички ние, които не ходим там, не знаем какво е болки и потене.

redbul2
06-20-2011, 19:33
Примера ми е малко циничен и може би не на място, но според мен е доста точен!

Мисълта ми беше, че не е нормално да се заблуждаваме- все повече в днешно време се използват чуждици и т.н и това не трябва да ви прави впечатление.

Да.Абсолютно не на място е примера ти. Чуждици е едно,а азбука която е написана от нас за самите нас е нещо съвсем друго. За чуждици по-добре изобщо да не говорим. По-добре се запитай в съвременния български,български ли са думите. Аз преди мислех,че да. Докато един ден не отворих речника по френски език,джобен формат на баща ми. За почти всяка френска дума имаше наша аналогична. Е? Нали не смяташ,че французите са взели думите от нас? Остава да е обратното. Това че целия наш език е от побългарени чуждици,за които дори не предполагаме че не са наши.Това няма нищо общо с азбуката ни. Нито тя ти е виновна за лошото икономическо състояние. по-скоро е точно обратното. Болните мозъци,драскащи на маймуница и шльокавица,точно тези болни мозъци са виновни за лошото състояние на нещата.

redbul2
06-20-2011, 19:40
А аз все още не съм усвоил добре писане на БГ, ЗАЩОТО ВЕЧЕ ТИ КАЗАХ ,ЧЕ БЯХ СВИКНАЛ ДА ПИША НА БЪЛГАРСКИ С ЛАТИНСКИТЕ И СЕГА МИ Е ТРУДНО НА BG. kapish?

Е хубаво де,как ти писаха тогава оценка по-голяма от 2 по БЕЛ? Защото ти си на практика функционално неграмотен. Щом не можеш да пишеш на български,това е неграмотност. Как получи диплома за завършено основно??? А куриозът е,че някой може да драска тук дори с китайски йероглифи,а не може или се затруднява на собствения си език. Разбира се,той може да си пише на китайските йероглифи.Аз пък си имам своя азбука и не съм длъжен да чета тия йероглифи. Тъй че ако търси съвет,няма начин да го получи,защото в беге сайтове написано на чужди езици не чета.

dunce
06-20-2011, 19:46
Да.Абсолютно не на място е примера ти. Чуждици е едно,а азбука която е написана от нас за самите нас е нещо съвсем друго. За чуждици по-добре изобщо да не говорим. По-добре се запитай в съвременния български,български ли са думите. Аз преди мислех,че да. Докато един ден не отворих речника по френски език,джобен формат на баща ми. За почти всяка френска дума имаше наша аналогична. Е? Нали не смяташ,че французите са взели думите от нас? Остава да е обратното. Това че целия наш език е от побългарени чуждици,за които дори не предполагаме че не са наши.Това няма нищо общо с азбуката ни. Нито тя ти е виновна за лошото икономическо състояние. по-скоро е точно обратното. Болните мозъци,драскащи на маймуница и шльокавица,точно тези болни мозъци са виновни за лошото състояние на нещата.

Какво го мислите толкова, не мога да разбера. Причината за неграмотността на българина се състои в три неща:
Първо - основното училище не се взема на сериозно от по-голямата част ученици, да не говорим, че много учители не стават за преподаватели или не се мъчат заради ниски заплати.
Второ - родителите не обръщат никакво внимание на децата си, а трябва, от първи до трети клас ако не си научил основните неща от рода на кога се пише "с", кога "със" и т.н., значи си загубен. След това просто започваш да правиш елементарни грешки, защото не знаеш елементарните правила.
Трето - игране на много игри. Преди цял ден навънка бяха всички деца, сега седят по компютрите и играят цс да кажем. Там освен на шльокавица на друго не се пише. И съответно като свикнеш на латиница, после трудно се свиква писането на кирилица, камоли пък да намериш къде е всяка буква (което не е хич трудно, но в началото е объркващо). Някои дори не се старят да пишат грамотно, ами просто каквото излезе от клавиатурата това е.

DownloadVirus
06-20-2011, 19:48
Или някои други са карали до 4ти клас и после са отишли в чужбина да учат ,много интересно,не мислиш ли ? :-o

redbul2
06-20-2011, 19:49
Да не би само във фитнеса да се изпотява човек? Стига сте ми лалали за тоя фитнес, разбрахме вече колко сте корави и колко вдигате. Потвал се, ама седиш на едно място нали?

А ти ми говориш за някакво си потване, избийте си от главата, че фитнеса е единственият тежък спорт, и всички ние, които не ходим там, не знаем какво е болки и потене.

