PDA

View Full Version : Искам да ги събера!



pinkypy
06-11-2011, 14:31
Здравейте,
Една моя приятелка много харесва едно момче, което и е съсед. Аз мисля, че и то я харесва, но и двамата много ги е срам един от друг. Когато се видят си казват само "Здрасти" и то не винаги. Когато неговите приятели видят мен с приятелката ми (например на кафе) му звънят, за да дойде, както и аз звъня на нея, когато го видя. Както те така и ние не правим друго освен да се обсъждаме. Аз не познавам това момче лично, а само визуално. Кажете ми какво да направя, за да ги събера. Виждам, че той проявява интерес към нея, а и тя много го харесва. С две думи връзката им има бъдеще! Ще съм ви много благодарна ако ми дадете съвет как да постъпя!
Благодаря Ви за вниманието!

djipsito
06-11-2011, 14:54
Винаги ми е било ужасно дразнещо и тъпо някой да ме сватосва. Няма значение колко ме е срам и т.н.

Мега тъпото. Все едно съм няква тъпа, задръстена и не мога да се оправя сама... Кво е тва мисля/не мисля, че се харесват... Стига интриги, те ако се харесват сами ще се оправят.

onestar
06-11-2011, 17:13
Следващият път, когато сте на кафе и момчето се появи заедно със своята компания, хващаш приятелката си за ръчичка и сядате на тяхната маса. :)

(Дали сега няма да кажеш - "ама... срам ни е"?) :-o

BaffaLsc
06-11-2011, 17:17
Остави ги да си се оправят сами, защо е нужно да им се бъркаш ? Т'ва е супер дразнещо и гадно, поне аз така мисля.. :)

Ssummerjam
06-11-2011, 17:33
Зарежи купидонските изпълнения. 8)

pinkypy
06-11-2011, 20:20
Съгласна съм, че е по-добре да не се меся, но приятелката ми всеки ден ме умолява да и помогна. Приятелите на момчето също се намират в моята позиция, постоянно като ни видят му звънят да дойде (примерно на кафе) и през цялото време си говорят за нас. Аз искам да помогна, но не знам как..., ако някой има идея ще се радвам да я сподели!

TheNewReligion
06-11-2011, 20:32
А вие откъде знаете, че му звънят само защото вие сте в кафенето и откъде сте сигурни, че си говорят за вас "през цялото време" ? :lol:
Много са ми смешни такива констатации...

Mirage3
06-11-2011, 20:44
Остави ги... Не мислиш ли, че е редно, ако искат нещо да си го постигнат сами?

Grommash
06-11-2011, 22:30
Не си ври носа там, където не му е мястото. :D

ccdesigns
06-11-2011, 22:57
Не си навирай гъза там, където двама си мерят пишките ;)

Oстави ги сами да се оправят, иначе се губи един вид тръпката и задоволството от това, че си постигнал нещо сам и вече го имаш :)

ddeennyy
06-12-2011, 09:30
Това е най-тъпото нещо. Да се правиш на сватовница.. 1. На тях ще им стане супер конфузно и неудобно, 2. На приятелката ти може да й стане неприятно и да се скарате ( повярвай ми случвало ми се е) .. Стой на страна и ги остави да се оправят.

horacio
06-12-2011, 09:39
Не им се бъркай
най-малкото, че трябва да се научат сами да се справят
не винаги ще има някой, който да им помага
тоя срам трябва да се преодолее
ако не го преоголеят ще си останат на сухо

gotinataaaa
06-12-2011, 13:47
Зарежи купидонските изпълнения. 8)


++1

ThatsMe
06-12-2011, 15:30
:? според мен бъркаш... Ако толкова искате да се срещнат може да уредите с приятелите му една среща всички, но да стане така че да останат само тe - НАСАМЕ.
може да бъркам и да не е правилният подход, но както се прави тук всеки изказва мнението си :)