Дървени философи колкото щеш. Когато завършиш средното, запиши да следваш право или философия. Ти си завършен юрист. Не. Ти си роден юрист. Ще станеш адвокат номер едно на планетата.

dunce
06-20-2011, 19:52
Или някои други са карали до 4ти клас и после са отишли в чужбина да учат ,много интересно,не мислиш ли ? :-o

Аз говоря за хора, които пишат три изречения с 30 грешки. Не знам дали можеш да влезеш в замунда, но там от 600 коментара само 50-100 са грамотно написани. Тука в тийн проблем сякаш е добре, но аз влизам само в 1,2 раздела, другите не знам как са, може и да е зле положението там. Между другото наистина издребнях със забележката ми към теб, ти все пак си пишеш грамотно.

loveca777
06-20-2011, 20:00
А аз все още не съм усвоил добре писане на БГ, ЗАЩОТО ВЕЧЕ ТИ КАЗАХ ,ЧЕ БЯХ СВИКНАЛ ДА ПИША НА БЪЛГАРСКИ С ЛАТИНСКИТЕ И СЕГА МИ Е ТРУДНО НА BG. kapish?

Е хубаво де,как ти писаха тогава оценка по-голяма от 2 по БЕЛ? Защото ти си на практика функционално неграмотен. Щом не можеш да пишеш на български,това е неграмотност. Как получи диплома за завършено основно??? А куриозът е,че някой може да драска тук дори с китайски йероглифи,а не може или се затруднява на собствения си език. Разбира се,той може да си пише на китайските йероглифи.Аз пък си имам своя азбука и не съм длъжен да чета тия йероглифи. Тъй че ако търси съвет,няма начин да го получи,защото в беге сайтове написано на чужди езици не чета.
ОО не къде извърташ нещата бе?
БожеееееЕЕЕЕЕЕ
ГОВОРЯ ЗА БУКВИТЕ НА КЛАВИАТУРАТА, НЕ ЗА ЗНАНИЯТА МИ ПО БЕЛ
Не , не ти въобще не схана за какво споря с теб , но хайде да спрем ,че е ...

loveca777
06-20-2011, 20:05
КАЗВАМ,ЧЕ БЯХ СВИКНАЛ ДА ПИША НА КОМПЮТЪРА С ЛАТИНСКИ БУКВИ - БЪЛГАРСКИ ДА ИЗЛИЗАТ
Например пиша W - излиза В
А сега трябва да натисна L - за да излезе В , смисъл малките букви на клавиатурата да гледам
И не съм още научил кое копче и точката
За тава не поставям точки в изреченията си !

loveca777
06-20-2011, 20:08
.

Трето - игране на много игри. Преди цял ден навънка бяха всички деца, сега седят по компютрите и играят цс да кажем. Там освен на шльокавица на друго не се пише. И съответно като свикнеш на латиница, после трудно се свиква писането на кирилица, камоли пък да намериш къде е всяка буква (което не е хич трудно, но в началото е объркващо). Някои дори не се старят да пишат грамотно, ами просто каквото излезе от клавиатурата това е.
ТОЧНО
Като бях малък свикнах с латиницата и за това ми е по-лесна!

navar
06-20-2011, 20:11
писането на български с латински букви( т.нар.шльокавица) е като писане с лайна по стената-чете се ,но не е приятно..
а фактът,че ние като нация сме дупедавци е известен отдавна-за справка ,"криворазбраната цивилизация"..
оправдания винаги ще се намират-тва му било трудно,онва му било трудно..
поколението става все по неграмотно,а самочувствието му все по високо-защо ли ?...зачитането на постигнатото от други-се омаловажава..
докъде стигнахме-ето например,на мен един тийнейджър ми обяснява колко е велик на 17,почти на 18 години,колко е умен,и напред с материала-а какво е постигнал досега?? а сам какво е направил??...
пропуска факта че такива като мен ,на неговата възраст са пазили границата ни..що ли ??ами такива са били годините,за да може той да спинка спокойно..и на същите години са видели война,ама не по телевизията..и на толкова са били шампиони някъде си ..да ,но това няма значение ,важното е че еди кой си младеж има 6 по биология..което автоматично го прави номер едно...да не говорим как смразява всички с поглед...защитника на слабите,скрит зад анонимния си ник на супергерой :)
и тъй като на мен ми писна да се дракам с неосъзнати млади хора,които не знаят пикае ли им се чука ли им се смятам да помълча..
само дет не знам що все ми набиват -фитнеса тва ,фитнеса онва...от всички май само вируса е фитнесманиак-аз съм много далеч от фитнеса,виж други спортове са ми слабост..

колко съм отворен наживо -мога да демонстрирам ,и не на тийнейджъри...тва го правех като бях на 13...
всъщност май с това се занимавам всеки ден ,да показвам разни неща,на разни хора,да ги уча на някви си нещица,и да им давам правилен път в живота-ама понякога случвам на такива които знаят всичко,разбират от всичко и са готови да се впуснат в живота щот имат 6 по еди какво си ...еееех,да беше толкова лесно ..
но да,трудно е да обясниш това на 17 годишен ,който е тестостеронова бомба и който живее с мисълта-аз съм най велик,останалите да го д@хат...
ще мине малко време,ще порастнеш...обади ми се след това ,пак да ми кажеш колко си напред с материала..
или още по добре-ако си от пловидв мини през някоя от моите зали ,да ми го обясниш наживо-няма да те пляскам,ще си говорим за биология ,химия или каквото там смяташ че разбираш най добре ...навит ли си :)

loveca777
06-20-2011, 20:23
Навар ние учим тази година Криворазбраната цивилизация :D
И да ти кажа ,че писането на латиница не е по-лошо от писането на кирилица с допусната грешка на всяка една дума

И предлагам, който е твърдо против латиницата - да пише напълно правилно на кирилица, да гледа за всяка една пропусната точка, запетайка и да следи за главни букви :)
Иначе се губи смисъл

redbul2
06-20-2011, 20:29
И предлагам, който е твърдо против латиницата - да пише напълно правилно на кирилица, да гледа за всяка една пропусната точка, запетайка и да следи за главни букви :)
Иначе се губи смисъл

Там е работата и големият абсурд,че феновете драскат изключително неграмотно на латиница. Писна ми да чета неграмотно изписване на български думи на латиница. Просто бедата не е една,че някои драскат на латиница. В повечето случаи драскат крайно неграмотно. Понякога дори не се чете надрасканото и само те си го четат.

loveca777
06-20-2011, 20:37
На латиница няма как да се пише грамотно , и колкото дa искаш :-D
Младото поколение е свикнало да прави много добри съкращения на думи и изрази , които вие по-старите не ги разбирате..

NMZ - Не ме занимавай

DDZ - де да знам
mn - много
И още много подобни ...

redbul2
06-20-2011, 20:49
На латиница няма как да се пише грамотно , и колкото дa искаш :-D

Правилното писане е във връзка с четенето. Има си нещо наречено "зрителна памет". Когато не четеш книги,няма как и да се научиш на грамотно писане. А с латиницата май много лесно се прикрива неграмотното.
За добър правопис трябва повече четене на К-Н-И-Г-И. Това което някои си въобразяват,че в нета има кой знае каква информация е ... нямам думи просто. Нека някой отвори една специализирана книга,примерно техническа или историческа. И тогава ще говорим каква информация дава нета.
А уважаваният от всички нас :D dunce,който смята учебника по биология в средното за последна инстанция,нека отвори дори само един учебник по физиология за НСА,спортните академии и тогава пак ще говорим. Това,което има в учебника по биология е една хилядна или милионна от цялата информация по темата. Всичко е суперопростено и съкратено. Ако отвориш само от любопитство един учебник по медицина в книжарниците и библиотеките,може после да говорим по същество.

loveca777
06-20-2011, 21:17
Четенето художествени книги не помага само за грамотността на писането, но и за развиването на художествените ти качества , за които хора искат да пишат съчинения, разкази , пътеписи и тнт
А dunce според мен искаше друго да каже
Само един учебник по биология , да кажем за 8 клас ,защото за 10 е доста по-труден - има само 1 , 2 листа за хранителния режим, а и повече да са пак е минимална информация
dunce ИСКАШЕ да каже ,че знанията за фитнеса са ЕДНО в живота и не определят умствените възможности на човека
И аз мога да тръгна да ви разказвам за дивечознание , дивечоразвъждане , ловно законодателство - а вие да ми не знаете нищо, а аз да се мисля за бог..... :lol:

DownloadVirus
06-20-2011, 21:22
Четенето художествени книги не помага само за грамотността на писането, но и за развиването на художествените ти качества , за които хора искат да пишат съчинения, разкази , пътеписи и тнт
А dunce според мен искаше друго да каже
Само един учебник по биология , да кажем за 8 клас ,защото за 10 е доста по-труден - има само 1 , 2 листа за хранителния режим, а и повече да са пак е минимална информация
dunce ИСКАШЕ да каже ,че знанията за фитнеса са ЕДНО в живота и не определят умствените възможности на човека
И аз мога да тръгна да ви разказвам за дивечознание , дивечоразвъждане , ловно законодателство - а вие да ми не знаете нищо, а аз да се мисля за бог..... :lol:

Ей богохулник такъв,"Бог" се пише ВИНАГИ с главна буква!

loveca777
06-20-2011, 21:26
ве религиозни ми
Първо не определям ,че говоря за Бог Христос
Второ го казах като метафора
Ходи в раздел религия
И Бог не обича много хора, които гледат само визията си - надявам се ,че не си от тях

DownloadVirus
06-20-2011, 21:52
ве религиозни ми
Първо не определям ,че говоря за Бог Христос
Второ го казах като метафора
Ходи в раздел религия
И Бог не обича много хора, които гледат само визията си - надявам се ,че не си от тях

Хаха,момче не ми говори за религия,защото тук в училищата дори не учите такъв предмет :) В Гърция учат от 2ри клас :)

ArrowsOfDeath
06-20-2011, 22:01
Няколко дена не чета из раздела и пак същите истории заварвам.